4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Ahoj holky, hezký víkend přeji. Emi, myslíš nějakou takovou misku jak mám v albu? Něco na ten způsob? Já myslím, že jestlí máte poblíž někde Ikee, Jysk nebo Kiku tak bys něco takového sehnala i tam, já ji mám teda zapůjčenou od kámošky. Ale jinak jak jsem byla dneska kupovat u nás v Brně v nákupním centru Vaňkovka svatební botky, tak tam máme obchod dekorace Nanu Nanu (zkus se podívat jestli to taky u Vás někde poblíž nenajdeš přes net) a tam měly teda takových spousty, i různé barvy.
Odpovědět
miso klid, urcite na tom nejsi tak blbe, jako ja:))) ja mam jen zenicha, misto, ubrousky na grilovani, zaplaceny obrad, vazu a to je vse:))) janule to ses ty, ta, co to vzala odzadu:))) tvoje album jsem uz parkrat videla a mydlim, ze zrovna vcera jsem si tvou misku ulozila:-D Nanu jsem nasla hned u nas. super, diky!:-) jake tam maji ceny?
Odpovědět
U nás dobré ceny Em, to co jsem tam dnes nakoupila bylo vše po 20-30 Kč ;-) ty misky jsem si všimla kolem 60, ale nevím jak to bude u Vás, snad stejné :-. My jsme došly před chvílí s dcerkou z Pohádkového lesa, taková akce pro děti, no pěkný to bylo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
emmamamamu: já jsem tu misku na prstýnky koupila u nás ve Vaňkovce, dívala jsem se taky v Nanu, ale zrovna tam žádné neměli :-| tak jsem šla od obchodu myslím Útulný domov , tam měli kulatou a pak ještě do jednoho, a tam jsem koupila hranatou, myslím, že to byl Horoskop... ale nejsem si jistá. Do alba jsem přidala novinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: ty čokoládky jsou samovýroba? tak to jsi teda šikulka, vypadají jako objednané někde z netu.. A ohledně těch misek, mě se opravdu více líbí ta hranatá, nevím přijde mi taková zvlášnější.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, čokoládky jsou samovýroba. Jen s grafikou mi pomohla jedna nevěsta tady z beremka, ale jinak jsme si dělali návrh, tiskli, stříhali a lepili sami ;-) Miska se mi jednoznačně taky líbí ta hranatá ;-) Právěže jsem v Nanu žádnou nesehnala, pak jsem šla do druhýho obchodu, kde měli tu kulatou a pak do třetího, kde byla moje vysněná hranatá :-D Takže jsem spokojená, stála kolem 60-80 Kč. Už si nepamatuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už můžu v klidu zase k vám :-D , mám po zkouškách a nemusím se učit, minimálně půl roku :-N . Jak jste se bavili o matrice, tak my na ní ještě nebyli :-D . Nahlásili jsme svatbu u nás na úřadě, naše starostka to potom nahlásila na matriku ve vedlejším městě (u nás se neoddává, jen na přání) a prý tak měsíc před svatbou máme jít něco vyplnit na tu matriku. Miso: neboj, určitě už máš skoro všechno zařízený ;-) , to jsou jen stresy, já když si v duchu řeknu, že se nám to blíží, tak se mi svírá žaludek z trémy už teď :-N . Já mámna jednu stranu pocit, že už skoro vše máme, že klid, pak zas, že toho ještě hodně chybí :-N ... A vítám taky Jaňuli :-) . A máme doma už to naše oznámení a je fakt moc krásný, jsme se nemohli vynadívat 8-) . A řešíme, kdy rozdat, už rozdáváte holky? Já budu muset pozjišťovat adresy :-N , ale nevím jak, aby to nebylo nápadný, na spoustu lidí máme mobil, ale adresu třeba ne. Nemáte tip, jak se to dá nenápadně zjistit :-N ? Dále ve středu máme schůzku s fotografem x-) a příští týden budeme mít prstýnky 8-) . Během června si objednám nějakou bižu a po dovči v červenci objednám kytičku. Holky jen mám obavy, jaký budeme mít na dovči počasí ;-( , pořád je hnusně a my jedeme už 9.7., v Itálii teď taky není kdoví jaký počasí :-| , ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: my jedeme teď na víkend pod stan a to počasí taky nevypadá kdoví jak :-| ale co už, nahlášenou dovolenou už máme tak co :-) si to užijeme i tak ve stanu. Hlavně pryč odsud !!!! Máme tu jednoho zákazníka, se kterým se to už táhne 14 dní, pořád nějaký problémy a na mou hlavu ... asi se z toho zblázním;-( :-S takže ať leje nebo ne, prostě prýýýýýýýč :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ... a už to holky máme za: x-) a 2 měsíce a 13 dnů x-) Vítám Janula2008 x-) Hezké přípravy !
Odpovědět
Profilova fotka
teda opravdu to letí.. je to šílenéééé :-D
Odpovědět
ahooj holciny... :-) minuly tyden jsem objednavala organzu, stuhy na vyzdobu a take vyvazky...tento tyden by nam to melo dojit... ;-) misahonza: myslim, ze se nemusis vubec stresovat, my nemame zarizenyho nic moc... ;-) ...ale rikam si, ze uz by jsme meli teda zacit... :-D purblanca: my jedeme na vikend do Bele pod Bezdezem, je tam beach hazena cup, tak doufam, ze bude aspon tak nejak teplo... ;-) :-) Jedu tam tak trochu pracovne, ale je to uz od patku az do nedele, a pouze venku... ]-( ...tak snad nam to pocasko vyjde.. ;-) a.n.e.t.t: my budeme oznameni rozdavat, tak mesic predem... :-) A vsem ho dame asi osobne, vlastne krome rodiny z Cech, ale to adresy vim... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni a to budete dávat osobně všem, i které nezvete na svatbu? To my právěže hodíme do schránek, lidem co bydlí po okolí, a co zvem na svatbu (jako ke svatebnímu stolu), tak osobně, ale máme právě i rodiny v Čechách, tak těm přes poštu, ale poptám se mamky, babiček, ty by mohli nějaký adresy mít. A řešíme jestli to poslat před dovčou nebo po dovče. Jako četla jsem kdesi, že s eznámení dává snad 2 měsíce dopředu, ale mě to přišlo celkem brzo, no ještě uvidíme.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tady na beremku ve svatebním plánovači píšou 2 měsíce předem. Vezmi si to ale z pohledu svatebčanů - to pro ně není tak "brzo". Někteří už můžou mít třeba naplánovanou dovolenou, musí se zamyslet na darem atd. Já si osobně myslím, že je to tak akorát ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak my budeme dávat oznámení začátkem července. Posledních 14 dnů v červenci budeme na dovolené, a rozdávat pozvánky až v srpnu se nám zdá pozdě. Těm co zveme na svatbu, předáme osobně, jinak posíláme poštou.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už oznámení, těm co budou pozváni na hostinu nebo raut, rozdáváme už pomalu, ale jistě nyní. A už teď jsem se bohužel setkala s tím, že už mají zaplacenou na to datum dovolenou :-( což mě docela zamrzelo, ale nedá se svítit. A ti, co nejsou zvaní na svatební hostinu, dostanou oznámení v den, kdy dovezeme koláčky takže tak ten týden před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
S tím, že můžou mít naplánovanou dovču, to je pravdu, ale u nás to nehrozí, protože děláme malou svatbu a ti nejbližsí (kteří na tu svatbu jdou), to věděli hned po zasnoubení, takže v dubnu, takže si logicky nic neplánují. A ti co by se chtěli jít podívat jen na obřad, kvůli tomu dovolenou odkládat nebudou, že ano :-D . Jako nejsem exibicionista a raději bych byla, aby moc lidí na čumendu nedošlo, jsem stydlivá a nejsem ráda středem pozornosti :-N ...
Odpovědět
Ahoj holky, ještě jednou díky všem za přivítání. Koukám, že je nás hodně brňaček toho 4.9. ;-) :-) my už teda oznámení během června rozdali, ale to hlavně proto, že jsem pracovala před mateřskou v cestovce a všechny ty moje kolegyňky dost po sezoně a během září jezdí na dovolené, tak aby to věděly s předstihem ;-) jdu obkoukbout s dovolením alba :-D
Odpovědět
Jinak matrika nás taky teprve čeká, chtěla bych tam zajít ve středu :-p Lenni, dívala jsem se že taky budete mít svatbu do fialkova jak chceme my ;-) Brňačky a kdo Vám bude večer hrát?
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se dokonce podařilo mít svatbu v den, kdy to mají další kamarádi našich společných kamarádů, takže jsme se o ně trochu "poprali" :-N No ne, ty které jsme tam chtěli mít, ty tam máme a ostatní přijdou možná na večer, jestli je to už omrzí na té druhé svatbě ;-) (začínáme později, takže doufám, že budeme i končit později 8-) ) Oznámení je pro nás v podstatě formalita. Většině nebo dokonce všem jsme to už stejně oznámili, takže posílání a předávání necháme až na já nevím kdy :-D
Odpovědět
a.n.e.t.t: ...joo, oznameni budeme davat osobne, vicemene krome rodiny, davame kamaradum nebo kolegum z prace...a kazdemu rovnou vysvetlime, ze na hostinu zveme jen rodinu. Tak ze nekteri jsou vlastne "zvani" jen na obrad a nektere zveme i na vecerni party... ;-) Oznameni budeme rozdavat nejspis na konci cervence, snad bude hotove.. :-) janula2008: take Te vitam nova nevesto!!!... ;-) jj, svatbu budeme mit do zelenkava-fialkova, myslela jsem vic, ze bude prevladat zelenkava, ale nejspis to vidim na tu fialkovou... ;-) :-) Koukala jsem do Tveho alba, kdepak si koupila ty ubrousku? ...je to nadhernej lila odstin!!! ;-)
Odpovědět
wolgemuth: presne tak!!! ...oznameni je pro nas take pouze formalita, vsichni Ti duleziti uz o svatbe vedi... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janula 2008: nám bude hrát kapela Na2faze, dostala jsem je na doporučení od jedné nevěsty tady z beremka a byla s nima moc spokojená :-) Na netu mají i ukázky písniček, který hrajou. V podstatě mají v repertoáru od všeho, takže by měli uspokojit všechny svatebčany. V červenci za nima jedeme na podrobnější domluvu. Chtěla jsem jako první novomanželský tanec "hallelujah" (ze Šreka, nebo zpíva i Alexandra Burke - dost to bylo teď v rádiu)...já jsem si ji teda zamilovala už ve Šrekovi :-D No a na moje přání ji už nacvičujou :-D :-D a zahrají - parááááda ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
janula2008: ty jsi pracovala v cestove :-) Tak to tě teď trošku zneužiju, teda jen tvé informace promiň :-N . Chtěla jsem se zeptat, kde ještě bývá v září a říjnu teplo. Jako myslím v cizině a nemám 30tis na osobu, abych jela někam do arabských emirátů nebo Keni nebo tak :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No samý Brňačky a já sem se tady v Jičíně ztratila :-( :-( Leze mě to na mozek. Sháním a zařizuji všechno sama. Ale za týden už bude družička mít po zkouškách a konečně přijede a pomůže mi. Holky, nemáte nějaké vzory nebo programy na pozvánky? Oznámení už máme doma, ale pozvánky na mejdan a oznámení o svatebním daru ještě nemáme a chtěla jsem zaprcovat ručně a nějak se mě nedaří 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
my teda pojedeme na svatebku do Chorvatska na ostrov Vir, v termínu 10.-18.9., týden po svatbě :-) Když jsem tam byla před dvěma lety s kamarádkama, tak jsme tam byly 31.8. - 7.9. (cca) a byl tam hic jak kráááva :-D a to připomínám, že je to sever ! ;-) Jen večer bylo trošku chladněji, třeba na lehký svetřík :-) Takže předpokládám, že o 14 dní později to nebude žádný trágo ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
vešli jsme se míšo za oba dva na necelých 14000,- (bez jídla) :-)
Odpovědět
Tak to budou určitě fajn hudebníci, já sháněla už v květnu a asi 5 už jich bylo zadaných :-p nakonec máme Honzu Hlaváčka, holky si ho tu chválily, tak snad taky bude fajn, domluva je s ním skvělá ;-) Lenni já taky chtěla původně fialkovo-zelenkavou (viz.ty ubrousky :-N ), ale nakonec jsem zůstala jen u té fialkovobílé,zelené ubrousky dáme do výslužek, jsou z e-shopu, já objednávám skoro všechno jen přes net, protože se teď nějak do Brna ne a ne dostat a tady mají v Židlochovicích prd :-D dneska mi došly ještě krásné fialkové se vzorem na oběd, ty bez vzoru budou na večer. Míši, já dělala v cestovce, která se specializuje hlavně na Řecké ostrovy a Turecko, byla jsem v druhé půlce září jak jednou na Zakynthosu tak i Rhodosu, Zakynthos počasí proměnlivé, Rhodos úžasně teplo celou dobu :-) Kréta je taky ještě dobrá. No a Turecko každopádně. Pak i Tunisko, Egypt, záleží co preferujete, jen odpočívat nebo i poznávat, výlety atd.
Odpovědět
Profilova fotka
pár foteček : wéwéwé tečkaa partmany-chorvatsko-vir tečka com/foto tečka html
Odpovědět
Profilova fotka
Janulo ty jsi ze Židlochovic? To mám kousek ;-) . Budeš si tam nechávat dělat kytku? Já právě přemýšlím o tom salónu Adelaide (nebo tak nějak), že se tam dá objednat svatební kytka.
Odpovědět
Profilova fotka
Chorvatsko je super, ale pokud bychom jeli na svatebku tak si to trošičku chceme užít a jet někam, kde to neznáme. Přítel do Egypta nechce, ale nevím proč. A do Řecka jsme chtěli moc, ale nějak máme obavy zté jejich krize. Taky jsem uvažovala o Tunisku a Turecku, ale pořád se nějak nevím rozhodnout. No taky záleží, jak moc nás položí finančně svatba :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?