4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
No k těm svatebním cestám se už opravdu raději vyjadřovat nebudu :-| . Nechci nikoho urazit a sami možná pojedeme do .... takže budeme rádi i za chatu někde u nás :-D
Odpovědět
my jedem do pr...mame tam uz plno znamych, pocasi je tam vzdycky fajn, more sice zadny, ale neva, ja uz si zvykla..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Misahonza: Do...? Tak to se tam nejspíš potkáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Emamamamu: Jen jestli už tam nebude přecpáno, letos tam jede lidí... 8-)
Odpovědět
nene, my uz tam mame svoji chaticku..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, bré ranko, dopoledne,.... nějak sem nestíhám chodit. Bych potřebovala dva měsíce před svatbou dovolenou, abych si mohla vše v klidu a míru zařídit a né do toho ještě pracovat :-D Jinak nás svatba přijde na cca 35.000,- odhadem. Sladké hradí "skorotchyně", maso na raut mamka, pití, oběd a zbývající občerstvení taťka,.........na nás zbývá ubytování, pronájem Hájenky, kuchařka, fotograf, hudba, šaty, oznámení, květiny a všechny zbylé serepetičky,.......výzdobu si budu dělat sama, takže se snažit čerpat insipiraci tady na beremku a všude možně..........už mám projeté všechny možné nákupní centra (Asko, Sconto, Möbelix,Kik,.......ještě mě zbývá ten největší - IKEA :-)....... Na svatební cestu pojedem na poslední chvílí, kam nás vítr zavane...........Ta Itálie - Benátky jsou taky jedna možnost nebo skončíme na romantickém víkendu pana Amora v hotelu Tommy v Náchodě :-N kdo ví :-) A nebo taky jak píše Míša, někde na chatě - vždyt ono to vyjde na stejno - všude bude krásně po tom našem dni s naším miláčkem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak loni jsme jeli taky do..., znám to tam velmi dobře 8-) a počítám, že dalších pár let to bude stejný :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, pořídit a splatit domeček či byt, mimčo to prý stojí jak nové BMW, jak říká můj nastávající rád,................ta bude každej rok maximálně Mácháč s vepřovou konzervou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, s domečkem to není žádná sláva, je to plno peněz. Proto si nedovedu představit, že budeme mít mimčo a tím jedem plat úplně vypadne :-o Zdá se to úplně nereálný, ale zase na druhou stranu si říkám, že když to zvládli jiný, tak my musíme taky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No jéje, jako moje známá s manželem: 2x ročně exotická dovolená, trpí nakupovací mániíííí, ale když se jí zeptáš na mimčo, tak říká, že teď na něj nemají peníze.................tož to mě hlava nebere. Prostě se to dá zvládnout..........jen musí mít člověk nastavené priority......... Holky - bude mít některá z vás svatební noviny??? Já jsme je začala tvořit a tak potřebuji ještě najaké nápady, co tam přidat, aby si hosti pěkně početli...... =-)
Odpovědět
Oleek mně je tvoří švagrová, teď odmaturovala a má prd celé léto na práci,tak se toho ujala, já jí jen udělám korekturu :-N jj mně to s tím dítětem povídejte, těch 7600 je fakt almužna |-| ale zvládnout se to dá, pokud jsou na to dva. Sice taťka trčí od rána do večera v práci a dělá fušky ještě o víkendech, ale co naděláme :-| naštěstí teda nemáme,ale hypotékunebo tak něco |-|
Odpovědět
ale teda všem těm zvědavcům, kteří se už půl roku po narození malé vyptávali, kdy jako bude bráška atd.tak těm odpovídám, že fakt nekrademe ani nejsme milionáři :-D no dřív jak za 10 let určitě ne a nejspíž zůstaneme u jednoho :-p
Odpovědět
Článek se načítá
ja mam tucha, ze decko nestoji skoro nic:-N pokud nepotrebujete vsechno a vsechno nejlepsi a nejdrazsi:-) a na zaver jsou ty prachy furt bomba oproti stresu v praci a tak...na diteti je alepson videt, co jste cele roky delaly, na rozdil od te moji prace :-S
Odpovědět
Em no nevím, já myslím, že budu malinko oponovat ;-) určitě nekupuju malé botky třeba za litr, ale i tak třeba ten první rok to bylo za plínky, později sunary, atd. celkem dost :-o každopádně investice do dítě je samozřejmě ta nejlepší investice na světě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jéje, moje švagrová porodila a hned šla do práce, takže malej si maminky moc neužil, nikdy mu nečetla pohádku, nejezdili na výlety, prostě rodiče furt pracují a malej jezdil jen někam se mnou (s tetou). Toho se chci u svých dětí vyvarovat. radši budu doma za 7600,- a mít štastné a spokojené děti, než kapsu plnou peněz a žádné vzpomínky, kdy malé začalo chodit,................. Janula: Ha, dobrý nápad, kamarádka bude mít taky za týden prázdniny, tak ji pověřím........:-)
Odpovědět
Kamarádka zůstala s dítětem sama, protože ji manžel tři měsíce po porodu utekl za jinou a věřím tomu, že plácat se ve všem se 7600 to teprve musí být síla :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nestraš Janulo :-( :-( :-( kamarádky mě je líto :-( Jen doufám, že nám se to enstane. Neumím si představit, že bych byla na malé sama - ani to, že by mě měl můj milý opustit kvůli jiné, ale to si neumí představit snad žádná z nás - jinak bysme nechystaly veselku, že jo holky,........... Tak mě se podařil nevím ani jak udělat zánět v ramenním kloubu a pekelně to bolí,......... 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: my máme sv. noviny hotové :-p Co tam potřebuješ ?
Odpovědět
Profilova fotka
hi,hi... jsem to nedočetla do konce, když ti to bude dělat švagrová, tak asi už nic nepotřebuješ :-D
Odpovědět
Oleek no jeje, ten můj příspěvek se sem na beremko fakt nehodil :-p je mi ji taky líto, chlapa vytahat za kulky ]-( já začla chodit před měsícem tancovat 2x týdně zumbu a včera jsem si tam asi oddělala kotník :-S no nic, jdeme baštit, mějte se zatím hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ha Zumba, to je ted hodně IN. - Jinak dobropu chuť. ;-) Já začala 4x týdně ráno plavat, běhám po schodech do 5.p - výtah jsem si zakázala. Občas projedu brusle, kolo nebo rychlejší chůzi (s během na mě nechodte) 8-( ...............ale nejvíc mě vytočí, když si večer lehnem do pelechu a mladej vytáhne čokoládu a celou jí zbaštíííííííííí, to jsou nervy ...provokatér jeden. Purblanca: V novinách mám zatím svatební menu, plán dne, tombolu, různé druhy horoskopů, rekordy - týkající se manželství, fotky nás dvou - tak jde čas........, vysvědčení, manželské vtipy, ....... Tak, co by tam mohlo ještě přijít?
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: do alba "Kopečkovi" jsem ti dala obsah našich novin :-) kdyby tě něco zaujalo tak písni a já ti tu stránku pošlu na mail...
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: máme myslím 22 stránek
Odpovědět
Profilova fotka
možná vy jsi tam mohla dát "přeškolovací kurz pro muže, slovník mužsko-ženský a žensko-mužský,vzkaz můžů ženám, společenské hry, ...
Odpovědět
Profilova fotka
sory za chyby :-N ... by jsi tam... , ... vzkaz mužů ženám... Prsty jsou rychlejší než mozek :-|
Odpovědět
holky...ahoooj :-) Jani, dekuju za ten odkaz na ty ubrousky.. ;-) alespon to nemusim nikde hledat, obcas uz me vyhledavani vuvec nebavi... ]-( Jste se tady rozjeli, nejak to nestiham poradne docitat... :-N Svatebni noviny mit nebudeme. Jinak na prcky se uz strasne tesim, i kdyz vim, ze to nebude s penezma zadna slava, ale jak psala Oleek, radeji budu mit min penez a stastny deticky, ktery budou "snad" dobre vychovany :-) a budeme mit na jejich detsvi spoustu krasnych vzpominek... ;-) Rozhodne se nebudu hned po narozeni ditete hnat do prace... ;-) Jani a kam chodis na tu Zumbu? Tam u vas v Zidlochovich? ...taky jsem o tom slysela, ze je to super... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: Já mám zatím 12 stránek, ale ještě snad něčím přispěje kamarádka a ještě nemám přidané fotky do textu,.....tak to taky nabyde.....................každopádně díky za info ;-) . A ještě: Budeš je dávat každémnu na stůl nebo do páru nebo si je každý bude moci někde vzít? My jsme mysleli, že na ně přiděláme mašličku a zavěsíme je každému na židli. ..... 8-) Lennika: Joo, to sme na tom stejně, taky mě neba nic hledat, dnes sem objednávala na eshopu knihu hostů a nějaké ozdůbky a už sem toho měla po krk....... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: ne, ne. Budeme mít 10 kousků, necháme je asi někde na stole a kdo bude chtít, tak si je vezme na čtení. :-) Vidíííte :-p já jsem všechno objednávala od prosince, hezky postupně a bavilo mě to, teď jak se to blíží, tak už na to taky nemám náladu. Už nás to totiž hlodá 8-( Nervičky, co ? :-D
Odpovědět
Tak už máme siestu u pohádky a pak povalíme ven :-) Lenni nemáš zač, snad je to fakt odtama, mně poslední měsíc došlo snad 5 balíčků, tak snad jsem to nepopletla :-p Jojo tady v Židlochovicích www.zumbalucka.cz , až na ty zástupy ženských je to hrozně fajn, ale bývá nás tam opravdu mraky a hůř si to pak člověk užije když udělá blbě jeden krok vedle a dupne někomu na nohu 8-( :-N já jsem na sporty totální dřevo, na aerobicu jsem byla jednou a už jsem tam nikdy nevlezla, ale tohle mě baví a chytlo ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janula2008: a oč tam vlastně v té zumbě jde ? oleek: krásný a vtipný pozvání pro kamarády ! :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?