4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy: tak my zrovna řešíme fotografa, jedno mám zkontaktovanýho, že 4. září může, ale jak jsem mu napsala o schůzku včera, tak se ještě neozval, tak snad si nenašel někoho jinýho :-( mezitím... A když vyřešíme jeho, tak už bedeme mít skoro všechno, zbývat bude jen kytka, na kterou se chystám v červenci, s tím bychom vzali asi i myrty s mašličkama, mokud teda neotráme nějakou myrtu doma :-D a ještě nějakou ozdobu na auto a mašle na auta. A teď během června si zkusím koupit nějaký šperky. Přítel si musí ještě koupit boty, košili a sehnat kravatu, tu by si chtěl půjčit od kámoša. V srpnu voláme na naše místo focení a stavíme se v restauraci kvůli doladění jídla. Co se týče česání, tak buď to bude jedná známá, která s tím už trochu počítá a říkala, že stačí 14 dní před něco zkusit načesat a kdyby nevyšla ona, tak i moje sestra je kadeřnice, ale teda nedělá v tom, tak snad by mi něco vykouzlila. A malovat mě bude právě ségra, která bydlí skoro vedle mě, tak vyzkoušet můžeme kdykoli. Publanca: tak máš dlouhý vlasy jo, to bych fakt chtěla vidět jak to vypadá, nejlépe foto před a foto s, jestli tam jsou rozdíly a jde to třeba nějak poznat :-) 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: všichni, co to viděli, říkali, že není poznat, že by to nebyly moje vlasy x-) lucy: nám zbývá sehnat oblek, košili, kravatu pro ženicha, zajistit kytku a to je snad vše ... doufám :-N . Samozřejmě se většina věcí bude dolaďovat - restaurace - jídlo, počet osob, kapela - jaké písničky, atd. ale na to je ještě čas. Většinou se mám ozvat 2 měsíce předem, tzn. začátkem července. Protože už všechno mám, tak ty svatební přípravy trošku opadly. A jsem ráda,... pomalu se budeme stěhovat do domečku, tak na to alespoň nemusím myslet... ;-) Jinak, každým dnem čekám, že se nám ozve zlatník, že má hotové prstýnky !!! Už aby to bylo ! :-D No a co ty ???
Odpovědět
Profilova fotka
Holky budete dodržovat nějaký tradice ;-) ? Já nad tím dost přemýšlím... Taková ta klasika jako něco nového, něco starého, něco půjčeného a něco modrého, tak to asi splním. Dál to vidím jen tak na rozbíjení talířku, pak výběr hrníčku s vadou a vínem :-) , jezení společně polívky a jinak nic. Zásadně jsem třeba proti unášení nevěsty :-p :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
nooo, tak asi tak, jak ty ;-) akorát nevím, co budu mít starého - to zřejmě vynechám, protože všechno budu mít v podstatě nový :-N Co máš starýho ? Nebo mi poraďte x-)
Odpovědět
Profilova fotka
S tím starým jsem taky nevěděla :-D, ale nakonec jsem se rozhodla, že to budou kalhotky, mám jich spoustu pěkných, tak naco kupovat nový kvůli svatbě, stejně je nikde ukazovat nebudu :-D . A nebo za staré můžu považovat i podvazek od sestry, kupovala si ho na svoji svatbu před šesti lety. Takže podvazek bude vlastně půjčený, starý a ještě modrý (teda má modrou mašličku) :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ohledně toho starého mě taky nějak moc nenapadá. mě napadlo jedině něco starého třeba nějaká ozdoba do vlasů. Jinak o ničem starém taky moc neuvažuju. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě... ozdoby do vlasů jsem si koupila tady na bazaru... tak jáááá nevím. A za jak dlouho se věc vlastně považuje za starou ? :-N Jakože kalhotky taky nebudu mít asi úplně nové, ale že by byly zase starý to říct nemůžu :-N Pod pojmem něco starého bych si představila žmolkovatý, párající se kalhotky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: teď jsi mě pobavila :-D , párající se kalhotky :-D , tak ty já mít nebudu, tak to asi taky nebudu mít staré :-N. Já považuju jako starý něco, co jsem už nosila, může to být i půl roku, nebo míň, ale je to nošený, protože nový je pro mě poprvé vzité, podruhé už to nový není :-D , takže i kdybych si třeba nějaký kalhotky teď koupila a do svatby je třeba pětkrát oblíkla, tak už je považuju za starý :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: :-D jenom 5x ?? To já považuju zase za skoronové :-p :-p To je stejný jako když je sklenice poloprázdná nebo poloplná, že ?!? :-p :-D Záleží na úhlu pohledu ;-) Ale jinak kromě kalhotek uvítám i jiné nápady x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nebudu mít z vámi jmenovaných tradic nic:-) Můžu se zeptat, budete je dělat, protože je to zvykem a vám se to líbí nebo to pro vás má opravdu ten symbolický význam? Jen zájem, nic víc...
Odpovědět
ahoj holky, ja mam zenicha a pak nic:-) :-D docela jste me vydesily, ze uz mate vsechno a klidek..:-D ja uvazuju, ze si necham saty usit..:-N pokazde prijdu s jinym forem, ze?:-D a u nas z tradic asi nic...:-) ja snad ani zadne neznam, krom taliru a tech je mi lito:))))
Odpovědět
Ahojky tak u nás bude snad jen to rozbíjení talířů, jinak nic neplánujeme, ovšem záleží na tom co na nás ještě vymyslí kamarádi... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
purblanca: Kdepak je nějaká ta fotka s vláskama? jinak ohledně zvyků.. vlastně ani nevím co bude a co ne.. rozbíjení talíře má na starost většinou restaurace.. falešná nevěsta bude, pokud nějakou seženeme.. ale jinak nevím, co se ještě bere jako zvyk
Odpovědět
miso v ceskych koncinach je uzasny zvyk se ozrat do nemoty..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no to je pravda, ale :-N doufám, že se tohle u nás nebude brát jako zvyk mezi všema
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, tak se po dlouhé době koukám, co je tu nového...musím se vám pochlubit, máme zařízené vše kromě dortů,vína a manikúry..takže pohoda... Dnes jsme byli na oběd v restauraci, kde budeme mít hostinu, zkouška dopadla na jedničku, moc nám chutnalo. K těm zvykům: také nechceme únos něvesty (ani ženicha), nelíbí se nám to. A jinak budeme mít klasiku: falešnou nevěstu, rozbíjení talíře, štípání polene, společnou polévku, vybírání do střevíčku (pokud se toho někdo z mladých ujme),... A staré budu mít náušnice, malé kroužky s kamínkama- dostala jsem je od babičky na dvacetiny a nosím je téměř pořád (taková srdeční záležitost). Babička je dost nemocná a na svatbě bohužel nebude, tak si říkám, že aspoň budu mít něco od ní při sobě...
Odpovědět
Teda holky tejden se sem nedostanu a už nestíhám dočítat, pěkně se to tady rozjelo. Se zvykama to budeme mít podobně rozbíjení talíře, společnou polévku, něco nového ( naušničky ) něco starého a půjčeného to si půjčím nějaké staré pírko do vlasů a schovám ho aby nebylo vidět :oDD ... ale chtěla bych se zeptat na tu falešnou nevěstu to jsem ještě neslyšela ...
Odpovědět
radka300: když si ženich pro tebe přijde, nastrčí se místo tebe falešná nevěsta, která ženichovi nedá pokoj a nepustí ho k tobě, dokud ji něčím neuplatí (penízky, lahvinka něčeho dobrého atd.) Bývá to docela vtipné, zvlášť když se za nevěstu převleče např. nějaký pupkatý strejda :-D My pak ještě plánujeme rozbíjení talíře, polévku z jednoho talíře, krájení dortu. Rozhodně nechceme únos nevěsty.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že to máme dost všechny podobné s těma zvykama 8-). Ale teda falešnou nevěstu mít nebude, to se hodí na větší svatby, kterou mi nemáme. Wolgemuth: já chci ty tradice kvůli tomu symbolickýmu x-) , např. rozbíjení talíře = střepy přináší štěstí :-D . Ale nic se nemá přehánět. Jinak jsem docela naštvaná, už jsem myslela, že budeme mít fatografa, psala jsem mu minulý týden ve středu, on mi odepsal ve středu večer, já mu zpět napsala ve čtvrtek navečer, že bychom ho teda chtěli a od té doby nic, chápu, že může fotit, ale tak chviličku na odepsání potenciálnímu zájemci by si měl najít. Tak jsem mu dnes zkusila znovu napsat, že co se stalo, jestli než jsme se domluvili se nestihl domluvit s někým jiným nebo mu nedošel mail, ale ať se ozve co a jak, že si budeme jinak hledat jinýho fotografa. A taky ať mi na sebe pošle telefon, protože mám na něj jen e-mail a případně icq, což je celkem na nic. Tak jsem zvědavá. Mám tu číslo na dalšího, pokud se tamten neozve, tak mu asi zítra zavolám. Toto už byl šestej fotograf...
Odpovědět
Profilova fotka
2 měsíce a 20 dní .... x-) misahonza: já jsem se v tom spěchu zapomněla vyfotit :-| každopádně jsem vlásky měla i v sobotu na hodové zábavě. Dala jsem je odpoledne na varné natáčky a raději jsem je navíc nastříkala tím přípravkem od Lorealu na vlnité vlasy. Večer byly vlásky krásné vlnité :-) tak jsem ještě dovlnila ty svoje, aby to splívalo. Celou zábavu vydržely natočené tzn. 6 hodin v pohodě, pak jsem na nich celou noc spala a ráno ještě vlnité byly. Měla jsem je i celou neděli. Navečer už to nebyly ty pravé kudrdlinky, ale jen mírně zvlněné... žádnou tragédii z toho ale dělat nebudu, myslím, že v ten svatební den to vydrží a kdyby ne, tak stejně budou alespoň zvlněný :-) takže spokojenost. Jinak okolí říkalo, že je to pěkný a vůbec není vidět, že by to nebyly moje vlasy. Líbilo se, takže doporučuju !!! :-) ;-)
Odpovědět
Ahooj holky, jsem tu dlouho nebyla, byla jem totiz na sluzebce streda az patek, tak jsem to tady musela docitat... ;-) purblanca: jeee, no tak to je parada, ze vlasky vydrzely krasne vlnity... ;-) v nedeli jsme jeli pres Sokolnice a videli jsme tam starky, tak jsem si na Tebe hned vzpomela... :-) ;-) Jinak, holky, u nas netece od soboty voda, tak ze je to dost drsny!!!! ]-( A v sobotu u nas bylo tornado, nad nama to sebralo dve strechy a nas obrovskej kontejner lital vzduchem a zastavil se asi 30cm od myho auta, tak ze super!!! 8-( No hrozny, uz mi to fakt pripada, jak kdyby mel byt konec sveta... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: jj, my jsme se byli podívat na průvodu, tak možná jsme se "míjely" :-D s tou vodou je to nějaký větší problém, prý prasklo potrubí a vytíká to do pole :-| neteče ani v Újezdě =-) snad to brzo opraví ... Tornádo ?!?!?! :-o ty jooo, tak to je síla... my jsme byli v sobotu zrovna na té zábavě, zmokli jsme i pod střechou, vítr nám tam normálně ten déšt "zavál"... no síla. To jsi s tím autem měla štěstí :-N Je to hrůza,... jak ostatní hoky ?? U vás vše O.K. ? Jooo, a kolik je to dní do svatby ? Mě to v albu odečítá měsíce a dny, ale některá nevěsta to tady psala jenom ve dnech... mě ty aktualizace strašně baví :-D
Odpovědět
Ahojky holky. Do svateb už jen 82 dní, je to hrůza jak to utíká :-) U nás ohledně svatby nic nového, hlavní přípravy jsou snad hotové, tak jen přemýšlím jestli jsme ještě na něco nezapoměli. Jinak včera jsme si domů přivezli nového člena rodiny :-D , štěně yorkšírského teriéra, je to drak, jsem si myslela jak mu bude smutno po mamině a sourozencích, ale on snad vypadá, že je i rád :-D :-D Už jsem ho dala i do alba ;-) purblanca: s těma vlasama je to super, že to tak vydrželo :-) S tím počasím je to fakt děsné, jeden týden povodně a druhý týden tropická vedra, fakt jak konec světa :-S . Já se jen modlím, ať na svatbě není takové hrozné horko, jako bylo ted posledních pár dní, protože jinak se v těch šatech upeču za živa... Tak nějak trochu pod mráčkem bez deště by bylo fajn...
Odpovědět
Profilova fotka
wojcle: jj, už jsem se do alba mrkla... je nádhernej ;-) taky jsem chtěla jorkšíra, jenže přítel si dělá srandu, že je to "smetáček" a že nám při procházce propadne kanálem... atd... :-D tak nakonec budeme mít asi většího a já si na mazlení pořídím kočičky. Doma (u rodičů) mám tři - kočičku a dva kocourky, jenže si je s sebou na nový domeček vzít nemůžu ;-( jsou velký a už by si nezvykli. Tak jak bude mít naše Bertička koťátka, tak si na domeček jedno vezmu, a pak druhé a pak třetí ... :-D přítel jen kroutí očima, ale ví, že já jsem odmala kočičí máma, tak to bude muset přežít ;-) S počasím nám nezbývá než doufat. Je teď opravdu nevypočitatelný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc děkuji A.n.e.t.t. za důvody. Já totiž marně přemýšlím, proč mi ty zvyky tak vadí a jak to tak rekapituluji, nebudeme mít opravdu asi žádný... =-) Snad kromě bílých šatů(to aby bylo poznat, která je nevěsta :-D ) Ani usazení hostů(máme kulaté stoly), ani polévka(žádná nebude, bude jen raut), ani kytkou házet nebudu(těch peněz za ní a pak ji odhodit? :-. ) Mně ta symbolika nic neříká. Vidím to tak, že kdo rozbije talíř, ten ať si ho sklidí; jedna polévka, jedna lžíce? krmení toho druhého? - až to bude nutné(naprostá nemohoucnost, nezpůsobená ovšem např.opilstvím), ráda to udělám a nejenom pro manžela, ale já radši pomáhám druhým tak aby si vpodstatě pomohli sami - to krmení mi symbolizuje, že mám někomu pomoct tak, že to za něj udělám a to je mi proti srsti. Njn. Jinak zařízeno mám stále stejně(datum, místo, fotograf). Tenhle týden se vrháme na catering. A u nás se o záplavách jenom mluví(v paneláku na kopci) Takže akorát noční bouřky, které mě dnes budily a trvalý déšť. Všechno ostatní funguje. Takže hodně nervů vám, co to nemají tak v pohodě. Purblanca: U těch clip-inů přemýšlím, že se musí trefit do tvé barvy, nebo tě musí kadeřnice nabarvit, je to tak? Mám totiž přirozenou barvu vlasů(těžko definovatelné jedním slovem) . Nechávala jsem si ji dva roky odrůstat, takže teď se mi do barvení nechce... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
U nás počasí celkem v klidu. Ten sobotní vicht nám pozohýbal rajčátka :-( , ale naštěstí je ani jedno nezlomilo :-N . A kousek od nás po drátech el. vedení lítaly jiskry, ale teda dost, vypadalo to celkem strašidelně, úplně to byly plameny :-| . S tím vedrem jsem si to taky říkala, že když takhle bude o svatbě, tže asi umřu, je to přece jen ještě léto, jsem říkala, že jsme to měli udělt o 14 dní později :-N . Ale co, já budu mít jen ty šaty a holý ramena, ale přítel navlečenej v košili, saku... :-S ... Wojcle: to štěňátko je úžasný x-) , miluju mláďátka od všech zvířátek, teda těch chlupatých :-D . My teď máme miminka králíčků, se s nima chodím mazlit :-D . A jinak mám raději pejsky, protože jsme je měli vždycky doma :-) , jednou bych chtěla, ale ne úplně ty mrňavý, můj přítel tomu neříká ani smetáček, ale vyloženě smeták :-D . Mě se líbí větší, nejvíc černej labrador, ale domů bych to viděla na menšího, asi jezevčík, krátkosrstej i dlouhosrstej, oba se mi líbí. Teď máme dva kocoury, mají už dva roky, a jeden nám teď přišel po třech nohách, má jednu tlapku oteklou a nestoupe na ni, kdoví co s tím má, asi se porval, lítá totiž hrozně za kočkama :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
wogemuth: já mám na vlasech barvu a to tmavě hnědou. Vlasy jsem objednala tmavě hnědé a oproti těm mým byly asi tak o tón světlejší. Moje vlasy i ty koupený jsme přebarvily s kadeřnicí jen barvícím (vymývacím) šamponem a barva je "eňo ňuňo" :-D Clip iny prodávají asi v 5-6 různých barvách, takže nejlíp je si najít odpovídající barvu tvým vlasům a pak je přebarvit nebo spíš - doobarvit (myslím, že stačí šamponem) tvoje vlasy a ty koupený abyste sjednotili barvu. Šampon, který si vymyje by ti snad neměl až tak vadit ;-) ??
Odpovědět
Profilova fotka
wolgemuth: do mýho alba "Till we get married" jsem ti vložila obrázek s barvama clip inů jaké jsou k dostání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wojcle: ten pejsek je opravdu náádherný :-) úplné zlatíčko jinak o těch clip-inech.. už je mám vyhlídlé, jen čekám na vzorník od paní, která je prodává, tak snad se dočkám nějakého kontaktu na mail. A přebarvovat budeme určitě, ale na jak to se ještě uvidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
klasická barva, která obsahuje kysličník by se na ty vlasy neměla používat ... alespoň to mám napsaný v návodě :-) když jsem si dopisovala s jednou paní, která je má od stejné dodavatelky jako já, tak psala, že ona i její kadeřnice vlasy "normálně" barví... ale ruku do ohně bych za to nedala :-| a ani bych to neriskovala...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?