23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak boty mám b.balerýnky.nechtěla sem na podpatku
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, uces je super, v jednoduchosti je krasa. Ja s vlasy jeste nezacala, na zk jdu az za tyden. Nehty si necham udelat gelove, aby mi vydrzely, kdyz pujdu v patek rano, tak s tim vsim stehovanim na hotel a tahanim vsech kramu bych o fr. manikuru prisla. Ale necham si je kratke. Jinak ja mela vzdy dost hrozne nehty, ale ted obcas zajdu na P-shine a mazu si je olejicky a kremy a vidim fakt zlepseni. Diggi, tak s chuti do toho a pul je hotovo. At ti to vse jde.
Odpovědět
Mě už ten elán zase přešel :-D ....já sem tak líná, že to ani není možný. Na zkoušku účesu jdu ve čtvrtek...mám dvě varianty. To co plánujue kait je moc pěkný, mě by to asi neslušelo. A nehty si určitě nechám udělat....moje se mi strašně lámou a štěpí, horší to po nehtech už asi ani nebude...janinek co to je za mazátka a olejíčky ;-) ? Akorát ještě nevím, jestli gelové
Odpovědět
Holky mrkněte mi do alba a poraďte mi, který účes by se vám nejvíc líbil ju
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, pokud si nechas jen fr. manikuru, tak to bile se ti poskrabe pred obradem. urcite budes vecer neco delat i v den D. Videt to bude jen zblizka, na takovych tech fotkach, jak se foti jen ruce s prsteny, jinak na dalku to vadit nebude. Ty gelove by se skrabnout nemely. Nebo zkus ten P-shine, to ti je namaze kremiky, ty do toho zalesti a pak to vypada, ze mas nalakovano pruhledne, fakt se to leskne a "neposkrabe", neni to lak, je to vyziva a zpevneni. Pres to Lak nedavej, at to nerusi tu vyzivu. Ja na tom byla pred dvema tydny a proad mam ty nehty hezke, takove pevnejsi, uz to odrusta, takze se leskne jen kus, ale porad to vypada pekne. A mazu se kremem Regina - regenerator nehtu, pak olejicek Four Seasons a jeste mam od FS Zpevnovac, ale ten mi moc nejede. To je jako lak. A kdyz to nalakuji, musi se tence, jen jedna vrstva pry, tak se to zacne pak drolit, jak treba ohnu nehet. Ale mozna jsem jen nemehlo. Jinak ta regina a ten olejicek stoji kolem 50 Kc v Lekarne. A snazim se mazat dennem, coz se mi nedari, takze nekdynamazu trikrat za den, pak tri dny nic a takhle nejak nepravidelne. Jeste k nehtum, zase kdyz si je clvoek bude jen lakovat, ne to bile od fr. manikury, tak to asi take vydrzi lepe. Nejhorsi je totiz to bile, je to desne choulostive.
Odpovědět
Profilova fotka
To ranní vstávání mě zabije, už mám za sebou sprchu a pořád bych spala, snad pomůže to kafe. diggi: já bych hlasovala pro účesy 1,3, jsou takové vzdušnější, svěží na léto. Ale záleží jen na tobě. Francouzskou manikúru si dělám neuměle sama, vždycky přes to dám ještě bezbarvý lak a vydrží to aspoň 2 dny bez úhony. Na svatbu si nechám upravit vlastní, nějak pěkně. Už mi jednou takhle dělala s vlastníma a nemohla si vynachválit ty moje. Holt, dobrá genetika, aspoň v něčem. :-N A dávám na vaše rady a na tu krabici už ani nesáhnu, tak mi to připomeňte, kdyby mě to zase chytlo. A teď se jdu zkulturnit a na tu zkoušku šatů. ]-(
Odpovědět
Já nevím, jestli ta paní, co mi je bude dělat, vůbec někdy pojem "gelové nehty" slyšela :-D ...každopádně moje nehty jsou nepoužitelný. Můj favorit byl ten první účes, byla jsem o něm rozhodnutá....pak ho viděl přítel a řekl, že ten ocas vzadu se mu vůbec nelíbí, jenom ať si nenechávám tenhle....tak nevím, jestli na něho dát nebo ne Taky bych se měla zkulturnit a jít na ty šaty :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, vlasky nevim. Zalezi jaky jsi potik. Ty rozpustene muzou byt peklo. Ja asi neproadim, mne se libi vsechny totiz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak my jsme nabaleni a za chvili vyrazime. tak se mejte krasne, myslete na me, mam cislo na janinek, tak se v prubehu tydne ozvu 8-) tipata krabice je super. papa x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, ja si rikala, ze ty uz budes nekde na ceste a ty neeeee. Mej se krasne, prezij patek a podavej zpravy.
Odpovědět
Fender pořádně si to užijte, odpočívejte, v pátek nebudeme myslet na nikoho jinýho a v sobotu napiš, jestli jsi je nepovraždila ;-) Janinek dík, úplně jsi mi vytrhla trn z paty :-D . To vyčesaný je taková klasika. Jenže zase mám vlasy rovný jako hřebíky, když se spotím, nevím, jak mi tam ty kudrliny dlouho vydží
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, ja si prave nechavam udelat jemnou trvalou asi, aby to zvlnene zustalo. A pry se to ma navoskovat, aby to drzelo. Ty jdes na zk take az pristi tyden, ne? Ja se na vlasy vrhnu asi dneska, tak vam pak ukazu fotky, co by se mi libilo.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, vy teda řádíte .. já už mám nervy zničené, minulý týden jsme byli upřesňovat hosdty na svatbě a jídlo v restauraci. Máme to v penzionu, kde je restaurace, krytá terasa a dva salonky. Když jsem před 3 týdny domlouvala dekoraci a říkala jim, že oběd bude asi o 36 lidech a večer raut tak dalších 30 navrch, řekli mi, ře v pořádku, že nám celý penzion bude k dispozici. A minulý týden nám řekli, že ty dva dolní salonky jsou zamluvené na narozeniny !!!! takže my budeme mít jen reatauraci a terasu, která sice krytá je, ale zaprchává tam, takže když bude pršet nebo když bude zima, zůstává nám jen restaurace, což nás ujistili, že pakliže se nás tam sejde opravdu tolik, tak se tam nevejdeme .. šílim a nevim, co mám dělat .. jestli to nechat osudu, náhodě, jestli spoléhat, že těch 70 lidí se tam nesejde najednou, že třeba nějaké babičky odejdou dřív než přijdou na večer kamarádi .. ale vždyť ot je přece strašné .. jinak se přidávám do harmonogramu, máme to v 11:30
Odpovědět
Profilova fotka
Tak neco v tomhle duchu, ale ty vlny jemnejsi http://www.dailymakeover.com/appImage...
Odpovědět
Na zkoušku jdu tento čtvrtek, ale ještě dnes musím kadeřnici volat, chci zkusit dva účesy, takže nevím, jestli nebudou nutný dvě zkoušky. TeĎ jsme si domluvila ty nehty, měla jsem skoro pravdu, ne že by o helových neslyšela, ale nedělá je :-N , takže bude francouzká a až v den svatby, zároveň mi udělá nehty i nalíčí....se tam asi zblázním. Takže musím ještě kadeřnici posunout na dřív, aby jsme to všechno stihli, protože pátek má plno ( já klasicky zavolala moc pozdě :-) ). A mám jednu radostnou zprávičku, ta slečna co bude hrát na varhany a měla být pryč tam bude, takže mám o jednu starost míň. A už mě ta svatba přestává bavit :-D , je s tím pořád nějaký zařizování, domlouvání, zvlášť, když si to člověk nechá na poslední chvíli :-p
Odpovědět
tak mě čeká zkouška dneska, jsem na to zvědavá, co s kadeřnicí vymyslíme .. nehtíky si nechávám dělat gelové, nejdřív jsem nechtěla, ale je pravda, že svoje mám slabé, lámou se mi a delší nevydrží .. takže gelové, ale kratší ..
Odpovědět
Salinka pršet nebude, takže pohohda...ta terasa vám vystačí ;-). Jinak je pravda, že čím větší domlouvám podrobnosti, tím jsem nervóznější. Když jsem přemýšlela, jaká bude dekorace, tak pohoda....ale teď, když to všechno začíná být reálné, zkouška šatů, účesu.....už je to fakt za pár a já začínám stresovat ( a pak nemám mít obličej plný akné :-( ) Janinek to máš vybraný krásný účes
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj salinko, tak peknou zkousku prejeme, at ti tam vykouzli nejakou nadheru. Diggi, na zkousce to nedela tak dukladne, takze by mohla stihnout dva. A nehty v den svatbu budou pekne. Kdyztak si vezmi tenke rukavice v mezidobi. A s tou varhanici je to super.
Odpovědět
Ono myslím žádné mezidobí nebude, já to asi tak tak stihnu, udělá mi nehty, nalíčí a poletím domů oblíknout, abych vůbec stihla ženicha......to bude stres :-D
Odpovědět
uvidíme :-) začínám mít pocit, že se to prostě nezvládá .. na zařizování je jen pár dní, do toho práce, vždycky si dám plán na den, co všechno se má stíhat a pak stačí maličkost, jako košíček pro družičku a podobně a strávím s tím 3 hodiny než ho někde objevím .. stejně se nám to už blíží .. :-)
Odpovědět
Já jsem zase na včerejšek měla naplánovánou hromadu lítání a zařizování a něco mi do toho vlezlo. Dneska mám jít na zkoušku šatů a zase tady trávím dopoledne čekáním na kamošku, aby se to naučila zavazovat.....
Odpovědět
:-) holky tak já frčim na obídek a na tu zkoušku, diggi držím pěstičky na zkoušku šatiček, a vůbec ať vám všem zařizování jde tak jak má .. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Salinko, blizi se to desne, na to nechci ani myslet. A porad neni vse hotove. uz se tesim na den D, protoze to proste uz bude jedno a co bude, bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se vrátila z hradu, zkouška šatů proběhla naprosto v klidu, vůbec nepotřebuju úpravy, navíc mi paní přidá vínovou šněrovačku-šňůrku a půjčí mi je už v úterý bez námitek. Budou mi krásně vidět mé vínové boty, no prostě dokonalá nevěsta. :-D Dokonce nejsou ani moc vidět ty neopálený ramínka kolem krku, ale stejně to pro jistotu ještě přemáznu samoopalovákem, ať jsem výraznější v té bílé. Ale celkově jsem naprosto vyšťavená, nevyspaná. Ale ještě musím vydržet, aspoň půjdu dřív spát a zase si navyknu na pracovní režim. Dokonce uvažuju, že si nechám od doktora napsat prášek na spaní, dám si půlku, abych nebyla ráno jak praštěná a prostě se na noc před svatbou uspím, jinak nervama asi neusnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem skvělá, už mám domluvenýho i brášku na odvoz z/do Ostravy, on je tak úžasný, nebýt to bratr, tak si ho vezmu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tipato, tak to je super, vidis, vse se dari pekne. Ja jak zkosuela vcxera, tak mam raminka, takze snad kdyby se mi nejaka opalila, bude to pod tim.
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím se všechno daří, takže jen čekám, co se v sobotu vy..ere. Od Toma kolega v práci měli svatbu teď v pátek, včera mi líčil, že ve středu nevěstu odvezli do nemocnice, ve čtvrtek jí dělali laparoskopii břicha a tu svatbu v pátek zrušili, tak teď prý budou po večerech škrábat gravírování prstýnků. Prostě pech. Takže prlně doufám, že nás něco podobnýho nepostihne. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, a ten kolega měl jet hned po svatbě v neděli do Finska, pracovně, a to mu taky posunuli. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, to je hruza. Takove veci sem vubec nepis. Chudinka. Tak hlavne at je v poradku.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak prý je v pohodě, ale i tak. Celkem škodolibě a smutně doufám, že se ta smůla už vybrala. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?