23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Ahoj holky! Máte všechny moc krásné fotky. mě se sem nechtějí moc dávat, aby na ně každý koukal a nevím, jak jinak vám je ukázat. Ale hlavně, já zatím ještě žádné nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angetha: s tím příjmením matky je to úplně jinak, na oddací list se píše to, které máš ty v rodném listu, protože tyhle dva dokumenty se musí shodovat. Matka se může provdat několikrát. Já to včera řešila s matrikářkou a ta mi to takhle vysvětlila. Janinek: taky už jsem celkem zvyklá na nové příjmení, už se tak i hlásím do telefonu. Jen kolegové v práci mají trochu problém, jedna pořád přemýšlela, o kom to zástupce mluví, až pak jí došlo, že jsem to já. Prostě nezvyk. diggi: jestli se ti nechce dělat album tady, tak zkuste něco jiného. Koukni do své IP, poslala jsem ti tam odkaz na alternativu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, jj, ve skole to bude asi divne, nez si vsichni zvyknou. Me zase zaujalo, ze mi rikala pani na studijnim, z ekdyz na skole nenahlasim zmenu stavu, ze budu mit diplom na stare jmeno. Az konecne v tom lednu odstatnicuji. Tak nevim. Jinak muism rict, ze libanky jsou nase nej dovolena. Jsme teda potreti na tom samem miste, ale vzdy jsme meli vsechny dovolene takove hekticke - same vylety a poznavani. A ted se jen cpeme, valime u more nebo na pokoji. Vylety planujeme dva, jeden do akvaparku a jeden lodkou podel pobrezi s koupanim. Mam fakt pocit, ze odpocivam, po svatbe jsem byla desne vystavena. Odpoledne si vzdy par hodin spim a vecer chodiem take brzy. Dneska jsme se teda smali, ze jsme sli na plaz nekdy v 11 a predtim nakoupili, na trhu byli, vse mozne zaridili a den predtim jsme tou dobou rozlepovali teprve oci.
Odpovědět
Profilova fotka
Kouka mted na fotky od pratel a vybiram ty lepsi. Vdane pani, co jste to mely venku, take vam foukalo? Nam se hrozne rozfoukalo :) Tak nektere fotky jsou dost srandovni, jak vsichni maji vlasy jak pri uraganu a takove zarputile vyrazy.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) nam nefoukalo. nebo teda jenom trochu, takze zadne rozevlate ani uraganove fotky nemame :-) meli jsme mit ve ctvrtek uz oficialni od fotografa, ale samozrejme nebyly, tak snad v pondeli. janinek: taky bych hned jela nekam k mori.... nas to ceka az pristi rok, tak uz se tesim na prvni vyroci x-) jinak ja si na nove prijmeni teda zatim nezvykla. vzdycky ziram na vizitku u dveri kancelare a strasne se divim :-D digi: IP
Odpovědět
Profilova fotka
fender: taky jsem se divila, co je to za ženskou u nás v kabinetě, ale pak mi došlo, že to budu asi já, na tom štítku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, ja uz se k mori tak silene tesila od dubna, ze se to neda rict. A litovala, ze se bereme tak pozde, protoze bylo jasne, ze to budou jeidne libanky a ze si budu muset pockat. Ale stalo to za to, ja jsem hrozny cachtan, takze me vythanout z vody neni jen tak. Martinovi by stacilo tak 15-20 minut, pak si hodinu dve cist a zase na chvilku. Kdezto ja ho tam drzim alespon pul hodiny a dneska jsem ho donutila cist si u bazenu, abych se mezitim povalovala tam. A vubec nefotime. I kdyz ono neni co - moje velrybi fotky mame z lonska a predlonska a jidlo v zasade take. Ale dnes vecer se mozna projdeme po promenade, pokud se nam po veceri bude chtit. A k foukani, my mame silene rozevlatou spolecnou fotku se vsemi rodici, ta je dost vtipna. Jinak mam na dost fotkach dve brady nebo priserny vyraz, bohuzel kdyz brecim, vypadam hrozne zarputile. A foukalo behem obradu, takze fotky nekterych svatebcanu jsou take odne vtipne. A nejhoris fotky mam, co me zachycuji, jak recnim. Jsem hodne recnila. A ty jsou desne teda. Jinak my mame od fotografky vse uz ten den, na cd a vyvolane negativy, tak jsme to chteli. Posledni dva filmy si uz vyvolame sami. A dala nam na A3 zaramovanou spolecnou fotku s CLiffem a to nam udelala desnou radost. V oblecku byl fakt sweet.
Odpovědět
Profilova fotka
Btw uveodmily jste si dnes, ze to je uz tyden?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem drahému sdělila, že to svoje bezpodmínečné doživotí nese dobře a navíc už má týden za sebou. Se mi vysmál a řekl, že jsem tele. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tajemna Elegantni Ladna Emancipovana? A to ti kazdy den vymysli takove zkratky?
Odpovědět
Profilova fotka
my se taky dneska bavili, ze to je tyden. tedka jsme se vratili z kina a po ceste domu jsme si zas rikali, ze jsme byli v kine poprve za dobu naseho manzelstvi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek: teď jsi mě vážně dostala. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Bre ranko. Tak dneska jsme si teda prispali. Vzdycky kdyz takhle pzode vstavame, si rikam, jak preziju jednou deti a jejich rezim. Daji se z nich nejak udelat pecivalove? Se omlouvam za to prirovnani, ale treba nas Cliff proste vstava po nas. Dokud my nevstaneme, tak on take ne a nedozaduje se toho jit ven. Ale je mi jasne, ze deti takhle neoblbneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mlade pani, cekam netrpelive na vase alba at se mohu pokochat a nektere je jeste vubec nemate :-( jinak zdravim ze St. Raphael, po litani po Parixzi nas ceka tyden valeni se u more 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kait: neprovokuj nás pracující, jinak koukni do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, tak to se ted budeme tyden valet spolu :) Tipato neboj, prace slechti. My byli dneska na rybicce a ted teda peru ]-( se holt take zuslechtuji
Odpovědět
Profilova fotka
To já víc miluji svého muže. Dneska mi uvařil steak s brambůrkama, dokonce z krkovičky a na hodně oleji. Snaží se jíst totiž zdravě, věčně jen libové a kuřecí, ale co by pro mě neudělal. Nakonec mu krkovička chutnala taky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano, ach jak mne se dneska nechtelo..... |-| |-| tem valejecim se tise zavidim :-N dneska chceme jit menit obcanky, tak jsem teda zvedava. kait: IP
Odpovědět
Profilova fotka
Bre ranko damy, tipato, to je ale hodny manzel, ho pochval i od nas. Fender, my se na to chytsame po navratu, ta poreferuj. To uz se musi jit s oddacim listem, co? Ja hlavne doufam, ze nas to donuti dojit pro slozenku za psa, jsme ostudy a letos jsme stale nezaplatili.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my už máme občanky za sebou, dnes jdu jen ohledně řidičáku a pak zaskočím ještě na pasové a teď mě napadá ještě pojišťovna
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my nic. A desi me, kolik tohoje. OP, pas, ridicak, banky atd. atd.
Odpovědět
Profilova fotka
K tomu si přidejte telefon, knihovnu, šalinkartu, předplatné časopisu, různé slevové karty a tak, není toho málo. Ještě mě napadá zaměstnavatel, tam daňový přiznání, odpady a doktoři. Super, tak si na to vzít týden dovolené. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, děkuji za lichotky. Na brýle jsem tak zvyklá, že si sama sebe bez nich už ani neumím představit, navíc bez nich vypadám jak krtek a čočky v očích nesnesu, už jsem to jednou zkoušela a prostě to nejde. Navíc nějakých 5 dioptrií už se špatně nenosí. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pet je krasne lehouckych, ja mam 12 a 13 a i odlehcena skla me nekdy tlaci. Ale nosim spis bryle. Jen kdyz chci jit za krasavici a namaluji se, davam cocky a v lete zase hodne kvuli slunci. Jinak spis bryle. Mne kdysi davno cocky take nesedly, ale pak se to prolomilo a ted je to v pohode. Ale musi clovke dodrzovat to vcasne vyndavani a vyhazovani a dbat o cistotu. Nejrads mam ted ty jednodenni, jsou drahe, ale na dovolene a podobne jsou nejlepsi. Jako tech prukazek je asi fakt milion, ale overuje to nekdo? Treba ISICa?
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek: a neuvažovala jsi někdy o operaci? I když, on se zrak obvykle ustálí až po dětech. Ale teda čumím, mít takové popelníky, tak vůbec nevidím, já nadávám na svých 20cm ostrého vidění. Tohle si vůbec nedokážu představit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dyt jsem take desny krtek :) Ale ja jsem zvykla od mala a cocky jsou obrovska pomoc, halvne kvuli tomu slunci. Operaci pred detmi prave nechci a asi ani pak, ja mam ty oci jako nejvetsi poklad a predstava, ze se mi v tom nekdo "vrta", mi pusobi prisernou fobii. Mam hodne draha skla, takze ty popelniky jsou jen ze strany a ne tolik videt. My jsme teda s Martinem oba sleponci - on ma neco pres osm. Jako muj tatka, on je teda cely muj tatka.
Odpovědět
Profilova fotka
To já si na oči taky nenechám šáhnout, ale už jsem tak nějak smířená, že jestli někdy vylezu nad 8, tak už na operaci půjdu, i když mi brýle sluší. Navíc mi hrozí šedý zákal po babičce a té to spravili celkem dobře. Taky mám drahý skla, mám je ztenčené a v plastu, je to úleva po těch letech na sklech. Jsou lehoučký, jen dokud mi do nich někdo nepraští, to pak nos bolí pořádně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: tak jsem byla poprve plavat v mori, je to na mne slane, az prilis. Takze jsem poprve nabrala lok a prskala dalsich par minut a nakonec mi jeste splouchla voda do oci, no to je hnus, velebnosti :-D opalovani je lepsi 8-) a jeste ke svatbe, vazene mlade pani, z katastrofickych scenaru se nestal nic, pouze jakmile jsem vesla na pisek pred letohradkem, nabrala jsem hned nejaky sebou, pak kdyz me vedl bratr, tak jsem na schodech malem hodila drzku, slapala jsem si na spodnicku. Pri obradu jsme se chteli libat driv nez jsme meli, manzel mi chtel nasazovat prstynek na pravou ruku, pak stejne nesel hned (mam vetsi klouby) a teprve na konci oslavy chytil strejda z Jizni Moravy tu svou a zacal zpivat :-D jeste musim dopsat popis ke svatebnimu albu, protoze dodavatele byli supr a hlavne restaurace se opravdu vytahla
Odpovědět
nazdárek holky! Vůbec vás nějak nestíhám:-). S manžou stále žijeme a čerpáme ze svatby, byla to ta nej akce :-D . Jinak už jsem druhý den v práci, takže nic moc. Ale co vám musím napsat, jak můj drahý vymýšlel všechny ty kraviny, co jsme vám tady psala a to co jsem měla vymyšlené já, jen kritizoval, tak se mi omluvil, že jsem to všechno měla nádherně vymyšlené....to už neví, že většina věcí je z beremka:-). jinak vám to všem mooooc sluší, já fotky viděla, ale stále je ještě nemám a nebudu je dávat ani nikam na net, pošlu vám nějakou na do ip ( jestli budu vědět jak :-D ) nebo na mail.
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, no tak to huraaaa. A musim mu teda vyseknout pochvalu, ze uznal, ze je troubik. Muj manzel teda vzkazuje, ze take vse ocenoval, ale ze to ocenoval uz rovnou a ze teda vedel, ze to je z beremka, tak se nenamahal vymyslenim jeho vlastnich blbosti.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?