23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
kait: fotek se nebojim, byli jsme prubnout takovou generalku a ty fotky dopadly hodne dobre, navic jich bude stejne stovky, tak z toho mnozstvi urcite musi nejake pekne vyjit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: nene, já jsem o krapítek mladší, ale čtvrtstoletí jsem měla už loni na jaře. To byly deprese. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, neboj, ctvrtstoelti je zlate. Horsi je 27, kdyz ti dojde, ze uz jako je to fakt bliz tricitce nez dvacitce. Kait, vzhledem k me delce a sirce z toho ma trauma take, ale tak holt uz s tim nic neudelam. Sice sjem hodne zhubla, ale proad nejsem na te sve vaze a s temi debilnimi zuby jsem si rozhodila jidelnicek a ted nejsem schopna najet na nej zpatky. Takze proste budu vsude sirsi, no.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se víc bojím svého výrazu ksichtu, než že budu vypadat špatně. Prostě se neumím tvářit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tipato, neboj, budes tak happy, ze s ebdues tvarit nadherne. Jako muj Martin se zase hrozne mraci. I na fotkach, tak se toho take trochu bojim. Ja zase zaviram JEDNO oko, takze vypadam na vetsine fotek sjete.
Odpovědět
Profilova fotka
souhlas s janinek, taky myslim, ze budeme vysmate ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to abych od rána snídala a svačila slivovicu, jinak se smát nebudu a ještě zapíjet trávou.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: to mas pravdu, vsadim alespon na prijemny a docela pekny oblicej
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, jestli mas trauma z bricha a zadku (jako treba ja), tak se nech hodne fotit jen vrsek proste. A za sloupem, u zabradli, v leze, proste rekni fotografovi, on uz vam rekne jak.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: spis paze....
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám rozdíl mezi vrškem a spodkem 2 velikosti, díky za vycpávky do podprdy. A zkuste s tímhle sehnat padnoucí šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam dole 46 a nahore 44, saty mi budou nahore zmensovat prave. Ale ty dve veliksoti jsou horsi teda. Kait, tak tam je zaklad vhodne zvolene saty a muzes si treba poridit tenky sal, tim se to take opticky zlepsi. Se doma zkus ruzne fotit ve strihu satu a pozoruj ruce, at vis, jak se nastavovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
souhlas, vycpavky jsou prima :-N me svedkyne koupila k pradlu takove gelove vlozky, vypada to super, uz se na ne tesim :-D doma jsem hned hlasila, ze mi svedkyne koupila novy prsa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to znám, taky sundávám podprdu i s prsama, ale ten můj už si zvykl. Ono mu ani nic jinýho nezbylo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
drahemu to taky nevadi.... prinejmensim se tak docela presvedcive tvari :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: prave je docela absurdni to, ze nejlepsi na paze byly v pujcovnach saty bez raminek, takze mam usity korzet na miru a kolovou sukni s vleckou. Korzet samozrejme rovny, srdickovy by z me figury udelal spis karikaturu. A horek bych mohla rozdat, kdyby to slo... kupodivu plavky jsem dnes kupovala veliksot 42...
Odpovědět
tak já jsem super nefotogenická, z postavy strach nemám, ale obličej, to bude :-D . ale neřeším to...teda krom těch gelových vycpávek, ty pořídím taky
Odpovědět
Profilova fotka
jinak dnes prinesl nastavajici prstynky, objednali jsme je pres internet jsou krasne, me teda jde hur nasadit, mam vetsi klouby na rukou, ale jinak... mlask mimochodem klidne bych hodila i fotky v satech, jenze nikdy nevite kdo to tu cte a ja mam jednoho mileho byvaleho pritele co mi dela doted peklicko jakmile muze, jen pres internet, ale presto nic prijemneho :-|
Odpovědět
kait přesně pro to nemám v albíčku žádný osobní fotky....kdoví, kdo všechno to tady čte jinak mě je zase prstýnek trošku větší, protože mám větší klouby a v létě mi otíkají prsty. drahý si zase nedal říct a vzal si velikost tak akorát na těsno, takže jestli mu otečou prsty, tak nevím, jak mu ho tam budu soukat
Odpovědět
Profilova fotka
no, fotky me zas tak nestresujou... blbi lidi jsou vsude :-p
Odpovědět
Profilova fotka
fender: trva to pres tri roky, mam toho tak akorat, vim ze se bude vysmivat fotkam, vim ze se bude vysmivat tehotenstvi, detem, uz mel debilni poznamku na tohle tema... holt nenadelam nic
Odpovědět
Profilova fotka
kait: tak proc se s nim stykas? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, ty jsi v ocekavani? Fender, ona se s nim mozna nestyka, on se spis styka s ni, jak to tak byva.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vyfotial anse rpstynky dneska a dala do albicka. Ale na fotce nevypadaji dost "bile".
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: jojo, koukala jsem :-)
Odpovědět
naše prstýnky nevypadají dost bíle ani ve skutečnosti :-D . ale jsou moc krásný a já jsme spokojená
Odpovědět
Profilova fotka
fender: nestykam, jeste toho trochu, ale pohybuji se dost na internetu a zname hodne spolecnych lidi, no coz, o velkou cast jsem prisla diky jeho pomlouvani, ti dobri zustali mozna je to nepochopitelne, ale jakmile je clovek v nejake komunite, ma tam sve pratele, tak neodejde kvuli jednoho debila janinek: bohuzel jeste ne, ale pracuje se na tom intenzivne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kait: jestli tě otravuje jen přes mail, tak ho odfiltruj jako spam, jde to nastavit v mailové schránce. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a prstynky mame tyhle |-| http://www.zasnubni-prsteny.cz/images...
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: na mejlu ne, pres diskuzni server, je to slozitejsi zkratka otravuje vzduch kolem, ma neprime narazky, nikdy ne primo, takovy zbabelec s opravdu ryzim charakterem, fuj, dost o nem :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?