4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
holky, která nevíte co s vlasama, tak tady má nevěsta album jenom s účesama x-) : http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: jedeme 9.7., takže skoro za měsíc, jen mám strach, aby už bylo pěkně :-( ... Jinak to oznámení původně stálo myslím 22,50, ale že tam máme ty změny, tak to vychází dráž. Ale teda nevím, že by to lidé vyhazovali. Moje mamka má doma schovaný snad všechny, který kdy dostala. Já bych taky žedný oznámení nevyhodila, ale možná někdo jo. Lennika: já bych si z nabídky vybrala taky spoustu oznámení jako purblanca, ale přítel... to bylo furt ne ne ne, fuj, no to je hrůza a podobně, tak jsem ráda, že jsme nekonec vybrali... Misahonza: to je teda chování... ]-( achjo... A jen tak mimo, holky teď u nás byla česká televize a natáčeli tady, já se teda kameře vyhýbala jak jen jsem mohla, tak snad tam nikde nebudu 8-) :-D a nebo mě minimálně vystřihnou... :-N A v sobotu jsem měla v tv bráchu :-D , na čt1 v 13hod. v pořadu Devatero řemesel.
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: vy jste teda už celebrity :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No právě :-D a to byl ještě bratranec prý v Bludišti před 14 dny, ale jen v hledišti :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Já si normálně dnes ráno rozřízla prst, příborovým nožem :-| , to jsem šikovná co. Je novej a já myslela, že je klasicky tupej... a přejela jsem si s ním po palci a jaksi si ho rozřízla a pěkně to štípe :-S , jsem nemehlo... Holky ale mám dotaz... Jak budete ladit ženicha? My doma totiž řešíme barvu košile a kravaty... Jestli ladit ke kytce anebo ne. Vlastně ke kystce bude ladit ženichova korsáž. Košili chceme spíš bílou a já bych brala i kravatu bílou nebo stříbrnou zlatavou atd., prostě ne moc výraznou. Jak to plánujete vy?
Odpovědět
Profilova fotka
my máme svatbu bílo-oranžovou, takže taky přemýšlím, jestli oranžová košile+oranžová kravata, nebo bílá košile+oranžová kravata... samozřejmě nechci žádnou výraznou oranžovou :-) nějaká tlumenější... viděla jsem obě kombinace a obě se mi líbily ;-) tak taky pořád nevím. Každopádně přítel ještě nemá oblek, takže tohle budeme vybírat až s oblekem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, jsem zapomněla dneska aktualizovat :-o ...3 měsíce a 2 dny x-)
Odpovědět
jezis, tak to je desny... ]-( holky, uz by ale mohlo prestat prset, takhle je to na dobrou depku.. :-S
Odpovědět
Ahojky holky, tak už mám vybrané šatičky, jen potřebují pár úprav :-) , my máme svatbu růžovo bílou, takže ženich bude mít bílou košili a světle růžovou regatu, mám ji i v albu. JJ utíká to mílovými kroky už jen 94 dní!!!! My máme prstýnky u chirurgické oceli, jelokož miláček nemůže mít zlato, už je máme i doma, taky jsou v albu :-) . Jinak já dneska šla z noční...tož to Vám povím..venku bylo jak za války samá siréna paní informovala o povodňových stupních a že zavřeli tady ve Zlíně podjezd, takže jsem poloviny cesty šlapala domů pěšky, jelikož tím směrem nejezdili trolejbusy...no děs. Tak alespoň ten déšť měl jednu výhodu, děcka byli v noci hodná a spala a nezlobila sestřičky :-D
Odpovědět
Misahonza: reagovala jsem na tu pani na obecnim urade... ;-) byla jsem na obede a nejak se mi to tady zapomnelo samo zaktualizovat... :-| a.n.e.t.t: chtela bych svatbu ladit do svetle zelene + fialkove, kytku budu mit fialkovou s ruzovou, tak ze pritel bude mit sedej oblek, bilou kosili, a nejakou lila ci svetle fialkovou kravatu, ne moc vyraznou... :-) purblanca: jo, maminka bude mit radost... x-) ale ona je sikovna, no a hlavne ma vsechno strasne dobry... ;-) mnam, mnam...dala bych si dorticek.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže většinou ladíte kravatu ke kytce, jo... Já právě nevím... Chci kytku buď bílo-rudou, takže rudá kravata by šla nebo tu tmavě růžovou, ale růžovou kravatu teda nechci, tu by ani nikam potom už neunosil, kdežto vínovou v pohodě. Ale ta vínová na bílé košili se mi moc nelíbí a i vínovou košili taky nechci, to by bylo moc výrazný. Zatím se teda já přikláním k té světlé kravatě bélé, stříbrné apod.
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D holky ani se omlouvat nemusite, nam asi ten den nevyjde, pac nam po ctyrech tydnech po potvrzeni mista vcera psali, ze se omlouvaji, ale nakonec tam budou mit nekoho jineho :-D :-D :-D Julia Roberts se vdava:-D :-D jsme zvedava, co prijde dal.. :-N :-N :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Emi ;-) , to je škoda, už když jste to měli zamluvený ]-(, to bude nějakej boháč a víc zaplatil... a kde jste to chtěli mít?
Odpovědět
anett no nas..tvali me, no... melo to byt zdes : http://www.tourtrend.cz/nabidka-ubyto... ted nam psali znova, ze bud jiny termin, nebo nekde jinde... :-S a ja uz mela vybrany tak hezky talire :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
anet a ty se vdavas protoze musis? :-D :-D :-D ze bysme zas nabehly na kone? :-D
Odpovědět
emamamamu: koukala jsem na ten Tvuj odkaz, a taaam je to pekny... ;-) :-) tak to je teda skoda, ze vam to nekdo vyfoukl... ]-( jo a ta ruzova soupravicka je naprosto luxusni... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emi no musím, protože se milujeme, tak se musíme vzít :-D , ne vážně, chceme se vzít, mimino nečekám a ještě minimálně rok nebudu... Na koňa jsem nakoukla asi tak před 14 dny a zjistila, že si holky vytvořili soukromou skupinu a vzhledem k tomu, že já přestala chodit, tak heslo nemám :-N , ale já bych toho teď moc miminkovskýho ani neměla co řešit, teď řeším furt svatbu a školu :-p . odkaz vypadá fakt pěkně, škoda že vám to odřekli. Jak to teda pořešíte, jiný místo nebo jiný termín?
Odpovědět
Svatba se nekona, tchyne se zblaznila :-D :-D no ais to budeme mit o tyden posunute...takze budeme mit krasne datum 11/9..jiste touzi kaaazda nevestinka o takovem krasnem datumu, snad na nas nikdo nic nehodi:-D mimocodem jsem mela loni 11/9 termin, takze asi nejake znameni..:-N nicmene uz to nechci resit, bude v pulce zari zima a prset, takze budu mit svatbu v party stanu:-N radsi bych jela k mori :-D ja na kona taky uz nechodim, jen ooooobcas jak se holky maji, kupodivu jsem v te uzamcene skupine, sama jsem se divila, ze si me jeste pamatuji:-N jinak me ty prdiky a kravinky moc neberou, tak se pohybuju v jinych kruzich..:-D ja vim, ze to tu asi pises a tak, ale kolik budes mit hostu?_ kde to vubec bude a co uz mas?:) lenninko nooo pekny to je..ale to je tak vsehcno, zachovali se fakt nepekne :-|
Odpovědět
na to, ze tu nepatrim docela vypisuju... :-D :-D Anet ja ti koukla do alba a jsem po porodu uplne mimo, furt rvu, tak jsem to orvala..:-D to je tak hezky, ze se budete brat, gratuluju! x-) :-D a ty pripravy a tak..:-D no ja tu sedim sama jak trotl, saty netusim, nikdo mi s nicim nepomaha.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
emamamamu: klidně tu zůstaň x-) Lennika má termín taky 11.9. ! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-) jo jo jen se u nás klííďo zabydli :-) ten déšť mě ničí, pořád musím přemýšlet nad tím, jaká bude svatba, pokud by se počasí chovalo stejně :-(
Odpovědět
emamamamu: jo, ja mam taky jine datum, ale holky jsou tu moc fajn, a nevyhodily me... ;-) :-) jinak my jsme puvodne chteli jine datum az 18.zari, ale to zrovna neoddavala matrikarka, tak ze nic... =-) no a aspon se to bude dobre pamatovat... ;-) tak co...
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: jooo, taky na to musím myslet :-| snad se to počasí na našich svateb vyblázní ! 8-( lennika: :-D díky za pochvalu x-) ;-)
Odpovědět
to jste hodne, ze tu muzu zustat...:-) :-) snad vam nebude vadit, kdyz tu budu prudit jeste v prosinci, ze se svatba posunula:-D miso ja mam stejny problem..i kdyz uz jsem vicemene smirena s tim,m ze bude prset... jen to bude fakt blby, dest na zahradni svatbe:-N a budete mit nekdo kytku z tulipanu? je tady nekdo kdo jeste nema vybrane saty?
Odpovědět
Profilova fotka
Jako já původně chtěla taky 11. a to proto, že je to 11.9.10 no krásné, ale pak kvůli atentátu jsme to zavrhli, ale co, však ať se každý bere, kdy chce. Emi tys měla termín tak nějak, no já si to trochu pamatuju, takže Dorinka bude na svatbě už roční, tak už vám bude běhat x-) . Šaty, to si musíš oběhnout salóny a vyzkoušet, takhle to nevymyslíš, já měla úplně jinou představu než jsem nakonec vybrala :-D a byla jsem teda s mojí ségrou, sama bych si sai nevybrala... Musíš taky někoho zaúkolovat :-N. A k naší svatbě, bude maličká, celkem nás všech i s námi bude 23 :-N . A bude to u nás na úřadě :-D , pak oběd v restauraci a pak v nás doma nějaký grilování 8-) . A máme toho už dost. Takže šaty vybrané, to sis všimla v albu :-) , pak vyrábí se nám prstýnky, ty jsou taky v albu, včera jsme si zadali oznámení. Místo na nějaký profi focení chceme Rosa Coeli (je to takovej polorozpadnej bývalej klášter), tak si budeme volat v sprnu. A pak mám koupenou podprdu :-D , punčošky, boty a to by asi stačilo 8-) . Kytičku nechávám na červenec. A Vašek nechává na poslední chvíli vše, klasika :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
emamamamu: my budeme mít obřad venku, tak by to s děštěm taky bylo na prd :-( My teda budeme pod altánem, ale co chudáci svatebčani, že ? :-S Budou leda nadávat a navíc, ty peníze co jsem zaplatila za židličky a potahy by byly vyhozený 8-(
Odpovědět
anet ja na jedny saty byla...a libily se mi hned prvni, ale asi je to unahlene..:-D ale ted se mi libily prvni saty fakt doopravdicky a konecne v jednom albu:-) a ty tvoje jsou kraaasne,,uplne vynikaji mezi ostatnima..:-) a nas bude 24+4 deti:-D pur a tys ty potaky houpila, nebo pujcila? ja se koukala, ze jeden stoji 50,- takze bych mozna pujcila...tam budou zidle asi kazdy pes jina ves:))))
Odpovědět
Profilova fotka
ach ti ženichové, na všechno mají čas :-N já ztrácím nervy a snoubenec řekne "vždyť je to za čtvrt roku" ! :-o šmankotéééé, mu říkám, že za čtvrt roku máme svatbu a to už musí být všechno zařízení !!! ]-( Navíc, když se v létě budeme stěhovat, tak jsem to všechno chtěla mít posháněný atd., už na to nemyslet... no klasika ... pánové to mají na háku... :-p Už ho musím donutit na ten oblek ! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
emamamamu: všechno mám z půjčovny - podpisový stolek s ubrusem, 25 židliček (20 pro hosty, 4 pro rodiče, 1 k podpisovému stolku) á 40,-, potahy á 60,-, ale bude jen 5 ks na židličky pro rodiče a k podpis. stolku, úvazky tzn. mašle k potahům á 10,- (5 ks). Teď jde o to, jestli ti ty potahy na ty židle "každý pes, jiná ves" sednou :-D mrkni se ke mě do alba, mám tam fotky židliček i potahů... ;-)
Odpovědět
holky my chceme mit obrad taky venku, tak se prehodte na pozitivni mysleni, nebo si to sami privolame, ten dest... :-D emamamamu: kyticku s tulipanu jsem chtela, ale pan florista me to vymluvil, tulipanky jsou v zari malinkate, snad jenom tri barvy a jeste k tomu strasne drahe... ]-( Tak ze nakonec budu mit ruzicky... ;-) :-) ..a ty budou taky moooc pekny!!! :-) purblanca: no jo no...vy to stehovani mate opravdu za par.. :-) nejak jsem si to vcera neuvedomila, ze kdyz si psala, ze se budete stehovat v lete, tak ze je to vlastne uz za mesic... ;-) to tim pocasim...brrr... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?