23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
ak mám pocit, že se mi ty nůžky nějak tupí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja zase zjistila, ze unas opet prsi, tak venceni holt odkladame a jdu na ty pracky. A o tupeni mi ani nerikej, to by me kleplo :)
Odpovědět
už to mám nastříhaný, tak tak jsem to stihla, začalo mi to ten papír trhat a ne stříhat....janinek sory, ale fakt se ztupily Chudiny nevěsty, tento víkend, zítra pršet a pršet
Odpovědět
Profilova fotka
Zapnete si dvojku ted, jedou ti nasi.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, na obyč papíře se mi zdálo, že jsou taky už ztupené, pak jsem stříhala ty obálky ze skicáku a v pohodě, na tu krabici je to taky z tvrdýho papíru a šlo to. Ta tupost bude asi jen dočasná stav a asi závisí i na naklonění nůžek. Dneska se chystám, že se celá natřu samoopalovákem, tak doufejme, že se podaří a Tom nebude prskat, že mi musí natřít záda. Jinak, podvazek nemám a vůbec ho neřeším a u punčoch jsem na vážkách, ale tak jako tak mám nachystané v tělové barvě, bílé fuj. ]-( U nás byla v noci taková bouřka, až mě vzbudila, potvora jedna.
Odpovědět
jo jo koukám, dělám jmenovky a ještě stíhám psát :-D
Odpovědět
i tak jsi brzy vzhůru tipata :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mame medaili dalis, ted je otazkou jakou, jupiiii. A pocasi fakt hnus teda.
Odpovědět
Profilova fotka
stříbrnou, a diggi, musím si holt začít zvykat na pracovní režim. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, stribro, super. A ted uvidime, jak Stepanka.
Odpovědět
no pěkné to bylo :-D na pracovní režim? u vás ve škole se chodí na 11 :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: to ne, ale zase by mě hned v 6 vstávat asi kleplo, tak to stahuju postupně. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Skola od jedenacti, to je super, kde ze to mate?
Odpovědět
tak to jo, ale abys to do 1. září stihla stáhnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako holky, uz hlasim, ze mi take hrabe. Davam do lednice jogurt, tam je spotrebujte do 3.9. a ja si rikam, hmm, to uz bude tyden po :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste taky telata, v 11 už skoro končíme. Ale prostě nemůžu to prudce změnit, to by mě zabilo. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi: neboj, od úterý budem už v Kyjově a tam bude už potřeba vstávat dřív, třeba ve čtvrtek už mám na 8:30 barvu. a v sobotu, abych se stihla nasnídat, tak budu muset vstávat už v těch 7, kadeřnice je na 8:30.
Odpovědět
Tak to já už v sedm budu sedět u kadeřnice.....to je prostě vidět, kdo je tady nejochrápanější :-D Já se těším, až ti bude procházet jogurt janinek......doufám teda, že mi to pak nebude líto
Odpovědět
Profilova fotka
Mne prijde kadernice take na pul devatou, bdue me malovat, cesat. A pak by mela ucisnout i maminu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám 5.9 sraz z VŠ, takže se taky těším, až to bude po. A uznávám, jsem nejochrápenější, mě by vyhovoval režim kojence (najíst, přebalit a spát). :-D
Odpovědět
Hm tak to je škoda, je mě jí líto
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, ty Stepanky mi je tak priserne lito.
Odpovědět
Mě taky, já jsem strašný lítostín...nevím, co budu dělat na té svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to prorvu. Ja se dojmu uz kdyz si to jen predstavim.
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, prostě si představte oddávajícího nahého a dostanete záchvat smíchu a ne pláče, přece si nechcete rozmazat očička. :-p
Odpovědět
Tak to nevím, jestli by ta představa taky nebyla spíš k pláči....on te totiž přímo obézní
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si k tomu ještě představ, že na tebe ten jeho pupík mrká... 8-)
Odpovědět
Ani tak moc pěkná představa...ale zkusím to a dám vám vědět, jaký to mělo efekt
Odpovědět
Profilova fotka
Ja budu rada, ze neomdlim.Natoz nejake predstavovani.
Odpovědět
janinek jenom to ne, co by tam s tebou dělali :-D . budu na tebe myslet, až budu říkat ano, jestli už jsi na zemi nebo jsi to vydržela ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?