23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, tvuj drahy vubec nepochopil smysl svatby. Je potreba mu vysvetlit, ze to slovo svatba pochazi od slova S jako neveSta, zadny zenich. Takze ten den ma byt dokonaly den pro nevestu a vsichni se podle toho musi zaridit. Co je v tech skolach dneska uci!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak barvy jsou vůbec kámen úrazu, chlapi používají poze ty základní pojmy a hážou do toho všechny odstíny. Už to neřeším, prostě to přejdu. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Proto at to na me nezkousi s merunkovou, ze to ma ze sve hlavy.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás naštěstí funguje "mamina říkala", ale to je naštěstí rozumná ženská a nevymýšlí kraviny.
Odpovědět
Kdyby u nás fungovalo mamina říkala, tak z toho nespíš zvencnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano damy, u nas se taky nerozlisuje merunkova od lososove a podobne :-) nicmene na vyberu barev jsme se shodli, loznici mame jako smouli pokojicek x-) jinak me vcera vecer zacla bolet pusa, asi to bude od zubu, nevim. vzala jsem si vcera dva novalginy a vubec to nezabralo. mam takove obavy, ze se asi budu muset nekam vypravit. tipata: nevis, jestli je tu nejaka zubni pohotovost nebo tak neco?? muj zubar je samozrejme uplne nekdej inde, sice jedu v patek k nasim, tak bych se tam mohla stavit, ale nejsem si jista, jestli to do te doby vydrzim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky,už jen 18 dní.ste už nervozní?já strašně.kdy dete na poslední zkoušku šatů?
Odpovědět
Janinek: včera jsi tu sekala výborný hlody...váleček, nebezpečnej manžel a pod :-D :-D :-D Fender: vítej v klubu. Dva a půl roku jsem nebyla na zubním, v mezičase mi vypadla plomba, ale vzhledem k tomu, že to nebolelo a ze zubařů mám upřímnou hrůzu, jsem to neřešila. V posledních dnech to začlo bolet, tak jsem se objednala - bohužel až po návratu z dovolené, tzn. po polovině září. O víkendu už jsem bolestí nemohla usnout, prášky se mi do sebe rvát nechtělo, tak jsem to nějak překousla, ale včera jsem byla nucená volat k zubařce, jestli by mě nemohla vzít o chlup dřív... netušila jsem, že ten chlup bude tak krátkej... dnes ve třičtvrtě na deset mám nástup :-x :-x :-x Hned jsem sestru upozorňovala, že budu potřebovat nejen umrtvit okolí zmiňovaného zubu, ale že bych potřebovala ještě notnou dávku sedativ + paličkou po hlavě. Obávám se, že nepochopila vážnost situace a žije v domnění, jak jsem s ní vtipkovala....
Odpovědět
Profilova fotka
janulkavalova: ja jdu pristi tyden v pondeli. petardice: ja chodim teda jako pravidelne (snazim se), zuby mam celkem zdrave, nicmene tohle je nejaka podpasovka... navic me neboli zadny konkretni zub, ale ctvrtina spodni celisti, tak nevim, co to jako ma byt 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, holky o zubech proim nemluvte. Porad sbiram odvahu a dneska uz musim zavolat zubarce, ze mam asi vypadlou plombu. Mela jsem ted v dubnu a cervnu priserne problemy s dolnimi osmickami. Tu jendu mi brlai akutne, byl tam zanet, druhou v klidu, ale i tak to bylo priserne a dolecovalo se to mesic. A prusvih u tehle debilnich zubu je, ze se to spusti ze dne na den.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: když dojdeš k jakémukoliv zubaři ráno, tak tě akutně vezma za 90,-, ale na fakultce by měla být zubní pohotovost (ambulance). Tak moje zuby jsou kapitola sama o sobě. Zubaře se nebojím, ale sehnat dneska je zázrak. Dva roky jsme nemohli sehnat a když se zadařilo, tak mám obavy, že paní zubařka by potřebovala brýle. Děsí me obava, jak mi mžourá do huby. Hned mě potěšila, když mi chtěla cpát korunku. Nechala jsem si ten zub dodělat bílou ploumbou a ta se mi po 3 měsících začala dělit a padat. Stálo mě to 800,-. Navíc když mi vrtrají už potřebuju umutvrnení, tak hluboko už mám spravované zouby. A janinek osmičky jsou kapitola sama pro sebe. Dvě mi tahali, háčkovali, z kostěnýho pouzdra, každou 45minut a natržený koutek, modřina dalších 14 dní. Chuťovka, takže po dětech už mám naplánované umělé zuby. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata ja tu svoje trable psala tehdy. Brali mi obe dolni. Jednou akutne na poliklinice, pak na chirurgii planovane. Oboje priserne. Trvalo to snad hodinu, narostle na kosti, neslo to ven. A ted podruhe jsem pak mesic chodila na dren 2-3x tydne. K takove babe protivne a zle. A na popud fender sjem ted volala moji zubarce, budou mit dovolenou, rikam, ze mam pred svatbou a bojim se, at me to nezacne bolet. Tak me sestricka chtela objednat na 25/8. To rikam, ze je uz pzode. Tak jdu ve ctvrtek rano, ze se na me podiva alespon. Doufam, ze rekne, ze to je pekne a nemusi se s tim nic delat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fender: ještě mě napadlo, že když tě nebolí konkrétní zub, ale spíš kus čelisti, jsetli to není nekdě zanícený mezizubní prostor. Dřív se mi dělal váček hnisu mezi dvěma stoličkama, sehnala jsem si malinkatý kartáček na mezizubní prostory a je po starostech. Občas vyčistíš a je to.
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo to je naopak zanet. Hlavne bych to resila hned a nenechavala to na posledni chvili. Zuby jsou fakt des.
Odpovědět
Profilova fotka
tak, mile damy, jsem zde od zubare. delali mi rtg, pak mi teda odvrtali jednu starou plombu, ze jsem pod ni mela maly kaz... nicmene zaver je takovy, ze se jim to beztak nezda, ze by z toho byla takova bolest, takze buhvi, co z toho nakonec bude =-) zanet nemam, v zubu ani mezizubni, ani zadny jiny kaz, ani uzliny, ani afty, ani anginu. takze momentalne jsem s vlozkou v zubu, ted jsem si dala ibalgin a uvidime. uz se vidim na svatebnich fotkach jako sysel 8-( jinak co se tyce osmicek, ja mela zalozene nastesti jenom dve (tatka zadnou, tak to mam asi po nem). jednu mi sekali i s kusem celisti, druhou mi sekali bez celisti.
Odpovědět
Profilova fotka
Slyším zuby a mám husynu. Před týdnem se mi zlomila korunka, ale mám u zubaře protekci tak jsem měla do druhého dne novou. Nejhorší je, že mi zubař řekl, že mi musí dát na vrchní přední 4 zuby korunky a prej to stihne do svatby, ale jak mi udělal rentgen, řekl že mám přijít v září, že je to hrůza a děs a že by to teda do svatby nedal. Při tom rentgenu jsme zjistily, že jak mi bývalá zubařka odebírala nerv ze zubu nechala tam kus té vrtulky kterou se to výdělává a tak tam mám pěknou infekci a je jen otázkou času, kdy se ozve úplně :-( , se toho září opravdu bojím a zvlášť té částky 9000kč ,- za ty korunky, fakt super svatební dar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dydis: taky jsem tomu svýmu řekla, že po svatbě nešetříme na děti, ale na nový zuby :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jezismarjaaaaaa. To tu nemuzete psat takove pdorobnosti. Za a sjem po obede a za be jsem jemnocitna. Ale jako zuby jsou fakt des. Ja si jen predstavim to kreslo a chce se mi brecet.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo zuby jsou mrchy, už kdyš rostu tak to bolí a pak jsou s něma akorát trablé, au,au. Když si představím cenu za 4 zuby 9000 kč ,- kolik by to staálo za všechny, to je fakt hrůza. A co se osniček týče, tu kterou mi trhali v Ostravě, tak to byla pohodička, ale ta druhá, tak to byl nářez, nechápu proč vůbec rostou, když jdou skoro pokažde hned ven. Holky co budete mít na autě nevěsty a ženicha?
Odpovědět
Profilova fotka
my na autě nic mít nebudem, shodli jsme se, že odmítáme mít omašlený auta, aby každý debilně čuměl, to je ještě pozůstatek té představy malé, nenápadné svatby. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to je taky řešení
Odpovědět
Profilova fotka
si jiste dovede predstavit me nadseni z toho, ze dve osmicky nemam vubec zalozene.. o dve megastarosti mene!!! jinak ja budu mit na aute to srdce, co mam v albu, jenom v bile barve. plus predpokladam bilou stuhu pres kapotu.
Odpovědět
Profilova fotka
Porad nemam cylindr. A nechce se mi za nej davat 350. A organzu jeste nemam dokoupenou. Jinak budou ty masle na zrcatka a faborky na antenky a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata nevím, jestli něco psát, protože máte tak krásně rozjetou diskuzi. Ráda bych se do ní taky zapojila, když už máme společné datum, ale nechci se vtírat. Tak napište, jestli mohu nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jisteze se vetri, pridej historku se zuby a pak plynule navaz necim svatebnim :-)
Odpovědět
Kait: bez obav, my nekoušeme ;-) Jediní nebezpeční jsou tu jen někteří partneři, viz včerejší diskuze :-D :-D :-D Tipata: holka nešťastná, ty máš štěstí, žes to napsala v době, kdy už jsem nebyla na netu, po tvém příspěvku bych k zubaři neodjela ;) Každopádně mi umrtvila okolí zubu s vypadlou plombou a než se to umrtví tak se prý "podíváme na ten kazík". Já to věděla a avizovala, že mám na jedný straně nahoře vypadlou plombu a na druhý straně vydrolenou kuličku z plomby, ve který už mám kaz. Blb jsem se nechala uklidnit tím, že to nic není, že to bude jen povrchová kosmetická úprava :-D :-D :-D Pak do toho hrábla a pochopila, zač je toho loket :-x Takže mi vyvrtala oba zuby a dala tam nějakou léčivou vložku a po dovolený jdu znovu a dá tam plombu. Háček byl v tom, že jsem počítala, že se vrhne jen na vypadlou plombu, ze strachu jsem nebyla ráno schopná jíst, takže moje dnešní jídlo se datovalo až někdy na jednu hodinu ]-( Bych už bejvala chroustala i kancelářský svorky, jakej jsem měla hlad. Bohužel mi až dodatečně došlo, že jsem si měla cestou koupit aspoň dětskou přesnídávku na oblbnutí žaludku :-x Takže bájo story, ale to nejhorší mám snad za sebou. Jediný co, tak mě pořád bolí pusa od injekce (a možná taky od toho, jak jsem musela mít vyvrácenou pusu... přece jen sedmička nahoře je sedmička nahoře... S moudrákama neděste, já mám venku jeden, sem tam se ozve druhej, kterej se asi hodlá klubat na svět - zatím bez problémů, ale když si vzpomenu, jak brali moudráky ven ségře... :-x Jinak auta - určitě organza a zřejmě nakonec bude na mém kytka (i když je varianta, že bude umělá) a na partnerovo auto se snažím sehnat světlej cylindr, ale je to marný. Když už jsem objevila, tak za horentní sumy. Janinek: zkus tady bazar, tam se to černejma hemží a určitě seženeš někoho v Praze, abys to jen vyzvedla a neplatila poštovný. Cenu bych tipla kolem 200, to už si myslím, že je přijatelný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :-D Tak se zuby historku nemám, protože mě osmičky opustily před několika lety, zato s velkou parádou, jednim omdlením do náruče mladého medika a nadvakrát, operativně. Shodou okolností jsem tu jednu co jsem si vzala sebou měla v ruce před pár dny, když jsme byli za mojí mámou pilovat detaily svatby. A ze byly velke, krasne zdrave, mrchy... A co svatba... šaty mám ušité doma, botky jsem koupila, květiny jsem obejdnala, prstýnky nás čekají na poště, svatební cesta je zařízena (zaplaceny hotely). Teď se zaobírám takovými detaily jako je spodní prádlo a oblečení na svatební cestu, sehnat kravatu pro nastávajícího aby ladila k mé kytici a plavky, což bude radost :-S Zítra na ně jdu.
Odpovědět
Profilova fotka
kait jasně že můžešv kolik to budete mít?. tak já taky přidám o zubech:mě než vyrostli osmičky,tak sem chodila každej týden na prořezávání dásní.na dovči sem musela hledat zubní pohotovost a měla sem zánět v dásni,včera sem byla na rengenu a v pondělí du zase k zubařce.
Odpovědět
Profilova fotka
kait: no jasneze muzes :-) petardice: tu lecivou vlozku tam mam zrejme taky. je to takove zarive bile a chutna po bylinkach? :-N jak jsem si koukala do pusy, tak me napadlo, ze by mi tim mohla napatlat rovnou cely zuby, bych mela pak aspon krasne zarivy usmev kdyz uz :-p v patek jdu uhanet sveho zubare, at mi na to jeste mrkne. nicmene mam pocit, ze bolest sice polevila, ale stejne nepresla, tak nevim, jestli nebude problem jeste nekde jinde. v praci si ze me kazdy dela srandu, ze to mam od nervu pred svatbou :-D az na to, ze ja nervozni moc nejsem, tak nevim =-) jinak jsem jedla dneska az ve dve :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, to omdlevani zni nebezpecne. Ja jim tam oba ty zuby nechala. Mamka se divila, proc je nemam na pamatku. Tak sjem ji rekla, ze na neco takoveho fakt vzpomiant nehodlam. Tak mas pekne zarizeno vse koukam. Petardice, do bazarku tu koukam a ne a ne najit. A ta tva historka zni priserne, ja jak slysim o zubech, chci brecet nebo utect a nejradeji oboji najednou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?