23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
holky kde jste kod....jaký byl víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
V sobotu jsme se na oslavě nehorázně přežrali, hodně mile jsme překvapili tchýní, že jsme vůbec dojeli. Super zábava. A dnes odpočíváme.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte.... no muj drahy dneska opet slouzi, prave jsem se vratila z nemocnice, byla jsem mu donest veceri - no nejsem ja skvela? :-D jsem zvedava, co janinek na svatbe....!!
Odpovědět
Profilova fotka
fender: tak to jsme na tom stejně, můj miláček pracuje u policie a taky je ve službě. Ale večeři jsem mu teda nevezla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My byli na te svatbe, zenil se martinuv svedek a bylo to moc pekne. Ve 12 byl obrad v ksotele, pak foceni, hostina ve dve. To bylo v moc peknem hotylku, posezeni venku i vevnitr. Pak byla bourka, ale to jsem byli vevntir a tancilo se a pak byl presun k nim na chatu a grilovani. Meli neskonale dokonaly dort. A pocasi vyslo teda super, protoze pak jsme byli venku a to uz bylo jenom hezky. Akorat se to nejak brzy rozpadlo, vetsina kolem pulnoci jedne. Novomanzele tak v pul treti a pul hodiny po nich jsme byli dva mluvici, jeden spici, tak jsme se rozpustili. Akorat ten spici se nejak pri presunu do postele probral, tak pak porad vykladal s tim puvodne mluvicim, ktery uz byl vytuhly. Tak mi trvalo, nez jsem usnula. A martin odpadl uz nekdy ve dve. Fender, jsi vzornacka. Ja bycxh klidne i neco udelala, ale jestli i nosila, kdovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
osm rano, diggi nikde.... co se to dneska deje? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja konecne dospala vikendovy deficit.
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, ja vstavala v pul seste jako obvykle... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No au. Ja desne nesnasim vstavani, do skoly jsem vstavala brzy, vlastne i do jesli a skolky kdysi a ted to fakt nenavidim.
Odpovědět
Profilova fotka
mi to povidej.... ja jsem desny spac, o vikendu me dostat z postele pred pul desatou je temer nadlidsky vykon, nedela mi problem vstavat v jedenact.... :-N takze pres tyden znacne trpim. i kdyt ted v lete je to celkem dobre, kdyz je svetlo, ale v zime.....! 8-(
Odpovědět
Fender byla jsem tady už v pět, ale nějak jsem nestíhala nic napsat :-D . To já nesnáším vstávání tehdy, když musím :-) . O víkendu klidně vstanu v sedm a vůbec mi to neva, ale když mám vstávat do práce, tak to fakt nenávidím
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: v pet rano, jo? to by mohl rict kazdy :-p :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je zas den... tchanovci uz byli podezrele dlouho v pohode, tak se dneska pro jistotu poradne rozjeli... drahy je totalne apaticky a spi po sluzbe, tak je mu to celkem jedno, ale ja jsem si pobrecela.... chjo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, to me moc mrzi. Vim, ze to musi byt des. Nejhorsi je, jak se clvoek uzira. A rekne si, ze na to bude kaslat, ale nejde to a mysli na to. Me nejvic na vsechno pomaha to rict co nejvic lidem, jak neco omilam porad dokola, zacinam mit pak pocit, ze to je davno a jako by se to uz ani nestalo mne, ale ze jd eo pribeh nekoho jineho. Diggi, chceme dukaz misto slibu :-) Ja dnes koupila kosicek na vysluzky, vzorky a mam kolacky z vikendu, tak budu trenovat.A jeste nejake blbustky na zdobeni a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Diky Janinek |-| Uz to dospelo do takoveho stadia, ze radsi nevolaji drahemu, ale rovnou mne, protoze vi, ze ja je do .... neposlu :-S Takze si to vyzeru ja. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Aby toho nebylo malo, tak nemuzeme najit ucet od prstynku 8-(
Odpovědět
tak počkejte zítra....v pět:nula nula jsem tady jako na koni:-D já chtěla dneska konečně dodělávat jmenovky, ale mám takovou migrénu, že nemůžu koukat ani na monitor fender jsou to "lulani", kašli na ně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: tak to se schvalne hned rano podivam x-) janinek: jsem se znovu divala na to vase oznameni, je fakt super - jsem zvedava, za jak dlouho ho bude mit pulka beremka v albech :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já si dnešek užila s kamoškou a dětmi u vody. Mám spálený záda, ale je to aspoň důvod, aby se mi drahoušek trochu věnoval a opatrně mi je natřel. :-D
Odpovědět
tak to já když po něm něco takovýho chci,tak je to většinou dost problém. teď když nad tím tak přemýšlím, proč já si ho vlastně beru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, vzala sis neco? A hodne se napij, ja mam casto migrneu, kdyz zapomenu pit. Na malou davam Valetol, na velkou migroflux nebo tak nejak. Ale kdyz pises na net, mas asi malou. Fender, diky za pochvalu. Jsem teda fotky sundala a podepisu si je nejdriv. A s tchany me to mrzi, ale vypada to, ze je skoromanzel s tebou a take mu to vadi, tak to je hlavni. Tipata, ja se spalila minuly vikend pri hrabani sena, ale pak mi to zhnedlo. Nedam dopustit na pantenol, kupuji gel, penu i sprej kazdy rok a mazu dle potreby. Pouzivam to normalne na dovce jako poopalovak.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: pantenol máme sice doma, ale už je rok prošlý, tak jsme to tím namazali a pak na to ještě čistou lékařskou vazelínu, na tu zase nedám dopustit já, dávám ji na všechno, jako pomádu, na spáleniny, puchýře, jizvy, paty, ruce, prostě takový univerzál a je to naprostý bájo. Zítra si holt musím sednout čelem ke sluníčku. Ale ten pantenol zítra stejně koupím. diggi: je sice pravda, že ten můj to taky nerad dělá, ale jako součást předehry se činí dosytosti a vždycky, když to navrhnu. fender: jestli je miláček posílá sám do patřičných míst, tak to dělej taky, klidně slušněji, ale prostě jim důrazně sděl, že to bude tak jak chceš a ať nic jinýho nezkoušejí. Slušně, věcně, důrazně. Miláček určitě bude stát při tobě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, vazelinu zase neznam ja, to reknes jen v lekarne takhle? Tak zaklad je se hodne mazat a mazat a mazat. A damy, prave jsem slozila kosicke na vysluzku! Nesmejte se pls, ale ten prvni jsem slozila blbe - az na druhy pokus jsem pochopila, jak to slozit spravne. Mam ty obyc bile kosicky http://www.svatebni-dekorace.cz/?p=pr... Na tu vetsi stranu nalepim tu dekovnou karticku, na ucho napisu datum a mozna nalepim srdicko, ale asi spis ne, at to neni preplacane. A jinak jsem se vrhla na tombolu, tak jsem zvedava. Neplanujete to take nekdo?
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: nemusíš ani v lékárně, je to čistá vazelína, já si ji koupila kdysy v německu, ale otčímovi jsem jí jednou koupila v drogerii dm, celý kelímek za pár kaček a vydrží hodně dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
Diky, budu na to myslet. Rika se tomu teda takhle? Aby na me nekoukali jak na blazna, obcas se to stane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste k te sobotni svatbe, diky za recepty, priznam se, ze na prvni jsem si netroufla a ani nebyl cas. Ale udelala jsem ruzne minipizzy a sneky a ty tycky. tycky delal i nekdo jiny, ale silene palive, jsem do toho duverive kousla a malem mi upadla pusa :-o A rikam si, ze se toho treba fakt tolik nesni nebo nevypije. Ja si na vecernim rautu dala vlastne jen pa rkolacku, nejake masove rolady, vodu, par rumu s dzusem, maso od martina, co mu zbylo, a salat od zenichovy mamky. Tak treba ta hostina nase pak nebude takova palka.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: to jsou ti, co nemusi pracovat a valeji se u vody :-D ja se nepalim, ac blond... pouzivam vzdycky tak tricitku faktor. jinak na spaleniny je dobra zakysana smetana ;-) jinak damy, ted se podrzte. priteluv tatka ma kamarada, milionare. no a prave jsem se dozvedela, ze jak ten kamarad, tak priteluv tatik (!!!!!!) vzdy meli a stale maji dlouhodoby plan ozenit meho pritele s dcerou toho kamarada. tadydadaydaaaaaa....... jinak jo, drahy stoji za mnou a ja jsem mu za to vdecna. s rodicema si uzil svoje... ostatne (ted nevim, jestli jsem to uz nepsala) si vybiral stredni skolu podle toho, aby mela intr a mohl vypadnou z domu..... no nic, mokry hadr na hlavu a jdu spat... ....a zitra si zkontroluju diggi, jestli tu byla v pet rano....
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, no potes. Jak jsi to zacla psat, cekala jsem vyusteni typu - ten kamarad nam chce pujcit vilu na hostinu nebo nas pozval na libanky do jeho sidla na Riviere. Takze to byla pekna tafka. Jsou prdli, ne? Kde zijou? Ani tady uz neni stredovek. My si s kamaradkami take rikame, ze chceme mit deti stejn, aby spolu kamaradily nebo se pak vzaly, ale to je spis takove blbnuti. Ne ze bude mit dite pred svatbou a ja mu budu nutit nekoho jineho.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: vím přesně, o čem mluvíš, proč si myslíš, že jsme se na tom gymplu potkali? Jinak v klidu, bere si tebe a na jeho otce se vybodni, s blbem nezatopíš, špatně hoří. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to by me asi kleplo. Vedle tohohle jsou moje problemy s mamkou prkotina.
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi tu mzoan bude rado prvni, ale ja tu budu minimalne ted psoledni :) Smolim ted zase dlouhy mail do hotelu, to vyrizovani je fakt nekonecne. Ale udelala jsem predtim u telky zase nejake faborky na auto. Tak alespon ze tak.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?