4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zrovna jsem se včera o tom bavila s kolegyní, že jsme loni v červnu už doma měli napuštěnej bazén :-D ale letos ? Člověk na to nemá pomyšlení ! :-| brrrrr....... vypadá to na březen ]-( Proto si to škaredý počasí snad vybere už teď a v září bude jako v létě :-p
Odpovědět
pur si mi zas trochu pootevrela oci..:-D stolik na podpisy a spol..:-N no jo, uz googlim:-D lenninko ja si to pred chvili precetla, ze tulipany maji od cervence dovolenou, no fajn, jeste neco se mi zbori?:-D
Odpovědět
Holky tak snad se nám to vyprší teď a v září bude pěkně, my mame taky obřad venku v atriu zámku, tak snad to vyjde a přinejhorším bude v zámeckém sále. A focení máme naplánované taky v zámeckém parku, nedokážu si představit, že bysme měli fotky jenom zevnitř zámku :-|
Odpovědět
ja tomu verim, ze pres leto se vyprsi a v zari prijde teprve to pravy leto... ;-) :-) :-) emi: jeste se zkus podivat na kaly, ty jsou taky uzasny... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Učím se na státnice, tak se tu vyskytuji zatím zřídka. Ale mám chvíli a dám k dobru pár postřehů.: Emamamamu: Já ještě nemám šaty:-) Začnu nějak aktivněji pobíhat po sálonech a obchodech až po státnicích, ať je udělám nebo ne, takže od příštího týdne. Svatbu máme taky venku v parku, ale hostinu hned vedle v sále, který by se dal v případě děště pro tyto účely upravit. Jinak tulipány na podzim je prý podle floristů dost nereálný požadavek(všechno jde, ale stojí to mnohonásobně víc než normálně a není to ta stejná kvalita ani výběr). Já jsem chtěla pivoňky, což je podobně nesplnitelné.... :-( A s počasím je to letos docela zábavné(teda nemyslím záplavy). Na všem je třeba hledat pozitivum. Tak podle různých pověr, když prší na svatbě, znamená to štěstí - tak to budou snad všechna letos dosud uzavřená manželství šťastná. :-D A holky, klid. Svatba se opravdu dá zařídit i za tři týdny(a klidně i míň). Pro mě je taky ten den důležitý, jen se svět nezboří, když budu mít jiné než pohádkové šaty a nebudu mít pivoňky a budu mít obřad vevnitř místo venku a .....spoustu věcí člověk nemůže ovlivnit a zamluvit si šaty už teď se mi nechtělo i z toho důvodu, že se bojím, že narazím na hezčí a když už má člověk zaplacenou zálohu....
Odpovědět
Profilova fotka
Ohledně těch tulipánů mi floristka řekla to samé a ještě dodala, že se tulipány můžou během několika hodin samovolně zkroutit a to už ovlivnit prý nejde. takže uvidíme, co nakonec vymyslím, ale jednodruhovou kytičku nechci.. Takž uvidíme, co nakonec namixujeme. Jo a taky doufám, že se to teď vyprší i když ty záplavy kolem jsou děsné a doufám,že nám nevyplaví restauračku. A v září to to léto a to teplo dožene. Teda pokud zase nebouchne nějaká přiblblá sopka. :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky mám ráda veselé kombinace. Dala jsem do alba nějaké barevné kytičky, které se mi moc líbí. Tak třeba si vyberu. Na září jsou prý nejlepší tzv. celoroční druhy květů, jako jsou(kromě tradičních růží) i kaly, orchideje. A k tomu se mi líbí různé druhy mnou neidentifikovatelných drobných kvítků:-) a zeleně.
Odpovědět
wolge si ma zena:-D ja taky saty nemam, mit asi jen tak nebudu a zatim vedou jen kratke..:-N takze zadna princezna:-) a karafiaty jsou celorocni? ja si nedoazu predstavit, mit v ruce jinou kytku, nez tulipany...:-D na tom jedinem mi zalezelo nejvic :-/ to je jedno, jsou horsi veci na svete, nez moje prkotiny..:-) hlavne my to budeme mit asi hodne pankacske..tak to bude jeste legrace :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ema: tak jestli jsoou ty tulipány něco na čem ti fakt záleží, tak do toho jdi. Já jsem si takhle prosadila fotografa. Sama ráda fotím a když je čas, tak se tomu věnuji i trochu víc. A i z toho mála pracovních zkušeností ze svatebky jsem si mimojiné odnesla, na čem při svatbě záleží. A je pravda, že šaty vrátíš, jídlo sníš, kytka uvadne ale fotky zůstanou a nadaný fotograf je schopen kouzlit i při "skromných" podmínkách. Takže ten bude asi u mě druhá největší položka na svatbě 8-) Pankáčská svatba? To bude drsné. Mám ráda neobvyklé věci. Když si někdo jde svou cestou. Tak trochu proti davu. Né za každou cenu, ale je fajn mít vlastní názor. Karafiáty nevím, na ty jsem se neptala. Docela je nemám ráda... :-N I když teď už jsou na výběr i jiné než červené s asparagusem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) už jen... 3 měsíce a 1 den x-) misahonza: s těma tulipánama je to škoda :-| jsou fakt hezký :-) ale taky bych měla strach, že zvadnou...jsou takový křehký :-N No a k těm záplavám, ... u nás (tam kde budeme bydlet) byl vyhlášenej 2. stupeň :-o My naštěstí máme domeček malinko výš, ale i tak doufám, že se to nevylije 8-(
Odpovědět
ahojky, souhlas, tulipány jsou fakt krásné a byly pro mě č.1 do té doby, než jsem se dozvěděla jak to s nima v záři je :-| tak teď nevím, co zvolím, ale kytka by měla být růžová nebo růžovo-bílá.
Odpovědět
wolge ja karafiaty nesnasim..:-D a proto je vyzdvihnu, jinak bych je mozna tak nekomu ulozila na hrob...:-) kytky z nich vypadaji dobre, uvidim, domluvim se s nasi kvetinarkou:-) kamoska mela super svatbu, vbehli jim tam nackove a s novou tchyni se valela v zitu, aby se pred nima schovali..tak si potykaly:-D nas bude fotit Sasa Dobrovodsky, to se nebojim, ze bych nebyla spokojena (snad:-N)..ale jen obrad a portrety, pak uz se fotime sami:) jak vidim to pocasi, ta lidem ais naridim tenisky a dziny, vsak nemusime nikomu delat divadlo za kazdou cenu, ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já karafiáty taky nemusím, mám je spojené s dobou minulou, ale je pravda, že když jsou smíchány s jinými druhy, tak to není až tak hrozné. Tak samo, jak jsou gerbery, tak je moc nemusím, ale když jsou v kytici jako jeden z druhů, tak mi nevadí. Jinak jak už tady psaly holky, velký výběr barev má růže, kaly, zmíněné gerbery. Krásné jsou taky lilie a orchideje..
Odpovědět
purblanca : ahojka, no vcera kdyz jsem jela domu, tak jsme v Ujezde tu reku, poto, nebo, co to je...videla... ]-( tak jsem na Tebe myslela....fakt sila.. ;-( rano jeste skoro zadna voda a za 9 hodin toto...no vazne hrozny.. ]-( jinak jsem byla na vytahovani tech stehu a uz je to daleko lepsi... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: jo, starosta zakázal přibližovat se tam. Sííla. Jeli jsme se včera koupat do Blučiny a tam z toho dříve "potůčku" byla řeka ! :-| Mírně vylíté do polí... no nestačila jsem zírat ! Běhal nám mráz po zádech... Aspoň to máš za sebou :-)
Odpovědět
purblanca: jj, jsem moc rada, ze to mam za sebou... ;-) Snad ty dva, ktery mi jeste zustaly tam dlouho vydrzi... :-) Jinak na ty hody jdete tento vikend? :-) ...myslim, ze vam vyjde pekny pocasko, rikali, ze o vikendu ma byt pry uz krasne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: ne, až příští, snad vyjde. Ale na naše hody "běžně" prší 8-( už je to taková tradice.... ]-( Teda odpoldne, leje jako z konve a večer bývá už "hezky", ale kdo si má sedat na ty mokrý lavičky ! 8-( 8-(
Odpovědět
purblanca: aha, tak snad to bude letos lepsi..i kdyz se to moc predpokladat neda.. :-| holky, jaky budete mit puncosky? bily nebo telový?... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: já rozhodně tělový. Bílé mi přijdou jak pěst na oko :-S Už jsme se tady o tom bavily, ale možná ne s tebou ;-)
Odpovědět
purblanca: se omlouvam, jestli se obcas zeptam na neco, co uz jste tu probiraly.. |-| prave jsem si myslela, ze budu chtit taky telovy, ale pak jsem videla nejaky fotecky a docela se mi ty bily i libi...no i kdyz nevim, jak by vypadaly bily na mych nohach... :-D :-D
Odpovědět
lennika: ja taky uvažuju o bílých, protože se mi nelíbí tělové s bílým podvazkem, zato ty bílé s tím vypadají na fotkách líp
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak já asi budu vyčnívat z davu :-| ale ty bílé mi přijdou, jak na malou holčičku :-D Ty jsem nosila, když mi bylo 10 :-p
Odpovědět
purblanca: :-D no, to jsem si puvodne taky rikala, ale jak jsem videla tu fotku, tak jsem nad temi bilymi zacala uvazovat a ted vubec nevim... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Asi záleží, jestli budete chtít být opálení(nebo jste od přírody snědé), tak vypadají bílé hodně kontrastně. I když i to může být zajímavé(a ostatně i šaty jsou bílé, že?). Já jsem teda pro tělové nebo možná jestli semi to povede tak bez. Protože já jsem strašný trhan a lepší než roztržené jsou žádné :-p Ale bude to záležet taky na botech... Na večer si chci pořídit bílé(světlé) taneční boty(nebo se přezuji do stávajících černých) - jsou jako papučky, ale ven se v ních nesmí - jsou v podstatě bez podrážky(proto jsou tak měkoučké ;-) Podvazek nechci, nevím, neumím to ani pořádně zdůvodnit, prostě v nich nevidím funkci. Jsem asi divná, ale dokonce jsem uvažovala, že bych neměla kytku 8-) Nevíte někdo jeji historickou funkci? Je to jenom dekorace? Závoj symbolizje nevinnost, čistotu(panenství), bílé šaty prosadila královna Viktorie(vlastně snad nejdélé trvající módní výstřelek :-D ), ale o kytce jsem se nikde nic nedočetla, jen snad, co který květ znamená. Nemáte někdo tucha?
Odpovědět
Profilova fotka
wolgemuth: http://cs.wikipedia.org/wiki/Kv%C4%9B...
Odpovědět
Profilova fotka
wolgemuth: http://www.ceske-kvetiny.cz/kvetomluva/
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: Jo, to znám. Já jen proč tu kytku má nevěsta vůbec?
Odpovědět
Profilova fotka
Někde jsem snad četla, že je to jakože dar od ženicha, ale darů dostane nevěsta mnoho a žádný z nich nemá při obřadu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wolhemuht: tak předpokládám, pro ten význam, co ty kytky mají v těch odkazech a ty barvy mají taky nějaký význam... bílá - nevinnost, červená - láska, fialová - věrnost... o tohle v manželství jde, ne ? Stejně, jako závoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jakože kyticí vyjadřuje jaká je nevěsta? Tak jestli jsem dobře četla, co znamená tulipán, tak to si to asi hodně nevěst rozmyslí :-x A karafiát taky nedopručují - alespoň v barevné kombinaci :-N ;-) Ne, já vím, jsem s tím otravná, ale těžko příjmám něco, o čem nejsem přesvědčená, že má pro mě význam, že tomu rozumím.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?