23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Čau holky! Já to ráno zase nějak nedávala, takže vás zdravím až teď ;-) . Jedu si na poštu vyzvednout spodní prádlo, tak doufám, že se vrátím se stejným nadšením, jako tam odjíždím....tak držte palce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vidite, pradlo a kosliku porad nemam.
Odpovědět
Profilova fotka
Prádlo už mám, sice nakonec budu mít z korzetu ramínka, ale zase jsem sehnala takové pěkné, zdobené kamínkama, tak to nádherně oživí ten dekolt. Samozřejmě průhledný ramínka. Košilku neřeším, ona svatební noc je pro mě jako každá jiná vedle toho mýho. Budu ráda, když mi zase nedá po hubě, na té malé posteli u jeho rodičů. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Jako to posledni me rozseaklo.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: no prostě nejsme romantici. Stejně budem unavení, připití, tak to nevidím růžově. A je pravda, že občas ve spánku hodí ruku do boku a trefí mě, tak aspoň můžu říkat, že máme domácí násilí. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Vy nebudete nekde na hotleu nebo tak?
Odpovědět
já sice košilku na noc mám...ale taky pochybuju, že ji využiju...je to jen, kdyby náhodou :-D . jinak prádlo je krásné
Odpovědět
Profilova fotka
Se mas, ze uz mas. Ja si jdu ted pro druhe saty alespon.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my se na svatebni noc - nebo rano nebo co to bude - tesime x-) i kdyz nejakou specialni kosilku zatim nemam.... myslim, ze pradlo bude stacit - stejne bych v ni urcite nespala :-D
Odpovědět
my se taky těšíme, ale tušíme, že z ní nic nebude :-D ....já zase nemám šaty na převlečení janinek
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: proč platit za hotel, když veškerý komfort máme doma.
Odpovědět
mě to taky přijde zbytečný....raději budu ve své postýlce:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to my si zcela odvazne planujem, ze bude :-D tak jsem zvedava :-p a i kdybychom si ji neplanovali, tak domu to mame ponekud daleko a nejbliz by to bylo ke tchynakum - a to teda ani nahodou :-S
Odpovědět
tak než být u tchánů, tak si raděj zaplatím 4* hotel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak :-D jsem (pro zmenu) pred chvilkou dorazila z nemocnice, drahy ma zas sluzbu, tak jsem mu byla dovezt auto a veceri. ja uz se tak tesim na dovolenou, ze to snad ani neni mozne. od kvetna jsem nemela volno - a to letos ani nevysly cervencove svatky.....
Odpovědět
já neměla dovču snad od Vánoc :-) , už úplně šílím a to mě čeká až před svatbou a ta bude asi pěkně stresová :-p . vždycky obdivuju holky, co si berou za manžela doktora...asi bych s ním nevydržela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi, ja jsem taky nikdy doktora nechtela ]-( nasi jsou lekari oba a vim, jak me jako malou stvalo, ze treba slouzili na vanoce :-( no ale co s nim nadelam, kdyz je doktor? :-D zase jsem na nej pysna, ze zachranuje zivoty x-)
Odpovědět
pracuju ve zdravotnictví....vím, co to je za hrůzu, sloužit v noci, o víkendu, na Vánoce....ale doktora bych si nevzala z jinýho důvodu ;-) ....naštěstí jsou i vyjímky
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je mi to jasny
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja popreji zase dobrou noc a dobre ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zase prvni... no toto....! :-)
Odpovědět
Tipata: "Budu ráda, když mi zase nedá po hubě, na té malé posteli u jeho rodičů." - no comment, po tomhle jsem spadla pod stůl :-D :-D :-D Jinak já mám koupený prádlo jen pod šaty, košilku budu řešit jedině kdybych fakt neměla co dělat (což se nestane), ale ráda bych ještě někde koupila šaty na převlečení. Jestli ani ty neseženu, věšet se nebudu a hold si vezmu některý z letních šatů, co nosím obvykle ;) Dovču - já měla včera, heč... I když bych radši seděla v práci :-S Lítali jsme po velkotržnici v těch Lipencích, dorazili jsme tam o půl druhý jen proto, abychom zjistili, že spousta obchodů už má od jedné zavřeno, další mají jen do půl druhé nebo do dvou a jen pár jich má otevřeno dýl. Při tom na webu je, že tržnice je otevřená do tří...kde by mě napadlo, že z toho plyne, že si každý obchod zavře, jak chce??? Obchodní centra mají taky do určitýho času a do toho času musí mít otevřeny i všechny krámy... Zdravotnictví... taky děláme dodávky zboří pro nemocnice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
S tou kosilkou to rada slysim. Ja teda po ni uz nekde koukala, ale nebylo nic, co by me vylozene oslovilo. Satky jsem si vcera doensla a jsou krasny teda. A co ty Lipence teda, poridilas neco?
Odpovědět
Lipence - tak krom venkovního ibišku a velký orchidejky jsme koupili organzu a vína. Organzu neměli v bílé, ale měli světlounce růžovou - jen s nádechem, tak jsem to skousla a vzali jsme ji. Odmítám se tím dál zaobírat a navíc si myslím, že to až takovej rozdíl nebude ;) Paj jsem ještě chtěla koupit nějakou umělou kytku na auto, ale všude už měli zavřeno a světlej cylindr na auto - taktéž nedostatkové zboží a nevím, kde ho seženu, pětikilo se mi za něj fakt dávat nechce :(. Nemáte někdo tip?
Odpovědět
tak dneska jsem první zase já. včera jsem sháněla tu košili a kravatu, ještě musím budoucího manžu donutit, aby si ji šel vyzkoušet :-) . byli jsme za provozním, máme domluvené menu a nějaké drobnosti, z některých věcí jsem trošku rozčarovaná. taky jsme byli za farářem, probírali jsme, jak bude obřad probíhat...pěkně přituhuje, za 23 dní je to tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si dnes přivstala. Ale jen pro to, že za chvilku dojedou mojeho rodiče (dovezou řízky :-D ) a budem mít zase trochu nakupovací víkend. Tchýni ještě sehnat bílé sáčko k šatům a nějaký pěkný šperk.
Odpovědět
Profilova fotka
No ja mela vcera fajn den - ani jeden kontakt s tchynakama a svagrovou... krasa x-) (dneska uz psal tchan maila :-S ) Jinak jsem se byla zeptat do salonu, jesti mi pujci zavoj na zkousku ucesu - pujci - a prehodili jsme termin zkousky satu. Misto 19. jdu uz 11 =-) Tentokrat uz fakt zacinam mit pocit, ze se ta svatba blizi :-N
Odpovědět
Tipata vstávání v devět říkáš přivstala :-D ? Přesně tak ferder, taky to na mě padá, že už je to strašně blízko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata ;-) my to máme také 23. a už začínám být pěkně nervózní... co se týče té košilky jak jste se tuším bavily,, tak já ji kupovala přes emanuela.cz ale taky sexypradlo.cz mají moooc pěkné a ani né drahé...
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, byla jsem pryc, chybela jsem vam? Normalne jsme vcera asi nastydla :( Jsem z toho uplne nestastna, je mi dost zle a nevim, co s tim.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?