23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, ty mas s temi oznamky nehoraznou smulu. Ale zase to ber tak, ze ty si to spatne vyberes ted na tomhle a pak uz ti pujde vse jako po masle. A za par let, i tydnu, se tomu budete smat. Ja dnes koupila obalky. A krajku na populnocni saty. Svadlena vymyslela, ze tam vlepime krajku, at v tom nejsem jak balon. Tak se tesim na ctvrtek na zkousku. A mam nejake stuhy a tak, ktere chci zkusit na auta, tak jsem zvedava, co mi z toho vyleze.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja o albu jeste nepremyslela, tak uvidim. Nektere ty gratulace jsou fakt osklive.
Odpovědět
To doufám Janinek, protože to, že mi jinak uspořádali text na oznámení je prkotina, i když teda naštve pořádně :-). Ale nedovedu si představit, co bych dělala, kdyby mi bouchla restaurace nebo tak něco
Odpovědět
Profilova fotka
Já asi album udělám a nějaké nepřejícné gratulace mi můžou být u toho, kde záda přechází v nohy. V albu z příprav mám stejně jen osobní fotky, aby rodina na jihu věděla, co a jak bude. Takže uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, mas strasne nadherna oznamka. Ta skladacka je fakt pekna. A vubec ta cela tvoje tvorba je pekna.
Odpovědět
no vidíš, až teď jsem na to koukla, tipata jsi fakt šikula. já ho děkat nebudu, protože přítel nestojí o to, aby si ho kdokoliv mohl prohlídnout na netu a já vlastně taky ne
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, říkám, že mě to baví, máte to vidět u nás ve třídě a na chodbách, strašně ráda něco kutím a doma to mít nesmím (zbytečné kraviny na které se práší), tak to odnášejí děti ve škole. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Skdoa, ze nejsi v Praze, hned bych te zamestnala :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teoreticky se dá papír poslat i poštou, mám teď celý měsíc a půl dovolenou a po práci toho taky nemám moc na práci, když nejsou děti. ;-)
Odpovědět
To je nádhera, já si vždycky přála být učitelka, nevím, proč jsem se na to nedala.......tipata třeba po vatbě děti budou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja tady taky asi delat svatebni album nebudu. mame beztak vlastni webove stranky, takze fotky dame asi jenom tam :-) tipata: jako jestli by ses doma nudila, tak ja mam asi tak sest tun pradla na vyzehleni a taky bych potrebovala umyt okna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz je rec o tom pradle ... :-D To spis ti budu psat o rady. Az zase neco vymyslim a zjsitim, ze mi to nejde.
Odpovědět
Článek se načítá
když je řeč o těch oknech.... :-D koukám jsme na tom všechny nějak podobně 8-) já se stále nedostala k výrobě jmenovek a to je asi tak jediná věc, ketrou jsem schopná sama uděllat, aspoň v to doufám :-D . jo a pak ještě asi nějaké mašle nebo tak
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: taky te nebavi zehlit? :-D jsem dneska konecne poslala oznameni, hura :-) jinak jsem drahemu ukazala ucesy, ktere jsem si predbezne vybrala a ten, co se mi libil nejvic, se mu samozrejme nelibil vubec :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, ja mam zase strach, ze sjem se precenila. Ze jako mam v planu jeste delat ruzne ty veci a mam na to nakoupeno, ale ze pak treba jako mi to nepujde. Ale tak ty jmenovky a vyvazky zvladnu. A masle na zrcatka aut take nejak spacham. Fender, ja moc nezehlim. Hodne ted veci "vyvesuji" a nosim dokola to, co nemusim zehlit. Pritel si zehli tricka (teda vetsinu jen vyvesuje) a ja mu zehlim oblekove kosile a kapesniky. Jinak proste podle potreby vetsinou zehlim veci, nez je potrebuji. Pred odchodem. Samozrejme se mi pak casto stane, ze nestiham a nemam co na sebe, protoze neni cas na zehleni a musim na sebe hodit neco jineho. Jako moje mamka zehli vsechno a od toho jsem ted upustila. Ale az prijdou deti, tak proste budu zehlit kazdy rucnik. A uces je urcite pekny, on tomu nerozumi. Oni si to hlavne enumi predstavit. Pak ti bude riakt, jak jsi nadherna a ani nepozna, ze jako ten uces kritizoval.
Odpovědět
Profilova fotka
mi zbyvaji nechat vytisknou jmenovky, mam uz je nachystane, delali jsme si je tez sami. ja svoje veci taky skoro nezehlim, sem tam neco, co se nevyvesi.... ale jirkovy doktorske hadry do prace jsou nevyvesitelne a hlavne nevyzehlitelne ]-( no, taky spoleham na to, ze to v realu bude brat jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žehlení je jediná věc, kterou dělám z donucení a mýt okna stačí 1x ročně na jaře, až je teplo. U nás v 7 patře na ně zvenku nikdo nevidí a my přes ně ven vidíme. Proč být otrokem čistoty, chudáci děti, pak nebudou mít zádnou imunitu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: problem je, ze my v nasem devatem patre pres ne prestavame videt :-D jdu delat halusky, pak za vama jeste nakouknu x-)
Odpovědět
Já jsem naštěstí vývazky objednala tady na beremku od mareky a jsem mooooc ráda, nedovadu si představit tu piplačku a hlavně, kdy bych to dělala. Já jsem teď spáchala rybízový koláč a drahý se olizuje až za ušima. a oznámo pochválil,takže už jsem v klidu
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, jestli se doktorske obleceni zehli tak, jak to vypada, tak to potes. My mame jedny kratasy koupene s Martinem stejne a tam je milion zasevku a jinych kravin a ty zehlit je peklo, je to len hodne, takze jeste se to skoro nevyzehli. A myti oken ma delat muz, ne? Spolu s luxovanim samozrejme. Jsem vzdy v soku, v kolika rodinach tuhle zakladni vec neznaji. A ja v nasem druhem patre na ta okna radeji moc nekoukam. Ale potrebovala by uz. Dobrou chut preji. To me ceka jeste nakup a hadriky s mamkou a vecer bude teda salat, hubnu. Martin k tomu bude mit chleba s debrecinkou. Mnamka ho ceka zitra.
Odpovědět
Profilova fotka
Tééééda! Vy jedete! Tak halušky,koláček,salátek,hmm vy si dáváte do nosu.Proč jste mě nepozvali?Dejte aspoň fotku do alba :-D
Odpovědět
Ty žehlíš oblečení doma? Na to nemají firmu nebo dělá v soukromé ambulanci? Gabcer dala bych, ale už 3 měsíce jsme bez foťáku, nemůžu vyfotit vůbec nic, štve mě to
Odpovědět
Profilova fotka
No, mě zbývá doma jen cuketový nákyp s bramborama od neděle. Až ho dojím, nemám ani páru co budu jíst, jen pro sebe se mi vařit nechce.
Odpovědět
to taky vždyckiy nemám ráda, i proto, když mám být sama doma, odjíždím nebo jsem raděj v práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si vyvazky tez objednala ze svatebnihoatelieru :-) halusky byly dobre, jirka asistoval 8-) kdyz jsem sama, tak taky nevarim. jim zasadne cinske polivky :-D jo, firmu na to maji, akorat ze jim to strasne dlouho trva a obcas to prijde bez nohavice :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my uz take po veceri. Nakonec jsem jeste koupila brusinkovou pastiku. Jinak jsem s mamkou moji koukaly po satech pro ni a nic jsem neobjevily. Zklamal me Marks & Spencer, dke nemaji skoro zadne spolecenstejsi saty ted. Ale maji tam hodne slev a kalhoty za 300 - 500. A ted striham svatebni instrukce. K pranicku davame karticku ke stolu, pak karticku ohledne daru a pak normalne uz vytiskle na A5, v kolik, kd, co spolu s kontakty a www. Tak se to snazim elegantne rozstrihavat na pulky, je to tiskel dve na jednu stranku vedle sebe. A pak se vrhnu na nadepisovani obalek.
Odpovědět
Profilova fotka
moje mamka tez nic jeste nema. navic vubec neni satovy typ, tak jeste ani nevi, v cem teda nakonec vlastne pujde. my jsme k oznamenim dali jen pozvanky ke stolu. dary mame vyresene seznamem na webu pro kamarady, rodine jsme rekli o finance. organizaci dne uz jsme taky soupli na web.... a prave jsme dopotili zasedaci poradek, no to byla teda maturita..... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nadepisuji ted obalky a pak uz budu rovnat ta nase lejstra. A jeste jsme oba podepsali ty instrukce teda :) Akorat me ted Martin znejistel, pisu vse zlate a ze to posta neprecte, ale tak mne to citelne prijde dost. Tak snad mu to zitra vezmou.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tchýně má moc pěkné černo-bílé šaty a moje matka si včera koupila kostýmek. Obě mají bílé boty, ještěže já mám červené. :-D Já už mám obálky nadepsané. Ohledně té barvy písma mám taky pochybnosti, celkem si potrpí na černou nebo modrou. Zasedací pořádek byl porod asi u všech, nám pomohla tchýně, ví koho k sobě posadit může a koho radši dál od sebe. Je prostě skvělá.
Odpovědět
Profilova fotka
Zasedak jeste nemam. mame stul do U a ode me je vice hostu. Tak resim, jak to pojmout - jestli kaslat na prislusnost a zpusobit chaos nebo proste moji nerodinu dat na stranu Martina.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?