4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
ne, rozlučku dělat nebudeme. Kamarády pozveme na svatbu na 18. hodinu :)) Už máme i pozvánky, který vymyslel miláček. Jsou užasný !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, chvíli tady nejsem a už musím dočítat :-p . Jsem taky moc ráda, že bylo založeno téma 4.9.2010 , protože jsem se taky občas vyskytla v tom září, ale moc šancí jsem neměla. Místn domorodkyně už jsi asi psaly delší dobu a holt jsem nestíhala dočítat a tudíž ani moc reagovat. Ohledně svatby, to je s tím pozváním opravdu složité. Taky je u nás zvykem, že se mají pozvat ti, kterým jsme na svatbě byly, ale nakonec se rodiče trochu vzpamatovali. Na svatbě nás na oběd bude 40-50 a proto taky potřebuju přesně vědět, kdo teda určitě dorazí. Každý si myslí, že to přece když tak nevadí, když nepřijdou, že se bez nich obejdeme :-| . Což o to my se obejít bez některých můžeme :-N , ale škoda těch porcí navíc 8-) . Zní to možná hnusně, ale je to tak. Jinak fotografa a kameramana v jednom máme zamluveného asi tak 3/4 roku předem a hned jak jsme u něj byli zaplatit zálohu tak už měl další dva zájemce. A musím oznámit, že už oficiálně rozdáváme oznámení, je to fakt zvláštní pocit x-)
Odpovědět
Také jsme začali rozdávat oznámení , zatím jen těm co bydlí nejblíže , za týden jedeme do Itálie si odpočinout a potom začneme rozdávat naplno. Je to opravdu zvláštní pocit, jako že se to opravdu blíží :o) misahonza: Jaké pak máte na oznámení reakce? Okolí o svatbě vědělo dřívě? My vše dohodly po tají a teprve z oznámení to všichni zjistili i rodiče , kteří to vzali dobře a těší se, ale setkali jsme se i z reakcema jako proč se bereme tak mladý a zvlášť když nemusíme ať počkáme až budem muset .... což mě docela zamrzelo :o( Naopak mi přijde hezké , že se chceme vzít z lásky ne protože musíme :-) Tak uvidíme jaké budou další reakce snad se to zlepší .
Odpovědět
Ahoj holky, taky mi trochu trvalo než jsem to dočetla :-) Pravda, v září to "jede", tam jsem se ani nesnažila udržet krok, bych musela být u pc pořád... Jinak my taky plánujeme na obřad a hostinu kolem 50 lidí, přitom z mojí strany všechny nezveme, tatka je z 6 sourozenců a mamka ze 4, většina bratranců a sestřenic už má vlastní rodiny a když jsme to tak počítali, bylo by nás kolem 120! Takže i když je to možná divné, z mojí strany zveme jenom strýce a tety, a ze sestřenic a bratranců jenom ty nejbližší, s kterými jsem v kontaktu. Z přítelovy strany zveme všechny. Jinak to prostě nejde, a jak tu někdo psal, peníze nerostou na stromě. Co se týká kamarádů, tak jsme si každý vybrali dva nejbližší, kteří budou i na obřad (nedokážu si představit jak bych bez nejlepších kamarádek ráno tu přípravu zvládla, jsou veselá kopa, tak snad mě z toho stresu rozptýlí :-) ). A pak ještě zveme pár kamarádů na večerní raut, ať se trochu rozjede zábava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) 3 měsíce a 4 dny... x-) misahonza: jéééé, tak už rozdáváte ??? My tu první várku rozdávat osobně nebudeme, takže ani nebudu vidět ty reakce :-N Povezou je totiž naši rodině do Čech... :-) radka300: nooo ]-( tak to je síla ! 8-( 8-( Mě někdy přijde, že ti lidi ani nepřemýšlí, co říkají a komu !!! 8-( Jak vám tohle můžou říkat ?? Jasně, že se berete z lásky ! x-) x-) Z takovejch řečí by mě fakt vomejvali... No u nás všichni o svatbě ví,... tak nějak se to profláklo a tamtamy fungují spolehlivě :-. A taky hodně spoluobčanů, kteří by to lépe vědět neměli ... se to dozvěděli tady z beremka ! :-o Netušila jsem, že sem polezou starý drbny !!! 8-( , ale o tom jsem už tady psala... jak jsem kvůli tomu mazala album ;-( karolinkak: tak tomu říkám velká famílie :-) to dá rozum, že nemůžete pozvat všechny :-| a snad to i "musí" ta nepozvaná část pochopit... Já mám taky sestřenice i bratrance povdávané/poženěné, tak jsme to udělali taky tak, se kterýma se nestýkám, tak ty jsme nezvali... Stejně jsem nakonec zvědavá, kolik nás z těch plánovaných 80 lidí bude... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) . To my máme taky velkou rodinu, taťka tři sourozence, mamka taky, každej několik dětí, průměrně dvě, ale někteří i čtyři, jejich děcka už mají taky děcka... Jako mraky by nás bylo... A proto bude malá svatba :-) . Jinak my teda oznámaní ještě ani nemáme :-N , chtěli jsme jít tento čtvrtek, ale nakonec půjdeme až příští asi. Takže na konci června by mohlo být a rozdáme ho buď před odvolenou nebo po dovolené. Radka300: A můžu se zeptat kolik ti je, nebo kolik je vám, že váš považují za mladé...? Mě je třeba 24 a přítelovi 27 a většina reágovala, že konečně, naši do mě furt ryli, že už jsem stará, že bych se mohla vdát :-D , což byla jako sranda... Ale nikdo neragoval, že bysme byli mladí nebo aspoň já a to já si teda mladá připadám :-D . Brát se taky samozřejmě nemusíme, bereme se protože chceme a to je na tom nejlepší 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak reakce byly celkem očekávané. ;-) Hodně lidí už o tom vědělo, takže ty reakce byly ještě bez oznámení. A spíše to bylo u některých docela infarktový stav, že se zrovna Honza chce ženit a nemusí. A nebo se od přítelovy strany kamarádi ptali, jestli jsem těhotná, že si mě musí vzít. A z mé strany spíše starší kamarádky se ptali, proč se chci vdát, že to bude už jen horší :-D . Ale holt je to naše věc, takže se prostě vezmeme z lásky no. Jen máme trochu neobvyklé oznámko, tak snad to všichni rozdýchají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: a jaký ????
Odpovědět
Profilova fotka
tiskli jsme si jej sami a obrázek je fakt originál.. ale tady ho dávat nebudu až budu mít chvilku, tak ti ho když tak až budu mít chvilku tak ti pošlu do ip odkaz až jej někam dám
Odpovědět
Profilova fotka
Misahonza: teda to není moc hezký od ostaních, když mají takový reakce, když se člověka ptají a proč, vy musíte a že se diví, to by mě celkem zklamalo, kdyby na nás tak reagovali :-( U nás to bylo naštěstí jiný, i kamarádi. A oznamko bych chtěla taky vidět, tak mi ho kdyžtak taky pošli :-N . A chci se zeptat holek od Brna, kde jste kupovaly šperky? V nějakém obchůdku v Brně nebo jen z netu? A to i pro ostatní, když z netu, tak odkud? Kdyžtak pošlete nějaké odkazy do IP, tady se myslím, nesmí dávat stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak ! ]-( Okolí, by si mělo uvědomit, že takovýhlema stupidníma otázkama a narážkama můžou člověka zranit !!! 8-( Něž něco vypustí z pusy, tak by se měli zamyslet ! ... pokud to jde :-p Takový lidi fakt nemusím a udělám si o nich svůj obrázek ]-( a.ne.t.t: Já mám bižuterii z Palomy, tam odkud mám šaty. Je to nejlepší, vyzkoušíš to rovnou k nim, jestli to sedí nebo ne x-) Zkus se mrknout, jestli tam, odkud budeš mít šaty bižuterii taky neprodávají. Myslím, že většina salónů to nabízí :-)
Odpovědět
přesně, já taky budu kupovat bižu v salonu, kde si půjčuju šaty. Už jsem to trošku omrkla, ale vyberu až budu mít přesně jasno čím ozdobím účes, aby se to nepralo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já mám šatky z Evanie a bižuterii tam prodávají, ale já jsme si právě říkala, aby to tam neměli předražený :-N ... jakože když je to přímo z toho salónu, že se právě podívám prvně jinde. Abych tam dala 500,- za šperky se mi nechce, to je moc. Jsem si říkala kolem 300,-.
Odpovědět
Profilova fotka
Máte poštu holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už jsem okoukla 8-) . A náhodou to vypadá dobře :-D , obrázek je bomba :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: tak je pravda, že tam určo budou mít něco nasazený a já jsem za to dala kolem 500,- :-N Však si tam ty jejich šperky můžeš vyzkoušet a pak jim říct, že si to rozmyslíš... a koupit podobné jinde :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Nad tím jsem taky přemýšlela, ale na první zkoušku mám jít až měsíc před svatbou, tak se mi pak nechce na poslední chvíli něco shánět :-S . Ale v sobotu jsem se tam zastavila a vyfotila jsem si ten detail na šatech, jsem si nepamatovala, cože to na nich mám 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si to taky moc nepamatovala. Ale měla jsem to trochu jinak, protože mi ty šaty byly akorát, tak jsem si zavolala, že si je potřebuju ještě jednou vyzkoušet, kvůli délce :-p Jestli si můžu dovolit takový podpadek... Takže byla příležitost, no a pak byla další zkouška, těch nových, tak tam jsem si to už vybrala a zaplatila.... navíc, kdybych si to rozmyslela, tak si tam tu bižuterii můžu vyměnit za jinou... což je taky super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já si je zamluvila prvně bez peněz, pak o dva dny později jsem jela zaplatit zálohu, ale nezkoušela jsem je a s paní jsme se domlouvaly, že další zkouška, nebo teda spíš první oficiální, bude asi měsíc před svatbou a mám si sebou vzít právě boty, na sebe i prádlo, který budu mít a i šperky a že pokud nebudu mít, že je doplníme tam. A měla jsem v úmyslu to udělat tak jak jsi psala, že to jen zkusím a pak se poohlédnu po cenově lepších, ale jak říkám, bude to už jen měsíc do svatby, tak to nechci nechávat na poslední chvíli. Ale na šatech mám snad všechno, tak je to i jedno jaký doplňky budou. Mám tam jakoby vyšité kytičky, ve středu každé kytky je štrasový kamínek, na okvětních lístečcích každé kytky jsou průhledné kamínky, takový krystalky a sem tam je tam i perlička :-D . Mám ten detail i v albu, jen je to foceno mobilem, tak kvalita nic moc :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
kolik stály ty tvoje šaty ?
Odpovědět
Profilova fotka
Stojí 7500,-, jo ale neplatila jsem je ještě celý (to tak možná vyznělo, jak jsem to napsala), platila jsem jen zálohu 2000,- a vlastně, že jsem si vybrala šaty přes 7 tis., tak mám doplňky zdarma, jako závoj, rukavičky, pompadůrku, šál přes ramena pod.
Odpovědět
Profilova fotka
ne, ne, vyjádřila ses správně... :-) mě zajímala celková cena. Taky je mám za 7500,- a zálohu jsem skládala stejnou. Závoj si teda půjčuju ještě za 350,- ale jinak mám k tomu zdarma bolerko. Rukavičky ani pompadurku jsem nechtěla. Koupila jsem si takovou roztomilou taštičku v e-shopu, mám ji v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sdílím s vámi stejné datum svatby - našeho dne D :-) Neumím se tady na webu moc orientovat ještě, ale chci se podělit o přípravy a získat cenné rady a info. :-) Prošla jsem 6 svatebních salónů a nakonec jsem stejně skončila s rezervací šatu v tom prvním :-) dnes jdu zaplatit zálohu a zajistit další doplňky.
Odpovědět
Zdravím všechny.... Já jdu dnes do posledního salonu, kde jsem ještě nebyla a pak už si konečně vyberu šatičky :-D , zatím mám dvoje faforitky :-). Pár oznámení jsme rozdali už asi před měsícem a půl, jelikož jsme byli s lidmi, se kterými se už do svatby nejspíš neuvidíme... a tak průběžně už rozdáváme i ostatním... Taky jsme se setkali z otázkami typu vy se musíte brát...no děs... My jsme zrovna v takové situaci, že by jsme byli velmi šťastní kdyby jsme "museli". Jsem toho názoru, že i kdyby jsme museli tak do toho nikomu nic není, ono starší generace si neuvědomují, že dnes už to nechodí tak jako za jejich mladých časů, kdy se brali většinou jen kvůli tomu, že museli...a nebo kvůli tomu, že už na to měli věk...
Odpovědět
ahooj holky :-) tady je zase pekne rozjeta diskuse.. ;-) ...mne jeste porad boli zuby, teda ty ktery tam nemam... :-D
Odpovědět
Holky vy mě teda s těma osmičkama děsíte, mě se o víkendu po čase probudila vlevo dole, ale nevím kam se chce klubat, když tam nemá místo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: Ahój :-D vítám další nevěstu :-) Založ si brzo album ! Ať se můžeme inspirovat i my x-) wojcle: vám to říkali taky ? :-| Jsem prostě v šoku, ty lidi si nevidí "do huby"... s prominutím ]-( Tak hodně úspěchu při rozhodování mezi šatkama. Já jsem váhala dlouho (možná proto, že jsem Váha :-) ). lennika: když si na tebe vzpomenu, tak mě začnou taky bolet - ty co už nemám ;-) I když je to delší dobu, jsou to strašně živé vzpomínky ! Drž se !!! x-) x-) karolinkak: jjjj, to mi vykládej :-) Moc zubů a malá pusa :-| kvůli tomu šly ven :-) asi to tak je, jsou v klidu, pak se "probudí" dlouho to bolí, stejně se nevyklubou a pak se zkazí... 8-( 8-( brrrr....... když se budou tlačit a není tam místo, tak se ti leda zkřivěj ty ostatní zoubky, a to je škoda :-|
Odpovědět
purblanca: a tobě se nevyklubaly a rovnou šly pryč? že to tu tak řeším, ale nerada bych se vdávala s pusou jak balón :-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
karolinkak: no, jeden vyklubal na půl, strašně dlouho mě bolel, nebolel, bolel atd....až jsem konečně donutila zubařku, že "musí" jít ven, že se už nechci trápit ! Stejně byl už zaplombovaný... tak mě poslala na čelistní chirurgii - a byl ven :-N následně,... další se malilinko vyklubal, ale né tak, že by se dal vytrhnout, tak jsem šla zase na čelistní chirurgii do Bohunic tady v Brně... to už ale bylo na operaci, prostě na sál, nešlo to "vyříznout" normálně v ordinaci... brrrrrrrrrrr :-S krve "jak z vola" :-N No a ten třetí byl následně taky vyklubanej a začal se taky kazit - flákala jsem čištění zubů v zadní části úst, protože se mi jaksi dělá špatně od žaludku, když tam zajedu kartáčkem... tak naštěstí šel taky ven...jenže mi to mladá paní doktorka na té chirurgii málo opíchala, takže jsem celý škubání zubu cítila, bylo to, jak kdyby mi trhala celou hlavu, brrrrrrrr :-o hnusný zážitky. Proto doufám :-N , že ten poslední zůstane tam, kde je - nevyklubanej a už tohle nebudu muset absolvovat... lennika právě taky byla teď na té operaci, tak vím, co chudinka prožívá... ta operace byla,...no hnus, ale ty dny potom, až to začlo přicházet k sobě... asi týden jsem měla oteklou půlku tváře, hrozně to bolelo, seděla jsem v posteli (ležet se nesmí, aby ti zbytečně netekla krev do hlavy, pak to bolí ještě víc), nadopovaná práškama, jedla tekutou stravu a "přežívala"... cítila jsem tlukot srdce až v hlavě, bolestí bych lezla po zdi.... 8-( No, ale nechci :-N tě od toho odrazovat... každopádně, běž do nejdřív ! No a pak ještě musíš jít na vytažení stehů (jenže já jsem mezitím jeden snědla :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: já nad těma rukavičkama taky váhám, ale bude to k tomu zadarmo, tak si to půjčím a uvidím, jestli si to vůbec vezmu, stejně tak jako tu pompadurku a původně jsem nechtěla ani závoj, ale jak říkám, půjčím si to všechno a uvidím... Oleek: taky vítám novou nevěstu :-) . Holky s těma zubama mě taky děsíte... Jen jste se o tom minulý týden tady bavily, tak mi moje osmička začala v sobotu trochu pobolívat :-S . A mám strach, že se začnou tlačit o svatbě :-| . No nejlepší by bylo, aby šly obě ven, ale když to bude bolet a mě se tam tak nechce :-( ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?