4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
jj, ja mam vlastni fotky v tech satech, ale ty jsem tam nedala....fotky jsou z netu z toho salonu...rikam si, ze na kazde neveste vypadaji kazde satky jinak... :-) ucesy jsem se uz od vas nechala hodne inspirovat, libi se mi zrovna myslim v Tvem albu, ta blondynka, jak ma krasne vlnite vlasy skoro do pulky zad s tema ruzickama... ;-) ...no a ten zavoj si v tomto ucesu zase nedovedu predstavit... ]-( tak nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, já chci taky takový účes, ale zároveň ten závoj ? Tak nevím,nevím..... :-S
Odpovědět
ted jsem taky do alba prihodila nektere, ktere se mi libi (i ten Tvuj), snad nevadi... ;-) ..ten posledni je nadherny, ale nevim, jestli budou moje sice dlouhe vlasy na tento uces stacit... =-) A ten clip-in stoji kolik? A kolik jich potrebujes? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já právě mám vlasy hustý, ale ne tak dlouhý. Tak mi tady na beremku holky poradily, abych si pořídila clip iny. Koupila jsem je na aukru za 1200,- vč. poštovného. Záleží prý, jestli chceš jen na prodloužení, pak ti stačí jedna sada. Kdyby jsi chtěla na prodloužení a zkuštění vlasů, tak jsou potřeba dvě sady. V té mé je myslím 90g vlasů a když jsem si je zkoušela všechny přidělat, tak jsem měla "plnou" hlavu :-D Je to v diskuzi - Krása - Clip in :-)
Odpovědět
:-) mame toho podobnyho nejak moc... :-) :-D ..dekuju moc za rady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, teď si tak vzpomínám, že jak mě paní v salonu stáhla, tak mi na zádech "vyskočili" tak ehm.... tak nějak špeky :-o :-( říkala, že se to zakryje závojem :-N tak teď teda nevím... i když ty prodloužený vlasy by to taky mohly zakrýt.... ach joooo ;-(
Odpovědět
jeee, zadny speky tam jiste nemas, to se Ti jen zdalo!!! Budes krasna nevesta ;-) nevim, bez toho zavoje mi to porad pripada takovy vzdusnejsi.... ;-) :-) A koukam, ze obrad budete mit v Telnici, vy jste nekde od tam? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ze Sokolnic, přítel z Újezdu u Brna :-) A ty, resp. vy dva ? ;-) No, bohužel, jsem špatně neviděla :-| Ale bylo to v těch původních šatech. Ty, které jsem si vybrala potom jsem na sobě tak utažené neměla, tak nevím. Buď to budou muset zakrýt vlasy nebo závoj. No a kdyžtak i bolerko. Ale to asi jen kdyby byla zima.... Obřad budeme mít v zámeckým parku u sokolnickýho zámku a hostina bude v Telnici :-)
Odpovědět
no se ptam, protoze my uz pres rok bydlime v Bosovicich, koupili jsme si tam bytecek...ale jinak jsme oba dva Brnaci... :-) Tak to by jsme se mohly nekdy potkat, treba..;-) Tam to budete mit krasny... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé fakt ? V Bošovicích ? Znám :-) Bydlí tam část naší vzdálenější rodiny ;-) (moji vlastníci). A mám tam spolužačku ze SŠ :-) Pochází odtamtud můj děda ;-) A cože jste se dostali do Bošovic ?
Odpovědět
no jednoduse, ten byt tam byl za dobrou cenu, je to 3+kk s velkou terasou, a ja na to tenkrat byla sama, a uz jsem nechtela bydlet porad po nejakych podnajmech, tak jsem se rozhodla, ze pujdu do hypoteky.. ;-) ale je to tam nadherny, mame krasnej vyhled na vinice, jsme na tom kopci, jak se tam ted stavi hodne novostavby, baracky... :-)
Odpovědět
ahoj holky, muzu se prihlasit do klubu?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no asi přesně nevím kde :-N ale ten můj vlastník tam někdě na kopci taky stavěl. Mám pocit, někde u MŠ...
Odpovědět
jj, MŠ je kousicek pod nama.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hi,hi :-D jak je ten svět malej. Tak ho možná budeš znát :-) Jmenuje se Radim Bohdálek a ta spolužačka je Jana Kovandová :-) Pracuješ v Brně ? Jak dojíždíš, vlakem ? My se snad už o prázdninách budeme stěhovat do Újezda. Stavíme tam domeček, občas tam jezdím, tak se třeba potkáváme v buse a ani o tom nevíme :-p
Odpovědět
:-) ne, jmenem je neznam, ale jiste se tam potkavame ;-) a oni me znaji urcite od videni, protoze ja mam takovy velky cerny pokresleny auto...sluzebni ;-) a to jsem myslim neprehlednutelna... :-D Pracuju v Brne na Lesne, tak ze docela streka, ale tim autem je to v pohode...jesteze tak Jeee, domecek...vy se mate ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, služební autíčko, to se někdo má ;-) No, domeček, stavíme ho svépomocí, toho potu, krve a peněz ... co jsme tam nechali :-o a stejně to ještě 20 let nebude naše... hrozná představa 8-( Teď se ještě připojíme na vodu a na plyn a budeme ho moct obývat, tak do prázdnin bysme to měli zvládnout ;-) No a podkroví, to nás teprve čeká.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a co zuby ?
Odpovědět
jj, bylo to stesti, to sluz.auto... ;-) Ale jednou taky nebude...pocitam, ze taky nekdy pujdu na materskou a to uz auti nebude... :-S Jo, dovedu si to asi predstavit, s pritelem jsme taky uvazovali, ze v Bosovicich asi nezustaneme naporad, ze bychom chteli bliz Brnu, a tak jsme taky premysleli o domecku, ale nakonec jsme z toho radeji ustoupili... Bytecek nam nevadi, ale bez terasy si to uz nedokazeme predstavit... ;-) Ani nevim, kde se v Ujezde stavi? Znam tam taky jenom tu hlavni trasu... :-D
Odpovědět
jeee, tema zuby uz jsem tu radeji nevytahovala.. :-D no uz je to lepsi, ale porad se mi zda, ze to mam trochu otekly, ve ctvrtek jdu na vytahovani stehu, tak pak uz to bude snad dobry...no ale jsem rada, ze to mam za sebou.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, já jsem ze Sokolnic, jsme první vesnice za Brnem, takže hóódně lukrativní místo pro brňáky a stavební místa jsou tu dost mastný... stavěli se tady takový panelákový byty a ten nejmenší byt stál 3 500 000,- ... takže, pokud nejste milionáři, tak blíž k Brnu asi nic za rozumnou cenu neseženete :-| No, v Újezdě máme řadovku, přítel zdědil starou stodolu, tak jsme to srovnali se zemí a stavíme řadový domeček, takže jsme si nějak moc nemohli vyskakovat. Musel vypadat tak, aby "zapadl" mezi ty ostatní... 8-( Já bych v bytě asi umřela, jsem od mala zvyklá, že vyjdu na dvůr, na zahradu... to by mi chybělo, ale hlavně, že máte alespoň tu terasu :-D ta se taky počítá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem jeden steh snědla, než jsem šla na vytahování :-D to bylo asi z toho ukrutného hladu,... po té tekuté stravě :-) x-) x-)
Odpovědět
ten byt tam stal pred dvema lety 1.700.000,- na to jsem si vzala hypo tenkrat sama, na vic bych nedostala. Ale ted kdyz uz jsme dva, tak by nam uz hypoteku dali treba na 3.500.000,- ale to je samoze hudba budoucnosti... ;-) Myslim, ze pro prcky to tam bude jednou super.. :-) Mesto jako Brno moc nemusim... No prave ty stehy me tam ted otravujou a vadi, porad po nich smatram jazykem, tak si to tam akorat drazdim... ]-( ..tak uz se tesim, az tam nebudou :-)
Odpovědět
jee a ty pracujes kde vlastne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, okolí Brna se prodraží... Pracuju ve Slatině, mám to kousek, sednu na MHD 40, pak přestoupím na 78 a jsem tam, teda vlastně tady :-D Když to tak hezky navazuje, tak jsem v práci za 20 minut ;-) Z Újezda to bude ovšem s dalším přestupem :-| no, ale co už....
Odpovědět
z Ujezda uz budes asi jezdit vlakem, ne? Nebo vlastne nejakej bus tam taky jezdi, ja Ti ani nevim.. :-| To nebude tak hrozny, Te obcas do prace vezmu... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, vlak přes Slatinu nejede ]-( to jsou ti, co mají auta, že ?! :-p ani neví, co kde jezdí ... :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prosím bez urážky !!! To byla sranda :-D
Odpovědět
jooo vlastne, jsem si to neuvedomila, ze jezdis do Slatiny... :-) tak promiiiin.... :-D
Odpovědět
na kolikatou jezdis do prace?.. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?