4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
To jo...ale paní mi pak ještě volala a i se trošku omluvila, že na mě byla taková ostrá :-N , ale já jí řekla, že jsem si to zasloužila, tak co... To víš, dělám tu sedm měsíců a ještě jsem nic neprovedla, tak s euž povedlo... ale doufám, že na dlouho mám vybráno ;-) . A tak mě napadlo, kde ty vůbec pracuješ, jsi na netu taky tak často jako já, co :-N , i přes den. Jestli tu nechceš psát, tak to napiš klidně soukromě ;-) . Já jsem totiž strašnej zvědavec :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
já pracuju v jedné zahraniční firmě, takže velení máme v zahraničí. Tak mezi prací, si projíždím beremko. Zvlášť teď je celkem klid, moc zákazníků nevolá, tak proč ne, že x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ahoj, ahoj. Vůbec tady nestíhám. Než stačím odpovědět na jednu reakci, jsou tu další desítky dalších. Uf. Tak ale, zkusím to, i když to asi ztrací na aktualitě. S dary to mám podobně jako vy všechny. Jen mi přijdou trochu zbytečné. Jak k tomu přijdou ti, co se nebudou nikdy brát? Nebo se budou brát o mnoho později, kdy už ani peníze ani praktické dary nepotřebují? Co se týče příjmení, tak jsem si to krásně "zkomplikovala". Chtěla jsem si nechat své. Jsem na něj 28 let zvyklá, proč ho měnit, když není ta samá vůle ani z druhé strany. Ale nakonec budu mít obě, s tím, že to po muži v nepřechýlené/mužské variantě(bez"ová"). Njn. Účes řeším asi polorozpuštěný, nechám si poradit kadeřnicí/vizážistkou. Ale chtěla bych nějaký zvláštní, co nenosím každý den, koneckonců je to zvláštní den, ale zase jakž takž přirozený. Nějaký extravagantní by ke mně nešel... Oznámení mám v albu, navrhovala mi je šikovná sestra:-) Citát vymyslel švagr"...se v rámci genetického vylepšení rozhodli, že dají své nosy dohromady":-), ale asi to tam nakonec nebude. Anett: Kde jsi studovala tu češtinu? V Brně? Já jo! Ještě si to pořád dodělávám, věčný student. Ale mám před sebou už předposlední státnice, tak už snad budu kvalifikovaný Magor:-) Jinak stále se mi nechce řešit šaty, Asi to nechám na prázdniny. Kamarádka nachystala svatbu za 6 týdnu se vším a taky to šlo...
Odpovědět
Tak já s drahým jsme byli nakupovat, to je holky hrozné jak furt hledím po výlohách a furt přemýšlím co by bylo ještě dobré koupit a co by se mi mohlo ještě hodit...., miláček říkal, že jsem vypadala jak v tranzu, prý na mě mluvil a já ho vůbec nevnímala :-D :-D. Jinak já pracuji jako dětská sestra na novorozeneckém odd., ale ted jsem na PN po operaci, ale už se mi to krátí..příští týden do práce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: aha, bez vedení, to je fajn :). Jinak teda já jsem soc.pracovnice v Domě na půli cesty ;-) . Wolgemuth: jé ty nechceš měnit příjmení :-) , jako já se přinám, že mě to je jedno :-N , já chci mít stejné jako má můj manžel a že to je jeho příjmení a ne moje mi nevadí. Sice jsem taky 24 let zvyklá, ale dalších minimálně 50 let budu používat jiné, takže si lehko zvyknu. A tu češtinu jsem dělala v Brně, ale na Pedagogické fakultě, jakože Pedagogické asistenství českého jazyka a literatury, plus druhý obor, státnice jsem měla posunuté na teď únor, protože v řádným termínu jsem dělala druhé státnice (na sociální pedagogice). A mám teda z češtiny jen Bc. a dál to nedělám, nějak mě to nechytlo, ale pokračuju jen v té soc. ped. A ještě k těm šatům, taky znám kočku, co zařídila svatbu snad za tři týdny... ale já bych měla prostě strachže na můj termín už nebudou hezký šaty, že to bude už rozebraný a zbydou jen nějaký škaredý a drahý... :-N Wojcle: juj ty děláš u miminek, tak to je krásný x-) .
Odpovědět
ahoj holky, sice se nevdavam 4.9., ale je Vas tu dost z Moravy, tak se k vam pridam...snad to nevadi?!! :-) jste tu resili ty svatebni kytice, tak dnes jsem byla s moji svedkyni schvalne u floristy... :-) miluju tulipany, ale pan me zklamal, pry v zari jsou tulipany strasne drahy a jsou malinkaty a k dostani jen asi ve trech barvach... :-( Docela me prekvapilo na co se me vsechno ptal, jaky budu mit saty, sperky, jaky uces atd... chtela jsem bile tulipany, a nakonec budu mit asi uplne jinou kytku a uplne jinou barvu... ;-) Ale ve vsem jsem mu dala nakonec za pravdu...moc sikovnej!! V pondeli mi ma ukazat nejake navrhy, tak vam to pak hodim do alba..kdyztak.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
wolgemuth: Tak já neznám moc párů, kteří i kdyby se brali později nechtěli peníze... :-p Alespoň v mém okolí.... A to, že se nevezmou je snad jejich věc. Ať se neberou, když nechtějí... A jak to myslíš s tím příjmením ? Jak není vůle z druhé strany ? Jakože nastávající si nechtěl vzít tvoje příjmení ? Jestli jsem to správně pochopila, tak se není čemu divit - mužská ješitnost... 8-( Já to teda budu mít tradičně po manželovi, i když nemám nic proti tomu a taky se mi to trochu líbí,když si žena nechá svoje rodné i nové příjmení. Akorát mám pak problém, když někoho oslovuju např. v dopise a on má dvě příjmení, tak kterým ho oslovovat ? To mám psát např. Vážená paní Nováková, Mladý ... ??? To zní divně :-S S těma šatama máš teda nervy, já bych na to neměla :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: néééé x-) to vůbec nevadí, že máš jiný termín :-) Jsem ráda, když se "tu" rozrůstáme :-) Víc hlav, víc ví :-) Jsem moc ráda, že beremko existuje a jsem úplně nadšená, jak si tu nevěsty pomáhají, radí, shání atd. atd. :-D :-D No a ten parádní pokec (postěžování si na ženichy - většinou proto, že mají na všechno "čas" :-D ) a my vyšilujeme :-o, jak je to blízko ! :-N :-N Jak nám některým už z toho hrabe :-D :-D Hi,hi Díky holkám jsem si třeba objednala clip iny, poradily mi, jak se o ně starat, co s nima můžu dělat (natáček, žehlit), poslaly mi odkaz na video, jak se připevňují atd. atd. Jsou to neocenitelné rady, bez kterých bych se ztratila a navíc, bych neměla tak krásný plány a představy, které jsem tu nasbírala a snad se i uskuteční...x-)
Odpovědět
purblanca: jeee, dekuji za vstricne prijeti.. ;-) :-) jj, mas naprostou pravdu, od te doby, co se divam na beremko, mam spoustu novych inspiraci v hlave........ a o to vic se tesiiiim.... x-) chci si to strasne uzit.. :-) super rady, super napady...proste parada!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: jak to, že nemáš album ]-( Ty, ty, ty ! :-D Honem sem něco přihoď :-) :-)
Odpovědět
jj se chceme taky podívat, jsme přece baby zvědavé :-D Holky uvažujete nad tombolou, mě to do hlavy nasadila moje svědkyně, prý to zažila na svatbě a byla to sranda...
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám novou nevěstu :-) a taky jsem pro, abys založila album ;-) . Wojcle: tombolu my určitě ne, na naší malé svatbě by to ani moc nešlo... Ale na velké to může být sranda :-) .
Odpovědět
Článek se načítá
purblanca: no jeste nemam :-( ja se polepsim.. :-D zatim jeste nemam nic nakoupeny, nic hotovy, jenom to nosim v hlave... :-) wojcle: taky jsem slysela o tombole, ale nevim... Co spis takova drazba?...
Odpovědět
Profilova fotka
wojcle: určitě, tombolu budeme mít !!! :-D Já jsem ji loni dělala na svatbě kamarádce a byla to fakt sranda :-D :-D Sice, tři výhry a to "scrabble" (písmenková polívka) a vzpomínám si ještě, že vyhrála "vstupenku do ZOO" (gumové bonbony ve tvaru zvířátek) vyhrála nevěstina babička, asi na to dost zírala, protože podle mě netušila co to scrabble vůbec znamená, ale hodně lidí se fakt pobavilo. Důležitý je, že výherce musí svou cenu ukázat při předání ostatním, aby se zasmáli všichni... popř. to do davu řekne, co vyhrál. Trošku zklamání bylo, že jsme nevybrali moc peněz. Buď to byla škudlící rodina nebo neměli peníze :-| Los jsme prodávali myslím za 10,-. Ale určitě to byla super zábava pro všechny :-D Jděte do toho.... ;-)
Odpovědět
purblanca: díky moc, jsme to probírali s drahým a taky do toho nakonec půjdem... Moje babička tam sice taky bude, ale to je asi jediný člověk který by něco nemusel pochopit, jinak tam budou (kromě nejbližší rodiny) hlavně naši přátelé v našich letech...tak to snad bude sranda. Bylo by fajn na tom i něco utržit, ale pokud ne, tak nevadí hlavně když se budou všichni bavit... :-) Vyhlašování tomboly si vezme na starosti moje svědkyně, která mě do toho uvrtala :-D a vzhledem k tomu že je pořádně ukecaná a je s ní sranda tak nemám strach, že by se všichni nezasmáli :-D .
Odpovědět
Holky máme přesně 100 dní do svatby!!!! To to letí!!! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
fakt ?????????? Mě to v albu odečítá měsíce a dny, tak tam je to ode dneška za 3 měsíce a 8 dní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda to zní hrozně.. :-o 100 dnů.. Jako že to už je fakt blízko :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak to máte s fotografem ? My máme známýho (od ženicha) - já ho neznám :-N a ten, (není povoláním fotograf), "prý" dobře fotí :-D ... :-N Tak nevím, jestli mám vkládat svůj osudný den do rukou chlápka, kterýho jsem neviděla a už vůbec jsem neviděla jeho práci ! Jen si říkám, abych toho hořce nelitovala ;-( Domlouval to skoromanžel, takže podle toho co jsem slyšela je to spíš domluvené, jak se říká "na půl huby" 8-( Jestli to neklapne, tak to ode mě manžílek pěkně schytá ! ]-( To asi bude naše první novomanželská hádka... :-| .... jestli to teda nedopadne :-N
Odpovědět
purblanca: jsme na tom téměř stejně, fotit nás bude kamarád od Pavlíka, má to jako koníček, posílá i fotky do různých soutěží a některé i vyhrál, tak taky doufám že to bude o.k., já pána sice už viděla a mluvila s ním, ale taky jsem neviděla jeho práci...
Odpovědět
Profilova fotka
wojcle: no, tak nějak to je, on taky rád fotí a fotil i nějaké svatby... Mám určitou představu, jak bych chtěla, aby ty fotky vypadaly - spíše, v jakém duchu a stylu by měly být focený... asi jsem se moc namlsala tady na beremku :-N No a prostě se bojím, že se budeme fotit, jak dvě "tyčky" zabodnutý do trávy... mě se moc líbí takový ty pohodový fotky, kdy nevěsta se ženichem leží v trávě, ... atd. Nebo dnes velice častá fotka, kdy stojí novomanželé uprostřed a svatebčani kolem nich vytvoří srdíčko - ta je úžasná. V dnešní době je strašně moc nápaditých fotek. No, a já se bojím, aby mi místo fotky "srdíčko" neudělal tu klasickou fotku (jak se fotilo dřív), jak stojí všichni v řadách za sebou a koukají jim jenom hlavy !!! 8-( To fakt nééééééé ! :-p
Odpovědět
Přesně tak jak píšeš... taky mám nějakou představu a té se chci držet... My máme v plánu se s pánem sejít a pořádně si s ním probrat naše (nebo spíš moje ;-)) představy, aby se pak nestalo, jak ty říkáš, že budeme všude jak dvě "tyčky" zabodnutý do trávy... tak uvidíme, snad to klapne...
Odpovědět
Profilova fotka
wojcle: nooo, jenže to můj drahý ani nepovažuje za smysl se s ním scházet, protože je to prý "fotograf" a ten má svoje představy (a cit), jak, co a kde vyfotit. Takže mi miláček naznačil, že to mám nechat na fotografovi a neplést se do toho... :-N ....však já říkám... ten to schytá :-D Jenže, ono mu to jak na potvoru vyjde :-D , že by žádná hádka nebyla ??! x-)
Odpovědět
Ach ti chlapi... v těhle věcech jsou všichni stejní... furt na všechno mají spoustu času, vše je v klidu a vše se zvládne..no bodejť by ne, když my to všechno zařídíme :-D :-D Já kdybych nerozdělila alespon trochu funkce tak to mám na krku všechno sama, ale co my by jsme pro ty naše chlapy neudělali, že?? :-D I když zase mu nesmím tak křivdit, co dostal za úkol do toho se pustil bez řečí...asi jen čekal až nějaký dostane... :-) Mimochodem jak to budete řešit s muzikou, máte objednanou nějakou kapelu???
Odpovědět
Profilova fotka
Jjj, mám objednanou kapelu Na2faze kousek od Brna :-D Doporučila mi je jedna nevěsta tady z beremka a mají na svých stránkách i písničky co hrajou, takže si člověk o nich může udělat i obrázek :-D Navíc, vypadají jako dobří šoumeni. Myslím, že nezklamou. Zatím jsme domluvení, že budou hrát do 5 do 1 hod. ranní :-) ... každopádně zač. července si dáme s nima sraz a domluvíme podrobnosti - repertoár,.... td.atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a vy ? x-)
Odpovědět
My máme domluveného kamaráda od Pavlíka z práce, jako koníčka dělá DJ ... Jsme s ním domluvení, že bude hrát muziku z 70. 80. 90. let, tak jsem docela zvědavá... Taky jsem uvažovala, že zařídíme nějakou kapelu, aby udělali dobrou šou, ale nakonec jsme se rozhodli pro toto, jelikož se musíme vlézt do určitého rozpočtu...musíme udělat pár kompromisů... A jako šoumenku tam mám svoji svědkyni, je to třeštidlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, je pravda, že kapela "spolkne" dost velkou finanční částku ... na té bych ale zase nešetřila :-p Přece jenom, je to podstatný prvek svatby :-) Ale proti DJům nic nemám, jen, že živá hudba je pro mě lepší... ;-)
Odpovědět
purblanca: Také nás bude fotit kamarád,spíše mého taťky, ale i můj . Když jsem dělala školu (fotografku) tak mi moc pomáhal . Bude nás také natáčet, je moc šikovný a z obřadu nám pak fotky udělá přes počítač z kamery a fotky jako pár , s rodiči a podobně nám nafotí klasicky fotoaparátem . Tak jsem zvědavá jak to dopadne, ale dělá takto svatby a plesy v Praze tak mu věřím . Hudbu máme také živou. Jde o otce s dcerou , která má úžasný hlas a zahrají nám cokoli si budeme přát z českého i zahraničního repertuálu.. Jsou z vedlejší vesnice, měl je na svatbě přítelovo bratr, tak je máme okouklý.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no nám zase včera nešel proud celý den :-( , dělají tu nějaký sloupy elektrickýho vedení, pržý to nepůjde zase příští čtvrtek a i ten další... :-p Jinak jsme včera vybrali prstýnky. Ty, který jsme chtěli původně nakonec ne, ve skutečnosti nebyly tak krásný, jak na fotce, ale vybrali jsme druhý, který na té fotce zase byli nic moc, ale ve skutečnosti byly úžasný x-) . Ani jsem nemohla spát, jak jsem na ně pořád myslela :-D . Děláme to u toho pana Kouřila, ty prstýnky má fakt moc krásný. A navíc jsme mu tam dali to zlato a fakt ušetřili. Donesla jsem jedny tenký kroužky na ušnice, pak jeden větší a silnější kroužek naušnice, dva řetízky, pak tři maličký kousky z žetízků a jeden velikej prsten a odečetl nám 4220 Kč, což je bomba. A nakonec jsme se rozhodli, že v mým prstýnku budou i kamínky, já teda prvně nechtěla, ale když jsem to viděla na živo, tak to vypadalo moc hezky, tak jemně. A budou to dokonce diamanty :-) . Jinak k fotografovi - holky ani mi nemluvte, jsem naštvaná :-S . Přítelova sestra a její přítel dostali za úkol, zeptat se kamaráda, který fotí svatby, jenže to furt dokola odkládali, že se zeptali asi až po třech týdnech, co jsme je o to poprosili a výsledek je, že už na naše datum fotí jinou svatbu ;-( , tak dal kotakt prý na dalšího, ten už taky fotí svatbu, tak se prý ještě zeptá jednoho kamaráda, popř. matka od toho kamoša má nějakou známou. Jenže jestli to bude zas tak, že se zaptá, až si an to vzpomene...tak se asi budeme fotit sami. Byla jsem včera docela naštvaná ;-( . Pak bychom si případně ještě vzali kontakt od kamaráda, co měl fotografku taky z nedaleka, jinakuž nevím ]-( . A já včera zuřila a můj pořád klíd, ej čas, někdo se najde, no klasika ]-( . A hudbu mít živou nebudeme, vzhledem k velikosti svatby... Ale ten kamarád, přítel od budoucí švagrové hraje na harmoniku, tak nám prý bude hrát. Jiank to budou CD a můj švagr je DJ (teda bývalej), takže má hafo sovjí hudby...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?