23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak původně jsem u nás měla hostů víc já, ale pak mi ubyli prarodiče, už to zdravotně nezvládají, a příteli přibyl strýc s tetou a je to naopak. Taky máme U, ale strany jsou pomíchané, senioři sedí na mé straně, strýčkové, tetičky a omladina sedí na přítelově straně, kde je to U i delší. Navíc jsme si vymysleli, že naši svědkové budou sedět hned vedle nás a pak teprve rodiče. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ja mam tak o deset vic, mozna. U by melo byt symetricke. A nevim, ktera kategorie presne jsou seniori, ale nad 70 mame 4. Jinak je to bud nase generace nebo nasich rodicu. A asi pet deti.
Odpovědět
Profilova fotka
Dej to na starost maminkám, pokud to jde, aby si nad to sedly společně, ony mají rodiny vždycky zmáklé, pokud chceš někoho extra někam posadit, řekni jim to jako pevně dané a zbytek nech na nich. Seniory jsem myslela prarodiče. Máme to po skupinkách, které si mají co říct, teda kromě rodičů, kteří sedí na straně toho svého z novomanželů.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jelikoz samy vetsinu hostu neznaji, tak mi s timhle nijak nepomuzou.
Odpovědět
Já ještě nevím, jak bude stůl, takže nemůžu vymýšlet moc ani zasedák. Jinak moje mamka má koupené moc pěkné šaty a to taky není vyloženě šatový tip, byla to dřina, ale nakonec jsme sehnali
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: 5:13? =-) co je to za cas proboha? :-) my mame jedno ucko + jeden jako kdyby samostatny stul. rodice jsou hned vedle nas, pak rodina. jinak kamarady mame podle toho, jak se znaji, aby vzdy nekdo znal aspon nekoho. bylo to docela narocne - posadit rodinu ne, to jsme meli hned, ale naskladat tam ty zname.... navic mame i zahranicni hosty, tak aby se meli s kym bavit... no ale nakonec jsme to spolecnymi silami zvladli 8-)
Odpovědět
Holky zlatý... vývazky - to se dává na košíčky s koláčky (respektive dává se na ně nějaká mašle nebo ne?) nebo je to to, co se zapichuje do svatebčanů? :-D Jsem z toho lehce zmatená ;) Ať je to kam je to, rozhodně to dělat nebudu a koupím, jen mi jde o to, kolik že toho sehnat a kam to zabodat ]-( Zasedací pořádek - pokud klapne ta restaurace, ve které jsme se byli mrknout, měl by tam být stůl do T. Bude nás 30, víc jich bude z partnerovy strany, neb já už babičky nemám, mamčina sestra jedou na svatbu a tátovi sourozenci už jsou staršího data výroby, takže jim bohatě postačí vidět fotky a vyslechnout si to, než aby se táhli přes sto kiláků. Původně jsem si říkala, že jen povymyslím, jak pojedeme autama a kdo s kým, ale začínám zvažovat, že by nebylo od věci vymyslet i pořádek u stolu. Jsou nějaká pravidla? Třeba že rodiče musí sedět u ženicha a nevěsty? Nebo by tam měli být svědci? Osobně bych si nejradši k sobě posadila svědkyni a kamarádku, ať je mám poblíž a můžu se s nimi bavit - speciálně kamarádka přijede z hradce, tudíž tam bude znát jen nás dva, mou sestru a rodiče. Bylo by mi blbý ji posadit kamsi deset míst ode mne mezi lidi, který vidí poprvé v životě. Jinak to bude tak, že hold na jídlo bude nějakej pořádek a pak budeme nějak kolovat. Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Vyvazky zapichas do hostu, koupit bud pres net nebo tady v bazaru to par uzivatelek dela.
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: Já jsem koupila vývyzky v galanterii a dám je jen hostům na oblečení.Jinak s tím zasedacím pořádkem to taky u nás nebude podle pravidel,naši i přitelovi rodiče jsou od sebe a navíc jehoročitě mají každý jiného partnera takže se to nějak musí udělat,ale taky si s tím lámu hlavu.Ale největší strach mám z mé budoucí švagrové-přitelovy sestry.Určuje mi kde kdo má sedět aby se náhodou její přítel náhodou nebavil s nějakou holkou,navíc mu zakázala i pít takže tam bude sedět jak puťka,už to vidím,ale beztak tam ztropí nějakou scénu,jak ji znám.Nic proti ní nemám,ale tohle mi fakt vadí,když ani na svatbě se člověk nemůže pobavit no ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Na svagrovou kasli, zasedak si urcujes jedine ty. Just bych je posadila ke skupine svobodnych kamaradek. Takovehle zarlici stihacky mam fakt nejradsi.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: to by byl oheň na střeše,ona by nás úplně odsoudila a ukamenovala,to ji neznáš.Je paranoidní a vidí že všichni jsou proti ní,přitom si to dělá sama,jsem z toho fakt nervozní,dokáže člověku udělat fakt peklo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tim padem druha rada - posadit predevsim co nejdal od tebe. Nejlepsi jsou na tohle kulate stoly :) Carodejnice jedna. Jako uz jen z te predstavy, ze tam mam nekoho takoveho, jsem cela vztekla. Jako je to tvuj den, teda vas, ne jeji. Tak si nema co poroucet. Bych ji teda posadila k nejakym nahluchlym pribuznym, at pak kouka celou svatbu jak suva a nema se s kym bavit. Nechapu proste bezohledne lidi. Ze si mysli, ze jsou stredem vseho. Ten den jako maji delat vse pro novomanzele a snazit se jim udelat hezkou oslavu. takze chvalit a dekovat a bavit se.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ta se bude tak akorát zajímat o to aby stíhala pozorovat o to kam se ten její dívá.Bude sedět hned kousek od nás,protože už předem nás upozorňovala že doufá že jí neposadíme na konec stolu,takže doufám že se bude chovat slušně protože přítel říkal že pokud tam bude dělat nějaké scény že ji vlastnoručně vyhodí.Někdy jsem fakt ráda že mám v tomhle zastání.Tchýně si s ní pořádek udělat neumí.Té sestře je 30let a chová se jak by jí bylo 15.No není to lehké co? ale jinak se už moc těším.Příští týden jdu zařizovat kytku,kolik by stála má představa a ještě doladit účes a samozřejmě už konečně vyřešit to oznámení,které ještě nemáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Oznamka - Tak Martin dnes asi osm kousku poslal a zbytek davame osobne. Zkusim je pak nejak dat do albicka. Gabcer, preju hodne sil na sestru. Ale neboj, ona sice ted vyhrozuej, ale pak bude hodna a bude si hldiat toho sveho. Dej si ji alespon zady k sobe, jestli to jde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, taky mam trochu akcni skoro svagrovou. a pak mame jednu strasne ukecanou a dulezitou tetku z pritelovy strany, takze jsme ji posadili k jednomu strejdovi, ktery naopak absolutne nemluvi :-N jinak si myslim, ze pravidla nepravidla, at si to udela kazdy, jak chce 8-) jo a jak jsem tady minuly tyden ci kdy slintala nad tou strankou beate...., chtela jsem si odtamtud objednat takove svetle modre tricko na jedno rameno. no a vcera v nem prisla do prace kolegyne! ]-( vubec nevim, kde na to natrefila, no malem me ranilo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No to je drza kolegyne. Snad se ji srazi a nevejde se do nej. Me ted desi, ze me nijak extra nenapada problemovy host. Tak si rikam, co se pak vyvrbi.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem už psala, jediný problém byl s matkou, že nechce sedět vedle mého otce a že ho chce přesadit. Jednoduše jsem ji setřela, že otec nevěsty nebude sedět až kdesi ke konci stolu, navíc jsem ji vyšla už tak dost vstříc, když jsem nevlastní babičku (otčímova matka) posadila blíž, než ostatní prarodiče, i z přítelovi strany. A už na tom nemíním nic měnit. Pak ještě zkoušela procpat nevlastní bratry, ale ty jsem už neviděla takových 5 let nejmíň, takže jsem jí na to ani neodpověděla. Jsem to ale mrcha dcera. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: :-D nejhorsi je, ze donesla do prace katalog a uz na tom zacina ujizdet pulka firmy, tak si asi budu muset nechat zajit chute :-S a bud rada, ze te zadny problemovy host nenapada! ;-) tipata: no to teda 8-) btw co rikala na to, ze se nakonec neberete v kostele?
Odpovědět
Profilova fotka
S tím se smířila celkem rychle, mnohem líp, než přítelova nevlastní babička. Ta mi zdělila, že tajně doufala, že ho dotáhnu do kostela. Nevím přoč, teda vím, s mojí státnicí z teologie se to asi předpokládalo, ale já se netajila tím, že církev pro mě není to pravé ořechové a že kostel nepřipadá v úvahu. :-D
Odpovědět
to u nás je zase polovina lidí zděšená z toho, že to v kostele máme a neví, co tam budou dělat a jak se tam mají chovat :-D, asi si představují, že budou klečen na kolenech a farář do nich bude něco hustit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se taky hlásím, 23.8., Brno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, to ja bych nekomu na svatbu do kostela sla rada :) Kait vitej :-) A obvykly vyslech: Co mate zarizeno? Co nemate zarizeno? Kolik mate lidi? A tak dale, a tak dale.
Odpovědět
Holčičky, holčičky - copak je to za stránky, o kterých tu tak básníte? ;-) Taky se chci minimálně pokochat :-) (ne-li objednat). Janinek: já radši mlčím. U nás většina nevyřízeno, musím si udělat soupis toho, co je potřeba. To nejhlavnější je teď asi hostina, i když tu už asi nebudeme hrotit a necháme to v té restauraci. Pak bychom měli doladit ještě barvu kytky (a možná už je načase ji i zařídit), od které se budou odvíjet další věci.
Odpovědět
Profilova fotka
A ty to mas cele v Praze?
Odpovědět
Janinek: Jj, pokud teda Průhonice ještě počítáš jako Prahu. Jinak vyrážet budeme od nás ze Smíchova a hostina bude zase na Smíchově ;) My máme, ač jsme oba naplavenina, prostě Prahu rádi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jo, Pruhonice, jsi to tu urcite uz rikala. No to budete mit krasne tam v zahradach budou super fotky. A je hezke slyset, ze "naplaveniny" maji rady Prahy. Znam spis lidi, co se pristehuji a pak tu desne nadavaji. A misto na hostinu uz mate zamluvene nebo jeste hledate a vahate?
Odpovědět
Byli jsme se podívat na několika místech v Praze - Viniční altán, Letenský zámeček, Libeňský... ale Průhonice mě chytly za srdce jako jediný ;-) Hostina původně měla být formou rautu u nás na zahradě, ale nakonec neklapla známého cateringová firma, mají jinou akci, takže teď něco hledat, zajišťovat kdo co udělá a zajistí - kašlem na to. Zašli jsme se mrknout na jednu restauraci, která je kousek od nás, dva měsíce stará, moc příjemná a moc lidí o ní ještě neví ;-) Takže budeme nakonec asi tam :) Praha - spousta lidí na Prahu nadává, já bych neměnila ;-) Vyhovuje mi životní styl tady, všechny možnosti, navíc tancuju kubánský a brazilský tance a ty jsou mimo Prahu jen omezeně, takže já bych z Prahy šla jedině někam do zahraničí, kdybych měla vybrat, tak Španělsko nebo Itálie :-D Jinak když jsem se sem před lety stěhovala, má kamarádka mě varovala, jak jdou všichni do Prahy s velkými ideály a za pár měsíců jim leze Praha krkem a vrací se tam, odkud přišli ;-) Bylo třeba ji vyvést z omylu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to me tesi :) U te restaurace je asi nej, abyste ji meli jen sami pro sebe a pohodlne se vesli.
Odpovědět
Profilova fotka
Vcera jsme meli vyroci, delala jsem novou vecu a dortik a vubec mnamky a uplne jsem v tom shonu zapomnela tady nahlasit, ze mi psali, ze jsou hotove prstynky. Tak dnes nebo zitra pro ne pujdeme asi :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi už máme pro ženicha boty,hlásím vše hotovo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?