23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Já jsem strašně nerada doma sama přes noc, takže když drahý jede třeba na služebku a je to možný, tak raděj jedu s ním, i kdybych se tam unudila Tipata úplně stejná reakce byla u nás....jak tady janinek říkala, že se jimm to moc líbilo, tak jsem hned navrhla, že bysme na to taky mohli jít mrknout....prý když budu moc chtít, tak se přemůže
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, to jsou hloupe predsudky. martinovi se ten film moc libil. je to svizne, pisnicky jsou proflakle a rytmicke,porad se neco deje a je to fakt vtipne.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: ja jsem taky nerada sama pres noc, ale zase se rada vyspim... myslim ze docela staci, kdyz desetkrat za noc vstava jeden.... :-N navic on jak je pretazeny tak byva protivny a bez toho se taky obejdu :-p janinek: my jsme videli ukazky a libily se nam, navic myslim, ze komedie mu po tech poslednich udalostech a po praci akorat prospeje :-) tak jen doufam, ze nebude moc unaveny a pujdem.
Odpovědět
S tím souhlasím, jsou to předsudky...ale on právě ty písničky moc nemusí. já se tady pachtím s kravatou, krásně jsem ji uvázala podle toho jednoho obrázku a on mi řekne, že ten uzel je moc velký, že se mu nelíbí, že by si připadal jako ferdy mravenec a že si udělá jen takový ten klasický malý....má to pak cenu snažit se
Odpovědět
Hm, já se mu fender ani trošku nedivím.....já jsme po noční taky vždycky úplně ko a vydržím spát třeba do čtyř a stejně to není ono, protože co nenaspíš přes noc, ve dne nedoženeš. Někdy už ani nevím, kdy je noc a kdy den. A to nemluvím o tom, jak jsem vždycky po probuzení protivná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
brej den tak spatne sny jsem dnes mela taky, rozesla jsem se v nem se snoubencem... Vcera vecer jsme parili na dvou vecircich... no naspala jsem malo a dnes jsme byli na vystave s tou nasi malou potvorou a nedopadlo to spatne, skoncili jsme druzi mezi stenaty ;-) teda ale necekala bych, ze s takovou kocovinou dokazu cekat tolik hodin nez se dostanu na radu a pak jeste budu litat po kruhu a predvadet stene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ke kravate, ja vazu kravatu na stole, tak 10, 15 vterin a je vse hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Take nejsme rada sama doma pres noc, driv jsem si vzdy zvala kamaradku. Ted mame Cliffa, tak je to lepsi.
Odpovědět
Profilova fotka
Kait vitej zpatky a gratulky k umisteni. A mas muj obdiv, po takove noci bych byla rada, kdybychom alespon vylezli s Cliffem za dum na curani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
digi: vsak ja se mu taky vubec nedivim. prave proto je ale dobre, kdyz je aspon jeden z nas cily a schopny takovych cinnosti jako vareni obeda a kafe a podobne :-) kait: a co mate za psa?
Odpovědět
Já už to umím taky skoro za 10 vteřin...ale je mi to nanic :-D , musím ho nějak přesvědčit 8-) Když už mám být sama doma, tak se barikáduju a poslouchám každý šustnutí.
Odpovědět
Profilova fotka
to ja jsem tez byla vystresovala ze zacatku. ted se max zamknu a spim i s otevrenym balkonem. vzdycky si rikam, kdo by do toho devateho patra lezl :-N
Odpovědět
Článek se načítá
fender:tak to jsi hodná, že se o něho tak pěkně staráš...mě ani to kafe nikdo neuvaří,prostě ho ještě mám hodně co učit :-D
Odpovědět
do devátého asi nikdo, ale mohl by se spustit vrtulníkem a po střeše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja se ty uzle snad take naucim vazat nebo co. Jak dlouho jste kdo spolu? My meli v cervenci sest let, bydlime spolu pet. A chteli jsme se brat uz loni, to byl plan, ze dodelam skolu, tak pak. A letos jsme se rozhodli, ze cekat nebudeme. Protoze na poslendi statnici muzu az v lednu.
Odpovědět
Profilova fotka
my sme spolu 6 let
Odpovědět
My pět....ale mám pocit, že odjakživa :-)
Odpovědět
Holky mrkněte na 23. http://www.meteocentrum.cz/predpoved/...
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: no jo... ja kdyz ho vzdycky vidim, v jak zoufalem stavu je.... :-N no to je taky pravda, to by mohl, ale tak jeste porad jsou nad nama dalsi dve patra, tak by sel urcite tam a ne k nam =-) :-D my se zname ctyri roky, jsme spolu dva a vicemene stejne dlouho (dva roky) spolu bydlime. receno hodne zjednodusene :-N
Odpovědět
můžete se uklidňovat tím, že je to pro Brno....mě z toho moc veselo není ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: prosimte, predpovedim se da verit s bidou den dopredu :-S
Odpovědět
Já bývám po nočních na umření, zvlášť poslední dobou...a nic ]-(
Odpovědět
Hmmm....doufám. Na druhou stranu, ať je to aspoň takhle a ne mráčky s kapkama
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se na ty predpovedi desne bojim koukat. Ale koukla jsem. Coz mi pripomina, ze jsme tam byli nekde v hospode a rikal vedouci, ze jako tam u nich neprsi. Ze kdyz jako prsi, tak u nich ne, jen ty velke lijaky. Tak jsem zvedava. A k te delce, si take moc nepamatuji, jake to bylo predtim. Clovek si fakt zvykne rychle.
Odpovědět
Profilova fotka
navic, na fotky je lepsi, kdyz nesviti slunko. dovedes si predstavit, ze ti bude svitit do oci a ty se budes na vsech fotkach xichtit? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nesmime se tim nervovat, pocasi bude krasne, to jsme si uz dohodly dele nez pred mesicem, tak to tednemusime zase resit.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si pamatuju, jak to bylo predtim, my se znali jeste kdyz jsem byla se svym ex (seznamil nas). pak jsme prozili hodne bourlivy a hodne zly rozchod... a jak jsem tak plakala na dokturkove rameni, tak uz jsem tam tak nejak zustala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
co se tyce pocasi, naprosty souhlas s janinek 8-)
Odpovědět
To je pravda, nechci být ušklíbená, spocená na jasné fotce...ale usmívající, pěkná ( aspoň v rámci možností ), se zamračenou oblohou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: presne. navic beztak lepsi, kdyz nebude zadne vedro, nasi drahouskove by v tech oblecich asi chcipli... a myslim, ze se v tech satech taky zapotime.... v pondeli jdu na zkousku, to jsem teda zvedava :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?