4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě průser, ale pro mě ;-( . Včera nám nešel ten proud. A já měla vyhlídlý krásný botičky na aukru, jenže, včera končila aukce a já nemohla přihazovat ;-( , takže moje nebudou, za to jsme fakt totálně nasr... Protože se mi fakt líbili, takový už neseženu. Měli široký podpatek, což je super, abych se nikde nepropadla a i při chození je to stabilnější, fakt mě to moc neštvalo ;-( .
Odpovědět
Profilova fotka
ta naše skupina čítá 5-6 členů...(teď si nemůžu vzpomenout), což jsem moc ráda. Dokonce mi na přání "nastudují" a zahrají písničku Hallelujah (ze Shreka, nebo zpívá Alexandra Burke), určitě ji znáte. Já ji totiž mám moc ráda a přeju si ji jako 1. novomanželský tanec :-D Vy už máte naplánováno, jako písničku ? Nebo to necháváte na skupině ??
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsem řekla před mým drahým, co novomanželský tanec, tak mi řekl: na tom se pracuje :-) . Tak já se nechám překvapit, jestli teda nekecal :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: týýýý brďo ! :-) No, tak to asi bude překvápko, ale netuším, co by to jako mohlo být :-p
Odpovědět
tak a jsem tu! Vcera jsem byla na trhani zubu, brali me dve osmicky.. :-S :-S no ale dnes uz pracuju z domu.. ohledne toho fotografa, tak to je snad jedina vec, kterou nechavam az na posledni chvili a hudbu budeme mit zivou, ale take je vubec neznam, kamaradi od skorotchana :-) tak se taky trochu bojim, jejich repertoar neznam a hlavne nasi pisnicku neumi, tak ze tam stejne budeme muset mit jeste DJ, ale toho udelame nekoho z rodiny... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: chudinko,.... já byla taky, 3x a doufám, že ta čtvrtá zůstane, tam kde je a nikdy nevyleze... s jednou jsem byla i na operačním sále ! Osmičky jsou hnus ! ]-( Ale fotografové jsou všichni zadaní ! Kde ho budete shánět ?? :-o Můžu se na něco zeptat ? Téma 11. září 2010 taky existuje ne ? Jen mě překvapuje, že netíhneš k nim =-) my tě samozřejmě mezi sebou vítáme, o tom žádná ;-) jsem ráda, když nás tu přibývá, jen se tak ptám.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
S těma botama je to strašný :-( , proč nejsou hezký i v mým čísle :-| . Když už se mi nějaký líbí, tak jsou buď malý (což je častěji) nebo velký... a to mám 38 8-( . A osmičky mám teda dvě, rostou mi už nějkých pět let a pořád jsou venku jen trošku, vždy, když povylezou, tak to děsně bolí a bohužel mi rostou křivě, ale má tupou zubařku, ona mi koukne do pusy, řekne dobrý a hotov, takže chci změnit zubaře, ty iosmičky musí pryč. A teda nahoře mi ještě ani jedna neleze 8-) .
Odpovědět
jj, ja byla na operacnim sale a hlavne to panu doktorovi moc neslo.. :-( Fotograf se nejaky sezene, mame kolem sebe spoustu kamaradu, kteri foti, tak uvidime.. ;-) Tema 11.zari 2010 jsem opravdu neobjevila, tak se omlouvam...nasla jsem jen zari 2010. Asi jsem slepa.. :-D Spis tihnu k Vam, protoze je vas tu hodne z Brna a Moravy... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: jj, tak to jsem si asi spletla, myslela jsem, že existuje =-) To je jedno ! :-D jak jsem psala, jsem ráda, že je nás tu víc a víc. Taky jsem se původně snažila přispívat do září 2010, jenže tam to tak frčí, že to člověk nestíhá sledovat, tak jsem založila tady tohle "naše" album x-) Tak si to tak jako "beru" pod patronát :-D , když jsem ho založila :-D x-) a přijde mi to tu takový komornější, člověk si těch pár příšpěvků může v klidu dočíst ;-) Osmičky jsou hnus ! Já jsem teda po té operaci byla tři dny naprosto nepoužitelná. Hubu jsem měla oteklou od ucha k uchu, děsně to bolelo, až to přišlo k sobě ani jsem nemohla mluvit, natož jíst ...málem jsem bolestí lezla po zdi... fuj, hrozné časy ! Navíc jsem při operaci měla pocit, že mi doktor tu pusu roztrhne :-o Bléééé.... ;-( Eště teď z toho mám husí kůžu !!!! :-N a.n.e.t.t: to jo, je to nejlepší, pryč s nima, měla jsem to stejně jako ty, vždycky, když se probudily a začly růst, tak to děsně bolelo... pak se mi začly kazit, ještě nebyly vylezlé z dásní, no hrůza. Zubařka mi taky pořád říkala, že je "nebudeme" trhat, až jsem ji nakonec donutila ! A jsou všechny tři venku ... :-D
Odpovědět
purblanca: mas pravdu, je to tu takovy komornejsi, a proto jsem radeji ve Vasi diskuzi... ;-) :-) i kdyz do "zari 2010" uz jsem taky cetla..a neco napsala :-) Tak ze dekuji, ze tu muzu byt s vami. ;-) Byla jsem v bohunicke nemocnice na celistni chirurgii, jsou tak strasne hodni, vsechno mi pekne vysvetlili, ale problem byl, ze jsem jednu tu spodni osmicku mela rostlou nakrivo a tak to tomu doktorovi moc neslo... Boli to, pusu mam nateklou, ale neni to zase tak hrozny...leduju to a papkam porad zmrzlinu, vsechno studeny je dobry... ;-) Ale uz mam poradnej hlad na konecne teply jidlo...to strasne chybi.. ]-( :-D a.n.e.t.t: ...ten fotograf se jiste nejaky jeste nejade, ja ho prozatim taky nemam domluvenyho :-S Moje svedkyne ma nejake kamarada, ktery ji fotil, fotky byly moc pekne, tak uvidime..slibila mi, ze se ho opta :-) A prstynek s diamantiky musi byt naprosto uzasnej, ja mam zasnubni s diamantikem a tak uz jsem na snubni nechtela, protoze je chci pak nosit oba dva na prstenicku :-) Snubni prstynky mame objednany uplne obycejny z bileho zlata, uz je mame i dokonce hotovy x-) pristi tyden je pujdeme nejspis vyzvednout.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lennika: já mám na zásnubním jen zirkon, ale jako mě to nevadí, já dávám na krásu, že se mi líbí, navíc mám kamínek na zásnubním dost velkej, tak by to bylo asi u drahý, přece jen na tom snubním budou maličký, jeden vyšel na 900 kč. Jinak já teda zásnubní mám na pravé ruce, nejen, že mi na ni víc sedl, mám totiž jiný velikosti prstů :-D , na levé mi je velkej, ale chci ho právě na pravé nosit i po svatbě. Ono právě když jsou prý oba prstýnky na jednom prstů, tak se tím ničí. A asi bych se ani necítila mít dva na jednom prstu. Ale třeba pak vyzkouším ;-) . My co jsme si vybrali prstýnky, tak je mám v albu a budeme je mít prý 1. července, takže za měsíc a něco. Jo, a vytvoř si album 8-), jsem zvědavá... To album je fakt fajn, člověk si tam dává, co se mu líbí :-) a pak to můžou okukovat i jiní :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: já jsem byla taky v Bohunicích na čelistní chirurgii :-) a pan doktor byl mladej a moc hezkej :-D
Odpovědět
Článek se načítá
a.n.e.t.t: myslim, ze kazda mame ten nejhezci zasnubni prstynek, at uz je z cehokoliv... ;-) a snubni stejne tak. Moc se na prstynky tesim.. x-) a uvidim, jak je budu nosit, treba zmenim nazor a budu mit kazdej na jinem prste... :-) album si urcite vytvorim, ale dnes jsem doma a mam tu pomalej net, takze na tom budu pracovat pristi tyden... :-) ...tak doufam, ze to vydrzite?!?!!! :-D
Odpovědět
Holky, jak se dari? Ja jsem vcera taky silela, kdyz jsem videla, ze nas Den je uz za 100 dni. :-) Ale zatim jsem spokojena, mam saty vybrane (nakonec to teda budou ty drazsi, co uz) jen mi zbyva je zamluvit. Minuly tyden jsem si koupila pradlo pod saty, mam sehnane botky a dnes mi volali, ze mame hotove prstynky. Tak mam ze vseho ohromnou radost. Fotografa mame taky, resp. fotografku. Byly to taky nervy, vsichni dobri fotografove byli uz zacatkem roku zarezervovani, tak jsem si jednoho rychle predbezne zarezervovala. Nakonec jsem ale nasla velmi dobrou fotografku, takze jsem tomu prvnimu termin nepotvrdila a to byste meli videt, jak me doslova 'serval', ze pry kvuli me odmitl 2 svatby za 8tisic, 3 svatby za 5 tisic a jednu za 3 tisice bla bla bla. A co pry ma delat, kdyz se mu termin nepodari zaplnit... no mela jsem z nej sok a jsem moc rada, ze nam takovy cholerik nebude na svatbe fotit. 8-) Video nam puvodne mel delat muj bratranec, zivi se tim a slibil mi rodinnou slevu. Nakonec si rekl o 10 tisic :-o , takze rodina nerodina, on nam svatbu rozhodne tocit nebude :-), to ze zijeme v zahranici jeste neznamena, ze se topime v penezich a rozpocet taky neni nafukovaci, sak to znate:) Tak vam vsem preji pevne nervy, v praci a se zarizovanim:)
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna: jo, o rodině mi povídej. Nám zase dělá švagr kuchyň. Napřed do mě ségra popichovala (povýšeně), jestli si necháme udělat kuchyň od jejího manžela... No, tak aby nebylo v rodině zle, tak jsem řekla, že jo. Pak jsem ho půl roku uháněla, aby konečně objednal dřevo a ostatní věci, pak mi čtvrt roku sliboval, že na kuchyni začne dělat a teď když ji začal dělat, tak mi dal cenu úplně stejnou, jako dělá ostatním... dobrý ne ? 8-( Jak se říká, nejhorší kšefty jsou s rodinou...... svatá pravda 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, to vám nezávidím... U nás bude zase problém, že děláme malou svatbu (jen nejbližší - tj. rodiče, sourozenci, babička, děda, a dva strejdové žijící sami, jeden můj a jeden přítele), tak čekám, že se spousta lidí urazí... Byli jsme třeba na svatbě bratrance, tak jsem zvědavá jak se budou koukat na to, že je nezveme. A potkala jsem jednu tetu a hned se ptala, kdy že to máme a jak to bude potom... tak jsem jako povídala, že to bude maličký, na oběd do restaurace... uvidíme uvidíme. Na svatbu se moc těším, ale mám strach z reakcí rodiny, že nezvem atd... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: teda ta písnička, Hallelujah... tak jsem si ji poslechla a nemohla bych ji mít na svatbě, protože jen jsem ji poslouchala a představila jsem si můj svatební den, jak na ni s mým drahým tančíme, tak jsem začala bulet (a to jsem v práci :-N, doufám, že nikdo nepřijde 8-) ), to já nechci probrečet svůj svatební tanec. Ale je fakt nádherná x-) . To raději zvolíme něco živějšího. Už tak bude stačit že probulím obřad :-N .
Odpovědět
holky, hlavne se udelejte vse podle sebe, je to koneckoncu preci Vase svatba... ;-) Z nejakych reci si vubec nic nedelejte... :-) A nicim si tento den uz vubec nenechejte zkazit... ;-) Ja to budu mit taky slozity, nasi jsou rozvedeni a vubec nevim, jak se k sobe budou chovat, ale tak nejak nad tim proste premyslim pozitivne, protoze jinak bych se z toho zblaznila...a svatbu bysme meli jen o ctyrech lidech.. :-S a to nechceme!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: každýmu se stejně nezavděčíš... My máme sice "velkou" svatbu - z rodiny 54 lidí. A to jsme museli taky vyšktrnout dvě sestřenky. Předpokládám, že se urazí, protože bratranci půjdou. Na druhou stranu, s bratránkama jsem se alespoň viděla, kdežto se sestřenkama už jak dlouho ne... (jsou z Čech).
Odpovědět
Profilova fotka
Lennika: přítelovi rodiče jsou taky rozvedení, ale on se s otcem moc nestýká, pouze se pozdraví a max prohodí pár slov, takže ho na svatbu nezve. Ale to se dá čekat, navíc jeho rodiče se vůbec nemusí... Kdyby byla svatba velká, nebo větší, tak bych chtěla, abychom ho pozvali, ale předpokládám, že by nešel. A máš pravdu, uděláme si to podle nás, ale stejně mě to bude mrzet, když budou pak kecy...
Odpovědět
purblanca: presne tak, nikomu se clovek nezavdeci... Taky budeme mit docela velkou svatbu, na hostinu zveme pouze rodinu a je nas 50 dohromady... =-) Polovina rodiny je taky z Cech...
Odpovědět
Ahoj holky, vidím, že se to tu rozjelo :-) . My tam budeme mít taky jen nejbližší rodinu a přátele a to už bude ke 30 osobám, ostatní pokud budou chtít můžou dojít po 16 hod... Sestřenky a bratránky nezveme, no vlastně ani strýce a tety, jelikož moje mamka je z šesti dětí a když jsme to všechno spočítali tak nám vyšlo číslo něco kolem 100 lidí, no se mi protočili panenky a tuhle variantu jsme hned zavrhli... Přepokládám, že to většina pochopí, ale určitě budou i lidi co se urazí, ale co už...bohužel peníze nerostou na stromě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no a my večer navíc 30 kamarádů... (všichni asi nedojdou, mají malý děti), ale počítat se s nima musí... stejně pak od každýho, jak z rodiny, tak od kamarádů budu chtít jasně slyšet, jestli dojde nebo ne ]-( Nevím neberu jako odpověď !!!! Ví o svatbě skoro rok dopředu, teď dostanou oznámení, tak žádný vytáčky !!! Omlouvá pouze vážná nemoc nebo smrt ! Ví to dostateně dopředu, tak jakýpak copak... My objednáme hory jídla, zamluvíme spaní a pak se na nás vybodnou... No uvidíme, nakonec z plánovaných 88 lidí nás bude mnohem míň...
Odpovědět
purblanca: zda se, ze to mame podobne... :-) na vecer planujeme pozvat taky okolo 30 kamaradu, ubytko ale budu objednavat pro tu rodinu z Cech, jinak budeme mit dva kamose, kteri nepijou a ti budu delat taxikare... ;-), protoze jsou vsichni z Brna ci blizkeho okoli. A ubytko budete platit vy nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
máme to stejně :-D většinu vzdálené rodiny se budeme snažit uložit u našich doma a zbytek na nedalekých kolejích střední školy. Zbývající osazenstvo bude dle přání rozvezeno domů... :-) Tak doufám, že budeme zajišťovat ubytko jen pár lidem... No a pokud si asi sami neřeknou, že si ho zaplatí, tak budeme muset... samozřejmě třeba kolegyně z práce naznaly, že domů jet nechtějí a že si to ubytování zaplatí... ;-) Když budeme ubytování platit, tak jenom rodině.
Odpovědět
:-D :-D ...jj, tak to je rozumny... :-) Taky jsme se tak doma domluvili... ;-) kdyz uz tak jenom rodine!!
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: jako už tak nás svatba (se vším všudy) vyjde asi na 130.000,- až 150.000,-... a to si nevyskakujeme, (např. většina cukroví se bude dělat doma, atd.) tak už nevím, kam bysme pak přišli... peníze opravdu nerostou na stromě... někdy přemýšlím, jestli ty nervy a starosti vůbec stojí za tolik peněz... nebylo by jednodušší se sebrat - jen my dva... a zajet si na úžasnou dovolenou a zároveň to spojit se svatbou např. na ten Mauritius, jak některé nevěsty ? Ono, by to finančně vyšlo totiž stejně... a bylo by to bez starostí, kolik výslužek, kolik cukroví, toho pozveme, toho ne, ten se urazí, ten dojede, nedojede, kam je dáme vyspat, bude stačit jídlo, zamluvit všude termíny, 8-( ... atd. blééééé :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My teda kamarády na svatbu nezveme vůbec. My budeme naopak dělat týden před svatbou něco jako rozlučku a ty kamarády pozveme právě tam a taky to vychází tak na 30lidí :-. .
Odpovědět
Profilova fotka
my ano, protože většině z nich jsme byli taky na svatbě ;-) tak jako na oplátku. Navíc, si neumím představit, kdyby tam byla jenom rodina ve věkovém průměru 50-60 let =-) takhle tam bude alespoň živěji :-D s omladinou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, mít tam jen lidi kolem 50-60 let :-D ... My tam právě budeme mít ty sourozence s partnery, takže většina bude omladina ;-) . A vy třeba neděláte nějakou rozlučku? My právě řešili dvě varianty, buď vše v jeden den, že by právě kamarádi přišli odpoledne v den svatby nebo že kamarádi budou týden dopředu a nakonec se nám zdálo lepší to druhý.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?