23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
janul: ve 14.30 a ty osmicky... nebylo nejhorsi ze mi to umrtvovali, ani ze to sekali a bylo takove silene vedro, nejhorsi jsou ty tydny potom kdy se ani nenajite, ja se zivila presnidavkama a hrachovou kasi, pak polivky. Po par dnech jsem to nevyddrzela a narezala jsem si na nudlicky sunku, bez masa zkratka nepreziju... a to jsem srkala tou zdravou casti pusy. A ani spat se neda, lezite na tom, boli to, lezite na druhe strane, cele to tepe... jeste ted to mam v zive pameti. Dopovala jsem se algifenem a jsem rada, ze dalsi nenarostou (doufam, sestrenka mela devaty zub, verte neverte :-D ) Vecer proctu tu diskuzi ze vcerejska a pripadne pridam neco k dobru 8-)
Odpovědět
Janinek :-D :-D :-D Hm, tak než jsem to dosmolila, tak jsi sem zase hodila perlu ;-) Kait: no to je přece logický... na svatebním serveru začni zubama a pak teda můžeš přihodit i něco kolem svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nase poradii: 11:30 - fender janulkavalova 12:00 - tipata 13:00 - diggi, janinek 14:30 - janno, kait 15:00 - dydis 16:00 - petardice Apeluji na ty, ktere tam nejsou, at se nahlasi, at to mame pekne cele.
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, naprosty souhlas. jako u me bylo priserne to rezani a rvani samotneho zubu, ale to obdobi po bylo jeste horsi. Po prvnim jsem tyden jen pila presnidavky brckem. Nemohla jsem ani pit z hrnku. No hruza. A ja jsem dneska davala dohroamdy hudbu na obrad, pak vybiram hudbu k obedu a nasi hudbu hudbu budu delat zitra. A musim se vam pochlubit. Objednala sjem si z USA takove ty fotaky na jedno pouziti. Maji svatebni obal a ty dame na stoly a nechame, at foti sami svatebcane ruzne a pak nam je nechaji a my si je vyvolame. Tak z nich mam fakt radost.
Odpovědět
Holky dneska máte strašné téma :-D. Já jsem jdu, že si spravím náladu, i když po včerejší bouřce, kvůli nápadům mého drahého, se už vyjasnilo, a vy tady řešíte zubaře......k tomu se nebudu ani vyjadřovat :-). Jinak paráda kait, že je tady další brňák...kde budeš mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, tak rekni, cim te mame potesit?
Odpovědět
janinek myslíš, že se ty lidi chytnou....u nás by to možná nepochopili :-) tipata máme stejný zásnubní prstýnek :-o
Odpovědět
Profilova fotka
K tem fotakum budou karticky s navodem a vysvetleni, na tech ted pracujeme. A upozornime na to pri pripitku. Tak uvidim. Snad se to povede.
Odpovědět
Diggi: no sorry, ale proti tvým příhodám jsou ty naše zubařský jen laciný náhražky :-D Fender: jo jo jo... chutná... no po bylinkách jo (spíš bych řekla rozkousanej hřebíček), ale tím chutná si moc jistá nejsem. Jinak mě to shlédnutí výtvoru na zubech napadlo totéž ;-) Zvláštní... :-D :-D :-D Jinak mě bolel jen ten zub s vypadlou plombou - zpravidla v noci, tak uvidím. Ten s kazem bolel jen když se mi tam dostalo nějaký jadýrko, takže jsem preventivně kousala na druhou stranu. Tomuhle já říkám prevence :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no pro me teda bylo dost hrozne to sekani, to jsem si fakt uzila, hlavne tu prvni, kterou mi brali i s kusem celisti. potom se to uzdravilo celkem rychle, brala jsem teda taky prasky na bolest, ale zadne modriny, zadne otoky, nic. az na dnesni exces mam zuby uplne v pohode, k zubari zajdu jednou za rok a za minutu jsem venku.... jen doufam, ze se mi to spravi. sice bych byla na svatebnich fotkach jiste krasna i jako sysel, ale radsi bych se obesla :-p :-D diggi: myslim, ze jsi tady v mensine, jelikoz nas skoro vsechny boli zuby nebo mame nejaky problem - ja , janinek, janulka, dydis, petardice..... to je des, fakt
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: HREBICEK!!!!!! ja cely odpoledne premyslim, co mi to sakra pripomina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hrebicek mi radila kamaradka, ze na boelst mam dat do pusy a kousat nebo ho tam nechat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jsem si koupila na jido cinske polivky, ty se mi dobre ji... jednu jsem sladovala tak si jdu udelat dalsi, mam hlad jako vlk... drahy je na sluzbe, tak aspon nemusim premyslet nad veceri (vyjimecne za nim nejdu, na to jsem ze dnesnich zazitku prilis vycerpana :-D )
Odpovědět
Že mě nebolí, je fakt s podivem, na to jak málo navštěvuju zubaře, mám zatím zoubky zdraví. Bohudík dík, protože jen při zmínce o zubaři se děsím, takže jsem ani pořádně nedočetla tu vaši dnešní stomatologickou diskuzi. Kdybych vám řekla, co jsem dneska zažila s drahým u vybírání kytek........nakonec mě řekl, že určitě někde seženu obchod, kde už mají kytky nachystaný dopředu a třeba z pěti si vyberu tu svoji přímo v den svatby. Slyšei jste to někdy?
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, kde mas valecek? Tak ano, kytky nachystane se prodavaji. Ale ne svatebni, do vazy. Tudiz nemusi ladit barevne, nebudou vhodne k noseni a ja nevim co. Coz TY samozrejme vis, jezis, to je troubik.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: ten tvuj je teda expert :-D ja si kytky vybirala na netu, pak jsem je ukazala drahemu a vsechny mi je zkritizoval. nelibila se mi ani jedna!!! nicmene pak jsem objevila nahodou jeste jednu a ta uz mi prosla, tak uz ji mam objednanou.
Odpovědět
to není troubík....je to........ ]-( . Ale nevadí, vsadili jsme se, takže se těším, až prohraje. A kytky si samozdřejmě zařídím podle sebe. Byla chyba, že tam dneska se mnou byl, stihl moc brzy zaparkovat auto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kytky jsem zarizovala sama, Martinovi jsem mozna ukazala, co se mi libi. Kritizovat si nedovolil.
Odpovědět
no já nevím, čím to, že ten můj si myslí, že ví všechno nejlíp....kdyby jste včera viděli, jak mi kritizoval ten účes, co jsem si vybrala...no mít ten váleček po ruce, nevím, jestli bych si měla koho brát... a pak nakonec večer, když byla usmiřovačka mi řekl, že mě vůbec nezajímá jeho názor...co k tomu dodat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: tak kytku jsme vybrali, vytiskli a až v květinářství jsme zjistili cenu, předběžně za 2tis. což teda ten můj skrblík přešel taktním mlčením a osouhlasil, prostě se mu ta kytka líbila taky. Občas je vyjímkou a nechová se ani jako chlap inženýrska. A ten prstýnek myslíš zásnubní nebo snubní? Ono vybrat něco decentního a na mé malé prsty bylo umění. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Divam se, ze mam stesti na chlapa, nic nekritizuje, veri memu vkusu. Mame ho hodne podobny. Jinak svatbu vicemene zarizoval on, vylozene moje starost byly kvetiny, maminka pece, tam do toho moc nekecam, sama vi nejlepe co a jak, neni to jeji prvni peceni na svatbu. Vzala jsem si zmrzlinu a jdu si pocits co se tu delo vcera :D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: co v ni mas, kaly? nevypada na fotce nijak velika. jinak ale me rekli taky predbezne cenu 1,5 tis mam v ni kaly a smetanove ruze, tak se neni co divit. budete si kytku susit? nekde jsem tu cetla, ze se kaly strasne spatne susi, pry hnednou.... tak nevim.... zas by mi ji asi bylo lito vyhodit, tak ze bych si nechala aspon ty ruze....
Odpovědět
Profilova fotka
Aaaaa, tak to je mazec. Holky, chlapi prece nevi co je to merunkova, lososova, broskvova nebo pistaciova, merunkova je buchta, pistaciova zmrzlina a lososova je pena ::D Teda ten muj vi jak vypada merunkova, protoze merunky nesnasi :-D Divam se, ze mate doma trenice, ze se stresujete kvuli detailum, ze to nekdy vypada, ze tu svatbu chcete mit uz nejradeji za sebou. Asi jsem ostruvek v mori, ale my se s pritelem ohledne svatby nehadame vubec, vlastne se nehadame skoro vubec ani v zivote. Nevim jestli je to kvuli tomu, ze jsme si tak podobni, mame podobne nazory, vkus, smysl pro humor. Za par dni budeme mit pulrocni vyroci pocatku vztahu a i presto, ze jsme spolu tak kratce, tak verim, ze je to ten nejlepsi chlap na svete (pro me). Na svatebni hostinu je pozvano asi 70 lidi, hostinu jsme hned zavrhli, nechteli jsme lidi posadit podle zasedaciho poradku, bude tam prilis ruznoroda spolecnost. Takze bude raut s grilovanim, oblozene misy, cukrovi, k piti bude bile a cervene vino, pivo a nealko. Tvrde jsme nechteli aby tam nevznikl nejaky problem, resp tvrde si kazdy plati sam. S tim je spojena krasna historka, jak to nikomu z tech 70 lidi nevadilo, ani lidem se dvema vejskama, ani managerum, ani cizincum, jen jednomu policajtovi z me rodiny to vadilo, teda on se prizenil... a tak neprijede kus me rodiny, byt se to svedlo na neco jineho. A vite co, at si zustanou doma, ja si tim nechala zkazit jediny den meho zivota a svatbu si uziju i bez nich :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kait: tak po pul roce naseho vztahu jsme taky nemeli zadne hadky a meli jsme stejne nazory a vkus na vsechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bože já jsem vyšťavená, spala jsem jen necelých 7 hodina a před hodkou jsme se vrátili z badmintonu. Asi dneska usnu u televize. Kait, ta zmrzlina vůbec není špatný nápad.
Odpovědět
Profilova fotka
necelych sedm hodin, jo... tipata, mej soucit s nami pracujicimi, co spi s bidou sest :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kde je petardice? zrovna premyslim ze si pujdu umyt zuby a chtela jsem vedet zkusenosti s umyvanim hrebickove lecive pasty 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja pastu nikdy nemela. Doktorka rekla, ze mi ji neda, ze jsem moc citlivka a ze bych nezvladla tu apliakci. Znam to jen s drenem.
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, jestli to je pasta nebo co to je. je to takova bila hmota, ktera tam ted zatvrdla |-| petardiceeeeeeeeeee!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fender: nasla jsem ho za trosku neobvyklych podminek, mam za sebou dva dlouhodobe vztahy, vim ze prijdou i mracky, ale on je ten pravy. A hadky k souziti dvou lidi patri, ale vim ze je to rozumny clovek co me chape a dokaze se vcitit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?