23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Jsme na tom úplně stejně, nebude mi to držet ani hodinu, mám strašně jemný vlasy, okamžitě mi splihnou. Tipata on vaří...to je přece úžasný ne :-D My jsme nákup zvládli mezi přeháňkama a myslím, že jsme to stihli tak tak, už se sem zase něco žene
Odpovědět
holky mám vás pozdravovat od janinek....psala mi smsku, je hoďku pryč a už se jí asi stýská po beremku....nebo, že by po nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja je mam taky jemne a plihnouci. ted mi uz povolily ty natocene prameny kolem obliceje. nicmene vrsek jeste porad docela dobre drzi. ovsem neni mi moc jasne, jak to vecer rozcesu. a co s tim budu delat o svatebni noci :-D jeee, janinek je zlaticko. ja myslim, ze se ji spis nez po beremku styska po nas ;-) ale muzem se ji zeptat, az prijde x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak čtu, že se tady dneska řeší účesy. Jak bude vypadat ten můj nevím, nemám ani dlouhé vlasy ani krátké. Kamarádka je šikovná tak snad něco vytvoří. Taky jsme byly dneska v Polsku pro oblek, šitý na zakázku a fakt paráda. Sako, kalhoty a vestička nás vyšla na 2400,- , myslím, že je to dobrá cena.
Odpovědět
Máš v tom nějaké vlásenky? jestli jo, tak je vytahej, jdi spát a uvidíš, co to udělá do rána ;-). Mě se vlasy ještě k tomu strašně mastí, takže, jak si s nimi bude kadeřnice moc dlouho hrát, tak budu jak vodník :-D Dydis cena je úplně parádní, my máme za 3,500...u Blažka byli 50% slevy
Odpovědět
Profilova fotka
takze: mela jsem v tom pouhych 14 sponek :-. nicmene rozcesat aspon trochu ten lak mi trvalo asi 15 minut :-S mam ted peknou hrivu :-D az budu zitra doma tak si asi udelam nejaky vlasovy zabal, asi takove namahani neni zrovna nejzdravejsi... :-N
Odpovědět
to se mi zdá docela dost :-D ....já bych v tom zkusila spát, zajímalo by mě, jak moc to vydrží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: to vám snad ani nemůžu říc, bo by jste všechny dojeli 23. do Kyjova a chtěly ho. Ano, vaří a hodně dobře. On totiž musí, já zavedla pravidlo, že jeden víkend vařím já a jeden víkend on a tak nějak na něm neustále trvám, i když jsem teď doma. Stejně jako musí uklízet, prát. Jediné co nedělá je žehlení. Porstě jsem strašná mrcha a trénujeme už teď ten dobrý příklad dětem. U nich doma většinu věcí oddřela mamka, tak je to pro něj těžké, ale už si zvykl. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spat s tema vlasenkama?? dyt bych mela rano celou propichanou hlavu :-D muj taky vari a taky dobre, nicmene nemusi. ale uklizet musi :-D
Odpovědět
Tipata že by :-D ...týýýý jo, máte to krásně zařízené. Že by jsme si je vždycky na víkedn půjčovali a měnili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Odmítám měnit, víte kolik času a úsilí mě tenhle výcvik stál, nedám. Jako perlišku přidávám, že mi před chvílí málem zlomil nos, dělal kraviny a našil mi to čelem přímo do rypáčku, jen zoubky zacvakaly. No, ještě má svý mouchy, ale to vypilujem. :-D Potvrzuji, že fenderák umí vařit.
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy ste sehnali lacino sako pro ženicha,my sme za něj dali 7,000,ale fakt krásný
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak du za chvilku zapíjet svobodu,za týden ji má přítel
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: vyridim, bude rad ;-) jinak jsem mu pred chvili volala, jako ze zjistim, jestli neni frustrovany z toho dneska... no a co myslite... pari need for speed! :-D myslim, ze je i docela rad, ze nejsem doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janulka: tak si to moc uzij! ;-) my nezapijime... nemame jaksi kdy =-)
Odpovědět
Tak piluj, piluj a půjčíš mi ho, až bude bez těch mušek ;-) ....taky jsem se měla poohlížet po ženichovi na ostravsku, určitě by vařil Já to zapíjení nakonec asi ani nestihnu...zapiju to až po svatbě :-D Fender to můj drahý vždycky taky tvrdí, jak se mu po mě stýská, když nejsem doma, jak je mu smutno...a přitom určitě sedí celý den u počítače a je happy
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten můj se těší jak blecha, když mu oznámím, že nebudu doma, je celý nedočkavý, kdy se mě zbaví. Bude moct v klidu programovat, nikdo na něho nebude mluvit, nic se po něm nechce. Tak mě napadá, fender, kdy že to zapijem tu svobodu, když máš to volno? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi na tom neco bude, ze chlap zustava malym klukem az do konce zivota. zrovna nedavno litostive prohlasoval jak by chtel auto na ovladani. asi mu ho koupim na vanoce x-)
Odpovědět
No přesně...akorát se mi vždycky snaží namluvit, jak je mu to strašně líto....kdyby raděj řekl, tak už jdi, ať mám chvilku klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: no to mi neni moc jasne, kdy.... pristi tyden jsme na dovci, pak zas do prace a pak uz je svatba =-) =-) =-) asi stejne jako diggi az ex post :-D (jeste bych se mohla ztriskat v tom vinnem sklipku... coz je dost realna predstava)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jim koupíme autíčka a sejdeme se na pískovišti.
Odpovědět
tak uděláme posvatební zapíjení svobody všichni dohromady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chlapum koupime auticka a my to pujdeme zapit. to je napad :-D
Odpovědět
já myslím, že ani autíčka kupovat nemusíme...jak tak koukám, všichni si vystačí s počítačem :-) . i když je pravda, že já se na něm stávám taky pomalu závislá....jakmile přijdu domů, zapínám ho a koukám na beremko, co jste tady zase stihli splknout.....milášek už se mi za to směje
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem na beremku driv hodne prochazela alba, ale ted, kdyz uz vicemene mame vsechno nachystane a zarizene, tak uz me to tak nebavi. takze vetsinou chodim jen na tuhle diskuzi :-)
Odpovědět
já už taky alba neprocházím, ale vždycky jsem zvědavá, o čem jste si tady beze mě povídali :-) ....já teda ještě vůbec všechno nemám :-D ...stále mi zbývá dodělat jmenovky a mašle na lavice do kostela...ale to už bude máček...doufám :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak my sice jmenovky mame, ale jeste je musime nechat vytisknout. plus teda nemame ta vina pro rodice. normalne ja asi pujdu spat. prvni den dovolene a beztak jsem vstavala rano kvuli tem doktorum. a zitra budu jako tipata a budu spat a nikdo me z postele nedostane pred destaou! TAK!!! :-D
Odpovědět
Já si plániúju to stejné, ale jak se znám, v osm budu na nohách :-) . Dobrou fender a pěkné sny o svytbě třeba ;-)
Odpovědět
Já jsem normálně taky mrtvá...janinek sorry, nevydržím :-D ...pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, vy jste máčky, pěkně ponocujem, pak vydržíte spát až do sirén :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?