23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Panda je fakt super, je to vtipne. Akorat teda my chodime na vse jedine s titulky a ty verze jsou vetsinou jen v Praze a pak Brne. Panda je alespon kreslena, i kdyz mi tolik pro deti neprijde. Ale proc dabovali Hancocka? Doted nechapu. Tak Akta jsou takova moje laska z puberty jeste. Poslednich asi pet let porad dumame, jeslti bude dalsi film a on ankonec je, prijde nam to cele neuveritelne.
Odpovědět
Profilova fotka
A fender, zapomnela sjem ti pochvalit design oznamka, ta "vlna" vypada super. Hlavne ze je i na jmenovkach. A super, ze uz mas take ikonku, se mi pak lepe rozeznava, kdo co pise. Vetsinou koukam na obrazky a nectu jmena.
Odpovědět
tak to je blbé janinek, to mě asi nepoznáš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, tebe rpave dobre rozlisuji, ze jsi defaultne, ale pak mi v tom delaji zmatek nove prichozi se stejnou iko ;-)
Odpovědět
oki, takže já můžu zůstat takhle a ostatní běda, jak tam nebudou mít foto :-D
Odpovědět
Tsssssssssss, taková diskriminace.... Tak jinak - Diggi a já budeme inkognito a běda nově příchozím, jestli nebudou mít žádnou ikonu :P
Odpovědět
oki, souhlasím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mne zase prijde hloupe to rpavidlo, ze tam musi byt fotka. Proc jako? Stejne nikdo nema sanci nejak dokazovat, ze to je fakt jeho fotka.
Odpovědět
Profilova fotka
hancock je dabovany? :-| janinek - diky, vyrabel drahy, oznameni, pozvanky i jmenovky. jen se porad nemuzu dokopat k tomu, abych ty jmenovky sla vytisknout... ale to je porad jeste cas :-x jo ja se taky koukam na ikony. ale holky jeste jste zapomnely na tipatu, ta je taky bez fotky =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, dabovany. Netusim, co je k tomu vedlo. My teda tim, jak jsme v praze, tak chodime do Slovace na titulkovane verze tech ruznych kreslenych veci nebo vseho, co je s dabingem. ALe proste toho Hancocka nechapu, proc ho dabovali. Jmenovky asi pockaji docela. Zasedak je halvnejsi.
Odpovědět
tak ta to má ještě taky povolený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
toz to je teda o nicem. taky ty dabovane moc nemusim, snad jen madagaskar byl lepsi v cestine nez v originale. zasedaci poradek nastesti uz mame, dal nam teda zabrat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Děkuji za povolení. ;-) MY do kina moc nechodíme, musím se přiznat, že poctivě stahujeme a sháníme titulky, takže mi dabing pak v TV připadá divný. Jmenovky jsou dilema i pro nás, ale aby tam nebylo teta/strýc, to mi příjde divný. Předběžně jsme se s tchýní dohodli, že senioři budou babička/dědeček a příjmení a ti mladší budou teta/strýc a jméno, omladina bude jen jménem, samozřejmě maminka/tatínek a jméno. Zasedací pořádek už taky máme, je to takový pochroumaný U, jednu nožičku má kratší. Tím nám ale zase vznikl prostou pro rautový stůl a ten salónek nebude stísněný. :-D A rodiny máme promýchané podle věkových skupin.
Odpovědět
Profilova fotka
Damy, tak vedle zasedaku mam dalsiho favorita - spacak. Ted se snazim poskladat lidi do pokoju. Lidi je samzorejem vice nez msit, takze omladina ma spacaky. Ale ted tak nejak kombinuji koho kam, podle pristylek a vubec. Takze mi to momentalen prijde horsi. Ale verim, ze az dojde na zasedak, budu mluvit jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se spaním nemáme taky problém, můj táta bude spát u bratra, moje svědkyně s manželem(v té době už) budou spát s náma u přítelových rodičů a pak už máme jen tetu se strýcem a 2 dětma a ti budou asi spát u svého otce(dědy přítele). Nic víc řešit nemusíme, všichni ostatní jsou místní. :-D Prostě a jasně, zase tě pěkně sířím. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: myslim, ze te tady brzo ukamenujeme :-D janinek: my taky mame lidi vic nez mist a rekli jsme rovnou, ze spacaky s sebou. navic nektere pokoje mame dvou- a nektere triluzkove, takze poskladat to dohromady taky nic moc. jinak nasi mi byli dle instrukci objednat kytku. bude pekne prosim stat cca 1500, no malem me ranilo. a za ikebanu na auto chteji 2500, tak tu asi zrusim uplne a zkusim se poptat ve svatebnich salonech, pry pujcuji umele.....? co vy budete mit na auto?
Odpovědět
Profilova fotka
A může to kamenování proběhnout osobně? Že bych jako měla i poslední přání (tu krabičku). Vy budete mít na svatbě Ádu? Na jak dlouho se zdrží?
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: jojo, adu, mirka s manzelkou i petru krapku :-) adam myslim prileti par dni predem, mam dojem ze rikal nejak kolem 16... to bude spis vedet drahy (bych se ho zeptala, ale te zrovna spolu nemluvime, tak mozna zitra :-p )
Odpovědět
Profilova fotka
Proboha, co ti proved? Nebo jen slouží? Pro pobavení, zítřejší svatba KačenyM je v Lanžhotě, nicméně, dnes mi na otázku, co když bude ta louka moc podmáčená, odpověděla, že to jednoduše přesunou do Rýmařova. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
nene, vyjimecne neslouzi, nicmene jsme se trochu nepohodli kvuli dovolene. ale z toho se predpokladam vyspime :-) tak katku moc pozdravuj, zitra by snad melo byt pekne. at jim to klape 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak se s váma loučím,zítra jedeme na svatbu a v neděli ráno na dovču
Odpovědět
Profilova fotka
janulka: tak si uzij svatbu, aspon si to tam muzes pekne okouknout :-) a taky dovcu! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj,já sem říkala hned že to obkouknem a budeme vědět co a jak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Janulko, to se ti to machruje, kdyz uz mas vse hotove, co? Kransou dovolenou preji a at naberes sily na ten kolotoc, co nam za mesic propukne. My si byli dnes pro prstynky a jsou fakt nadherny. A Martin je z nich snad uneseny vic nez ja a to je co rict.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: tak jsme byli na toho hencocka... dobre to bylo... i kdyz takove trochu smutne nakonec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, jj, mela jsem na krajicku. Ale dopadlo to dobre. A bylo to fakt vtipne misty hodne. Jinak ja konecne vyresial vyzdobu na auta, tak ji ted tvorim. Pak ukazu. Delam zlutobile masle na zrcatka a pak faborky na antenky nebo nekam jinam na uvazani.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, vicemene to dopadlo dobre, to je pravda. a fakt jsme se docela nasmali, hlavne jak ji v kuchyni "zkousel" tim kuchynskym naradim.... jsem byla uplne hotova :-D s tim autem mam trochu tezkou hlavu, pote co mi sdelili tu cenu za ikebanu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja na auto zive kytky davat nebudu, to by byly tak dva tisice minimalne. A na to uz kaslu. Udelam pruhy pres kapotu a bude. Martinovi zkusim sehnat levnejsi cylindr a pro sebe kdyztak umele kytky nebo proste spacham nejaky utvar. Jinak budou jen ty masle na zrcatka a cancourky. Ted za vecer jsem masli udelala devet. Asi se s tim moc param, ale snad se o pak nerozpadne a nerozleti pri te zavratne rychlosti pade za hodinu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, a scena v kuchyno me take poslala do kolen. Cele kino z nej teda nemohlo.
Odpovědět
Profilova fotka
no, jsem ty zive kytky taky vzdala :-S chtela jsem mit na aute stejnou kytku jako budu mit ja, no ale to se radsi obejdu. zkusim obejit par salonu, jestli nebudou mit jeste volnou nejakou tu ikebanu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?