23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
A kdo má teda tu svíčkovou, po které každý na svatbě prahne. Než jsme svíčkovou vymluvili našim starouškům, to bylo řečí. :-D My jsme o předkrmu uvažovali, o rajčatech s mozzarelou, ale nakonec budou aspoň na večerním rautu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky po mě matrikářka chtěla vyplnit formulář o změně příjmení matky, takže určitě změny nahlásit. Co kdyby pak prohlásily svatbu za neplatnou? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, svickovou jsme meli ted u toho kamarada. Mne to nevadilo (nejim knedliky), ale proste ja to normalne nejim, takze to na svatbu nepripada v uvahu. A moje sestrencie rped tremi lety mela take svickovou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ženské, vy jste mě tak nahlodali, že jsem právě poslala maila té matrikářce s dotazem na to jiné příjmení matky. Líná huba holé neštěstí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vzdyt ji pises, to neni lina huba :-p
Odpovědět
nazdárek! poslední dobou jste strašně ukecaný, než se vždycky dostanu na net, než se tím pročtu.... my budeme mít předkrm- broskev plněnou kuřecím salátem, pak jedinou klasiku- knedlíčkovou polévku a jako hlavní jídlo kuřecí a vepřoví steak- něco podobného, jako tady někdo psal jeden s volským okem, druhý se šunkou a sýrem jinek fender o nočních vím svoje, občas jsem zvládla i pět káv za noc.....ale že by to zabíralo a nějak mě to probralo, to teda vůbec, takže jsem to maximálně omezila. pomáhá mi to fakt jen na nízký tlak
Odpovědět
Profilova fotka
Tu broskev mame pro deti.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: neryp ano, já se zeptala, sice jsem to napsala, ale zeptala jsem se. Splňuje to podmínku toho rčení. Noční bych asi nezvládla, bohatě mi stačily noční hlídky na táborech, nebo australský den, vážně bych to dlouhodobě nezvládala. Zlaté školství. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No dyt pisu, ze ji pises, takze se ptas, takze zadna lina huba.
Odpovědět
já bych zase nezvkádala práci ve školství, s pubertálníma dětičkama....musela bych učit děcka tak do třetí třídy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
allisa: tak zakon taky stanovi, ze manzele jsou povinni byt si verni a vzajemne respektovat svoji dustojnost, ze jo.... 8-)
Odpovědět
fender my se cšichni určitě budeme podle toho zákona řídit ne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janinek: a rekneme? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, tak mne bude letos uz po osme 21.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: já taky budu teď ve třetí, máme tam autisty (ty chytrý), tak jsem u nich jako asistentka pedagoga, učím je, jak se chovat ve společnosti. A s puberťákama mi stačil rok v 9 s vozíčkářem a řekněme, že své pubertální sestry snesu taky jenom týden v kuse, i když jsou ještě dobře vychované. Na chvilku skočím do obchodu, včera jsme vymysleli, že uděláme špagety. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Mě bylo po osmé 18, konečně po mně přestali chtít občanku. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jako budouci pancitelka musim rict, ze nejhorsi mi prijde prvni stupen. Jsou sice neskutecne sladci, ale hrozna narocni, vsichni chteji pochvalit a pohladit a kazdmeu musi clovek prohlednout sesit a zkontrolovat. Ja bych z toho byla na palici.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: sladcí a hodní jsou první půlrok v první třídě, nechtěj hlídat čtvrťáky. Jedno paku "střílí" učitelky na chodbě.
Odpovědět
tak to mě by přesně tohle vyhovovala.....raděj ať chce každý pohladit, pochválit....než aby ch celý den trávila na vyšším stupni, kde jsou ty děcka spíš na facana :-) . asi stárnu, protože na základce bych tohle nikdy nevypustila z pusy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ono kazde ma neco. Druhy stupen je na ranu a na stredni jsou vsichni uz desne dospeli a vsechno vi. U tech starsich me desi ta zodpovednost, kdyz se s nimi nekam jde nebo jede.
Odpovědět
tak to by mě děsilo i u těch prďolů...já o odpovědnosti při své práci raději nepřemýšlím, by mě z toho kleplo
Odpovědět
Profilova fotka
Ale pidove se ti nebudou snazit utyct nebo kourit za zady a tak. U tech starsich hrozi tyhle blbiny, kvuli kterym jsou schopni ledajake zivot ohrozujici hlouposti. Nooo, takze k tomu veku, kolik ze nam to tu je?
Odpovědět
Profilova fotka
Jste nejak ztichly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Btw na auto mi prijde dostatecne tohle, v barve svatby http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
diggi no jasne ze budeme 8-) a je tam jeste spousta podobnych zabavnych veci ;-) me bude taky poosme 21, ale obcanku po mne chteji porad :-p
Odpovědět
Profilova fotka
a me bylo poosme 21 pred par dny nahodicka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my příjde, že jsem tu zatím nejmladší a přitom mi to příjde jako ideální věk na vdavky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teda snad pocitame vsechny dobre a jsme ten samy rocnik 80 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janinek : jj
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: idelani vek je kdykoliv, hlavni je koho si beres ;-) probiram tu skoro kazdy den alba, kdyz mam cas a chut, ale uprimne se trosku desim jak dopadnou fotky se mnou :-| mate taky podobne pocity? psala jsem to vcera snoubenci a ten napsal neco moc krasneho, pry ze budu nejkrasnejsi zenska v okoli... achjo, nekdy me dostane az k placi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?