4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: jasně, to by jsi byla hloupá, když je to zadarmo ;-) Njn, já jsem holky hrozná posera, bojím se i odběru krve, jsem bílá, udělá se mi šoufl a málem omdlívám. Takže strach úplně chápu... jsem fakt ráda, že to mám za sebou... Fakt jsem netušila, že to po té operaci bude tak bolet. A to jsem si to plánovala, že půjdu týden před svatbou sestřenky. Naštěstí mi to mamka vymluvila, že mám jít až po ! Ještě, že tak, protože bych na tu svatbu asi ani nešla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se zeptám ještě jinak. Jak dlouho po tom vytrhnutí zubu to ještě bolí? Jako týden nebo dýl? A bývá se s tím jako doma, na nemocenské, jakože nebudu moci fungovat v práci?
Odpovědět
Tak vidím že z toho nemám sama nahnáno ;-) No holky nenapadlo mě, že budu řešit ještě tohle :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a.ne.t.t: jestli jdeš jenom na klasické vytrhnutí zubu, že dojdeš do ordinace, oni ti dají injekci do dásní a vytrhnout zub, tak na to žádný volno ten den nebo nemocenskou není... Předpokládám, že to je tvůj případ. Bolí to asi tak 1-2 dny po vytržení... Já jsem ale byla s tím jedním zubem na operaci, myslím, že jsem si tehdy vzala 2-3 dny volno na rekonvalescenci, ale jestli na to máš nárok to nevím. Já jsem si to volno brala jen jako náhradní volno, takže to nebyla nemocenská ani nic jiného... musíš ledovat a ledovat a ledovat. U každého je to trochu jinak, záleží, jaký má práh bolesti, jak se mu to hojí atd... a kdyžtak se domluvit s doktorem. Každopádně holky doporučuju po takovém zákroku Wobenzym. Nebrala jsem ho teda zrovna po vytržení toho zubu, protože jsem ho "objevila" později, ale musím říct, že opravdu funguje. Alespoň co se týče po operacích, zraněních atd. Loni jsem spadla na svahu a to tak blbě, že jsem stydkou kostí spadla na hranu snowboardu... ujely mi nohy a bylo to 8-( Tu bolest si nedovedete představit !!!!!!!!!!!! Nešla jsem s tím k doktorovi, protože kamarádka, co má vzdělání v obl. gynekologie mi říkala, že když to nemám zlomený, tak se s tím stejně nic nedělá..., takže jsem začla brát ten Wobenzym a skutečně se to rychlejí zahojilo. Takže jestli jdete na trhání nebo jiné menší operace, tak doporučuju ! Urychluje hojení. Samozřejmě, pokud můžete, tzn. nejste alergické na složení nebo tak něco. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sakriš ....... :-| teď mě začly bolet zuby :-( tohle téma už zakazuju ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to byl fór ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je teda mazec.. už opravdu dost o zubech, protože je mi z toho už docela zle :-o a to opravdu vážně.. Ty svatební starosti jsou opravdu lepší :-)
Odpovědět
jo jo radši popojedem :-) pokud ovšem všichni nepřešli z beremese na stranky odborne stomatologie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak karolinkak to trefila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak z jiného soudku :-) karolinkak: dívala jsem se, že máš v albu krásný popůlnoční šatečky ;-) Chtěla jsem se zeptat, co pak s nimi ? Kam je bude nosit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale asi toho zubaře do svatby pořeším :-) . Jinak jsem teď teda šmejdila na stránkách se šperkama, náhrdelníkama x-) . Teda teda to bude fakt těžký vybrat. Asi si něco prostě koupím sama pokud mi ta ženská v salónu řekne, že se to nehodí, tak si koupím ještě něco jinýho :-D . Al pravda, teď jsem okukovala fotky a spousta holek to nemá vůbec sladěný, třeba jsem našla, že jedna měla takovou stříbrnou výšivku a na krku takový ty řady bílých perliček, což je každý úplně jiný, ale jako nevypadalo to zas tak blbě... Myslím, že důležitý je hlavně aby se to hodilo když už, tak barvou a minimálně náhrdelník a naušnice k sobě. Popř. to co bude ve vlasech.
Odpovědět
purblanca: já si je koupila už dřív, na ples. No a vlastně ani nevím, jestli je na svatbě využiju, hodlám si to užít ve svatebních šatech se vším všudy až do konce, takže jsou spíš jenom taková nouzovka, kdybych to už ve svatebních nemohla vydržet, což doufám nenastane :-) Jinak se dají nosit bez šály a spony i v létě, takže tak :-) A holky vy plánujete popůlnočky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jááááááááá určitě ne :-) chci si to taky užít až dokonce ;-) , i kdybych "padala na hubu" :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Nápodobně ;-) . Šaty budu mít na sobě co nejdýl a jak už jsem tu snad i psala, nejraději bych se do nich oblíkla znovu i v neděli poté :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
ty jooo, teď jsem četla tady v diskuzi, že jedna nevěsta zrušila svatbu 5 týdnů před svatbou, (měla ji mít teď v červnu) - to je mazec :-o Doufám holky, že se tohle žádné z nás nestane !!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-o snad ne no.. jinak o popůlnočkách tak nějak uvažuju, ale bude to jen krizová situace
Odpovědět
purblanca: tyyy jo, tak to je pekne drsny, 5 dnu pred svatbou...to neee!!!! Nam se to nestane!!! ;-) :-) saticky si chci taky uzit, sice nevim, jestli to tak dlouho vydrzim, ale snad jo.. ;-) Mam vybrane docela prakticke bez vlecky, jednoduche a hlavne nejsou vubec tezke... ;-)
Odpovědět
Tak holky, prvni cast alba hotova :)...muzete mrknout, jaky jsem si zkousela satky ;-) Co na ne rikate? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ... už za: 3 měsíce a 3 dny x-) lennika: tak to jsi vyzkoušela dost šatů, ty brďo... :-) nemáš v tom hokej ? Já jsem jich vyzkoušela míň a vůbec jsem si ty šaty pak nemohla vybavit :-| Si říkám, že v těch šatech vydržím, protože nevěsta jsem jen jednou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a foviriti - foto 1 a 7 :-) šťastnou ruku :-) No a kdy si je zamluviš ? Kolik je půjčovné ? Atd... :-D
Odpovědět
purblanca: mezi tema dvouma jsem se rozhodovala, ale zvitezila moje prakticnost.. :-D :-D foto 1 byly moooc pěkné, ale pro mě strašně těžké, jsou totiz s vlečkou, ktera se dá sice připnout nahoru, ale i tak...v těch bych asi nevydržela celej den... :-| Tak ze mam zarezervovane ty posledni 7, jsou lehoučké, jednoduche, super!!! pujcovne 4.500,- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: tak cena je suprová :-) Já mám taky jednoduché šaty, žádný přeplácaný, v jednoduchosti je krása x-)
Odpovědět
purblanca: jj, v jednoduchosti je sila... :-) A budes mit zavoj?..
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: ano, budu :-) teda, alespoň je zaplacený, tak předpokládám že ano, jen nevím, jak to s tím účesem dáme dohromady........ :-|
Odpovědět
ja mam zavoj taky v cene, ale mam stejny problem, nevim, jak s tim ucesem... :-S kadernice me od toho trochu odrazuje, ze je pak problem to z vlasu sundat bez toho, aby se uces nepokazil... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak nevím, jakej budeš mít závoj,ale většinou je na hřebínku, který by se měl dát "jenom" vytáhnout... :-D ta moje nic neříkala, že by to byl problém x-) máš nějaké jiné uchycení ? Já ho zdarma nemám, to má a.n.e.t.t ;-) Já jsem za něj platila 350,-
Odpovědět
aaaha, no ja nevim...mozna to tam ta moje kadernice nejak zacesava... :-D no jeste musim popremyslet... Jeste vlastne ani nevim, jaky uces, mam dlouhe, rovne, tezke vlasy... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha, já dlouhé, tak jak potřebuju nemám, tak jsem si koupila clip iny. Jsem zvědavá :-N no a účes chci mít takový, jaký mám v albu, jenže to nevím, kam dám ten závoj :-N však se mrkni, pár nevěst tu má i alba jen s účesama, tak se nech inspirovat ;-)
Odpovědět
purblanca: ve Tvem albu nevidim Tvoje vybrane satky?.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemám je tam :-) původně jsem tam měla ty "původní", ale mamka mi říkala, že nevěstu má každej vidět až ve svatební den x-) , tak šatky si nechávám, jako tajemství :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?