23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Ono i na cizich detech se to pozna, kdyz jako mi mladici a maldice z domu rikaji dobry den a ja si je pamatuji v kocarku.
Odpovědět
Profilova fotka
jo dětí jsou jedny z nejkrásnějších starostí, a hlavně se s nimi fakt člověk nasměje.
Odpovědět
A nebo, když mi někdo řekne paní....to vždycky zůstanu, jako opařená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsme na tom stejně, ale s tím už taky nic nenaděláš. Koukám, že jsi z Blánska, jako dítě jsem jezdila na tábory do Jedovnic.
Odpovědět
Neeeee, z Brna. ale Jedovnice znám, trošku
Odpovědět
Profilova fotka
můj budoucí je ze mě hotový, směje se mi že nestíhám. Chodím ještě na mimibazar,je tam taky pěkná drbárna a hlavně nakupuji tam jak pro sebe tak pro kluky věci. No a tak se mi směje, že nestíhám oboje, ti chlapy.
Odpovědět
Oni tomu nerozumí :-) . Můj zase nechápe, o čem proboha si tady můžeme pořád dokola psát a co pořád řešíme, když do svatby je spousta času
Odpovědět
Profilova fotka
nápodobně, ale není to tak dávno co se ten můj přiznal, že nechápe, že toho tolik stihnu najednou. V momentě když po něm chci více věcí na jednou je v p@deli :-D
Odpovědět
jooooo to znám :-) , nezvládá ani řízení a hovor dohromady, natož, kdyby měl dělat tři všci najednou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
loučím se, jdu něco udělat. Doufám, že tu na někoho večer narazím, přítel jde do služby tak mě nebude nikdo rušit a hlavně prudit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
erinko svadbu mame v Brne na zamecku v lisni
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tam je to hezké, aspoň jestli si to dobře pamatuju z fotek tady odtud:-)
Odpovědět
mona27: a v kolik že to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
uz o pul 11... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak to pak budete mit pekne dlouhou oslavu, kdyz zacinate tak brzy. O to vic si uzijes saticek a vseho :)
Odpovědět
Profilova fotka
mona, to my taky, holt už nebyl jiný termín volný...Na obřad pojedem víc jak půl hoďky, tak to ráno bude docela zajímavé... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Stejne nebudete moci dospat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Erinko, tak koukala jsem, ze mame obe v planu zlutou svatbu :) A k tomu teda jeste tu skolu. Ja diplomku odevzdala v patek, ale mam z toho silene smisene pocity. A ted se ucim na pondelni pisemku, kterou kdyz nenapisu, tak nemuzu ke statnici, no des.
Odpovědět
Co máte z toho, my máme ve 12, a i kdyby to bylo ve tři, stresovat budu stejně :-) . Aspoň to budete mít dřív za sebou a můžete dýl pařit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My v jednu :0 I kdyz to sjem teda vymyslela a vybrala ja, aby jako vsichni stihli pohodlne dojet.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, no děs:-( Teďka jsem dopsala výzkum, poslala, tak jsem zvědavá, na vyjádření vedoucí :-( Pak mám týden na dopsání a doladění celé DP, s tím, že už vedoucí asi nebude mít čas mi to pořádně projít...Minimálně smíšený pocity budu mít taky, ale hlavně když to odevzdám... tu zkoušku v pondělí určitě zvládneš!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje vedouci to take cele nevidela, nebyl cas, asi tak deset stranek jako jsem si psala sama. Ale posilala sjem ji uvod i zaver a ty mi schvalila. Snazims e na to ted vube cnemyslet, jinak by me kleplo. A dva vytisky jsem odevzdala, treti mam doma a ani se do nej nekoukam, se desim chyb a vubec. Jinak jestli to budes odevzdavat na posledni chvili jako ja, domluv si vcas tisk a vazani. Spousta firem na netu pise ze do tri hodin a tak, ale pak ti rkenou, ze maji plno. Tak si to predem domluv. Bohuzel to neni tak, ze bys prisla a fakt to za ty tri hodiny vsude udelali. I Copy General mi vlastne den predem rekli, ze se to spis nezvladne, pak teda jako ze ano, ale ja si to nechala delat jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
No bohuzel,to byl jediny volny termin,ale na te radnici jsem byla jako v tranzu,tak me to bylo i docela jedno!az ted si uvedomuju,jaka to bude rano fofrovka a chaos!
Odpovědět
To bysme to museli mít tak ve tři, aby bylo vše v klidu. A stres by to byl stejně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak urcite,ja si stejne myslim,ze toho tu noc moc nenaspim!Vstavat budu kolem 6 asup,sup do prace!Budete spat u rodicu?
Odpovědět
To asi ne. Ale spíš řeším, něco jinýho. Aby se všichni sjížděli k nám, do našeho bytečku je blbost. Naše strana se asi scukne u mamky, tak nevím, jestli jet ráno od kadeřnice tam a s přítelem se vidět až v kostele nebo jak to udělat
Odpovědět
Profilova fotka
Ja asi budu spat u nasich,pak se vsichni u nas sejdou a pojedem kolonou k zamecku,ale taky nevim jak zabranim tomu aby me pritel nevidel u nas
Odpovědět
no, oni přítelovi rodiče a v podstatě celá jejich strana, k nám nechtějí, že nebudou jezdit z Brna a pak zase zpátky, takže mě je to jedno, ať si dojedou až tam. a tím i vyřeším, že mě přítel neuvidí :-D. akorát nevím, jestli se budou slízat u nich nebo kde, mají taky jen malý byt. a pak taky nevím, kdy jim dám ty vývazky a mašle na auta, ale přinejhorším je nebudou mít, oni na to stejně moc nejsou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my se bereme uplne mimo, kde neikdo nebydli, takze my tam pojedeme den pred, hoste se budou srazet pak rano. A chtela jsem, aby rovnou prisli na obrad a do hotelu az pak, ale asi se budou chtit nejak upravit. Tak to musim nejak vymyslet.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?