23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
bych se taky hned ostrihala. zlate doby mikada....! ale drahy by me asi zabil nebo by si me nevzal :-D tak si pockam az budu tehule, aspon budu mit vymluvu :-p
Odpovědět
já mám teda dlouhé vlasy a je fakt, že někdy už mě to umývání a rozčesávání unavuje....ale na druhou stranu, v padesáti už je takhle mít nebudu moct, tak si je zatím nechám. Jinak já účes nemám zatím pořádně vybraný a na zkoušku jdu až ve čtvrtek......fender já chci taky fotku prosíííííím
Odpovědět
Profilova fotka
diggi posli mi svuj email. nebo mi rekni, jak se posilaji pres IP soubory ]-(
Odpovědět
s tím IP tí neporadím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mas to tam :-)
Odpovědět
ty jo holky je u vás taky taková průtrž?...kdyby takhle mělo být na svatbu, tak teda potěš
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, normalne te to hodilo do spamu, blby gmail. Porad koukam, zadny novy a tys zatim byla mezi vsemi temi zvetsovaci penisu. Uces fakt pekny. Jako ja snad na zkousce take zkusim drdol. Ono to je hlavne pohodlne.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: tady je slunicko 8-) janinek: :-D :-D :-D tak hlavne, ze se to naslo ;-) jo a malem bych pod dojmy z ucesu zapomnela, ze jsem byla u toho zubare... mam to zaplombovane a nashle na jare... uf :-p
Odpovědět
Já myslím, že super fender, i přes kvalitu obrázku je to pěkný, budeš kočka :-) . Jinak máme stajné jméno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, cesani je des. Ja to teda mam ted po lopatky, ale po svatbe jdu na tu delku, co mam v albicku v ruzovem tricku. Hlavne se mi na krku delaji proad dredy a nevim z ceho. Jednou jsem se tak vztekla, ze jsem to chtela ustrihnout. A kdyby to nebylo uz v dubnu, ze jsme planovali svatbu, tak jsem to vzteky usmikla. Prutrz neni. Nedes, jdu do mesta. A budu behat venku. Jdu pro tu truhlu, jak jste mi tu nekdo radil z toho DRAKOVEBALENI
Odpovědět
Profilova fotka
diky holky. jsem rada, ze se vam to libi :-N diggi: jo, myslela jsem si, podle mailu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fender: no kočička činaná
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fender me ted s tim drdolem nalomila uplne. Asi si ho na zkousce prece jen nejak smotat necham.
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale bylo to vyborne, jsem si pripadala jak v nejakem americkem filmu... dala mi natacky (normalne mam totiz vlasy jak hrebiky), posadila me pod tu helmu susici, vzala jsem si casopis, dala nohu pres nohu... no sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ja miluju tyhle veci, kdy se o me nekdo stara. Tak jsem byla s Cliffem rychle a je tam cenry mrak, tak si snad vezmu destnik nebo co. Jo, dala jsem si inzerat na ten cylindr, tak mi napsala jedna mlada pani a v pondeli se sejdeme.
Odpovědět
Profilova fotka
jo videla jsem, ze ho tam mas. jinak uz volal drahy - rikal, ze nejaci dalsi lidi neprezili operace :-( chybi jim krev, tak shani nejake skupiny. a pry je vsude milion novinaru a televize, tak radsi prchl domu a jde spat, at zitra tu sluzbu vubec prezije.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jim na ten vlak ještě pořádně sprchne, už k nám dorazil černý mrak a velmi silný vítr, zase budou padat kroupy, ochladilo se o 10 stupňů.
Odpovědět
Profilova fotka
tak tu je jeste porad hezky. rano to vypadalo dost hruzostrasne, ale pak se vybralo. to je beztak des... neni to tak davno, co jsme tam meli ty tramvaje a ted zas toto.
Odpovědět
janinek nechoď, strašlivě zmokneš...deštník nepomůže ty jo, tak já natáčky nesnáším, připadám si potom jako ovce...doufám, že to na mě nebude zkoušet....ale jinka mi ty vlasy asi nenatočí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to jenom potvrzuje ten fakt, že tuto část republiky neustále zanedbávají.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak musim, pak jdeme do toho kina, tak stejne musim ven a tady pritom tak pari. I kdyz ty kroupy me lehce znepokojuji. No nic, ja padim. Ne abych zase vecer prisla a tady nikdo, ale predtim nakecano spousta :-D
Odpovědět
já tě počkám janinek ;-) ...možná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my prijdeme tak v 11 asi.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: ja to tez nemusim, ale tyhle byly dobre, mela jsem takove velke vlny. beztak uz se mi ted trochu narovnava. ale co uz, to uz bude na svatbe po foceni :-D nikdy mi nic nedrzi, vlasy se mi hned narovnavaji
Odpovědět
Profilova fotka
fender: mám stejný problém, nedržela mi ani trvalá, kdysi. Jestli se neostříhám, tak to nechám jen skřipečkama nějak posepínat do rozcuchanýho něčeho a bude.
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je prave vyhoda i tadytoho co mam na hlave - je to zvlnene a pritom takove rozcuchane, takze kdyz mi to trochu slehne, tak to nebude takova katastrofa asi. bych mela jit delat strudl, ale nechce se mi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ted mi psala sestrenka. byla zrovna pred studenkou, kdyz spadl ten nadjezd. jela do olomouce a dorazila teprve pred chvili. a rikala, ze jeden cestujici nadaval pruvodcimu za zpozdeni, ze specha do prahy - a to byl pritom clovek, ktery sedel v tom vlaku!!!! jako to fakt nechapu. misto aby byl rad, ze prezil a neni zraneny, tak jeste drzkuje...?!?!? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je vážně silný kafe. My museli kvůli dešti odložit náš týdenní nákup, tak pochybuju, že se o víkendu vůbec najím. A hlavně dobře najím, když teď vaří ten můj.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: nevari dobre? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?