23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
To je jak kniha. Petardice, no nemas to jednoduche vubec. Tak hlavne, ze mate ten navijak konecne. Bych je nakopla tam vsechny. Ja objednavala z USA neco, to bylo v poradku, prislo to asi za dva tydny. A pak tady v praze svatebniPOMLCKAdekorace a svatebni raj a to mi martin vyzvedaval osobne u nich, takze bez postovneho. A v dekoracich mi vzdy ten smay den nebo druhy napsali, ze to je pripravenek vyzvednuti. Fakt super zkusenost. Satky jsme vcera vecer naposledy zkusila, sedely krasne, ted visi u sousedky. pani rikala, at je povesim otevrene, at se nemackaji v pytli. Holky, jak je povezete v aute? Lamete je? My je ze salonu vezli, ze Martin sundal zadni sedacku, teda sklopil a polozil jsme je cele na delku.
Odpovědět
Profilova fotka
My mame na auta ty masle jen a faborky. Teda mame je silne slovo, teprve je tvorim. Ted teda roluji menicku a maslickuji. Organzu bilou mam deset metru asi a na kapoty hlavnich dvou aut. Martin cylidnr, ja to srdce.
Odpovědět
Profilova fotka
no vidim, ze vsude je neco. u me na to ta pani ale asi cekala, ze neco napisu... nebo ze by ji jen tak napadlo vlezt do nespolehlivych firem a jen tak si tam cist? :-N ale co. hlavne, ze jsme zdravi :-D ja uz jsem volala na matriku, jak to vypada s focenim uvnitr v zamku, jestli se tam daji udelat nejake fotky, kdyby venku prselo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pani treba tu diskusi rpave sleduje, co tam kdo pise. ja mit firmu, take si to tu sleduji, co kdo rika o cem.
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo. ale uz me fakt zacina stvat :-D ja musim jit jeste dneska pro jmenovky a taky koupit nejakou stuzku, at mam cim prevazat zarolovane podekovani. a taky uvazuju, ze dam masle do rohu tech jmenovek... musim se jit kuknout do vasich alb, jak to mate vy delane.... x-)
Odpovědět
Janinek: no právě, že ho ještě nemáme :))) Leží pořád na poště v Modřanech ]-( Ale vzprudila jsem je tam hned po ránu, ještě kontrolovali, jestli to má ten člověk, co to rozváží, u sebe, takže to snad klapne. Šaty - osobně mám hladký šaty bez jakýchkoli obručí a podsukní, takže odvoz byl v pohodě a předpokládám, že v pohodě bude i nastupování a vystupování ;)
Odpovědět
fender: taky slušný skóre, koukám, že se mnou držíš partu a nenecháváš mě v tom samotnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu, dnes jsem už od 6 hore a už mám i báječnou barvu na hlavě, zkusily jsme i ten účes sepnutý a naprostá spokojenost. Domluvila jsem po cestě i fotografa, tak jestli nebyl pořádně dospaný, moc milý nebil, ale hnusný taky ne, prostrě jen člověk po ránu, ještě když vás vítá s límcem na krku, něco si s tím podělal, tak jen doufám, že sebou nesekne. Dneska peče tchýně koláčky, zítra bude péct koláčky moje matka, která včera dělala řezy a dneska rolády, fakt netuším, kdo všechno to sladké bude jíst. V restauračce už je vše domluvené, dokonce nám vyzvednou dort sami, hodně vstřícný majitel. Jediné co mě točí, je to počasí a ten smrad, co mě teď lechtá na krku a snaží se mě vystrnadit od PC. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, jestli prevazuejs rulicku, tak pokud chces malsi, tak alespon 22 cm dlouhou na jednu roli, ted jsem delala ta menicka. Pokud jen uzlik, staci 7-8 cm na rulicku. Rulicka mala.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata tak pocasi me toci taky. zrovna vcera jsme se smali s drahym, jak se nam meni naroky - nejdriv to bylo "hlavne at je teplo a krasne", potom "hlavne at je teplo a neprsi" a ted uz je to "hlavne at neprsi" :-D ted jsem jeste volala do salonu - pujci mi bily destnik jako bonus :-D tak aspon neco 8-) mame fotografa az do druheho dne, tak ai asi vezmu nejakou bilou kosilku a vecer pujdem fotit fotky v desti :-D :-D janinek: chtela bych tam asi spise masli. takze kdyz mam rulicky dve, melo by mi teoreticky stacit pul metru, ze? no radsi vezmu metr, pro jistotu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jestli mas dve rulicky jen, to ti staci pul metru, i kdyz zalezi, jak je budes mit siroke, si to zkus obyc provazkem a zmer. Ja z deseti metru uvazala 46 menicek, ale delam fakt male rulicky. Ze to hodne stocim.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, mam dve, jen na ta podekovani rodicum. jinak nic jineho nevazem. akorat o tech jmenovkach uvazuju, ale tak uvidim, jak to bude vypadat vytistene. me by urvalo.... tu je tak kraaaaaaaaaaasne!!!! teplo a sviti slunicko. a pristi tyden ma byt taky hezky ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jako dneska je tak pekne. V sobotu bude take krasne, jako slunicko, ale ne moc, takze bude prijemne a vubec! My mame doma kolacky ted, tak jdeme balit s mamkou a babi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tchýně jeli púro zákusky před chvilkou, koláčky jsou už doma od 2, tak jak dojedou, budem taky balit. Do auta se jim nastěhoval i můj drahý otec, všude je ho plno a všechno musí vidět, no, už aby zase dojel. :-D Ale jak říkám, mám ho ráda, jen je takový svéráz. Jdu naložit to maso na čínu, než se vrátí.
Odpovědět
Profilova fotka
uf, tak stuhy na auta a dalsi drobnosti jako jsou puncochy, satek pro pripad chladu (oranzovy ke kytici), cervene obojky pro psy atd koupeno a konecne je na svete neco na svatebni prani - dary, musim se pochlubit a pomalu letim na nehty http://www.beremese.cz/_gallery/71675...
Odpovědět
holky nehrabe vám z toho už...mě teda jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi hrabe. V pulce baleni vysluzek jsem zjistila, ze jsem ty igelity asi sbalila do tomobola bedny a uz je to v hotelu. Takze zitra koupit nove a poslednich 12 dobalit pak.
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, to na prani mas moc pekne.
Odpovědět
hrůůůůza....asi před dvěma doďkama jsem se odebrala do postele, že se dneska pořádně vyspím......od té doby se tam převaluju, oči jak dva tenisáky a nic.....a přitom se snažím na svatbu nemyslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda diggi, máš fakt výdrž já taky ještě nespím. A navíc už nám přijeli první svatebčané z Čech, takže se píje, neboť je to sveděk přítele. Už se vidím s kruhy pod očima na svatební fotce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My prave dodelali s Martinem jmenovky. Jako proklinam den, kdy me napadlo, lepit na kazdou ta dve srdicka a vubec cely ten jejich koncept. Viz album Brou nocku vsem a bre ranko diggi.
Odpovědět
hilky tak po čtyřech hodinách spánku letím pro cukroví a hurá dělat výslužky. jsem k.o. :-) , nevím, co budu dělat dneska v noci a už vůbec ne, co zítra ráno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
diggi:my sme byli pro cukroví včera,rozvezli taky včera a dneska jedeme to dát do restauračky.za chvilku valím pro šaty. jinak se s váma holky dneska loučím,už asi nestihnu sem něco napsat,max.kouknu.tak ať nám to všechno dopadne jak má a přeju hodně štěstí.zítra napíšu smsku,ale až po focení.tak se mějte a pa v beděli už jako paní
Odpovědět
Profilova fotka
Take nevyspana, totalne. A umele enhty asi rusim, protoze musim dosivat ty pitome masle na auta. Takze asi jen Pshine a zitra nalakovaT od kadernice.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, mej se rkasnwe, vsechno zvladni, hlavne klidne a budeme na tebe myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
já du dneska si nechávat lakovat do salonu. já spala dneska klidně,ale už na mě leze nervozita janinek:už máš šaty doma?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, od stredy, ale en doma, ale u sousedky, visi volne z pytle, at se nezmackaji moc. Jako nervozita asi dnes nebude, jsem tak unavena a musim se dokulit na nehty, ze nervozni leda zitra.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: dekuji, taky jsem s tim moc spokojena jinak devcata, byla jsem na manikure a mam gelovky, opravdu skvele stravene temer dve hodiny, s divcinou si tykame a navic se vdava mesic po nas, takze jsem svym zvanenim o svatbe neobtezovala. Donesla jsem lahvinku vinecka a maly darek v podobe koralku aby mela radost. Nehty jsou super teda alespon na pohled, ale musim si sakra zvykat, zatim nejhorsi je se obleci a obout :-D Jinak sny: kadernice se neukazala, nebyla jsem namalovana a ni ucesana, zenich me nas*al, vubec se mi nezdalo o obradu, jen strih na to ze zaciname a skok k tomu jak se nasi kamaradi a pribuzenstvo valeji opili po zemi a ja rvu na chlapa co se deje a prstynek mamna ruce :-D jako prima, od peti jsem uz defacto neusnula
Odpovědět
Profilova fotka
JANINEK:A DÁVALAS NĚJAKÝ CUKROVÍ PANÍ DO SALONU?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, ktery salon myslis? Nehty ted ne, nakonec sjem si dala jen p-shine, zitra natru. Ale kaderncie bude u me od pul osme do 12, cesat, malovat, te dam krabicku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?