4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
tak je tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zkouknuto pěknéééé 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To Ne já, ne ty, ale My. To máme také zakroužkované :-D 8-) . Ale mě se právě naopak líbí i ty říkačky :-D .
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme na oznamko nakonec vybrali - S radostí oznamujeme, že naši lásku manželstvím zpečetit chceme dne .... Zdálo se nám to nejvýstižnější vzhledem k tomu co jsme našli. Jinak žádnou básničku či citát nemáme, jelikož máme taky takový formát oznamka jako purblanca...tudíž by se tam už nic nevešlo... purblanca: moc pěkné oznámení - krásné, jednoduché, nic přeplácaného....
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já údělala průser v práci :-( , měla jsem něco domluvit s ekonomkou a jednou klientkou a domluvila jsem to úplně naopak a jsou teď z toho jen zmatky, já jsem takovej blbec :-( , jsem dostala sprda :-S ... Ach jo :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: nebóój se ! :-) My tě nedáme x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju :-) :-N . Příště se raději 100x zeptám než něco začnu dělat...
Odpovědět
To se může stát každému...!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wojcle: máš moc hezký jmenovky, šikulka ;-) Holky, ještě k výzdobě hostiny. Já budu mít plovoucí svíčky a i normální v těch kalíškách z Ikey. Tak přemýšlím, jestli mám ještě zajišťovat kytičky na stůl... nějaké malé. Aby to nebylo přeplácaný :-|
Odpovědět
děkuji moc .. pochvala potěší :-) Já přemýšlela o tom samém, budu mít spoustu svíček, kamínků, plátků růží na stole... Mluvila jsem o tom s paní v hospodě, když jsme se tam byli domlouvat, ta mi poradila, ať tam určitě nějaké kytičky dám, tím se to prý tak hezky oživí...zažila prý hostinu bez kytek a nebylo to ono...a myslím že něco na tom je. Když tak prostě vynechám něco z toho co mám nachystané, aby tam ty kytičky byli. Ostatně ty kytičky co mám v plánu si objednat mám v albu ;-) ... Jen takové jednoduché...
Odpovědět
Profilova fotka
wojcle: myslíš tyhle ? : http://www.beremese.cz/album/view.php... taky mě moc zaujaly :) Ale bojím se, aby nebyly drahý... :-( Sáček těch kamínků stojí 80,-....
Odpovědět
Článek se načítá
spíš uvažuju nad těmito... http://www.beremese.cz/album/view.php... taky jsem uvažovala o těch růžičkách, ale došla jsem ke stejnému závěru jako ty ... moc drahé... :-( i když krásné
Odpovědět
Profilova fotka
wojcle: no ty jsou nádherný ! Miluju gerbery. :-) A ty budeš mít kytku z gerber ?
Odpovědět
Profilova fotka
Wojcle: ty jmenovky jsou fakt moc krásný :-) , to jsi opravdu šikovná ;-) i ty kytičky s emi líbí. A my máme konečně domluvenou schůzku se zlatníkem, zítra ve třičtvrtě na šest, už se těším 8-) .
Odpovědět
Sice nebudu mít kytku z gerber, ale myslím, že to nebude vadit. Hlavně aby ladilla barva... Nakonec jsem se rozhodla pro růžovo - bílé kaly. Paní v květinářství mi stejně ríkala, že ani maminky by neměli mít kytku z těch samých květin jako má nevěsta, prý se to nedělá, aby nevěsta byla ten den výjmečná..ale je docela možné, že se na to hledí jen u nás, v jiných krajích to může být jinak.... 8-) Byla jsem na svatbě kamarádky a ona měla kytičku z růží a výzdobu na sále z gerber a bylo to krásné.... A ty už víš jakou budeš mít kytku??
Odpovědět
Profilova fotka
váhala jsem mezi růžema a kalama. Ale kaly zvítězily x-) Jsou moc elegantní a myslím, že se budou hodit i k mým šatům, jsou taky takové jednoduché :-) Ale s barvou váhám. Svatba bude oranžovo-bílá. Kaly se mi líbí víc bílé a kombinaci bych nechtěla, tak nevím....
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky váhala mezi kalama a růžema. Ale já bych zas pro kombinaci byla. Bílé kaly jsou krásné, ale mě přijde, že by mi zanikly, když budu mít bílé i šaty. Já spíš přemýšlela nad rudo bílými růžemi a nebo sitě růžovými.
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda to sitě vypadá divně, nemá to spíš být sytě :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
viděla jsem nevěsty, které měli bílé kaly a moc se mi líbily a zase nepotřebuju aby nějak vynikaly, to mi nevadí x-) Každá máme jiný vkus :-) , jaký by to bylo, kdyby jsme měly každá stejnej ? :-|
Odpovědět
:-D anett to je jedno, hlavně že si rozumíme :-D Taky mi přijde, že jen bílá kytka s bílými šaty zanikne...
Odpovědět
purblanca: tak na tom něco bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: řekla bych, že Y vypadá líp :-D taky mě to zarazilo, když jsem to četla... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: jasně, každá má jinej vkus, to je jasný :-) . Třeba já kytku nechci až tak výraznou, že by byla třeba celá z rudých růží, ale zase třeba jemně růžová je až moc nenápadná. No já jsem vybíravá, to je hrůza :-D . Holky a to bych ani neměla přiznávat, že mám Bc. z češtiny 8-) , o to hůž, když napíšu blbě i/y :-D , asi vrátím titul :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t, no všimla sis toho, budiž ti odpuštěno :-D Já zase píšu tak rychle, že ruce jsou rychlejší než mozek a taky tam mám plno chyb...nu co už x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já právě taky a kolikrát si to ani po sobě nepřečtu a čtu to až to odešlu a pak se divím :-D . Wojcle: ty kytičky v albu máš moc hezké, ty tmavší jakoby až do fialova, jsou to myslím třetí a čtvrtá fotka, jsou úžasný x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jo, dělám to přesně tak, přečtu si to až to odešlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si objednala šatičky, snad mi budou :-N No, když ne, tak je vrátím a objednám si jiné u jiné firmy, ty mají i tu vel. co potřebuju. Ale nebudu je mít, jako většina nevěst, jako popůlnočky, to ne, říkám si, že nevěsta jsem jen jednou za život, tak si ty svatební chci užít od začátku do konce x-) x-) Vezmu si je až druhý den, kdy u nás bude ještě rodina, tak to pojmu tak trošku ještě slavnostně, no a pak si je vezmu na svatební cestu... ;-) hmmmm, už se nemůžu dočkat. Na tu svatebku se snad těším ještě vííííc. A co vy, děvčata ... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom stejně s těma šatama, taky jsem říkala, že v nich budu co nejdýl. Teda já se přiznávám, já jsem říkala, že je budu nosit ještě celou neděli, abych si je pořádně užila :-D :-N . A my budeme mít teda předsvatební cestu už v červenci a už se taky horzně těším, až si odpočinu od práce, někdy je to tu na zabití :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zvlášť, když dostaneš sprda, že :-( :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?