23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: tak to si uzij svatbu :-D jedeme do mikulova. chceme se kouknout mimo jine do lednicko valtickeho arealu, do tech rakouskych lazni co jsou hned za hranicema.... a v patek mame mecheche ve sklipku s tchynakama, milionarem (a bez dcery - doufam)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak beta karoten je na udrzeni te barvy, ma se brat i pred, pbehem a po sluneni (dovolene), aby barvicka drzela, takze zobat ted i za deste. Jo, doslo mi, ze jste nevidely tu truhlu, za chvili dam fotky do albicka.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek pry se ma brat furt :-) dokonce je nejaka studie ze dlouhodobe uzivani chrani pred rakovinou ted nevim ceho. ale nevim, jak moc to bylo vedecke :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz to mam v albicku, vypada fakt pekne. jsem z ni nadsena. Fende,r dcera nebude a urcite to doapdne dobre a vubec.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek no je fakt krasna :-) skoda ze jsem jeste neco takoveho nenasla v ove.
Odpovědět
Profilova fotka
Co se zkusit zeptat nekde v tech balicich centrech? Nebo nemuze ti to tu nekdo koupit? Ono se to teda debilne prenasi, protoze neslozene to je vetsi nez A3, takovy ctverec veliky.
Odpovědět
Profilova fotka
Otazka pro majiyele psu: Take vydavaji pri koupani tak srandovni zvuky? My ted koupeme CLiffa a on pritom strasne srandovne skuci - neco mezi knucenim a vytim. On teda vzdy delal takove zvuky, ale4 dneska je to fakt extremni. Chudak, se mu smejeme, ale to nejde se nesma,t kdyz proste tak zatroubi. A ted se smeju, ale smich me prejde, az ho Martin domyje a ja budu muset nastoupit na cisteni usi a oci a na fenovani.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, mam v planu jeste obejit par papiraku a tech balicich sluzeb. tak uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda nevím, jestli se má beta karoten brát pořád, kuřákům zvyšuje riziko rakoviny plic a těhotné ho prý taky nemají papat. To první jsem viděla v nějakém dokumentu na spektru a to druhé píšou na krabičce, kterou teď úspěšně spásám. :-D A co na to doktor?
Odpovědět
Profilova fotka
nejsem kurak ani tehotna, takze v klidu :-D doktor prave tuni sve nove auto v need for speed, takze na nej radsi nemluvim. mi to o te dlouhodobosti myslim rikala mamka, i o te studii. ale nevim. kazdopadne pokud ho mam doma, tak ho jim, kdyz si zrovna vzpomenu. urcite to bude mene skodlive, nez solarko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ho pravidelně pasu přes léto, letos jsem na to zapoměla dopadla jsem spálená. Že se nestydí, je doma a vůbec se ti nevěnuje. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
simte.... :-D rano dosel z prace, nez jsem se probudila, uz mel hotovou snidani.... a vubec cely den byl uplne vzorny, i do toho kina sel rad a dobrovolne.... tak jen at si hraje, prave jsem mu pomahala vybrat barvu auta :-D nicmene asi pujdu do pelechu, zitra me ceka zkouska satu a nevim, jestli se nebudu muset na odpoledne stavit do prace... je jim tam beze me teda hodne brzo smutno.... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já jdu na zkoušku v úterý. Jak to máš s půjčením šatů, když to taky máte mimo Ovu?
Odpovědět
Profilova fotka
pujcuju si je v patek rano a vracim je v pondeli. zavoj na zkousku ucesu mi tedka pujcili na cely vikend - byla jsem si pro nej ve ctvrtek a vracim ho az zitra.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, To pojedete až v pátek? My právě chceme jet už v úterý do Kyjova, předběžně mi majitelka říkala, že by to nemusel být problém, tak doufám, že nebude. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, my jdem normalne do prace ten tyden pred ;-) ja myslim ze by to problem byt nemusel, pokud se v nich nikdo nevdava, tak jim to muze byt celkem jedno, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak brou noc damy! |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my mame cisteho psa a ja mam sperky :) jsem si byla vybrat u zname ted na pujceni, budu mit perly. Do usi a na krk. Na saty jdu take zitra, tam pujdu prave se zavojem, botama, perlama, no vsim :) Hele, budete si ty saty zkouset i v den brani? Mne je totiz zmensuji a asi budu chtit, abych je jako mela na sobe, nez s nimi odjedu. Tak to musim nejak domluvit. Jinak ja si je beru ve stredu, pujcuji se na tyden, takze vracim v utery.
Odpovědět
Profilova fotka
Brou noc fender a at vyjde pekne zkouska.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám právě ve smlouvě půjčení v pátek, vrácení v pondělí. Vrácení snad nebude problém, ale to půjčení potřebuju dřív, tak doufám, že to půjde. A bez příplatku.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to drzim palce, at te moc neprudi.
Odpovědět
Profilova fotka
Majitelka je v poho, je to spolužačka od mé kolegyně, ale ta švadlena, co tam občas bývá je taková, sice příjemná, ale nevstřícná, nevím, uvidíme pozítří. Uř kdyř jsem šaty zkoušela, tak v podstatě nepotřebovali úpravu, ale to bylo v únoru a od té doby je určitě už upravovali. Nechám se překvapit a snad mile.
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite mile. Jako ted uz nam bude vse jen vychazet. Jdu haji, jsem tuha. Tak brou nocku a bre ranko. A hlavne zadne desive sny. Same pekne.
Odpovědět
Mě dneska nečeká zkouška šatů, ta až zítra, ale mám toho tolik, že nevím, co dřív. Jinak šaty taky budu půjčovat v pátek, vracet v pondělí...za každý den naví bych tuším musela něco připlatit. U toho betakarotenu se původně myslelo, že by mohl pozitivně působit právě u rakoviny plic, později se zjistilo, že je to u kuřáků přesně naopak. Nejlepší by každopádně bylo každý den schroupat dvě mrkve, ještě nejlépe z vlastní zahrádky ;-) . Janinek ta krabička je fakt super....dneska prolítnu město a to by bylo, abych taky něco neobjevila ]-(
Odpovědět
Holky vstávejte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Donre ranko. Ja vstala uz pred pul hodinou, ale nesel nam net. Urcite to dnes bude padat, na UPC maji asi nejakou poruchu. Jinak tu diru mi do te truhly udelala pani v obchode, jsem ji premluvila. Ja bych to asi neudelala tak hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
bre rano me dnes neni vubec dobre, vcera jsem pocitovala neco jako upal z toho sedmihodinoveho cekani na vystave, dnes jsem se porad budila, moc jsem toho nenaspala a jeste se mi toci hlava, nemam chut na jidlo a skrabe me v krku :-| Mozna se uvolnim z prace az dorazi sefova ale vcerejsi noc byla krasna, zase jsme si dlouho povidali a nejen to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: taky jsem je chtela mit, ale perly pry prinaseji slzy, mam krasnou snuru z Malajsie na krk planuji ceske granaty, privesek, bude zaveseny na retizku po me babicce, ktera bohuzel pred nekolika lety zemrela a tak se nedozila az se vdam...tak alespon tak tam bude se mnou
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, tak to si jdi lehnout a kuryryj se, at z toho neni neco horsiho. Me dneska ceka doladovani tomboly, mozna se uz vrhnu na jmenovky a odpo teda jdu pro cylindr a na tu zkousku satu. Ale jsem takova rozplacla cela a nic se mi nechce. A jeste jsem si zapla olympiadu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejak nam to tu dnes vazne. Ja dokoncila seznam na tombolu, ted musim jeste dokoupit par veci, co mi chybi.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?