4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Ani, ano jsem, teda až do narození dcerky brňačka jak poleno, ale budoucí manža je ze Židel, tak jak jsme sháněli větší byt před porodem v Brně a nebo tu, naskytl se tu 8-) já si budu nechávat dělat kytku (plus kytky pro maminky, svědkyni a ženichovi na oblek) tady v květinářství ve Flobře, řekli mi ať dojdu začátkem srpna, cena se mi zdá v pohodě, za vše max. 1500 údajně. Ale jsem zvědavá na výsledek :-D nicmén jsou tu celkem vyhlášení, tak snad nezklamou ;-)
Odpovědět
Tak zkuste třeba Turecko, Alanyi, z té se nám vraceli klienti spokojení ;-) něco třeba takového : http://www.travel2002.cz/84-hotel-aza...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani jo takhle :-D , takže přistěhovaná :-) . Já právě pořád řeším, kde si tu kytku nechat udělat, určitě ne v Brně, abychom pro ni nemuseli tak daleko. A v Židlochovicích je právě ten svatební salón, kde si moje sestra půčovala svatební šaty a dělala si tam i kytku, tak jsem si říkala, že bych to tam taky zkusila. Ale na druhou starnu právě prý svatební kytku uvážou skoro v každým květinářství, a obávám se, že ze svatbeního salonu to bude dražší. Ještě je v Židlochovicích takový zahradní centrum a majitel je přítelův známej, tak jsem si říkala, možná to nechat udělat tam. Ale fakt nevím. A v tom květinářství měli nějakej katalog s kyticema nebo sis řekla, co bys chtěla a oni ti to uvážou?
Odpovědět
Jakési album mi ukazovala, ale nakonec jsme se domluvily, že jí tam během léta donesu obrázky kytic z netu, které mám vyhlídlé a podle toho nějakou udělají ;-) V Hortisu jsem nebyla, ale určitě tam mají taky přehled, jezdí tam i dost lidí z Brna, zkus to a uvidíš ;-)
Odpovědět
Anet a taky myslím, že jsou v Brně ty ceny úplně jinde než tu ;-) ale možná i výsledky tomu budou odpovídat :-D dostanem tu do ruky nějaké koště a půjdem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misahonzda: aha, tak to jsem nevěděla, že se v Chorvatsku nedá "užít" svatební cesta :-| Můj miláček je totiž "domácí pivař" - jak se nazývá... takže jsem musela vybírat místo, kde je "svatej" klid :-p a právě proto, že jsem tam už jednou byla, tak vím, že tenhle ostrůvek to splňuje :-p a protože jedeme na svatební cestu, kde chceme mít soukromí nelákají nás přeplněný pláže... a tam, kde není přeplněno je draho :-N na což jako stavitelé domečku nemáme, takže tak
Odpovědět
Profilova fotka
Jani prosím tě nestraš :-. , já chci hezkou kytičku :-N . Je fakt, že sestra měla z toho salónu a nebylo moc spokojená, protože ve výsledku to byla hrozně malá kytička 8-( . Ale ten Hortis, nad ním pouvažuju, možná zajedeme s přítelem na návštěvu a podíváme se :-) . Líbí se mi dost kytiček, ale pořád nejsem nějak moc přesvědčená, že TO JE ONA :-N . Dokonce si i pohrávám s možností převislé. Ale asi to bude spíš kulatá, no ještě uvidím :-D .
Odpovědět
Pur: myslím, že to tak Míša nemyslela, spíš jako, že to chtějí někam dál, určitě si to užijete v Chorvatsku, já mám Chorvatsko taky moc ráda, jenže ta naše malá potvůrka nám bojkotuje jízdu v autě,dojet někam jen hodinu jízdy je s ní o nervy, takže u nás připadá v úvahu jen letadlo a nebo ČR (bez ní aspoň na prodloužený víkend :-N ). Takže letos asi ještě ČR a na jaře už někam vyrazíme letadlem. Moc se mi líbí ten hotýlek vlevo: www.zlatyorel.cz
Odpovědět
Jani a muzes mi hodit odkaz na ten e-shop do IP? ..prosim, prosim.. :-) A proc si nakonec upustila od te zelene?... :-) purblanca: no pekne, pekne na Viru... ;-) my prozatim zadnou dovcu zaplacenou nemame, nejspis vybereme nejakej last minute, Dominikanu, Isla Margaritu, nebo jsme premysleli i o Thajsku...ale chceme jet na max.12-14 dnu, tak si myslim, ze Thajsko se nevyplati...tam chce byt alespon mesic a to mi v praci nedaji tak dlouho volno.. :-S oleek: my jsme si chteli delat oznameni taky sami, ale asi se na to vyprdneme, zadnej idealni programek jsem totiz nenasla...no spis takovej nejakej jednoduchej, aby to zvladl i neumetel jako jsem ja... :-D
Odpovědět
Radši bych zkusila ten Hortis nebo květinářství ;-) podle mě to stejně jen baba nechá někde tady udělat a přirazí si na tom, ale to je jen můj názor ;-) převislé jsou pěkný :-) já bych chtěla smetanové nebo bílé růže s něčím fialkovým říkala myslím eustoma, no uvidíme co z toho vyleze :-D
Odpovědět
Leni zkusim zapatrat v pameti u koho jsem to objednavala ju ;-) musim prchnout, Simca mi tu skace po notasu a nudi se :-N hezky zbytek dne.
Odpovědět
Myslím, že tu: http://www.svatebnidekorace.cz/44-ubr...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
už máte spočítaný na kolik vás ta celá sranda vyjde ? Nás asi na 150.000,- :-N zřejmě půjdu žebrat ke kostelu...
Odpovědět
Nás kolem 80 :-p teda 21 lidí oběd a večer necelých 50...
Odpovědět
Profilova fotka
janula: njn, my 50 lidí oběd a večer 80 - to bude asi ten rozdíl :-D
Odpovědět
uplně jsi mě nahlodala, jdu to fakt poctivě sečíst ;-) a kdybych se už neozvala, tak mě trefilo :-D a to fakt nebudem mít žádnou hogo fogo svatbu, šetříme kde se dá |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, tak to jsem zvědavá. Drahý mě chce udržet na 50tis ]-( (25 raut, dalších 15 na večer). Mám vypracovaný v excelu rozpočet a zatím se to pohybuje jakž takž kolem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani asi to fakt zkusíme v tom Hortisu :-) . A co se týče Chorvatska, tak já tam byla už mockrát (ani už nevím kolikrát :-N ), jak v rušné oblasti, tak v úplně klidné bez lidí a vždy se mi tam líbilo. Ale tentokrát jsem chtěla už konečně zkusit něco jinýho, tak vyhrála ta Itálie. Na Egypt, Thajsko atd. nemáme penízky, musíme šetřit, vzhledem k tomu, že nás po svatbě čekají velké výdaje za baráček. Ale jednou bych se ráda podívala někam do exotiky 8-) letadlem, no uvidíme... A cenu za svatbu teda nevím, vše, každou prkotinu si píšu :-D , takže ve výsledku budu vědět přesnou částku, ale u náš to nebudou tak závratný částky, vzhledem k tomu, že to bude malý, říkali jsme si, že max. 40 tis. by to mohlo být. Třeba cukroví a koláče si řeší mamky, takže to ani nebudu vědět, kolik za to daly :-D .
Odpovědět
Tak sakum prdum kolem 90ti :-| ale musím říct, že je v tom vše, i takové malé stovkové položky jako líčení, dekorace atd. Naštěstí nám dost pomůžou moji rodiče a tchyně zařizuje celé cukroví, tak to je asi jediný štěstí :-| doufám, že něco vyberem i nazpět :-x :-No a třeba nás ještě příjemně překvapí s večerem, ale radši počítám víc ať se pak nedivím :-.
Odpovědět
A položky teda: já komplet oblečení plus boty, dcerka, manžel, oznámení, prstýnky, fotograf, hudba, dorty plus cukroví, tombola, rozlučky se svobodou (těžko odhadnout :-p :-D ), oběd, večer, odvoz hostů, květina, hotel pro vzdálené příbuzné, moje vizáž komplet (účes, líčení ad.), dekorace, dekorace na auto. Hmm snad jsem na nic nezapomněla |-| jak to holky děláte, že vycházíte kolem 50 ti?? :-. :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Vím, že se to dá užít samozřejmě bezvadně taky v Chorvatsku, ale chtěla jsem tím jen říct, že bychom chtěli vyrazit někam, kde jsme ještě nebyli. Jinak mám Chorvatsko daleko raději než třeba Itálii. Jsou tam bezva ceny a dá se tam dobře domluvit :-). Jen jsem chtěla prostě vyjímečně něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Míšo teď ses zase pro změnu dotkla mě, my jedeme do Itálie :-S . Ne já si dělám srandu :-D :-D :-D . Já tam nikdy nebyla a hrozně mě to tam láká, mám totiž Itálii spojenou s romantikou, tak snad nebudu zklamaná 8-) . Zase jedna moje známá nedá absolutně na Itálii dopustit a nemusí Chorvatsko, ale to je o lidech, každýmu se líbí něco jinýho. Já nejsem nijak zcestovalá, co se týče moře, tak jsem byla opravdu zatím jen v Chorvatskuk, sice mockrát, ale jinde ne :-N .
Odpovědět
A kam jedete Anet do Itošky? Já mám moc ráda Francii (Frejus, Monte Carlo, Nice...na to nedám dopustit :-) ), ale i Španělsko a Řecko, tam nejvíc ze všech ostrovů Zakyntos a Rhodos-hlavní město. V Itálii jsem byla jen na severu, moře teda ee,ale jinak paráda, hlavně Benátky jsou romantika jak blázen x-)
Odpovědět
ahoj, moc nedocitam..ale limit jsme si chteli dat 50tisic..a jako svatebni dary chceme penize, takze nas mozna prijde svatba na polovinu..:-D jsem najivni:) zatim spis premyslim, jak to bude s malou, kdyz bude chtit spat, jak ji budu kontrolovat a tak:-)
Odpovědět
Tady to teda frci, ani nestiham procitat. Jinak se taky pridavam do klubu a zacinam stresovat s blizicim se datem. Ale myslim si, ze toho mame uz hodne zarizeneho, dnes jsem zabookovala smyccove trio na obrad (mimochodem z Brna :-) ) a o vikendu si jedeme pro prstynky. Jeste porad resim saty, v patek jdu jeste do jednoho salonu zkouset maggie sottero tak doufam, ze konecne nastane to ' wow, to jsou ony'. Jinak jak tu resite ty pozvanky, my jsme nase posilali uz 6 mesicu pred svatbou. Prece jen vic nez polovina hostu prijede z ruznych koutu Evropy, takze si to vlastne musi planovat jako dovolenou. Dali jsme jim taky ultimatum, aby se do konce cervna ozvali a potvrdili ucast, cili bychom meli behem tydne vedet konecny pocet hostu. Tak se nam to pomalu rysuje, a tim padem i rozpocet, limit jsme si dali 200 tisic, tak se do toho snad vejdeme. Jedna z nejvetsich polozek je piti, nemuzeme si vzit zadny vlastni alkohol, tak to asi bude pekne naskakovat, ale co uz. Doufame, ze teticky a strycci z BRD budou stedri a neco se nam vrati:) Nase je kazdopadne na zapadni pomery jeste levna svatba, standartne tady takova stredni svatba jako nase ( kol 70 lidi ) vyjde na 30 000 Eur, to je palka, co? Jeste mam na vas holky dotaz, je lepsi koupit obsitou nebo neobsitou organzu na dekoraci stolu, jake s tim mate zkusenosti? Dik, pekny vecer a planovani
Odpovědět
Profilova fotka
Annavienna: Hmm, to máš těžké. Záleží to na každém, co se mu líbí. Můj pohled: ORGANZA se hodí zvláště k zdobení do různých tvarů(do mís, koulí, květinek, prostě různý řasení - tam bych šla klidně do neobšité) a pak se používají jako mašle na ozdobení židlí - tam bych šla do obšité. Jinak na stůl jako hladký běhoun se hodí spíš VLÍZELÍN nebo SATÉN. Jsou....jak to říct...tvárnější, měkkčí?, přizpůsobí se líp tvarům pod sebou, lépe splývají... Ale jak říkám, je to jen můj pohled na věc, ty si to můžeš vyřešit naoknec úplně jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
S šifonem, který se občas objevuje v nabídkách dekoračních obchodů si rady nevím. Dala bych ho na šaty, ne ke zdobení stolů.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jó, ale budeš-li mít tu organzu s potiskem, tak ta se samo hodí rovně jako běhoun přes celý stůl. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani my jedeme na Ischiu, maličkej ostrůvek, na kterej se jede z přístavu Neapol (tak snad se podíváme i tam x-) ) a už se moc těším.
Odpovědět
Bré ránko holky,teda já si dnes pospala do sedmi, paráda x-) (jinak vstává dcerka po páté ]-( )Anet, tak to budete mít určitě super,tam bude hezky, i moře čistý ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?