23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Dydis, koukala jsem se ted na ty saty k tobe do albicka a jsou teda moc pekne. Tak at ti brzy prijdou a sedi ti.
Odpovědět
No právě, ta cena :-) . Jestli jsou šaty moje nebo ne my je jedno, stejně bych je po svatbě prodala. Ale za půjčení dám 8.000, pak je ještě nějak poničím, budu platit další dva a za to už bych měla ušitý krásný šatky.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, všechno je o těch penězích.Šaty si koupím, pak prodám a budu mít penízky pěkně zpět, to je dobrý né. Teda pro mě lepší, že tu částku nevylpáznu jen za půjčení.
Odpovědět
Holky a oznámka už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Holka JanineK nema :) Chceme si je spachat sami v pocitaci a pak nechat vytisknout. Ne ze bychom chteli setrit, ale proste mame urcitou predstavu. Az nekdy budou, tak je ukazu. Ale tohle vse asi az v cervnu. Jsem zvedava, na kolik ten tisk pak vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ani náhodou, akorát jsem si právě objednala z Popronu ozdobnou děrovačku
Odpovědět
My jsme taky právě přemýšleli, že si je uděláme sami. Něco takovýho, jako mám to první v albíčku. Akorát nevím, na jaký papír, když tam bude ta fotka, aby se to pěkně vytisklo. A taky nevím, kde sehnat takový ten průhledný papír, nevím jak se jmenuje
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že pokud se zeptáš v nějakém větším papírnictví tak ti poradí. Já ještě nemám žádnou předlohu. A navíc, když začnu na něčem pracovat, tak zrovna Tobas (10 měsíců) vyžaduje mou pozornost, ale ještě mám dost času :-D
Odpovědět
Ty máš doma prcka :-) ? Tak to já bych neudělala vůbec nic a nejlépe bych si najala svatební agenturu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby jen jednoho, máme ještě 4,5 letého Matyáše, ale v poho jsou to zlatíčka, teda ten mladší je trochu živější, ale dá se to :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevestinky ja jen koukam co vsechno uz mate zarizeny!My mame jen termin,hostinu a od vcera saty! :-S tak trochu i hudbu a fotografa!To by mel mit na starosti priteluv stryc!O vikendu se ho jdem zeptat jestli nam na to kyvne!Ale oznameni,boty,prstynky,cukrovi,kytka,dort,oblek...NIC :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mono :-) A kde to budete mít?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Na to všechno je ještě fůůůra času :-)
Odpovědět
Ještě k tomu dva, tak to je mazec :-D mona27: to jsme na tom ale skoro podobně, akorát já mám cukroví a ty fotografa.....takže pohoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám teda zamluvený asi všechno
Odpovědět
tak to nezbývá, než jen tiše závidět :-) . můžu se zeptat odkud a za kolik máte oznámka a prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
my bidlíme v náměšti n.osl.prstýnky i oznámko máme z třebíčskýho salonu chantel,za 35 oznámení+pozvánek ke stolu sme dali ale 1600 a za prstýnky kolem 8 tisíc.kolik budete mít lidí?v kolik máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
proboha,taková chyba,samozdřejmě bydlíme :-N
Odpovědět
lidí asi padesát, doufám, že ještě ubyde :-). obřad ve 12.00.
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít lidí asi 56,obřad máme o půl 12.máte ho v brně?
Odpovědět
Ty už budeš mít ano za sebou a já budu zrovna nejvíc stresovat:-) jo, jo, vy kde?
Odpovědět
Profilova fotka
u nás v náměšti.jaký budete mít barvy na svatbě?my to budeme ladit do bílo růžova
Odpovědět
chtěla jsem taky, ale ani jsem to neříkala před přítelem, zavrhl by to, než bych to vyslovila. takže klasika vínovo bílá
Odpovědět
Profilova fotka
erinko ja se budu vdavat v Brne,na zamecku v Lisni,mate to tam taky nekdo?Ja jen nevim jak zvladnu rano kosmeticku(naliceni)a kadernici a jeste se nasoukat do satu..jak to zvladnete vy?Mate naky figl?Poradte!
Odpovědět
Profilova fotka
mona27:v kolik to máte?mě kadeřnice příde kolem 6,udělá mě,pudu pod sušák,pude máma,svědkyně a učeše malou,v 9 dojde kosmetička a než kadeřnice mě dočeše tak namaluje mámu a verunku-svědkyně
Odpovědět
a v kolik to máte? já doufám, že to zvládne právě ta kosmetička a kadeřnice, já budu jen sedět a držet:-D. akorát ještě nevím která
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tak koukám,tak už budete všechny oddané a já se teprve budu připravovat. Máme obřad mezi třetí a čtvrtou. Máme známé v Polsku a Ti to tak měli taky. Byla to paráda, žádný stres, všichni byli vyspaní do růžova, prostě pohodička. Chtěla jsem se ještě zeptat podle čeho budete dělat zasedací pořádek.
Odpovědět
Profilova fotka
Mono vitej, ja take nic nemam. Jinak my mame zatim obrad dohodly na jednu hodinu. Dnes jsem si volala s fotografkou, takze s nami pocita, v cervnu se sejdeme a domluviem detaily. Vybral nam ji manazer hotelu, ze ji doporucuje a tak dame na nej. Zasedak bude sranda, protoze mame tak 50neco lidi a vetsina je vlastne ode me. Bude stul do U, takze na jedno ucko dam me pribuzne a do martinvoa ucka jeho pribuzne, pratele a moje pratele. No bude to sranda jeste. I kdyz tohle pocka, az budu mit jsite hosty, hodne lidi to jeste nevi. Holky, byla sjem ted na nadhernem predstaven Kralove eldove areny - sami mi oblibeni krasobruslari! Davali to i na CT4 a budou to opakovat. Fakt doporucuji. Jo, a diplomka se touhle dobou vaze. Tak dobrou noc vsem.
Odpovědět
ahoj holky! tak ze zasedacím pořádkem zatím taky nevím. chtěla jsem stoly do U, tam by to bylo jasný, jedna strana moje rodina, druhá ořítelova. jenže máme kolem 50 lidí, tak mi mejitel restaurace řekl, že to dělají stoly do E, tak to potom nevím, kam koho posadím :-) . a ještě nevím, v čele sedí s náma rodiče a svědci?
Odpovědět
Ahojky! My máme hostů 51 a u zasedacího pořádku se nebudu držet toho, že na jedné straně má být moje rodina, na druhé přítelova. Většina z hostů z obou stran se znají, takže je posadím podle toho - u sebe :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?