23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty sem vubec nechod, nas tady budes demoralizovat.
Odpovědět
Profilova fotka
to myslíš vážně že sem nemám chodit?doufám že ne
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, nejsi jediná kdo tu demoralizuje, já už z nudy vyrábím i menu z papíru. Prostě už nemám co řešit a zařizovat a nudím se sama doma. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A druha takova! Takl ja ted dopsala jmena na jmenovky, tak mi je tatka zkusebne vytiskne a vece rna to koukeneme. To je peklo, jak tam komu rikat. Nakonec jsem vzdala teda funkce typu teta nevesty, coz by jeste slo, ale jako veci jako SESTRENICE NEVESTY - vzdyt se to nevejde na papir ani. A maluji zbytek kaminku, co mam v albicku. Jinak vas damy moc chvalim, ze jste takove sikulky a uz vse mate.
Odpovědět
Profilova fotka
PS: dala jsem si do albicka oznamko.
Odpovědět
Profilova fotka
To oznamko je moc pěkný, hlavně ten motiv Malého prince, měla bych ho ještě dočíst v češtině.
Odpovědět
Profilova fotka
My MP oba milujeme a moc jsem chtela nejake zajimave oznamko.
Odpovědět
nazdárek holky! Janinek máš moc pěkné oznámko a jinak buď v klidu, já ještě taky spoustu věcí nemám, ale ještěže tak, aspoň mám co dělat a nejsem už dopředu zbytečně nervozní ;-) . Jinak mám úplně stejný problém, jak ty lidi na jmenovkách nazývat. Jestli třeba strýc Vašek nebo jenom jménem, jak to kdo děláte?
Odpovědět
Profilova fotka
Uz uz jsem sem chtel psat, ze je skoro osm a tady nic od diggi a kliknu a ty tady :)
Odpovědět
Dneska jsem se trošku opozdila ;-) .....jdu s mamčou vybírat boty, doplňky pro ni i pro sebe. Má sice koupenou nějakou bižu, ale už se mi zase nelíbí.Už jsem změnila skoro všechno, šaty, boty, dort......to je tím, jak jsme nerozhodná a jak to plánuji dopředu, kdybych na to měla měsíc, byl by klid a měla bych taky všechno :-) . Jdete pro ty prstýnky? A jak jsi to vymyslela s těma jmenovkama?
Odpovědět
Profilova fotka
A jmenovky mam nasledovne vyresene: Nevesta Jana, Maminka / tatinek nevesty Jitka / Josef, Svedek nevesty Mirek, sestra / svagr zenicha Kamila / Tomas, Babicka nevesty Vera / Bozena ... zenich tam ma rodice a svedka jeste popsane jako ja a jinak je kazdy jmenem a prijmenim a deti maji jen jmeno - Natalka, Anettka ... Jedine, o cem premyslim je davat teta / stryc. Jenze ja tam mam pres dvacet pribuznych a martin krome rodicu a sestry jen jednu tetu se strejdou, tak by mi to prisel nepomer. To spis udelam na net informacni tabuli s fotkami a kdo je kdo. A u jmen mam, jak se tem ldiem rika - sice u tatinka mam Josef, ale bratranec ma uz Pepik. nebo u strejdu a bratrancu mam Mirek / Mira misto Miroslav. Ale zase kamaradovi od Martina jsem nechala Antonin.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja dneska spala u nasich a rano me vezli domu, takze jsem vstavala v sest, coz je pro me nezvyk, pred osmou ted nevstavam. A prstynky vyzvedneme dneska po praci. Jdu s mamkou jeste na latku na saty pro ni a pak s Martinem pujdeme pro prstynky. Snad budou krasne. A byly asi o 8 dni drive :) Puvodni temrin byl 23/7, tak me to potesilo.
Odpovědět
Článek se načítá
No právě, to teta/ strýc. Přítel je třeba oslovuje jménem, takže mu přijde divný to tam dávat.....mě to zase přijde divný bez toho :-) . A jména dám asi tak, jak se jim říká....nebo já nevím, to by člověk neřek, jaký budou jmenovky dilema :-D . Prstýnky krásný budou určitě, budeš nadšená a nebudeš ho chtít nechat ležet v krabičce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ty tety stryce zrusila kvuli te rovnovaze. A hlavne jako jmenovky typu Sestrencie nevesty Alena Vyhnalikova by mi dost narusily grafiku :) A jemnovky sice des, ale zasedak bude mnohem horsi. Fakt nevim, jak to resit, kdyz na mem konci stolu jich mam vic. Tak si proad zkousim ruzne varianty - uvazuji treba o uplnem chaosu a dat k sobe jen pary a bez ohledu na prislusnost k te ktere strane.
Odpovědět
tak teď si uvědomuju, že o zasedáku se mi vlastně dneska zdálo.....měla jsem jakési dvě tabulky v excelu a musela tam nějak posadit ty lidi....a prostě to vůbec nešlo....že by už předsvatební noční můry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A vyresilas to v tom snu nejak?
Odpovědět
nevím, to už si nepamatuju, ale budu to muset co nejrychleji vyřešit naživo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
I ja, i ja.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem myslela, z ebudu o vikendu delat jmenovky, tak stejne nebudu. Musi mi to na ctvrtky tisknout tatka. Ctvrtky jsem koupila a vcas mu dala, aby jako byly k dispozici. A on misto toho, aby je jako dal v praci do supliku, kde to bude tisknout, tak si je donesl domu. Nektere myslenkove pochody asi nikdy nepochopim.
Odpovědět
I když je to taťka, pořád je to jenom chlap :-) . Já je taky tento víkend dělat nebude, protože mě je má tisknout zase drahý na samolepící papír a zatím ho k tomu nějak nemůžu dokopat. A navíc budeme rozvážet část oznámení, tak na to asi ani nebude čas
Odpovědět
Profilova fotka
cau holky! koukam, ze jste pokrocily 8-) vcera jsem se etu ani nedostala, byli jsme v kine na bathory x-) my teda mame na jmenovkach skoro vsude jmeno + prijmeni. Jo a u zasedaciho poradku jsme taky neresili "prislusnosti". Posadili jsme je tak, aby se znali. Janinek - to oznameni mate fakt nadherne!!!!!
Odpovědět
a jak se líbil film ferder? taky se na něho chystáme, ale kdy to bude, to je zatím ve hvězdách
Odpovědět
Profilova fotka
diggi - nesli jsme tam s nejakym velkym ocekavanim, protoze recence to celkem zdrbaly, ale libilo se nam to obema, drahemu dokonce jeste vic nez mne x-) Takova dlouha, vypravna, trochu krvava, trochu smutna, ale moc hezka pohadka.
Odpovědět
Profilova fotka
Diky za pochvaly oznamka. Dik patri teda kamaradovi, ktery nam to utvoril. My to vymysleli.
Odpovědět
Profilova fotka
Bathory me tolik nelakaji - tenhle mesic sjem chodili dost do kina, takze mame za sebou: Wanted, Hancock a Kungfu panda. Panda byla dokonala a i Hancock s emi libil, Wanted teda zajiamvy pribeh, ten herec velmi sladky, ale na me moc krvave. Nemam rada nasili a krev.
Odpovědět
To právě píšou i o tom Bathory, ale kamoška mi říkala, že to zase tak krvavé nebylo....i když ona je zvyklá koukat pořád na nějaký hrůzostrašný horory, takže to asi není moc měřítko:-D
Odpovědět
Profilova fotka
diggi, zas tak krvave to nebylo. pravda na par scen jsem se radsi nedivala, ale nemyslim, ze by to bylo nejak strasne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se ted nejvic tesim na Akta X, jdeme s kamaradkou v utery na predpremieru. A pak na Mama Mia.
Odpovědět
Profilova fotka
A jeste na noveho Batmana. Koukam, ze maji premieru spolecne, tak premyslim o dvojite davce, i kdyz asi je lepsi jit kazdy den zvlast, prece jen to jsou dost odlisne zanry.
Odpovědět
Profilova fotka
na mama mia bych taky sla a pak na tu pandu, ale na Akta jsem vcera videla ukazky a nedostal by me na to nikdo ani nahodou :-) jinak nas ceka jeste hancock.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?