23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
ještě nevím, ony jsou ty šaty krásný, taky za 8.000 aby ne. ale asi se ještě zajdu podívat do toho jednoho salonu...i když stejně pochybuju, že bude ještě nějaký výběr, možná už budou obsazený
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti preju hodne stesti pri rozhodovani diggi!Muzu se zeptat kolik ti je diggi?
Odpovědět
jasné, 24. proč :-D ? mě se ty šaty ve chvíli, kdy jsem je měla na sobě zdáli taky nejlepší, chtěla jsem to mít rychle za sebou, moc jsem jich nezkusila a takhle to dopadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen abych mela tak trosku predstavu,mame podobny nazory :-) ...a chtela bys mit saty na sobe celou dobu?Nebo si pak vezmes naky koktejlky?To ja jeste vubec nevim!
Odpovědět
Tobě je asi 27 že 8-) ? No přemýšlela jsem nad tím, zatím mi nikde žádný nepadly do oka. Kdyby ano, tak je koupým, ale takový, který unosím i jinak. Vezmu je sebou a buď se do nich převlíknu nebo ne, ale říkám si, když ty svatební stojí tolik a je to jen jednou v životě že :-) , tak to v nich asi vydržím, ať si je užiju
Odpovědět
Byla jsi ve svatebním salonu orfea?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne me je 20!27 je jen oblibene cislo a vidim,ze i pekne klame :-D !To ja vubec jeste nevim!A meli by byt bily?
Odpovědět
teprve 20 a už svatba?...asi častá reakce ne :-D . jsem si říkala, že ta fotka by tomu věku neodpovídala. určitě nemusí, jaký si zvolíš, takový budeš mít. ale tady v různých albíčkách jsem viděla bílý a byly moc pěkný
Odpovědět
Ahoj holky! Jste tady některá?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj diggi,promin,ze uz jsem vcera nenapsala ale prisel mi domu budouci manzilek a ja si ho chtela trosku uzit ;-) ! A nemyslim si ze bych byla az moc mlada,jsme spolu dlouho,bydlime spolu,milujeme se,tak si myslim,ze neni co resit!!!
Odpovědět
Jak dlouho spoli bydlíte?
Odpovědět
Profilova fotka
skoro rok a pul!
Odpovědět
Článek se načítá
a jak starý je přítel, jestli se teda můžu zeptat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
22!a kolik je tvymu?
Odpovědět
Muj už je starý pán, 28 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mému je 29 a teda starý není mě je 30, tak to už jsem podle vás stará jo, no teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si myslela, že s někým pokecám, ale vždy přivtěřím, když tu nikdo není :-( .
Odpovědět
tak to se omlouvám :-D , dělala jsem si srandu
Odpovědět
Profilova fotka
v pohodě, každý je přece tak starý nakolik se cítí, že jo :-)
Odpovědět
no jasný, já třeba teď momentálně na 60 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mono a kde to máte? Asi jsem to nějak přehlídla...:-) A nemám čas to prolízat zpětně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to máš dobrý, já při malém tak na 80, dává mi pěkně záhul, potvoro malá :-)
Odpovědět
počkej, to je na mě to potvoro malá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se musím přiznat, že bych ty vaše roky brala, spoustu věcí bych dnes v těch letech udělala jinak :-(
Odpovědět
Profilova fotka
né to je můj syn, to bych si nedovolila !!!!!
Odpovědět
já bych brala tak 18, to byla pohoda ale aspoň jsi ty zkušenosti chytřejší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já 20, bydlela jsem ve Švýcarsku, to byla parádička a hlavně božský život!!!!!!!
Odpovědět
žádné starosti, žádná práce, žádné stresy ze svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikdy jsem si nepřipadala, že stárnu, ale co mám děti,vidím na nich jak rostou a já bohužel stárnu :-( .
Odpovědět
Nad tím hlavně nesmíš přemýšlet, to je nejhorší, to bys mohla mít depku už od mala, z toho, že už budeš pořád jenom stárnout. Fakt je, že od té doby, co pracuju, tak mám pocit, že to utíká mnohem víc, než dřív. Ale na to, až budu mít malý prcky se mooooc těším :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?