23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
No u nás se právě nezná nikdo, skoro ani pořádně rodiče. Ráda bych je promíchala, ať se seznámí, ale už vidím to hrobový ticho :-D
Odpovědět
diggy: to bych tedy taky neriskovala ;-)
Odpovědět
kamulda: už máš vybraný ten dort? zvítězil některý od paní Hladůvkové :-) ?
Odpovědět
Dortík vybraný mám, od Hladůvkové ale ne. Nakonec jsme se rozhodli pro ten ovocný - jogurtový, něco takového jako mám v albu.
Odpovědět
no ty jsou nádharný, co máš v albu, p. Hladůvková myslím něco podobnýho taky dělá. Můžu se zeptat na kolik Tě u ní to cukroví vyjde?
Odpovědět
Myslím, že taky něco takového dělá, ale já to budu mít od jinud z cukrárny, za ten 3patrový mi napsali cenu 1200Kč, to jde. My u ní máme objednáno cukroví všechno, i budoucí tchýně a dělá to něco kolem 10tis.
Odpovědět
Já tam mám taky všechno i dortem a vyjde mě to taky tak nějak. Ptám se, protože mě ta cena trošku zaskočila :-) a všichni tady mi řekli, že je to zbytečně moc
Odpovědět
Já se tedy v cenách za cukroví moc neorientuju, ale mamča říkala, že je to dobrá cena. Je to pro 50 hostů, na 28 velkých a 7 malých výslužek.
Odpovědět
Já to mám tak nějak podobně, v cenách se neorientuju vůbec. A už to ani neřeším, hlavně ať toho není málo a je to dobrý. A to mám celkem jistotu, ta paní je vyhlášená, takže jsem klidná
Odpovědět
My ji máme na doporučení od známých a taky na veletrhu v Brně jsme ochutnávali - byla tam a cukroví bylo moc dobrý :-)
Odpovědět
Nevyzvedáváš si náhodou cukroví v pátek před svatbou od osmi do devíti :-) ?
Odpovědět
Jojo, uvidíme se tam? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ne, asi ne, teda leda, že bys na mě počkala :-D . I když ještě přesně nevím, v kolik to budu vyzvedávat, když bude horko, tak v sedm, když ne, tak až po tobě v devět
Odpovědět
Aha :-)
Odpovědět
je tady někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
K tomu stolu, v cele sedi nevesta, zenich a oboje rodice.
Odpovědět
aha a svědci ne? jo a taky mám problém, rodiče jsou rozvedení, máma má přítele, tak kam ho posadit :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
diggi:a nemel by teda sedet treba z druhe strany u tve mamky?
Odpovědět
já právě nevím, jak to udělat, bude to trapas:-). právě jsem se vrátila z města, vybírali jsme prstýnky a katasrofa, jsem z toho úplně rozladěn. vy už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
jeste ne,pritel pracuje v pneuservise a maji prave sezonu!Je od rana do vecera v praci!Tak nemame kdy zajet podivat se po prstynkach!Zatim se divame jen po netu!Ale v kvetnu uz je musime sehnat!A co,ze to byla takova katastrofa?
Odpovědět
no byla jsem si jistá, že dneska objednáme, měl ajsem vybrané ocelové v kombinaci se stříbrem. na obrázcích to vypadá docela dobře, ale ve skutečnosti se mi vůbec nelíbily. bílý zlato je hezký, ale tolik jsme do toho vrážet nechtěli, talže teď vůbec nevím. jaké vy chcete?
Odpovědět
Profilova fotka
my bychom chtely kombinaci bileho zlata a zluteho zlata,takovy naky jako mam v albumu!Ale aby nebyly moc drahy,protoze uz saty mam za 8000! :-p
Odpovědět
já právě nic ze žlutýho zlata nenosím, tak jsme je nechtěli, ale možná to přehodnotím ;-) . a odkud máš šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, máme stejný termín v pravé poledne. Většinu věcí zařizuje mamina od přítele a my po telefonu, protože rodina i místo obřadu je zhruba 150km od našeho bydliště. Ale i tak už máme prstýnky doma, šaty zamluvené, stejně tak restauraci, fotografa, kadeřnici. Oznámení vyrábím doma, stějně jako ostatní serepetičky na výzdobu, včetně vývazků. Hostů bude maximum 25 i s náma, přes to nejede vlak :-D . Přítel sice nadává, že to řeším moc dopředu, ale já jsem aspoň v klidu a měsíc před svatbou nebudu chaoticky lítat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam na sobe taky jen stribro a prave proto chci aby se snubak vyjimal,aby bylo poznat,ze jsem vdana ! :-) Saty mam ze svatebniho salonu tosca!Ty uz mas saty?
Odpovědět
Mám vybrané, zaplacenou zálohu, ale pořád si nejsem jistá. Ty Tvoje vybrané jsou moc pěkné, krásně ti sedí
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju moc to me potesilo!A jaktoze si jeste nejses jista?
Odpovědět
no vybrala jsme si šaty, který jsem původně vůbec nechtěla a k těm, který jsem měla vyhlídnutý na internetu jsem se vůbec nedostala
Odpovědět
takže teď mám pořád nutkání, ještě zajít na ty, co se mi líbily na internetu. v jakých všech salonech jsi byla, víš kde je orfea?
Odpovědět
Profilova fotka
ta co budes teda delat?Ja jsem hodne vybirava,prosla jsem asi 5 salonu a prozkousela kolem 20 satu a vzdycky me stacila malickost na tech satech a konec :-| a nebo jsem se v nich moc necitila!Az ty saty v tosce..na vesaku se mi moc nelibily ale jakmile jsem si je oblikla..zalibily se mi na prvni pohled,,,a to jsem potrebovala! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?