23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Take bych se zeptala halvne jeho, co si preje.
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, tak ono se to ma sestavit tak, aby se hoste bavili. Ale jak rikas, nejsou to male deti. Spis bych se snazila rozptylit takove ty bavice. Dat je od sebe, protoze u nich je zaruceno, ze se pobavi s kymkoli a debatu rozproudi. Pokud tam nemate vylozene nejake znepratelene klany nebo zaprisahle ateisty a katoliky, kteri by se treba mohli pohadat, tak bych to tolik neresila. Je to fakt na lidech. Muzes brat treba ohled na to, jestli se dotycni jeste v budoucnu maji sanci sejit a chtit se dal stykat, kdyz budou chtit. My jak ted byli na svatbe, tak nas bylo u stolu pet a bavili jsme se cely obed a fakt jsme se pobavili a tak. Stul vedle take pet lidi a vetsinou mlceli. Pritom jsme se vsichni znali / spis neznali stejne. Takze je to fakt kus od kusu a neda se to moc naplanovat. Je dobre dat k sobe babicky a spol, si maji o cem povidat a budou stejne nahluchle.
Odpovědět
Máme tam jak znepřátelené klany, tak i ateisty a katolíky:-D, ale jak říkám, je to jejich věc, jak ten den budou chtít trávit
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pokud o nekom vis, ze je fakt hadavy vybusny typ a udelal by scenu,tak ho posad nejak bezpecne. Prece jen prevence je nekdy lepsi.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte.... tak jsem se jednou konecne poradne vyspala, vstavali jsme az v deset x-) my jsme dali na moji stranu moji rodinu, na pritelovu jeho rodinu, a kamarady tak, aby vzdy se znal nekdo s nekym. plus, jak rika janinek, kamosku s kocarkem na kraj stolu. trochu me vyvedla z miry otazkou, jestli bude mit nekde zazemi na prebalovani a na kojeni, to me teda vubec nenapadlo.... budem to jeste muset nejak poresit.
Odpovědět
Profilova fotka
U nas bude zazemi jejich pokoj :) Na prebaleni je potreba stul. Bud to je primo v restauraci, hotelu na wc nebo se to musi nekde pripravit. Kde presne to mate?
Odpovědět
Profilova fotka
no my mame zvlast obed a zvlast ten zbytek... a ubytovani nakonec nemaji, chteji se s malou vratit vecer domu, kvuli koupani a tak. je jeste malicka, ma teprv mesic. na obede jim asi dame klice od naseho pokoje (my spime tam kde je restaurace) a pak na rautu jim nejspis vyclenime jednu takovou malou malou mistnost, at ma klid....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to mi prijde nejlepsi.
Odpovědět
To by musel být někde na samotce nebo vůbec nebýt:-D. Taky jsem o tom přemýšlela, zamluvím tam asi jeden nebo dva pokoje, kdyby někdo potřeboval
Odpovědět
Profilova fotka
My mame pro vetsinu vlastni pokoj. A jeden pokoj bude volny pro ty, co budou ve stanech, aby se meli kd eumyt, prevlekat a tak.
Odpovědět
my zatím nemáme zamluvený pokoj ani pro sebe a možná ho ani zamlouvat nebudeme a pojedeme domů.....
Odpovědět
Profilova fotka
Domu nejezdete, budte nekde v hotelu a hezky se snidankou a obskakovanim.
Odpovědět
Článek se načítá
přítelovi se moc nechce...vlastně se ve spoustě věcí raději podřídím, než se hádat....to je hrůza že :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak rekni, ze ocekavas snidani do postele a vubec cely ranni servis a kdyz ne od hotelu, tak tedy od nej. Treba mu to pomuze ujasnit si, co chce ;-)
Odpovědět
to on mi to klidně slíbí :-D ...ale otázka je, jestli splní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lump jeden. To Martin ma zase univerzalni odpoved UVIDIME. Jako to kdyz rekne, to penim. Protoze to je horsi nez zenske NEVIM. Jeho UVIDIME je vzdy ne a pak ejste jako rekne, ze prece rikal, ze to neni jiste. Uvedomuejte si, ze za tri tydny touhle dobou uz bud ejako uplne po? Mne to prijd eneuveritelne. Hlavne kdyz si predstavim, ze tu takhle budeme sedet za dva tydny a rikat si, ze uz jen tyden.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že všude je to stejné. U nás je taky "uvidíme" dost častá odpověď. Tak prostě po uvidíme si to udělám po svém a je to, pak se může vztekat jak chce. Hlavně nesmíme dělat za ně jejich práci. U nás, když má muž umít nádobí, tak tu straší třeba týden, ale já ho nědělám už z principu, že by si na to zvykl a dopadla bych tak, že bych měla gaučovou ozdobu. :-D
Odpovědět
To za ty tři týdny bude v pohodě...ale za ty dva, bude krize....připravte se na to, že budu na prášky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, to te obdivuji, ja casto podlehnu. Diggi, to budeme vsechny. Takze v tom nebudes sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem dneska podlehla citovému vydírání tchýně, samozřejmě jsme v pohodě, jen teda bude nejdřív oběd (ve svatebních šatech) a pak teprve se vypaříme fotit. Hrozná ženská :-D , ale co bych pro ni neudělala.
Odpovědět
to jáse chci jít vyfotit hned po obřadu a potom už neodcházet, mám zkušenost takovou, že když novomanželé odejdou, strašně vázne zábava....ale možná bude i tak :-D janinek já taky nikdy nevydržím a udělám všechno raděj sama ;-) a je klid
Odpovědět
Profilova fotka
My mame foceni po obradu tam v parku a pak po dortu pred tancem asi. To s ebudeme fotit kolem hotelu a tak.
Odpovědět
Já si pořád nějak nedoveu představit, že za tři týdny už budu mladá paní....to je strašnýýýýý :-D. přitom se pro většinu z nás zase tak moc nezmění, jen ten pocit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak je to hezky, takovy roztomily.
Odpovědět
to já teda doufám, že mi všichni dál budou říkat slečno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky a roztomily po svatbe, mlada pani me take nechava relativne chladnou. Mne se tka nic nechce. Jak cely den lezim, tak jsem znudena, ale jak neco delam, je mi spatne.
Odpovědět
Diggi: taktéž očekávám nadále slečnu ;) Jinak my budeme 100% poslední, máme to od čtyř :) Jinak my máme hostinu kousek od domu, takže potom jdeme do vlastního ;) Zato pořád nemáme jasno kdy a kam pojedeme :)))) Zřejmě padne rozhodnutí na poslední chvíli, jsem zvědavá, co se z toho vyloupne :-D Navíc se nám to trochu zkomplikovalo v práci, takže doufám, že má podepsaná čtrnáctidenní dovolená, navazující na svatbu, nebude na poslední chvíli zrušená ]-( Jinak pro provokatéry, prskající tu v devět nebo v kolik s ranním vstáváním... bacha na to, vstávám v sedm a dooooost nerada, takže číst v deset, že někdo právě vstal mě přivádí ke stavům nepříčetnosti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
11:30 - fender janulkavalova 12:00 - tipata 13:00 - diggi, janinek 14:30 - janno, kait 16:00 - petardice
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: jestli tě to uklidní, tak do práce vstávám v 6, ale když mám tu dovolenou, tak se vyspím. Hlavně dokud můžu, s dětma už to tak slavný nebude. :-|
Odpovědět
holky jestli vás to uklidní, tak já nomálně vstávám do práce v pět...ale to už asi víte :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?