23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no ja nemyslim ze je to tim ingem, ale tim ze jsou to chlapi :-) jinak diggi, zcela te chapu. myslim, ze na tema tchynaku bychom si mohly povidat dlouho. akorat ze ty mas skvelou tchyni a ja tchana a svagrovou :-S
Odpovědět
Pět let :-D. JInak je to ten nejhodnější a nejlepší kluk, ale každý má svoje chybky a teď mu asi hráblo
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: naprostý souhlas, taky jednoho takovýho mám doma. Právě mi stojí za zády a prý se ho mám zastat, že je jiný. Když si to myslí... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dydis: ja myslim, ze to je vsude stejne ;-)
Odpovědět
Jo tak to si ten můj myslí taky......ale okolí má jiný názor, oni sami to neposoudí, protože prošli nějakým tím kurzem asi ve škole- něco jako technický myšlení nebo tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem mimo jine taky cerstve ing :-D
Odpovědět
fender u holek to neplatí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fender: ty si především ženská
Odpovědět
Profilova fotka
uffff :-D ja to mela beztak jen jako vedlejsak, tak u me by se to nepocitalo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pro tipataka - no to tezko, vsichni jste stejni, ted jsme si to tu jasne potvrdily. Me halvne fascinuje, ze je to proad "je mi to jedno, jak chces ty" a pak prijdou s nejakou neskutecnou kr ... originalitou.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: právě mi to bylo objasněno. Prý se to na báňcké učí na C6, krycí jméno pro jednu hospodu. Už je mi vše jasné.
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, my mame tu vyhodu, z ejsme tak dokonale, ze ani ten ing nas nedonuti myslet jinak. Ja teda budu Majitelka GaRaze, az ten den jednou prijde.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D muj si vcera nasel novou zabavu: need for speed :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: no ja jsem taky jeste MaGoR, takze u me je to uz uplne zabite :-D nicmene muj MUDr ma mnoho spolecneho s vasimi Ingy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fender: asi to tak má být a když mi někdo řekne že má super vztah bez hádek nevěřím. Všude to trochu zajiskří a pak nastává to krásné umiřování. A na to toho svého nedám dopustit, je mi velkouoporou. V životě je to přesně tak jak se říká s čertem zle a bez něho ještě hůř a je to fakt. My jsme spolu 7 let vlastně 8, chodili jsme spolu v16 letech pak o sobě 6 let nic nevěděli, najednou se u nás po těch letech ocitl u dveří, hodil za hlavu 6ti letý vztah a dali jsme to dokupy. A tak si říkám, že jsme si souzeni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dydis: naprosty souhlas. taky myslim, ze se hada kazdy, aspon obcas. s tim mym cholerikem je to taky obcas docela zabava, ale nevymenila bych ho ani za nic :-) tak to asi vazne jste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dydis, to je jak z romanu, no nekecam. My se driv take nehadali, ono to podle me prijde s vetsimi starostmi a tak. Spis jde o to, aby t ahadka byla spis vymena nazoru a halvne pak, aby se to nejak vyresilo, vysvetlilo a preslo dal.
Odpovědět
tipata: tak to jsme doma :-D ještě jsem vám neřekla jeden bonbónek...nedávno si zase vymyslel, že bude dělat na naší svatbě řidiče a bude svážet svatebčany.....strašně se divil, když jsem an něho koukala, jak z jara ale jinak bych ho taky neměnila...proto si ho beru ;-)
Odpovědět
jo a fender need for speed už nás přešla, máme worl of warcraft
Odpovědět
Profilova fotka
diggi muj zase chce ridit svatebni autobus takze bud v klidu my jsme meli nejdrive nejaky letecky simulator, pak bych chvili klid a ted ta auta
Odpovědět
Profilova fotka
Tak WoW Martina presel konecne asi pred pul rokem (to bylo panecku hadecek), ted jed v Magicu (karticky) a na PC Diablo. Jako diggi ten tvuj je fakt nebezpecny, protoze co napad, to perla. Z nej nemuzu.Ja bych ho asi zavrela nekam do sklepa a vypustila az na obrad.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: mne strasne pobavila tvoje reakce na nejake diskuzi - ted nevim, jestli to bylo tady nebo na nejake jine - prastit jemne valeckem, kdyz nepomuze, prastit silneji :-D
Odpovědět
Janinek tak teď jsem se asi poprvé za večer zasmála :-D....říkám si, miluju ho, sále pořád je to jenom chlap, nemůže za to. Nejhorší je, že mě v té chvíli vytočí úplně do vrtule, protože takoý kraviny myslí smrtelně vážně....a pokaždý si říkám, buď v klidu...ale prostě to nejde. Každopádně škoda, že nemáme sklep, je to dobrý nápad
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, to bylo ted tady pro diggi. Ohledne toho, kam se svatebcany behem foceni. Diggi, tak co na pudu?
Odpovědět
Profilova fotka
no nic damy, ja jdu spat, jelikoz zitra rano bych byla uplne marna. jeste tri dny a pak volnicko :-) tak papa zitra! ;-)
Odpovědět
o půdě u nás v paneláku taky nic nevím :-D . ale řekla jsem mu to, tak myslím by ani nebyl proti, měl by tam odemě klid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou fender. Diggi, tak vidis, jak je hodny. Mas pravdu, je to tvoje zlaticko. Hele, jako nejpadnejsi argument (po valecku) je JA JSEM NEVESTA a ta ma vzdy pravdu a vsichni delaji, co ji na ocich vidi. Takze to proste bude po tvem.
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím, že hádka=výměna názorů pročistí vzduch. Nejvíc jsme se dohádali při výběru barev pokojů a nábytku. Aspoň máme krásný býteček a každý závidí odvahu se sytýma barvama. :-D Janinek: asi opráším ten váleček...
Odpovědět
janinek to přesně jsem mu řekla a ani to s ním nehlo, až žasnu :-) ....holky tak já to balím, zítra po páté jsem tady, pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tipat ami ted pripomenla barvu do loznice. Vybrali jsme a porad jsme to jako tocili kolem zlute. Pak s jeho mamou koukam do nejake knizky a ona, ze se ji do loznice libi merunkova, to jsem byly samy dve. Po tydnu za mnou doma martin prisel, ze co bych rikala jako na barvu do loznice treba jinou nez zlutou. Rikam, jakou mysli. Tak pry merunkova. Ze na to prisel sam. Tak jsem rekla, ze jsme se prece dohodli na zlute. A nechala si pro sebe, ze je prvni chlap na svete, ktery kdy slysel o merunkove barve. A on si jako myslel, ze fakt uverim, ze nejaky muzsky bude znat merunkovou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?