23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
tu uz je taky zase hezky. tak etikety mam vytiskle, jmenovky budou zitra, stuhy na auto koupeny, rucni papir na podekovani rodicum taky. my ta vina budeme davat asi pred obedem - jakoze drahy bude mit jako prvni nejaky proslov za nas dva a predame jim to. mame i pro svedky, ale tem to dame az nekdy po obede neoficialne.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my pro svedky mame doutnik. Dame take nejak odpo. A fender, jak u nas bylo cely den pekne, tak ted je tu zatazeno.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my mame oba za svedky holky 8-) janinek: my jsme vam to zatazeno totiz zase poslali zpatky :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, to od tebe neni vubec pekne. Holkam bych koupila privesek asi nejaky stejny. Teda jako kdybychom MY meli holky.
Odpovědět
Profilova fotka
fender:my máme taky holky za svědkyně a du pro ně něco kupovat zítra,ale vůbec nevím co. janinek:dík moc za seznam
Odpovědět
Profilova fotka
Martin prave donesl vytiskla menu a hadejte! Jsme smazky oba, protoze samzorejme nemame pripravena a vytiskla detska menu. Janulko, ja bych kupovala bud coko nebo nejaky sperk, vuni, hadrik (satek, sal) nebo treba krasne sponky. Jeste me napadaji treba nejake svicny pekne nebo tak.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek:já přemejšlela nad nějakým přívěskem,ale ještě přemýšlím jestli oboum stejnej nebo každý jinej. kdy budete rozvážet výslužky?
Odpovědět
Profilova fotka
vysluzky nasi rozvezli dneska, drahy bere do prace zitra, ja az po svatbe (ted mame celozavodni dovolenou takze nikdo neni v praci) a tchyne myslim rozvazi v patek. my jsme to vyresili tim vinem a aspon nemusime nad nicim spekulovat. jinak me trochu zacina stresovat to pocasi teda. a boli me zuby. ale to neni nic noveho :-D dnesek byl docela uspesny, za cely den jen jeden telefon s tchyni :-.
Odpovědět
my budeme rozvážet některé výslužky v pátek a něco až přímo na svatbě. už ale začínám mít fakt nějaký divný pocit kolem břicha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nam dorazi vysluzky zitra a budeme je roznaset i po dome kde bydlime abychom tim zaroven nase castecne netolerantni sousedy pozadali o trpelivost aby nebyl problem s tim, ze se tu v sobotu po baraku budou producirovat lidi vubec se mi nechce, uz to zkouseli pres psy (jsme jedini pejskari v baraku a jeste jsme si dovolili mit dva), dnes mi zase soused ani nepodrzel dvere a nechal je zabouchnout tesne prede mnou i kdyz o me MUSEL vedet ze se vracim se psy s vencenim, jina baba mela taky pred casem kecy a kdyz jsem ji sdelila, ze opravdu nebudu zamykat kdyz jdu za tri minuty ven se psy, tak mi rekla "na to, ze tu nemate byt jste pekne drza" (rekla to uz pomalu ve svem byte, zbabelec) nastesti tu mame i dobre sousedy kterym tu vysluzku dam moc rada
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvazuju o tom, ze koupim nejaky extra velky destnik ]-( mam takovy dojem, ze nam hodla naprset stesti asi tak na tricet zivotu :-D
Odpovědět
kait co máš z toho, já zase omylem ujela jedné paní s výtahem, stála u schránek půl hodiny, tak si říkám, asi nejede, sotva jsem zmáčkla čudlík, už na mě přes celý barák řvala, že takhle se teda výtahem nejezdí, slyšela jsem ji, jak povikuje ještě když jsem doma zouvala boty :-D . fender klídek, budou jen malé přeháňky a to zrovna v době, kdy budete sedět v restauraci....pohoda ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobre ranko. My jedeme pro kolacky v poledne. Pak s mamkou zabalime, pa rkousku dam sousedum dnes vecer, zbytek v sobotu budou mit hoste v pokojich. A ti spacaci dostanou rano asi.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: tady je to prilis casto, jednou mi dokonce soused stouchl (nechci psat ze kopm) do Charlie kdyz mela ani ne dva mesice, protoze jsem ji nemela jeste na voditku a ona se za nim rozbehla, ani nezpomalil, bojim se domyslet co by se stalo, kdyby se mu pripletla primo pred nej pod nohy a to jsem na nej volala a bezela si pro ni, ani se neohlidl jinak zatim zadny zvlastni pocit u zaludku a moc se tesim vecer na nehty, jupiii
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky zvlastni pocit u zaludku - dostavam totiz hlad :-D jinak jsem do jine doskuze napsala svou negativni zkusenost s jednim netovym obchodem a majitelka toho obchodu coby prevlecena uzivatelka se tam do me hned pustila :-D jen cekam, kdy se objevi jeste tady x-)
Odpovědět
vždycky je to o lidech, kašli na ně kait a žij si svůj život, třeba s pěti pejskama fender s jakým obchodem ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
fender: tady nema co delat, ona se za dva dny nevdava a byla by leda trapna
Odpovědět
Já chtěla psát špatnou zkušenost skoro s každým :-D. nemyslím si, že jsem konfliktní tip, asi pokaždé ty lidi, se kterýma jsem kommunikovala neměli náladu, jinak nevím, jak si vysvětlit, že skoro všude byli vždycky protivní. Akorát salon, ze kterýho mám šaty, tam jsou tak milý ženský, že to snad ani není možný. Asi je to tím, že šaty za 4, půjčují za 8.000 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mela dobrou zkusenost se vsema krome tohoto. ted napsala, ze funguji od cervna 2008, tak to bude asi tim x-) nicmene mam nejak pocit, ze na forech nesmi byt uzivatele prevleceni za firmy, tak jsem zvedava, co na to admin.... diggi: tak ta pani protivna nebyla, do telefonu byla vzdy mila. nicmene uz jsem se chystala, ze si to pujdu pujcit nekam do salonu a budu po ni chtit zpatky penize. tak ale hlavne ze to dobre dopadlo, ja bych tam pro sebe uz ale asi nic jineho neobjednavala.... za ty nervy jestli to dojde nebo ne mi to fakt nestalo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja si nemam na co stezovat, na matrice byly pani moc ochotne, na letohradku to vede pan o jehoz vkusu nepochybuji a je taky moc prijemny, restaurace vypada v pohode, pan majitel je zaroven i kuchar a moc nam tam chutnalo, taky ochotny clovek kadernice je kamaradka meho draheho, tezce v pohode a kvetinarka je vyborna, taky se bude vdavat, mesic po nas, tak kecame o svatbe :-D cukrovi pece maminka, dort mame z jedne brnenske cukrarny, majitelka je mama kamaradky pritele, ale to jsme ji nezminovali ted aby to vsechno klaplo a nestala se zadna katastrofa, to se uvidi v sobotu, pevne verim, ze to probehne jak ma
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, tys mela hlavne hroznou smulu s temi oznamky.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: no ty ses me zastala, paaaani x-) diky, ty jsi nase dobra duse x-) x-) nicmene to uz je jedno, hlavneze mi to doslo, to je podstatne. ja uz se dohadovat nebudu, svuj nazor jsem tam napsala, ona taky, a at se holky rozhodnou samy.
Odpovědět
Profilova fotka
Mne je pani lito, ze ma zloomenou nohu, ale to neni nas problem. To si musi vyresit ona. Ona by ti to take nedala zadarmo, kdybys rekla, ze mas zlomenou ruku a nemuzes natukat na PC prikaz k zaplaceni.
Odpovědět
Profilova fotka
no, asi tak. ja chapu, ze zacinaji a maji toho hodne, tak ale proc pak pisi 14 dni? at napise rovnou, ze to trva mesic, at s tim ti lidi pocitaji a nebude nikde zadny problem..... tak jenom doufam, ze mi to po ceste nezmokne, kdyz uz jsem se s tim tak stresovala :-D
Odpovědět
janinek, oznámka mi ani nepřipomínej :-D
Odpovědět
jak široký máte stužkyx na auta ostatních?
Odpovědět
Ahoooooj, nejak nestiham - ani cist, natoz psat :) V praci se snazim doresit, co jde, doma pak litame kolem poslednich priprav a doladujeme detaily. Vcera jsme vyzvedli saty, tak uz je mam doma, dnes sjedeme pro kolacky a hrnecky pro hosty... zitra uz zustavam doma, ceka me uklid celeho domu (moc se tesim, i kdyz vetsinu mam predpripravenou - treba vsechna okna jsem umyla o vikendu), jeste vyperu a vyzehlim, co tam mame a budu muset sbalit na dovolenou, neb v nedeli brzo rano odjizdime. Aby toho nebylo malo, mame par jobovek - zacatkem srpna jsem objednavala navijak na hadice, hned v den objednani byla platba placena prevodem, ale zbozi nikde. minuly tyden v utery jsem urgovala, kde to je, bylo mi receno, ze musi overit, jestli platba dorazila. tak mi volali zpatky, ze teda uz tam penize maji (no bodejt by je tam za 6!!! pracovnich dni nemeli) a ze to hned odesilaji. za dva dny mi prisel o pul jedenacte v noci mail, ze zbozi odeslali (kurna, tak proc mi tvrdili v utery, ze to hned odesilaji???). ted v utery (zbozi stale nikde) jsem dodavku urgovala, poslala jsem si to do prace a tady jsem dnes naposled - a samozrejme chci mit navijaky do svatby, aby se hadice nevalely po zahrade. bylo mi receno, ze posta jim balicek vratila zpet bez udani duvodu (no tak to je teda sila...) - overovala jsem si to i na strankach posty - nechapu, jak si to muze posta dovolit. rekli, ze to okamzite odesilaji znovu a ve stredu to tu bude. no co myslite? dnes jsem uz radne vytocena volala na postu, kde balicek momentalne lezi, jak je mozny, ze mi obchodni balik lezi kdesi na poste, kdyz za ty prachy slibuji dodani do druheho dne!!! to ale s postou neni vse - v patek nam byly doporucene zasilany letenky. v pondeli tesne pred zaviraci dobou jsme sli na postu (ac nam zadne oznameni nebylo doruceno), ale dopis nikde. tak jsme urgovali cestovku, ti rekli, ze to odeslo v patek a ma to posta. v utery (opet po pate hodine a bez doruceneho oznameni) tam sel partner znovu - opet to nemohli najit. zrovna ale na postu vesla postacka, ktera chodi u nas...nechal ji projit, pani na prepazce jeste parkrat poslal, at to proste najde, ze to tam musi byt... a kdyz uz byl radne nakrklej, poslal ji "za tou pani, co pred chvili prisla a vsadim se s vami, ze to ma v kabele". bomba, takze se vratila s tim, ze mel pravdu a ze mu to kolegyne prijde osobne predat. babu tam serval do krychle, jak si muze dovolit doporucenej dopis proste nedodat a vite, co mu na to rekla??? ze prej to je u nas v ulici desny (delaji se komplet tram koleje + kanalizace a elektrika, takze je tam rozkopany snad vsechno) a ji se tam nechtelo!!!! vrazdila bych a on ji tam malem killnul. no a k ty nasi ulici - je to des, o vikendu lilo a po jedine schudne trase od baraku kamkoli na regulerni chodnik bylo vsude bahno - zapadla jsem, boty spinavy, kalhoty spinavy, ja vytocena do bela. takze jsem se sebrala, nafotila a poslala stiznost na osoby, zodpovidajici za koordinaci a chod stavby s tim, ze chci vedet, u koho budu narokovat skody, vznikle poskozenim nebo uspinenim svatebnich odevu (nejen mych satu, ale i ostatnich svatebcanu, neb jich spousta pojede ve svetlem). odpsali mi, at upresnime terminy a casy a ze se pokusi omezit stavebni cinnost a uzpusobit to tak, aby to bylo vyhovujici. docela jsem koukala :) tak jsem zvedava, potrebovali bychom, aby bylo mozne zajet auty pred barak - za prve kvuli zdobeni (jinak budou auta rozstrkana po vsech vedlejsich ulicich), za druhe kvuli tomu obleceni, at tam moc necourame a za treti kvuli starsim a hur mobilnim. jako par dni pred svatbou takovyhle jobovky (a to jsme jich jeste par meli - napr. kvuli dovolene koupena navigace, ktera nefungovala atd...)... bomba!!! :)
Odpovědět
no fuj, to jsem se rozepsala :))) to je z toho, ze sem vlezu jednou za cas :-S po svatbe snad bude vic casu, tak doufam, ze se tu uvidime ;-)
Odpovědět
Diggi: my davame organzu, koupili jsme dve role (tusim 40cm sire, 25m delka). Puvodne jsem myslela, ze bychom ji rozstrihli napul, ale asi to nechame v te 40cm siri s tim, ze to nebude napnute, ale jakoby stocene - neumim to poradne vysvetlit. libi se mi spis sirsi, nez uzke dvou az peticentimetrove stuzky, takze asi proto :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?