23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
už jsme zpět, zatím jen tak občas kápne, ale dusno je tam pekelný. :-D A koupili jsme vína pro rodiče. 8-)
Odpovědět
já mám zase vytištěný etikety na vínka
Odpovědět
Profilova fotka
A u nás už taky pěkně lije, je tma, jako by bylo už 10 v noci.
Odpovědět
valíme do kina, už jsem tam nebyla ani nepamatuju, naštěstí jste přítele inspirovali, tím jak tam všechny chodíte. všem pěkný večer!
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky inspirovat toho mýho chlapa, aby mě vzal do kina. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
okna umyl snoubenec, mam ja to ale hodneho skoromuze 8-) a do kina se chystame taky, na noveho batmana a devcata, jeste tyden svobody :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak začínám uvažovat, jestli jsem si vybrala toho pravýho. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, tak zdravim a docitam vas.
Odpovědět
Profilova fotka
No, a tady zase nikdo. Tak brou nocku. Ja koupila kosicky a folie na vysluzky. Tak alespon neco. A stuzky na svazani menicek. Kait, novy Batman je super, sice msity dost drsny, ale uzasna podivana a zazitek, perfektni ehrecke vykony od vsech.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: kvuli tem oknum? tak bacha, tenhle je muj a budu se o nej klidne prat a pouzivat nefer zpusoby :-D janinek: jj, slysela jsem na nej pouze pozitivni ohlasy, naposled jsme byli na Wanted a to stalo za dve veci a nekdy jsem mela nutkani se smat, filmari si nejspis mysli, ze jim divaci sezerou kazdou kravinu v noci byla nad Brnem dost silna boure, co u vas?
Odpovědět
Kait tady byla bouřka? Já v půl 12 zalehla a probudila se až teď, vůbec o ničem nevím Za týden touhle dobou už budu učesaná ( snad) a povalím ke kosmetičce :-N Byli jsme na hororu " Sirotčinec" a na to, že já horory moc nemusím, se mi líbil moc. A držte se, v konci jsem neudržela slzy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nas vnoci take lilo hrozne, jeste rano, ted uz sice neprsi, ale je hnusne. Fender mi rano hlasial, ze dcera nedorazila, takze dobry. Tchynaky prezila. Svagrova byla horsi. A jeste si drahy nejak poranil hlavu nebo co, ale zije. Nam to povi asi vse vecer.
Odpovědět
Článek se načítá
Ó jé, co tam dělal.Hlavně, že to má za sebou a přežila to. Tady tak drobně mrholí, je to akorát na to, prospat celý den a ne mít svatbu. Když si vzpomenu, že jsem chtěla svatbu 16. :-p . Doufám, že jsem si s 23. trošku pomohla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidis, vzdyt my take chteli 16.8.
Odpovědět
já teďka tvořím ozdoby na krabičky a pak už mi zůstavají jen mašle do kostela na lavice a mašle na auto, což bude asi pro mě to nejtěžší :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, tak kup jen siroke stuhy a jen je zavaz na uzel na zrcatka.
Odpovědět
já tam budu mít kytičku, tak chci jen kolem takovou stuhu z organzy......jenže pořás nevím, jak dlouhou, protože auto je pro mě překvapení
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ty myslsi na kapotu, vidis, potrebuji koupit organzu take. Kolik te stala organza a jak siroka?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my měli naprosto "bájo" noc. Kromě bouřky, která se projevovala celou noc, si zase pár mladíčků ožralo držku a zhruba hodinku s přestávkama (max.5 min) vyřvávali pod oknama, mlátili se, rozbili sklo a tak. Nebylo to prvně, ještě někdy a já se vzmůžu a volám policajty, mě budit nebudou. Ale jinak žádné sny a vyspinkaní jsme tak akorát. Známým se dopoledne narodil kluk Petr 3,8kg a 51cm. Už mají 3. kluka. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chudak maminka. A na ty ozraly bych take zavoalal poldy. Nesnasim. nastesti u nas se nedeje.
Odpovědět
Profilova fotka
Miláček jde konečně umýt svoje nádobí (po týdnu a půl), protože jinak bych mu neuvařila oběd. :-D Vypadá to šíleně, ale jsem vytrvalá, jinak bych už dělala všechno. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, take ti to chvalim a podpruji te v tom.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji. Dneska rozcházím botky, sice jsem už v nich čas od času chodila, ale jen chvilku a dneska v nich vařím a asi i vyžehlím, chudáci pod nama, ale asi už dobře neslyší, ti naši sousedi-důchodci. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, zehleni je pry nej na to rozchazeni. My se ted snazime vykulit do Obi a asi Kiky pro enjake posledni veci na vyzdobu. Ale nechce se nem, nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
To se vám ani nedivím. Oběd se povedl, Tom ho dokovce ocenil: skvělý, a to je u něj ta nejvyšší pocta. :-D
Odpovědět
My mame zase takhle hlucne sousedy nad nama a obcas v noci jsou taky tak hlucni, uz jsem nekolikrat chtela volat policajty, ale drahy me vzdycky zarazi. Nejak mi nepisou hacky a carky, divny. Tak odedneska to zkusim jako ty tipata, budu umyvat nadobi jen po sobe a sem zvedava, k cemu mi to bude a jak dlouho to vydrzim
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: podívej se, jestli nemáš přeplé na anglickou klávesnici. Jinak, né, že bych dělala nádobí jen po sobě, ale střídáme se po týdnu v úmývání/ utírání, oba neradi umýváme a on měl úmývat minulý týden, tak jsem to nechala ležet a umývala jen to z tohoto týdne a on ho poctivě utíral. :-D
Odpovědět
prave, ze nemam.....ale pritel tady s tim neco pytlikoval, tak nevim
Odpovědět
Profilova fotka
tak se zkus podívat v nastavení systému nebo v nástrojích, jestli to tam není přeplé
Odpovědět
radej to necham na nem :-D . valim do prace, myslete na me, mam takove tuseni, ze dneska to tam bude krusne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?