23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak k srdci to take mzue byt treba jen pet centimetru. To vyzkousej, co bude hezci.
Odpovědět
Ahoj holky, taky to máme 23.8., přípravy vrcholí, nervy trošku jsou, ale pořád spousta věcí chybí a zařízený taky nemáme všechno. Potřebovali bychom tak na měsíc dovolenou, abychom to dali dohromady :)
Odpovědět
Profilova fotka
se nenervuj. prece se nevdavas kazdy den :-) tak se na ne vyprdni a radsi se tes na svatbu. posad je u stolu nekam daleko od tebea venuj se tam vic tem bezproblemovym a kamaradum. TAK! x-) vetsina z nas bude mit na svatbe nejake problemove hosty (snad s vyjimkou janinka :-D ) ale ja jsem pevne rozhodnuta nenechat si jimi zkazit den. fakt mesic? mam porad pocit, ze se me to nejak netyka.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, tak ja koupim take tu organzu, ta je jemnejsi, ze jo? Ja teda take pridam jendu rodinnou :-) Mamky mama bydli v dome s nasima, asi dva roky. A babicka mamku dost slsune peruje. Nasi se tam prestehovali pred dvema lety a porad maji na pude a v garazi nevybalene krabice. Jak jsme s mamkiu shanely pro ni saty, vymyslely jsme, ze si neco necha usit a tak jsme shanely latku. Ale nenasly nic, co by se nam vylozene libilo. Ale ja si pamatovala, ze jsem pri stehovani zabalila asi dve krabice latek. Tak jsem vcera lozila po pude a nasla tu jednu spravnou a v ni nadhernou latku. A babicka ji to priserne zkritizovala, ze se to nehodi, ze to je na ples a co jako se ma co takhle oblikat, no proste des. Mi fakt bylo mamky lito. Pritom latka je krasna a bude ji to moc sluset a nechame to nejspis jako sukni dlouho a vrsek, takze to pak bdue moc nosit i oddelene k cernemu.
Odpovědět
Profilova fotka
Deyana vitej. A neboj se, stihnes to, prece jen casu je dost. A nejak to dopadne. A kdyztak neco nebude, no boooze. Diggi, fender ma pravdu, chce se to nenervovat. Bude to nas den a musime si ho krasne uzit. Fender, ja si prave myslim, ze tim, jak od nikoho nic spatneho necekam, ze pak budu nestastna, az nejaky problem fakt nastane. Kdezto vy jste uz dopredu pripravene a vas to neskoli tak jako me.
Odpovědět
Ano je jemnější a lesklá....z vlizelínu to vypadá jako nějaký obvaz ;-) . Ono mě to doufám zase přejde. Já jsem věděla, že to bude hrozný, až budeme roznášet ty oznámka, ale že to bude až takhle strašný, to mě ani ve snu nenapadlo. mě přijde, že ty lidi berou tu svatbu jako nějakou komplikaci, že uvidí lidi, který jim kdysi byli hodně blízcí, ale že o to ve skutečnosti vůbec nestojí
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou male veci. vzdycky bude nekdo nespokojeny a nekdo bude remcat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, tak on je kazdy jiny. Ja take zazila velke zklamani od Martinovych rodicu, hlavne teda mamky. A doufam, ze horsi to uz nebude. Pokud dje o zvani na svatbu, tak teda vsichni zatim projevili radost. Martinuv sefokolega se vrati z dovolene o den driv, aby mohli prijet. A vsichni z rodiny rikali, jak se tesi a ze urcite prijedou, pokud deti dovoli. Tam vim, ze hrozi, ze nekteri treba neprijedou, kdyz jim onemocni dite nebo tak. Tak doufam, ze se to nestane. Odmitla nam vlastne jen jedna kamaradka, ze ma v ten den nejaky turnaj. A to me take mrzelo, ze proste to em rmzi doted a zmenilo to tak nejak muj vztah k ni, protoze proste to poznas. kdyz nekdo chce prijit a chce si to zaridit a kdyz nekdo nechce. Ona teda chtela, ale uz od zacatku vlastne porad rikala, ze jen na obrad, z ejako nechce na hostinu, ze tam nikoho nezna (coz teda neni pravda), no proste nechapu. Ale tak uz to beru, ze nedorazi a hotovo.
Odpovědět
Chovají se jako malý děti....jsem toho fakt plná :-) . Ale už končím. budu se vdávat, užiju sit o a prdím na všechny okolo. Deyana- a kde a v kolik to budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
no diggi, konecne rozumna rec! ;-) dneska jsem cetla dlouhodobou predpoved, zatim je jen do 20. 8. :-D
Odpovědět
A toho 20. to vypadá jak?
Odpovědět
Profilova fotka
Přeháňky, déšť a ojediněle i bouřky předpovídají meteorologové i pro období od 11. do 20 srpna. V noci budou nejnižší teploty 14 až osm stupňů, přes den stále 20 až 26 stupňů.
Odpovědět
Článek se načítá
tak to je jasný, 23. bude hezky :-D ....ať mi vyjde aspoň to počasí. Já ale na takový dlouhodobý předpovědi stejně nevěřím, nikdy pořádně nevyjdou. Už s těším na svatební cestu, tu si fakt užiju a nejen kvůli sluníčku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamaradka to mela loni v druhe pulce srpna. Den pred krasne teplo sucho. Rano v sedm s ebudim za deste, ale fakt deste. A normalne se to v pul 12 vybralo a v jednu an obrad (VENKOVNI) uz bylo krasne a pak cely den do noci.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, taky mi to z toho jednoznačně plyne 8-) no já už v poslední době nevěřím ani předpovědi na dva dny dopředu, protože nakonec je stejně vždycky úplně jinak :-| kam jedete na svatební cestu? to my jsme měli předsvatební :-)
Odpovědět
Víte jaký to budou den před nervy, jestli bude pršet nebo i když bude hezky, aby to vydrželo....já to mít venku, tak celou noc nespím a hypnotizuju oblohu. My vůbec nevíme, pojedeme někam na last minute...doufám :-) . Protože za ty všechny stresy si to zasloužím
Odpovědět
Profilova fotka
my mame obrad i hostinu vevnitr, ale odpoledni grilvoani, raut + kapelu planujeme venku. Kus toho je sice zastreseny, bude zrejme i velky stan a pro pripad extremni nouze je tam velky sal, no ale stejne bych byla radsi, kdyby bylo hezky 8-)
Odpovědět
Fender a v čem budeš odpoledne, necháš si šaty nebo máš něco na převlečení?
Odpovědět
Teď jsem koukala do toho plánovače.....já ještě nemám hotovou fůru věcí :-) . Ale fakt je, že polovinu ani dělat nehodlám
Odpovědět
Profilova fotka
diggi, to je moje vecne dilema :-D budu se s nejvetsi pravdepodobnosti prevlikat, nekdy k veceru. po asi tak deseti verzich jsem si nakonec koupila bile dzinove capri a objednala takove hnede tricko (mam ho v albu). tak cekam, jestli mi dojde :-p pokud by bylo fakt hnusne (jakoze to je pouze ciste hypoteticke, nebot bude hezky) a byli bychom celou dobu vevnitr v sale, tak bych asi zustala ve svatebnich satech - pokud bych v nich vydrzela :-) ty se budes prevlikat? coz mi pripomina - janinek - co ty saty, uz se ti sijou?
Odpovědět
Já se určitě převlíkat nebudu.....svatební šaty budu mít na sobě jednou v životě, takže si je užiju, doufám, že v nich vydržím. Kdybych se převlíkala, tak vyberu nějaký krátký bílý šatičky, podobný, co tady m spousta holek v albu
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, na LM jedeme take, treba se tma potkame ;-) Je to pry oblibena destinace. Planovac na BRS sjem zrusila hend, jak sjem zjistila, ze mam pul roku skluz, kdyz jsem zacli chystat v dubnu :) Fender, satky se sijou, ve stredu jdu na dalsi zkousku. prevliakt se chci na gril a je dost mzone, ze stejen misto do satu vlezu do neceho sportovnejsiho :)
Odpovědět
Tak že bysme to janinek rovnou domluvili solečně :-D ;-) . Hlavně je tam spousta nesmyslných věcí, který já vůbec neřeším
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych se asi neprevlikala, kdybychom negrilovali... ale nez se pak furt stresovat, aby se mi neco nestalo se satama.... :-S ja jsem se na ten planovac poprve podivala minuly tyden.... a hned jsem to zase zavrela :-D btw taky je u vas tak hnusne? 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, ani mi nemluv, by mě zajímalo, kdy se jako opálím :-| A Tom je zase na týden v Polsku, mi hrábne, vůbec nemluvím. Svatební šaty budu mít jen na obřad a focení, pak se převlíkám a na oběd už v pohodlných, krásných šatkách (mám je v albu). Prostě zase něco jiného, než je zvykem. Svatební cesta po svatbě nebude, protože už v úterý nastupuju do práce, ale snad to vyjde a ty podzimní prázdniny v říjnu na pár dní někam vypadnem.
Odpovědět
u nás je hrozně zamračeno, každou chvíli čekám déšť a to už peru třetí pračku
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, rano bylo osklive. To jako ale bylo pul sedme a to se nepocita. Jiank fouka hodne vitr, ale ted jsme byli s tatkou na nakupu a pak sjem sla se psem a to silene foukalo, ale pritom palilo slunce do toho. Pohled z okan docela ujde. A ten planovac je sileny.
Odpovědět
by mě docela zajímalo, jestli se podle něho opravdu někdo řídí
Odpovědět
Profilova fotka
Pri pohledu do nekterych albicek bych rekla ze i jo.
Odpovědět
Asi máš pravdu:-D. Holky budete nějak řešit zdravější výživu, víc se o sebe starat před svatbou a tak? Jsou tady na to téma i diskuze. Já mám docela problém s pletí, tak nevím, jestli se tomu nemám začít věnovat :-) . jako třeba pročištovat organismus ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?