23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme zpět a i trochu dospaná, trochu zklamaná, ale co už. Svatba proběhla už 14.6 na úřadě a včera byla jen grilovačka pro přátele a rodinu. Rodina se dohádala, tak aspoň, že jsme se tam potkali pár lidí z gymplu :-) . A jedno pozitivum na závěr: začínám se těšit na tu vlastní svatbu, bude to pravděpodobně mnohem větší pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: to je husty... a nemelas jit svedcit??? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak původně ano, ale co už, věšet se z toho nebudu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, takze vy jste nevedeli, ze uz svatba byla? A to teda te pozadali o svedceni a pak na urade svedcil nekdo jiny?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem dneska prepocitala vyvazky a mam jich 41. Takze asi uz to staci, par lidi je nema a par bude mit lepsi, takze vlastne uz jen ty lepsi udelat. Takze ted me cekaji ty ozdoby na auta a malovani kaminku. V blizke dobe. Vcera vecer jsem si zase aktualizovala TO DO list a je to porad milion veci. Se mi vzdy ulevi, kdyz mame neco vyrizene a pritom se pak pokazde vynori dalsi dve tri veci. Pripravy mi prijdou fakt nekonecne. Uz vite, kdo vam bude pronaset pripitek? My jeste nevybrali.
Odpovědět
Profilova fotka
to je teda ulet :-N jak siroke by mely byt stuhy na auto? ja jsem tu ikebanu uz fakt vzdala, objednala jsem si pres net takove srdicko z ruzi - mam ho v albu - ale bude v bile barve. u nas asi budou mit proslov oba tatinkove ....
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: asi tak nějak, celkem mě to mrzí, ale co nadělám, teď už nic. Jen jsme na té grilovačce byli s mojim úplně poslední, kdo o té svatbě nevěděl, takže velká čurina. :-| Proslov pronese buď bráška (můj) a nebo teta, oba jsou takové kecky, až to bolí. :-D
Odpovědět
Nazdaaar holky! Celý víkend jsem byla mimo, naštěstí jste toho moc nesesmolily:-). Janulka užij si hlavně tu dovču. Jinak auto mám vyřešené, určitě tam nebude kytka, za tolik peněz, na to kašlu....budou mašle, ale ty ještě nemám ;-) . A ještě vám musím říct, že jsem pěkně rozladěná...byla jsem zvát tetu se strejdou na svatbu...atmosféra jak čtyři, jsou rozhádaní, teta má problémy s alkoholem...jsem z toho úplně grogy
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, jestli tě to potěší, tak náš víkend byl taky na prd. Hoď to za hlavu a netrap se tím. ;-)
Odpovědět
Když ono to nějak nejde....já nevím, proč aspoň jedna rodina, kterou zveme, nemůže být normální, harmonická, v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
diggi, bud v klidu: z me strany rodiny je to celkem v poho, pouze jedna schizofrenie. z pritelovy strany tam mame jeden takrka rozvod (takze z paru prijede jen jeden), dve ukazkova italska manzelstvi (z toho jedno jsou rodice) a jednu socialni fobii. je ti lip??? :-p
Odpovědět
ani ne....schizofrenie budu mít na svatbě nejméně dvě...o někom to možná nevím, minimálně tři alkoholiky, rozpadjící se každý třetí manželství...a itílie je to tuším občas u všech :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
diggi klid, mě nedojede ani jeden prarodič, i když mě v podstatě vychovala babička, která si mě teď plete s vlastní matkou, takže je jasné, že to nedá, pak tam mám vlastní rozvedené rodiče a manžela matky, asi sa začneme vsázet, u kterého chodu si ti dva rozbijou hubu, pak tam najdeme jednu slepici, co si nevidí do huby a strašně závistivou babku. A to všechno sedí na mé straně stolu, ženich to má nepoměrně lepší, ale co se dá dělat. Jo, ještě moje matka, která by ty papíry na hlavu potřebovala, ale zatím jí je nikdo nevnutil. O alkoholicích,ti, co se nám porvou, radši nemluvě Jinak jsem právě dostala nervový záchvat smíchu, když jsem začala otravovat, jestli mám na začátku nového příjmení psát psací nebo tiskací písmeno, prostě nevím. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, tak vidim, ze je to vsude stejne :-D ale prece si tim nenechame zkazit svatebni den, ne? ;-) tipata: uz zkousis prijmeni? 8-) ja jsem s tim zacala nekdy pred tydnem, kdyz jsem v praci podepisovala asi dvacet stranek.... tak me napadlo, ze bych si to mela pomalu zacit cvicit... a budu psat prvni tiskaci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to taky dala první tiskací s krásným napojením na to další, ale Tomovi se to nelíbí, takže vážně nevím. A máš pravdu, nenechám si kazit svatební den, ale při prvním náznaku budu první sťatá a příliš mluvná. :-D Ať si to jednou užijou i z té druhé strany, naši norci.
Odpovědět
Profilova fotka
vsak se tim budes podepisovat ty a ne on, ne? :-D ja si tim kazit naladu nehodlam, ale nevim, jak to zvladne ten muj cholerik :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jednoduš ho ožer, já udělám to samý se sebou a pak mi bude všechno putna a hlavně, málo co si budu pamatovat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to ne.... to by svatebni noc za moc nestala, kdyby byl pod obraz :-N jdu chrnet, rano se mi uz tak nebude chtit vstavat |-| brou.
Odpovědět
já mám největší strach, aby Ti všichni pohádaní a alkoholici vůbec přijeli, abych nezajišťovala hostinu pro 50 lidí a ono nás tam nebylo 20 :-) . ožírat ne, to zažila kamoška, v pět byl ženich na sračky, odnesli ho v náručí a nevěsta tam do půlnoci seděla sama
Odpovědět
Profilova fotka
diggi, tak si to poslední týden před pozjišťuj na pevno a pak jen nahlásíš třeba ve čtvrtek, pro kolik lidí vaří. Kdo nedojede, jeho chyba.
Odpovědět
Profilova fotka
Take razim terorii, ze nikoho nutit nebudu. pzoveme a bud prijdou nebo ne.
Odpovědět
Já se taky nebudu doprošovat, jsou pozvanía teď ať s tím naloží, jak chtějí.....doufám, že až já jednou budu mít děti, moji sourozenci taky a budeme taková velká familly, že naše vzájemné vztahy budou na daleko lepší úrovni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no jo, ty rodinne vztahy kolikrat stoji za..... u nas teda je to v pohode, nasi maji ukazkove manzelstvi a i rodinne vztahy mezi sirsi rodinou jsou dobre... ale u pritele je to nekdy fakt na bednu. koneckoncu, stredni skolu si vybiral podle toho, aby mela internat a mohl vypadnout pryc.... :-S nicmene se vratim k me predchozi otazce - jak siroke by mely asi byt stuhy na auto??? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kam je chces davat? Na okenka staci ty 6 mm, na kapotu bych brala tak deset cisel. Ja ale asi koupim organzu nebo tyl a namckam to.
Odpovědět
Profilova fotka
na "moje" auto do vecka pres kapotu. co jsem videla na netu, tak meli max 5 cm a to se mi prave zdalo malo... asi se budu muset vypravit nekam do galanterie.... i do tech oken bych dala aspon 1,5... drahy si vcera zrovna pochvaloval, jak mi konecne dorostly vlasy. uz me to rozciluje, hned bych je ostrihala :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ja budu tvorit neco jako ma diggi v albicku. Ono k velke kytici bych dala tenci stuhu, ale kdyz budu mit jen ty pruhy, tak proste budou vypadat lepe sirsi. A do okenko staci fakt 6 mm v pohode. Ale ta nedelam, mam jen masle na zrcatka a pak budu delat faborky s kytickami, co si budou ldie vazat na antenky nebo na dvere.
Odpovědět
no jestli mě z těch rodinných vztahů nehrábne, tak už nikdy z ničeho....mám toho plný zuby a lituju čím dál víc, že jsme neudělali malou svatbu o davceti lidech a byl klid stuhu na auto + kytky jsem chtěla dneska taky řešit, ale teď nemám vůbec na nic náladu, jsem úplně znechucená
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, to v albicku jsi delala ty? Z jakeho to mas materialu? A nenech si kazit naladu. Bude to pekne a povedene a budes mit krasnou svatbu. Jako uvedomujete si, ze ve stredu to bude uz za mesic? Jsem z toho uplne v soku.
Odpovědět
Profilova fotka
hm... no ja tam nakonec budu mit to srdce co mam v albu (pokud mi stihne dojit, pry ze do 14 dnu). na vysku by melo mit necelych 50 cm. takze asi pro sebe koupim nejakou tu hodne sirokou a pro ostatni uzsi, diggi fakt na to kasli, to nema smysl si kazit zbytecne naladu. kdybyste meli malou svatbu, tak by na tebe zas byli ti ostatni nastvani. nekdy se proste nezavdecis.
Odpovědět
Myskíš to na auto? Ne to jsem tady někde stáhla. Ale mám to doma, je to z vlizelínua přestalo se mi to líbit, zkusím to udělat ještě z orgnzy, to bude doufám hezčí. Kéž by to bylo už za týden a nebo nejlépe už bysme to měli za sebou....teď z toho mám fakt mega nervy. Ještěže to tady mám s kým probrat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?