23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tam u me obalky nemaji.
Odpovědět
to je blbý, protože ty netipický rozměry se fakt špatně shání...u nás ale o jedné prodejně vím, ale není to tam zrovna nejlevnější
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mame v zaloze ty za deset. Ale zitra pujdu do mesta a jeste se podivam.
Odpovědět
to já pořád nevím, jakou kytky....Ty už máš vybrané?
Odpovědět
Profilova fotka
Kyti bude 17-19 ruzi v barve zlute, champagne a jemne ruzove. Bez niceho dalsiho a stonky opentlene. Zluta bude prevazovat. Korsaz zenich - jedna zluta a dve minismetanove, trochu zelene. Svedci a tatka jedna zluta. Na stul neco maleho - zlute ruze opet.
Odpovědět
nemáš někde fotku? a už víš, jak se budou pohybovat cenově?
Odpovědět
Profilova fotka
Ukazala jsem ji par fotek, co jsem nasla tady nebo na netu a dohodly jsme barvy a ted jsem ji posilala na mail ty fotky. Mi posli do IP maila, ti to preposlu. A predbezne jsme dohodle takto 3000 -3500Kč za kytici pro nevěstu,ženicha,svědky,maminky,babičky. - 3000Kč za aranžmá na stoly , +/- 10% tolerance u všeho Babicky budou mit tri ruze s pentli a maminky pet ruzi s pentli. To aranzma an stoly asi bdue za mene, chci to udelat mensi, aby se to veslo. Ale mozna jich budu chtit vice, tak uvidim. Chtela jsem i oblouk, ale to byly dalsi tri tisice, tak ho nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jak se tu resial zkosuka vlasu a makeupu, nakonec mi to bude delat sestra fotografky. Ale jede ted na mesic pryc, takze zkousku mame v utery 19/8 - takze bude sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek ? Tak toto mi už prosím nedělej,nedočetla jsem to až do konce-to jak jsi psala 3-3,5 tisic za kytku nevěsty a málem jsem se vyvrátila.Týý jo,až je mi teď zle. Už jsem se zlekla že to tak opravdu výjde,nevšimla jsem si nejdřív že to je za všechny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Promin gabcer :) Budu na to priste myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: ty za to nemůžeš,ale fakt mi div nevypadly oči z důlků. UUUF
Odpovědět
Profilova fotka
Tak me by take kleplo. Mne zase prisla hodne ta vyzdoba, ale asi ji omezim. Prijde mi, ze se na stul proadne nevejde, takze dam neco pred nas a pak na stoly neco mensiho. Holky, porizujete si na polivku bryndaky? Mne se moc nelibi ty ubrusy.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janinek : Já výzdobu neřeším,řekli mi že výzdobu zajistí,kolik si za to budou účtovat to sice nevím ale budou tam jen malé ikebanky tak to stačí.jsou důležitější věci. Já bryndák mít nebudu,mi přijde ubrus v poho,zase se mi nelíbí jak má někdo bryndák ve tvaru srdce potistený a tak,příjde mi to přeplácané,ale záleží na vkusu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja bych prave chtela neco mezi.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek? no možná kdyby jsem viděla nějaké fotky,tak by se mi taky líbil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebniatelier.cz/images/... treba tohle Proste bily a maximalne monogram a datum.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek: my máme velmi atypické oznámení, takže jsem si obálky (stejně tak i to oznamko) vyráběla sama, se vším všudy jsem se vlezla do 200,- s 30 oznámeníma. Ty, které budeme rozesílat, strčíme do klasické obálky i s tou vyrobenou a na Slovensko to dáme do bublinek. Kytka pro nevěstu bude předběžně stát i s korsáží kolem 2000,-, protože mám kaly a ty jsou drahé. To fender: zrovna ten víkend 18.-20.7 svědčím na svatbě té druhé Kačeně, to je náš klasický pech. Pak ten další dojedou tcháňovci. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A jak jsi tvorila obalky a z jakeho papiru? A co lepeni?
Odpovědět
Profilova fotka
Obálky z klasického bílého skicáku, na rozměry oznamka jsem přidala 1cm a udělala ouška po stranách a slepila herkulesem na štětečku. Tu zalepovací plochu jsem zastřihla ozdobnýma nůžkama a nezalepovala, jen ohla.
Odpovědět
Já jsem si taky tvořila oznamko i obálky sama, vyšlo mi to cenově nějak podobně jako Tobě.
Odpovědět
Ahoj holky, po dlouhé době jsem se sem zas dostala, měla jsem teď dost velkej frmol v práci. 14 dnů jsem tu byla prakticky od rána do večera, takže na svatbu nebylo ani pomyšlení, minulej tejden k nám přijel táta - dělal nám jezdící vrata na dvorek, takže to šlo taky všechno ostatní stranou a teď rekapitulujeme a já se děsím :-D :-D :-D Oznámení původně měla nechat tisknout partnerova mamka, neb se v téhle oblasti pohybuje (návrh včetně obrázku máme vlastní), jenže se k tomu pořád moc neměla s tím, že to bude moc drahý a že u nich mají už hotový oznámení za slušný peníze a že a že a že. Tak jsme to nakonec zadali tiskárně v Praze - žádná láce, 50 ks nás vyjde na 1 500,-, ale je to jen díky tomu, že partner chce mermomocí obrázek ve zlaté barvě a vybral si speciální papír, jinak by to vyšlo finančně líp. Do toho nám vybouchnul raut, který nám měla dělat svědkova sestra - mají v tom termínu jinou akci a až někdy před týdnem nám řekla, že to nestihne. Takže teď začne maraton obvolávání těch, které chceme pozvat (ač ještě nedostali oznámení - a na ty čekat nemůžeme, budou tak za 14 dnů, to už je pozdě) a zjišťování, kdo přijde a kdo ne, dle počtu lidí budeme poptávat cateringové firmy a podle ceny se rozhodneme, jestli catering u nás nebo nějaká restaurace. Do toho všeho musíme dořešit (v případě cateringu) kolik bude potřeba pracantů (počítám 3 - 2 na jídlo a pití, 1 na nádobí) nebo jestli uděláme jen teplej bufet + raut, kdo udělá výzdobu... Kytky nemáme zajištěný, není jasný, kdo pronese proslov (jen doufám, že ne můj taťka, s jeho výřečností bychom ho poslouchali ještě druhej den), jak půjdeme na zámek (jestli spolu nebo s rodiči), co uděláme s pozvanými v době, kdy se budeme fotit v parku... Čas kvapí, už je na to prakticky jen měsíc, my se před 3 týdny díky spoustě práce zasekli na mrtvém bodě a teď nám toho chybí spousta dodělat. Hlavně, že jsme stihli s mým i partnerovým tátou objet krámy a sehnat jim obleky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme si taky oznameni delali sami, ale rozmery jsme prizpusobili velikosti obalky, takze v pohode. koupila jsem barevne obalky v papirnictvi, vysla na 3 kc jedna. oznameni (66 s) + pozvanky ke stolu = cca 900 kc. jeste ale nemam vytistene jmenovky. a na polivku budeme mit ubrus, mne se zas moc nelibi ty bryndaky. tipata: proc me to VUBEC neprekvapuje? :-p my uz pak srpen mame zabity, Jirka ma sluzbu a pak mame dovcu
Odpovědět
tý jo petardice, to Ti vůbec nezávidím...ale na druhou stranu, my zase nemáme ty obleky bryndák nebudeme mít určitě, taky se mi vůbec nelíbí obálky jdu shánět dnes, pokud neseženu, budou takové jaké nám dají k oznámení zadarmo....vyrábět se mi nic nechce a hlavně na to ani nemám čas
Odpovědět
Já jsem nejdřív vyrobila oznámení, přičemž jsem vůbec nemyslela na obálky. Pak jsem se zděšením zjistila, že oznamko má nestandartní rozměr, tak nezbývalo nic jiného, než si obálky udělat ;-) Jinak přípravy jsou u nás zatím nějak v klidu. Abych pravdu řekla, zatím mi to všechno nějak nedochází a mám pocit, že je zatím času dost 8-) Ještě nemám ani šaty - šije mi je mamka, tak snad to stijneme ;-)
Odpovědět
tak teď jsme vlastně zjistila, kolik mě budou stát ty oznámka a ona je to docela pálka:-).....ještěže k tomu dávají ty obálky, kašlu na to, žádné jiné, nějaké drahé, kupovat nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak po petardici jsem ráda, že už jsme to všechno stihli v předstihu. Dokonce jsme zvládli obléct i mé dvě sestry, což s jejich výškou 165(+-) a velikostí 32/34, bylo umění. Proslov má zatím na triku můj bratr-svědek ženicha, sice nadával, ale ono mu nic jinýho nezbývá, když nás zná oba. To fender: Ale teď tyhle dva pracovní týdny mám muže na služebce v Polsku, jsem sama doma :-D
Odpovědět
a užíváš si to tipata ;-) ? já když mám přítele pryč, třeba jen na tři dny, tak jsem raději taky v práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v noci se budu bát, dnešek ještě bude cestovní, vracím sestry domů. A co se týče práce, tak mám zaslouženou dovolenou, které většina mimo školství říká prázdniny. Ale jinak si to obvykle užívám, ono nám vždycky prospěje, když si od sebe na čas odpočinem.
Odpovědět
tak to jo. Jak dlouho jste spolu?My se teda většinou snažíme vybírat dovču spolu. Ale aspoň máš naprostý klid na přípravy na svatbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Spolu jsme 6 let, 2,5 roku spolu bydlíme a dovolenou máme vždycky společně, jen ta moje je trochu delší. Zase muž si vzal dovolenou začátkem května byl doma, já v práci, v klidu si programoval a byl spokojený. Jediné, co si z príprav už jen užiju, je dodělání pár jmenovek a odeslání oznámení, jinak vše hotovo a nezbývá už jen trošku víc cvičit pro dokonalou figuru :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?