23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
ukaž mi ty šatečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky vidím, že Vás tady moc není, jen věrná janinek a diggi. Já jsem na tom s časem dost bledě :-( . nevím co dělat dříve,musíme dodělat terasu než odjede Miloš na soustředění ( což je za 14 dní ) navíc je venku pěkně a tak trávím dny na zahradě s klukama a svatba jde nějak bokem, ale snad to o prázdninách nějak doženu. Taky mi děla starosti oznámení, nevíme totiž ještě kde svatba bude, a tak to musím nějak šikovně formulovat na to oznámko ale nevím jak, takže tady jsem na bodu mrazu :-( .
Odpovědět
janinek, tak co, ja se tak těšila na ty tvoje šatky, pochlub se, jaké jsi vybrala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak on sem chodi i obcas Martin, takze do ablicka satky nepujdou. Nemluve o tom, ze fotky nic moc, ale nejak to vymyslim a poslu kdyztak v IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
A uz mam tricet vyvazku! A normlane nektere dva a nebo i tri jsou skoro stejne :) A dosly maslicky, jeste mam asi na deset, ale mam malo bile uz, tak musim dokoupit.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek no ty jsi šikulka, já jich mám 55 a budu muset ještě přidělat , nějak nám ti lidé přibývají. Vývazky mám v albíčku, ještě teď mě bolí ruce byla to celkem fuška.
Odpovědět
Profilova fotka
Dydis,jeeeeeeee, ty je mas tak pekny. Moje jsou takove unikaty :) Jsme u rodicu, tak pak doma je vyfotim. Uz jsem spotrebovala vsechnu bilou, tak musim dokoupit a dodelat. Mam jich ted 40. Ale tech prvnich pet mozna deset mam jine, takze je stejen budu muset predelat. Ale docela me to ba, delam to vzdy u telky nebo kdyz si s nekym povidam. Strihani jmenovek bude horsi. Ty vlnky jsou peklo. No nic, jdu na obidek.
Odpovědět
dydis fakt máš ty vývazky moc pěkný, stejně jako já kupovaný ;-) . budeš tam dávat myrtu?
Odpovědět
Profilova fotka
Sice to neni na mne, ale ja ano.
Odpovědět
špatně jsem to napsala, mělo tam být budete ;-) nevím, jestli jsem to tady už nepsala, ale mám koupené botečky na svatbu, jsou moc krásný, škoda, že nemám foťák
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, k botkam gratulky. Take budu shanet. Od uterka teda. Zitra em ceka zarizovaci den, protoze jedu na cely den do Rakovnika a okoli zarizovat svatbu. Urad, fotografka, hotel, vlasy, kytky a cestou zpatky tam chci strcit dort. Tak jsem na sebe zvedava. Uz jsem to s myrtou zkousela, mamka ma malou v kvetinaci, vypada to hezky. Mam je takove jemne, tak mi prijde, ze se to k sobe hodi. Uz jsem to psala v jinem tematu, tu myrtu chci mit jako jednu z mala tradic, co teda dodrzime. Kdyz jsem u toho, jake tradice se chystatte dodrzet a ktere naopak odmitate? Me ted za nas napada jen myrta, talire, polevka a ze me Martin uvidi az pri obradu.
Odpovědět
Profilova fotka
myrtu určitě dáme,chystám se tetě ostříkat keř na zahradě :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mamka ma takovou mini v kvetinaci, takze by stacila tak na deset lidi a to pocitam, ze do srpna naroste :)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, co to tady zase je? Teda spis jaktoze tu nic neni? ;-) Nejake novinky? Ja dnes mela spoustu zarizovani.
Odpovědět
ahojky! já se sem dens vůbec nedostala. tak se pochlub, co vše máš domluvené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak byla jsem na urade, s fotografkou se domluvila, v hotelu zase neco dalsiho domluvila, pak jeste kytky (tam se mi chtelo z ceny omdlit) a bohuzel uz sjem nezvladla dort a vlasy/make-up. A jsem silene utahana a desi me, kolik nam toho jeste chybi.
Odpovědět
já jsem teď neuvěřitelně rozladěná...poslali mi náhled oznámka, měl být finální....úplně každou věc udělali jinak, než jak jsme se domluvili...jsem zděšená
Odpovědět
Profilova fotka
To je to, jak jsi uz rikala minule, ze se porad ptaji? Tak snad ti to predelaji, jak chces.
Odpovědět
jo jo, to je ono...krize...poslala jsem jim další pokyny, uvidím.....ale tak jak mi to dělají oni, bych si to dokázala udělat taky a ještě by to bylo aspoň barevně podle mých představ...jsem fakt zklamaná
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to me mrzi. A kde ti to delaji? Neco znameho velkeho nebo maleho?
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky, tak já právě odeslala objednávku na oznámka, do týdne je mám doma tak jsem zvědavá a doufám, že dopadnu líp než diggi :-( . Kadeřnici už mám taky zamluvenou no a make up neřeším, namaluji si oči, rty šmrncnu líčka a bude to. Mám strach, že by na mě kosmetička napaplala make upu a já bych nebyla já :-D, opaluj se dost do hněda, už teď vypadám jak bych přijela z Malorky, ale přišla jsem na to, že si při slunění musím sundat ramínka, abych je tam neměla vyznačené :-D , jsem si myslela že přípravy svatby a vše kolem je větší sranda, ale ono je to spíš někdy stresující :-| . No až budu mít opravený foťáček nafotím i ty moje jmenovky, ale jejich dělání mě fakt neba.
Odpovědět
ne spíš malá forma, já je pořádně ani neznám, dostala jsem na ně doporučení....uvidím, jak to zvládnou opravit, když to nepůjde, tak si to asi uděláme sami nebo já nevím...myslela jsem, že touhe dobou budeme už oznámka rozdávat ]-( dydis budu držet pěsti, ať jsou podle tvých představ
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nekdo se malovat nemusi. A pak tu jsme my, ktere musiem :) Jmenovku mam zatim tu jednu a to je vzorek,t a zadni strana je rozstrihana. Nejhorsi je to strihani tech vlnek, nedari se mi moc udelat ROVNOU vlnku. Ale byla jsem prozirava, takze to bude obyc bily papir, Martin mi to v rpaci nekolirkat vytiskne a budu strihat tak dlouho, dokud se kazda nepovede. Jen ted premyslim, jestli to zdobit nejakou kytickou. Nebo treba dat srdicka do kazdeho rohu.
Odpovědět
já tam určitě nějakou kytičku nebo mašličku dám, sice mám ráda jednoduché věci, ale bez toho by to bylo moc obyčejné
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tam zkousela dnes nejake kyticky a nejaka srdicka, ale nejak tam nesedi, tak uvidim. A uz mam stuzky na dalsi vyvazky.
Odpovědět
došel mi nový náhled na oznámka...stále katastrofa, mě už připadne, že mluvím čínsky nebo nevím. ve čtvrtek taky půjdu nakupovat tady ty věci na jmenovky a tak
Odpovědět
Profilova fotka
Si z tebe asi delaji srandu, ne?
Odpovědět
už sama nevím, co si o tom mám myslet...jestli toho mají hodně a to moje odflakují nebo nevím fakt
Odpovědět
Profilova fotka
A jak to ted vypada a jak by to vypadat melo?
Odpovědět
Budeme mít oznámko s fotkou, takový co mám myslím v albu. Posílám jim pořád dokola tu fotku, oni ji pořád nějak mění a upravují, vypadá to hrozně....pak jsem řekla, že text chci vínový...co si představuješ pod vínovou barvou? já tmavě červenou...oni mi pořád posílají růžovou, tak už fakt nevím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?