4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
na osmou.... je to pro mě vražedná hodina :-| jsem totiž sova a to s velkým S :-D večer se mi nechce spát a ráno nevím, kdy mám vstávat = jak říká maminka :-p njn, co už... v bývalé práci jsme měli na devátou...to se aspoň dalo, ale tohle ?!?!? :-( hrůůůza. Už tak vstávám přes dva roky a nemůžu si zvyknout...teď nechápu :-o, jak jsem mohla jezdit do Brna až do Komína do školy, když jsme měli na tzv. "nultou" hodinu (tzn.na sedmou)... 8-( brrr....
Odpovědět
ja si taky rada pospim... ;-) Mam takovou flexibilni pracovni dobu, nektery dny jezdim az na devatou...a to je super ;-) Ted jsem zacala ale rano pravidelne cvicit, tak ze taky vstavam brzo.. ]-( teda jenom v ty dny, ktery jedu na devatou...
Odpovědět
hele, jestli jsem spravne pochopila, tak ty clip-iny se muzou natacet? Myslis, ze to vydrzi? Nezkousela si to uz? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nezkoušela, příští týden jdu s nima ke kadeřnici, aby mi doladila barvu a domluvily bysme se na délce. Každopádně doufám, že to držet bude !!!! Taky je chci mít natočené ;-) Příští sobotu máme hody, tak si je vezmu x-) tzn. že se pokusím i o natočení :)) Dám ti vědět ;-) jak to šlo a jak dlouho vydržely :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a četla jsi tu diskuzi ?
Odpovědět
jj, cetla...tak nejak jsem to rychle prolitla ;-) nekdo tam psal, ze to natoceny moc dlouho nevydrzelo, tak pak dej vedet, jo... :-) ...jsem zvedavka zvedava... :-D
Odpovědět
no jsem hlavne zvedava, co na to bude rikat treba kadernice, jestli se ji s tim bude dobre pracovat... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ta moje mi to schválila :)
Odpovědět
Teda tady to letí , sem furt v práci tak se sem ani nestihnu podívat a pak musim takle dočítat :o)) Koukám že hodně nevěst má v albu tak zvané půlnočky, jak ste tu psali , ale také chci mít svatební šaty až do konce, pak už si je nikam nevemu :oD tak ať si je pořádně užiji .
Odpovědět
Profilova fotka
radka300: Ahoj, no... včera tu bylo celkově prázdno :-| Byla jsem tu jen já a lennika :-) Všichni asi, stejně jako ty poctivě pracují :-D Mluvíš mi z duše, nevěsty jsme jednou, tak si to musíme užít x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
radka300: omlouvám se, jestli jsem se už na to ptala (ale opakování matka moudrosti :-D ), už máte prstýnky ? Jak si tu tak povídáme, tak to občas splývá :-p takže nevím, jestli jsem se už náhodou neptala.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , tak nm včera zase v práci nešel proud a zítra nepůjde zas ]-( . Ale mám v pátek zkoušku, tak se budu aspoň učit 8-( . A teď aspoň nějaký reakce na vás :-) . Jak jste se bavily o těch vlasech, tak jsem furt na rozpacích co s nimi, já je mám dlouhé po ramena, takže spíš krátké :-N , chtěla bych rozpuštěný i přítel, jneže teď přišel s tím, že bych je mohla mít trochu seplý... no navymýšlí si. Bydlíme taky v domečku a jsem na něj zvyklá celý život stejně jako purblanca, v bytu bych to asi přežila, ale není nad to mít velkej dvůr a zahradu 8-) . Nevím jestli jsem to tu psala, tak my bydlíme v domě na přítelově babičce, chtěla jsme rekonstruovat, jenže on pořád mluví o bourání a stavění novýho, do čehož se mi moc nechce, protože to budou hrozný nervy a strosti :-( ... Lenniko teda služební auto, to by se mi taky líbilo :-D . Přítel teda taky jezdí služebákem, já jezdím do práce taky autem ale našim, je to favorit, už ho budeme mít jen rok, příští rok už otitž nedostane technickou, ono je ale otázka, jestli to vůbec ještě rok vydrží :-D . Favority jsou úplně naprd, že když je mokro, hodně prší a jsou velký louže, tak zespod šplíchne voda do motoru a faválem zdechne, už se mi to stalo před 14 dny, stála jsem na silnici a auto jen bublalo :-| a dnes zase prší jako blázen a auto mi začalo kuckat, no naštěstí nezdechlo... Až odejde favorit, tak chce přítel koupit nový, teda ojetý 8-) , tak uvidíme... Holky já ráno taky nemůžu vylézt z postele vstávám 6:30 a to je děs, ale jako u mě není problém napst sms, že dojedu později, nebo přijet o 5 - 10 minut pozděj 8-) ... Ale kdybych jezdila až na devátou, tak tu zas musím být dýl a to já si raději přivstanu a jedu v relativně slušnou hodinu domů 8-) . A jinak zdravím Emču :-) , holky holky, včera se k nám chtěla přidat nová nevěsta a vy jste ji v zápalu kecání úplně zazdily a ani nepřivítaly. Taky Emi vítám tě u nás :-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A musím se ještě pochlubit... Včera jsem koupila bílé botičky, nádherné, nemůžu se vynadívat :-D a objednali jsme si oznámení, mám ho v albu, to s těma holubičkama, ale ne na tom žlutém papíře, ale na tom bílo-stříbrném (jak je na něm ta růžička), což nás teda vyjde dráž, protože je to neše speciální přání, tak je tam přirážka, ale co, bude nádherný x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
emamamamu, a.n.e.t.t.: no fáááákt :-o my jsme zazdili jendu nevěstu !!! :-N Moc se omlouvám emamamamu :-N fakt jsem si nevšimla... díky za upozornění a.n.e.t.t. To když jsme ji ani nepřivítaly, tak sem už asi nepůjde :-( napišu jí od IP, aby se nezlobila a přidala se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
napraveno ;-) snad se emamamamu přidá :-)
Odpovědět
Ahooj devcata :-) a.n.e.t.t: si neuveritelne vzorna, jak si tu vcerejsi absenci krasne precetla.. ;-) a ze byla dost dlouha... :-D :-D jen, abych upresnila to sluzebni auti, no ja uz ve firme delam devet let, nejdrive jsem tu nastupovala jako asistentka a ted uz ctyri roky delam obch.zastupce, tak proto to sluz.auto... :-) Je to super prace, i kdyz ma nekdy i svoje nevyhody, hodne jezdim na cesty, najedu dost km, jelikoz muj region jsou severni, zapadni cechy... :-| Sice rizeni vozu miluju, ale nekdy, co se deje na tech silnicích, to me vycerpava... :-. Emi: jeeezis, moc se omlouvame, ja jsem si Te vubec nevsimla... =-) ..promiiiin... ;-) purblanca: je pravda, ze jsme si to tady vcera pekne rozjeli jen pro sebe... :-D radka300: populnocky mit taky nebudu, chci si ty krasny satky poradne uzit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: já jsem si říkala, kde jseš,... a že vám asi zase nejde proud :-p co to tam máte za vedení ??? Myslím, elektrický :-) S těma vlasama si teda přítel fakt trošku vymýšlí :-o By si měl jako ujasnit co chce ;-) Dej mu "nůž na krk" :-p S tím stavěním si to opravdu rozmyslete,... i já vidím na mém miláčkovi, jak se to stavění na něm podepsalo... má šediny ! :-o :-o =-) My taky máme favorita, říkáme mu Fanoušek :-) a taky do něj teče kudy jde :-| takže když prší jsme jak na lodi :-N Jestli budeme mít na nový autíčko, tak to netuším... každopádně jsme si do svatebních listů dali jako jeden svatební dar příspěvěk na nové autíčko, hi,hi :-D No co, pořád chtěli, abysme si vymysleli svatební dary, tak tady je mají ! :-D Na kolik vás to oznamko vyjde ?
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: už se nám to tu zase probouzí :-)
Odpovědět
purblanca: jj, parada... ;-) :-)
Odpovědět
purblanca: Prstýnky ještě nemáme , máme vyhlídlé v Karlových Varech jsou ze žlutého zlata a uprostřed bílé zlato, musíme se tam brzy zajet podívat a vyzkoušet, chtěla bych užší aby se hodil k zásnubnímu prstýnku , přeci ho nepřestanu nosit, když mi udělal takovou radost :o) Musím vybírat opravdu jednoduché varianty někam zajet a rovnou vybrat a koupit, jelikož přítel je v práci od rána do večera a tak někam zajet a nechat si dělat prstýnky a jet na zkoušku to se mu moc nelíbilo. I oznámení sme objednali přes internet, ale byla jsem s přístupem překvapená a moc spokojená. Do 5 dnů nám ho poslali a v těch 5 dnech mi 2x poslali jak to bude vypadat . A co vy už máte prstýnky úplně hotové? Nebo se ještě vytváří , dotváří ? a.n.e.t.t: moc pěkné oznámení také máme holubičky
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já Emču znám z dřívějška, chodila jsem na Modrýho koníka :-N , ale pak začala víc otravovat škola, stěhování, práce, tak jsem tam přestala chodit a Ema je právě od tama, já myslím, že se určitě nezalekla a určitě přijde mezi nás. Lennika: teda tak to máš dost náročný, když jezdíš po republice, já jsem ráda, že si sedím pěkně v kanclíku :-N . Já právě řízení nemusím, jezdím do práce 5 km, takže to je pohodička, ale do Brna ]-( , bojím bojím... :-N . Purblanca: to el. vedení je fakt na prd... oni nám totiž mění sloupy, jenže kdybychom to věděli alespoň dopředu, ty čtvrtky jsme teď už veděli, jakože to nepůjde ani zítra, ale ten úterek byl překvapení :-| . A s vlasama si můj drahý vymýšlí, to je u něho normální :-N , ale já to nechám spíš na kadeřnici, řeknu jí představu a ona ať se snaží a doufám, že z toho vyleze něco pěknýho. Našemu favoritu říkáme Růžena a já občas i Rezavá Růžena :-D , protože pěkně kvete 8-) . Růžena je proto, že je opravdu růžová. Je to taková fialkovo růžová, tak je to Růžena :-D . A auto kupovat chceme, ale to bude taky podle peněz, vzhledem k tomu, že nám teď nejvíc leží v žaludku domek, tak nevím, jak to dopadne... Oznamko nás vyšlo dost draho :-N , já teda s takovou částkou počítala, ale přítel byl dost zaskočen... Budeme mít 50 oznámení a 13 pozvánek ke stolu (pozvánek je tak málo, protože dáváme jednu rodině - jakože jednu dohromady mamce, taťkovi a bráchovi atd.) a vychází nás to na 2081 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
radka300: aha, tak já zásnubní budu nosit určitě taky :-) Tím to přece všechno začalo ;-) Ale asi ho budu nosit na pravé ruce. Ty snubní budeme mít celkem široké 6mm, takže na jednom prstě by se nosit nedaly a taky budu mít na snubním kamínky, takže by se to asi navzájem "mlátilo" :-N Zatím se na nich stále pracuje :-) A teď když o tom píšeš, tak přítel je taky pořád v práci, ale zatím neřekl ani slovo, že by se mu nechtělo nebo tak něco :-) My teda holubičky nemáme :-. To bude asi nějaká móda x-) No a jinak snad budeme příští měsíc bydlet v novém domečku :-) Ještě uvidíme, jestli nás v pohodě připojí na vodu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Radko děkuji :-), z oznámení jsme taky nadšeni.
Odpovědět
Profilova fotka
My si prstýnky vybrali u zlatníka, ale za měsíc si jedeme jen pro vyrobené, žádné zkoušky nás nečekají a máme taky 6mm, chtěli jsme široký. Zásnubák mám už teď na pravé, mám na něm velký kamínek a na snubním budu mít dva maličký.
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.tt: kdy vlastně jedete na tu předsvatební cestu ? :-)
Odpovědět
holky, vcera jsem objevila nekde na netu krasny maly dorticky, fialovy a bily maly krychlicky v marcipanu a se srdickama... :-) jsou naprosto luxusni, mrknete do alba... ;-) To bude mit maminka radost, az ji to ukazu, ze bych to moc chtela... x-) a.n.e.t.t : oznameni mate moc pekny, my s tim oznamkem jsme porad tak nejak na stiru, nemuzeme si z normalni nabidky vybrat, a to uz jsme hledali snad vsude mozne, mame podobnou predstavu...strasne jednoduche, tak ze oznamko zkusim nejak vyrobit sama, akorat bych potrebovala nejakej dobrej programek... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: já bych si teda z nabídky vybrala, ale ty ceny ! :-o Když si představím, že dám za oznamko 38,- (ty co se mi líbily) a většina lidí to stejně vyhodí do koše, tak jsme se rozhodli, že si uděláme vlastní :) S grafikou nám pomohla jedna nevěsta tady z beremka, připravila nám to ve formátu, který požadovala ta tiskárná, jinak, by si totiž účtovali 450,-/hod. práce grafika, což jsme nechtěli. Nakonec nás vyšlo na 1200,- - 70 ks oznámení, 35 ks pozvánek pro kamarády a 40 ks pozvánek ke stolu ;-) aby se nám ještě víc líbilo, tak jsme si přidělali mašličky :-) vypadá moc hezky x-) což mi připomíná, že do pátku to musím nachystat našim do Čech :-o
Odpovědět
Profilova fotka
8-) no teeeda holky, tady to začalo pěkně fičeeet :-) Já mám dneska volno, tak nemusím nikam v tom děsném deštivém počasí. Musím se Vám pochlubit s dnešním zážitkem. Jelikož celou noc jsou přívalové deště tak to zvedlo hladinu potůčku, který máme dole za zahradou. Otec se tam šel podívat a jelikož je to hned u fotbalového hřiště a hned za ním je rekonstruované koupaliště a zjistil, že chybí tak 10cm do vylití, tak mi řekl, ať zavolám na úřad, že se to asi vylije. Nejprve mi to tam nikdo nebral. A potom jak jsem se představila a oznámila to paní na druhém konci, tak mi na to odpověděla "A CO MY JAKO S TÍM??". A ještě tónem, který byl na facku. Tak jsem ji řekla, že se snad mají nějak starat, když jsou vedení obce. A ona na to, že jsou hasiči v terénu a monitorujou to.. Hlavně, že tady nikdo za celou dobu nebyl :-/ . Tak jsem ji řekla, fajn, když Vás to nezajímá tak nashledanou a hezký den. A vypla telefon, škoda že s ním nejde pořádně prásknout jako s klasickým. No pro dobrotu na žebrotu, otec potom uznal, že se na to může vy**at. Omlouvám se za vulgarismy, ale fakt tohle chování miluju! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, ani mě to nepřekvapuje... :-| chování klasického státního úředníka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: dívala jsem se na ty dortíčky, vypadají fakt luxusně x-) to bude mít maminka radost :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?