3.3.2013 plánuje někdo svatbu?

Profilova fotka
Je tu někdo z Kladna a okolí kdo plánuje svatbu také na 3.3.2013?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@colortea Ahojky, já jsem z Kladna, ale už mám po svatbě ;-) Myslím, že by v tuhle chvíli byla velká náhoda, kdyby tu byl někdo z Kladna a měl k tomu ještě úplně stejný termín svatby jako ty ;-) Spíš zkus mrknout třeba do týhle diskuze: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s... nebo sem: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s...
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova ahojky a kde jste tu svatbu měli?Normálně na radnici a nebo někde na spešl místě?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@colortea Obřad i hostinu jsme měli na La Parku.
Odpovědět
Profilova fotka
A spokojená? Já jsem přemýšlela nad Lidicema ,, v Růžovém sadu...'' a hostinu u červenýho buku...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova A spokojená? Já jsem přemýšlela nad Lidicema ,, v Růžovém sadu...'' a hostinu u červenýho buku...
Odpovědět
Profilova fotka
@colortea Na obřadu v růžovém sadu v Lidicích jsem byla už dvakrát a bylo to hezké, romantické. Jen v prvním případě, tam lítala spousta včel. Pod červeným bukem jsem nikdy nebyla, ale tuším, že se tu jedna nevěsta, co tam měla hostinu, zmiňovala, že tam byla spokojená. U nás byla převážně spokojenost, jen jsme byli nemile překvapeni cenou nealka.
Odpovědět
Ahoj taky uvažujeme o svatbě v roce 2013.Ale ještě nevíme kde přesně.Jsem také z Kladna
Odpovědět
A jak jsem tak koukala tak chceš termín který padl u nás asi jako první.... :-) což jsem ani nepředpokládala.Už nějak plánuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,No tak trošku plánuji...Ještě je celkem dost času...:))
Odpovědět
Profilova fotka
Plánujeme na 3. 3. 2012 intenzivně, s termínem můžeme počítat jen díky tomu, že budeme mít církevní obřad, jinak naše matrika ještě termíny pro rok 2012 nemá a podle výrazu paní matrikářky se tím nijak netrápí.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha.. otázka zněla na rok 2013, to jsem se přehlídla, navíc nejsem z Kladenska, pardon a už mlčím :-x
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?