23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré poledne, to já dneska budu ještě trochu vyřezávat menu, vnitřek, teda ten bílý papír s napsaným menu, má dnes za úkol můj v práci, aby se nenudil. A zítra hurá na šaty a samoopalovák. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Menu budeme jen tisknout a pak do rulicky vazat. jsem ti zase koukla do albicka a mam trauma. Mas to vsechno tak krasne. Musis nam pak rict, co dortik, ja o cupcakes take uvazovala, ale Martinovi se to nelibi. Ale az nekdy budu delat jakoze velkou party, tak v tomhle duchu urcite bude dort!
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi dneska volali z půjčovny,jestli můžu dojít na šaty už teď ve středu,že paní de ve čtvrtek do špitálu. jinak sem byla se poptat na tý matrice a paní říkala,že je dobře že sem došla,protože si to musí zapsat,oddací list nepotřebují,ale změnit jméno jo.tak sem se rovnou zeptal na focení v zámku a prý si to musím dojít domluvit na zámek a cena je 1200.budete se fotit v zámku nebo jen na zahradě?dneska jak sem byla na tom uřadě,tak předemnou si domlouvali svatbu tuším na 27.9,to mě teda příde hodně pozdě to domlouvat,my tam byli na začátku ledna a chtěli sme 16.8 a to už měli obsazeno a na 23.8 sme byli poslední volná hodina.kdy ste to byli domlouvat vy? jo a ještě se chci zeptat,byli sme na svatbě a tam měli novomanželé napsáno jaký chcou fotky(jako třeba s dětima,se svědkama......),budete si to taky psát nebo se s ním budete domlouvat až na místě?
Odpovědět
Profilova fotka
My to mame na obyc miste, takze s tim focenim a tak nic neresime. Mame to v parku, takze fotky budeme delat hodne tam po obradu a pak na hotleu po dortu ruzne u bazenu, na zahrade, eventualne v okoli. Zamlouvali jsem v druhe pulce dubna a podle hotelu, ten mel plny 16/8 ;-) , tak jsme skoncili na 23/8. Na obrad jsem tehdy byli prvni a jedini, ted uz jsou to asi 4 svatby, ale ta pred nami je mimo, takze tam budeme prvni a po nas to snad tolik neva. A rozpis foceni si udelam - spis pro sebe, abych pak na neco nezapomnela. Ale jak se znam, nebudu do nej koukat.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek:taky ste to chtěli 16.8?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, my mame totiz 16/7 vyroci, tak jsme to chteli jako na to vymesici.
Odpovědět
Profilova fotka
My fotografa budem konkrétně domlouvat až před svatbou, těch dětí moc nemáme, máme jen 2 puberťačky a jednoho už skoro dospělého. Svatbu nám zamluvila tchýně a už nevím kdy, my byli s tím dotazníkem začátkem července. Janulka díky že to vím s tím jménem matky, já paní psala, ale asi má dovolenou, ještě se mi neozvala. Kdyžtak tam v pátek pošlu matku, ať se nahlásí sama. :-D janinek: ty dortíky jsou pro nás ideální, jak moc nemusíme ty tradice, tak jsme se tímhle dokonale vyhli krájení dortu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, ale do toho horniho budete muset zakrojit. Muism rict, ze jsem moc zvedava na fotky nase / vase. A doufam, ze ukazete alespon vyzdobu a tak ruzne, pokud nechcete zverejnovat vylzoene sebe.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek:já sem fotky dám,ale musím teda říct,že někteří dávalí fakt hnusný komentáře. já se na krájení dortu těším,mám v tom praxi,sem vyučená cukrářka
Odpovědět
Profilova fotka
No, dort zařizovala taky tchýně a ta ví, že se nám moc krájet nechce, takže možná ani ten vrchní nebude, uvidíme. Ale stojan na dort nám vyrobil ženichův bratr, když už ten stolař doma je. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je fakt, ze pokud jde o fotky, tak si mzoan udelam galerii na Picasse a dam link jen vam. Jinak vrele doporucuji ucet na google, pak se tam daji delat galerie v Picasse a je to super. Verejne nebo tajne, kam se lide dostanou jen, kdyz jim date primy link.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se Tom začal vztekat, když zjistil, že na googlu už může mít účet každý, že už to není jen na pozvání, jak malý capart, skoro i dupal nožičkama. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
a do tý restaurace du znova v pátek
Odpovědět
Profilova fotka
Holky četla jsem na tom mém formuláři kvůli příjmení matky, že pokud se to nenahlásí tak je to přestupek..a u nás na matrice mají zrovna taky dovolenou..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte! uf, to je dneska nejake narocne. takze: mam po zkousce satu. maji uplne jinou barvu, nez jak jsem je mela zafixovane :-D ale v pohode, neplanovane tudiz bude drahemu ladit kosile :-D pak jsem si teda koupila velkou krabici na ta pranicka. sice to neni truhla, ale co uz. jinak co se tyce tech perel, ja je mam minimalne na celence (ale nejsou urcite prave :-D ) kdyby mel clovek dbat na tradice, tak se asi ani nevda. my jsme tradicim ucinili zadost tim, ze se neberem v kvetnu, nemame dvojsvatbu, nenechali jsme si gravirovat prsteny a darhy me uvidi ve svatebnim az v den svatby. to by snad mohlo stacit, na zbytek uz fakt kaslem :-p jinak myslim, ze tady se da album zamknout tak, aby do nej nesly pridavat gratulace. ja sem dam par fotek asi do pripravneho alba, jako co jsem mela jako inspiraci a jak to pak vypadalo. svatebni fotky pak dam na nas web a poslu vam link. koneckoncu to muzu uz ted, kdybyste chtely. datum nam bylo jedno, nicmene zarizovali jsme ho na konci ledna a vybirali jsme ho podle toho, kdy maji misto v restauraci, kde chceme mit obed. cervenec uz meli plny. jo a jeste mi teda doslo to tricko na prevleceni, trochu jsem bojovala s tou "vodou" ve vystrihu, ale dobry.
Odpovědět
Profilova fotka
angetha:já sem tam byla dneska a říkala že je dobře že sem tam došla
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsme taky chtěli 16. ale Konopiště tenhle termín nemělo..
Odpovědět
Profilova fotka
angetha: nestraš, to by mě vážne dožralo. No, budu to muset nějak pořešit. Jinak koukám, jaké všechny tradice ani neznám, jediný květen je mi známý, ale perly, dvojsvatba nebo gravirovaní? Naprosto mimo mě. Ale kdo pověrám nevěří, tomu se ani nestanou... :-D Klidně si nechám přeběhnout černou kočku před nohama a ještě si ji pohladím. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, zkus na to udelat masle nejak takhle http://img374.imageshack.us/img374/56... Nebo to zkus podobne tehle http://img207.imageshack.us/img207/86... A perlicky mam take v celence. A na vyvazkach a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
S tim jmenem matky, jedna se jen o to, ze treba ta matka se nejmenuje uz jako dite, ale ma jine jmeno? Jeste se nemaji davat nzoe jako darek, vseobecne tedy, nejen na svatbe.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: masle na to asi uz delat nebudu, je dost barevna. jsou tam ruze a jeste jakasi jina kytka. tak jen poverim draheho, at do toho vyreze diru x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fender: aby si s tím nožem neublížil, nebo si to vezme na operační sál a provede chirurgický zákrok ? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky,já mizím,má mi dojed kamarádka.mějte se pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jestli uz je nejak nazdobena nebo barevna, neni treba. Ja prave mela v planu koupit jednobarevnou krabici a nejak diru a nejakou kytku na to.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se po nějaké krabisi taky kouknu, máme pod linkou nějaké od hrnců, tak si seženu pěkný balící papír a něco spáchám, určitě dám fotky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty to zase budes mit nejhezci, beee FNUK :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: myslim ze si neublizi, je to hotovy domaci kutil, takze to urcite zvladne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janinek, rozhodne ne, řekni mi, co je krásného na tvaru krabice od kastrolu? fender: já mu věřím, ale aby si netahal práci domů a nechtěl po tobě skalpel, i když, my by jsme měli mít jeden rezavý doma, Tom ho používal na něco se součástkama a drátkama. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby si tahal praci domu tak by chtel spis katetr nez skalpel :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?