23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Me ted desi, kdyz pak treba nekdo neprijede. Ze vlastne se to bude muset predelat. Chci ho totiz vytiksnout jako velky a dat na tabuli u vchodu. Takze jsem vymyslela, ze nastriham karticky a den pred je tam nalepim, kdyz uz to bude jasne. Nebo ze natisknu proste vic verzi, no.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, pořád to můžeš natisknout den před, to bude pátek a na to tu chviličku určitě najdeš. Nech to na chvilku uležet. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dydis: máte úžasné oznamko, kde jste na ten nápad přišli?
Odpovědět
janinek nic si z toho nedělej...já zatím taky nevím, kdo všechno tam bude a nevím, jestli někteří lidi jsou schopni vůbec mi to říct. pěkně mě štve, že třeba nahlásím o pět obědů víc a oni nedojedou, ale co mám dělat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak konecne doma a nidko mi nebude branit jit na beremko. Diggi, tech proci bych se tolik nebala, v den D to upresnis a oni proste to zbyle daji na raut. Jinak nam vsichni rekli, ze jo, akorat je tam hdoen rodin s amlymi detmi, kd ehrozi, ze kdyby onemocnely nebo neco, ze treba nedorazi. Ale tak je pekny, kdo by mohl onemocnet v lete, no neeee? ;-)
Odpovědět
Mě jedna rodina řekla, že neví, že se vrací ten den z dovči...takže nejspíš nic, akorát mi to neuměli říct na rovinu. Pak jedna teta je v nemocnici, takže ta určitě nic, bratranec zase, že v pondělí po tom dělá nějaké zkoušky, což beru jako výmluvu a takhle nějak postupně to odpadává...tak jsem zvědavá, kolik lidí tam nakonec zbyde. Nedělala jsem si iluze už když jsem je chodila zvá, vztahy u nás v rodině fakt nejsou ideální
Odpovědět
Profilova fotka
Nam se takhle jedna rodina take vraci, ze teda se meli vracet v sobotu, ale prijedou zu v nedeli, autem z Chorvatska. Tak snad to dopadne. Co to je za skolu, ze jde v srpnu na zkousku? Alespon vecer by prijti mohl, jestli to ma blizko.
Odpovědět
Má to asi dvacet kiláků...to s tou školou jsem taky nepochopila....že prý neudělal nějakou zkoušku, tak ji dlá v srpnu
Odpovědět
Profilova fotka
A na jake je skole? Jako jestli je to treba nejaka hruza na medicine. Ja treba bych nevedela, co udelat. Ale zase pokud bych to vedela hoden dopredu, tak bych se proste ucila hodne pred, abych na tu svatbu mohla.
Odpovědět
Profilova fotka
asi klasický opravák, aby měl do zápisu uzavřený ročník, taky si to mohl naplánovat na dřív. Popravdě, mě by nějaká zkouška nezabránila jít na oslavu, měl snad celé prázdniny se učit. Ale určitě je to jen chabá výmluva. Když se mu nechce, nenuť ho, aspoň vám nebude kazit náladu.
Odpovědět
Věděl to dávno, mezi prvníma....ale nebudu si tím kazit náladu, je to jeho věc, budu ráda, za všechny, co přijdou, kdo ne...jejich škoda Já si přesně nemůžu vybavit, co to je za školu....tuším, že zemědělka
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je to vse o vuli a dulezitosti te ZK. Ja treba mela delat statnici na konci kvetna. A nebylo jasne kdy presne. A svatbu tam mela Martinvoa sestra. A jednu chviki to bylo,z e bud budu statnicovat v den svatby nebo den po ni. A proste byt to den po ni, na svatbu nejdu. Mozna na obrad, ale dost mozna ani tam. Stejen tak v den D, kdyby to treba nedopadlo, asi bych nemela naladu jit na svatbu. A zase kdyby to dopadlo, tak bych hned pak bezela na svatbu. Takze to bylo cele divne. Nakonec jsem neudelala posl zkousku a na statnici nemohla, tak se to vyresilo. Takze ja hodne chapu, ze nekdy muze byt Zk fakt zivotne dulezita. Ale take hodne veci se da domluvit a zaridit. Pokud je to jedna jedina ZK na konci srpna a vim to vcas, tak se ucim predtim, na svatbe moc nepiju, abych se mohla ucit hned v nedeli zase. Diggi, hlavne si tim nelam hlavu. Uzijes si to i tak. A ver mi, je lepsi bez nej, nez aby ti tam pak porad omilal, ze ma zkousku a jak jako vlastne tam ani nechce byt.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janinek: moje řeč, když nechce, jeho mínus.
Odpovědět
Já bych aspoň na obřad určitě šla, ten den předtím už stejně musí všechno umět, za den se toho moc nenaučí....ale jak říkám, je to jeho věc. Hlavu si tím nelámu, ale občas, když si na to vzpomenu, mě to zamrzí. Zítra jedu za paní, co nám bude dělat cukroví, nějak jsme to zezačátku neodhadla a nahlásila jsem strašně moc výslužek, budu to muset nějak zradukovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme doma z kina. miluju brosnana! :-N bylo to moc pekne, i dokturkovi se libilo.... akorat me strasne s.ala pani co se dela vedle me, tak trictvrte toho filmu probrecela.... me to bralo asi tak ctyrikrat a jednou kdyz uz vedle me mela malem hystericky zachvat, jsem se rozbrecela taky (pro ty co videly: u winner takes it all) jako, kdyz brecim u TOHO, co budu delat na vlastni svatbe????
Odpovědět
Profilova fotka
Fende, rja zase ujzidim na Colinkovi. Ono teda ujizdim je dost slaby vyraz. Ale Brosnan tez dokonaly, akorat srandovne zpiva. A ja mela na krajicku nekolikrat, hlavne tam, to i ukaplo. A svatbu prorvu, to uz vim ted.
Odpovědět
Fender nic si z toho nedělej, mě by pro pláč mohli najímat a platit mi za to...já jak vidím cokoliv smutnýho nebo, že někdo slzí, tak hned jedu taky :-D A už jsem skoro brečela, když jsme zkušebně říkali slib.....to se mě fakt chtělo slzet a neuším, co budu dělat v den D...asi se ani nenechám moc namalovat, nemá to cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ten se mi taky libi. teda v deniku BJ jsem ho moc nemusela, ale tady byl strasne sexy ;-) ale ten brosnan.... ach..... :-N :-N jako taky mam trochu obavy, jak to budu zvladat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi ja taky brecim u smutnych filmu. nebo ani nemusi byt smutne, staci nejaka dojemna scena.... a jelikoz mi vsechny moje kamosky sdelily, ze moji svatbu prorvou, tak se mam asi na co tesit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ho miluju z Pychy a Predsudku, BBC serialu, nejkrasnejsi chlap s nejkrasnejsim kukucem. http://www.youtube.com/watch?v=hasKmD... No nesezraly byste ho?
Odpovědět
Profilova fotka
A v tomhle klipu si najedte na 4:25, jako jak koukaaaaaaa http://www.youtube.com/watch?v=h-dlDu...
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: koukam, ze to mas zmakly :-D
Odpovědět
janinek a to se chceš vdávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, chci, to vadi? :-p Jo, k tomu opalovani, nezapomente zobat karoten, at nam vydrzi barva.
Odpovědět
Nevadí :-D ....ale zkus ukázat drahému, jak tady o něm básníš ;-) Karoten nezobu a nevím, jestli to má ještě vůbec cenu
Odpovědět
Profilova fotka
ja ho jim tak plus minus soustavne... i kdyz ted mi dosel zrovna beztak ma tento tyden byt hezky jen zitra a pozitri a pak se ma ochladit. zrovna kdyz jedem na dovcu ]-( no ale uz jsme si odhlasovali, ze ji kdyztak stravime v posteli :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite to neuskodi. Ja zobu uz tyden. Martin to vi, chudak koukal se mnou a kamaradkou na PP, takze sest hodin slintani a ochani nad Colinkem uz ma za sebou. A v kine na Mamma Mia jsem si take slintla.
Odpovědět
Fender kam vlastně jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vám nevím, osobně moc nebrečím, i když taky mám období, kdy mě to bere u všeho, ale pak si z toho začnu dělat čurinu, jen aby mě nikdo neviděl brečet. Je to divný, ale moc nemusím plačící lidi. :-D
Odpovědět
to já taky ne...ale sama řvu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?