23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
mě se ty potahy taky líbí, ale rozhodně ne ty, co má ta restaurace, vypadají jako z prostěradla....mají asi pět salonků, takže je určitě možný, že v některým někdo bude...každý má ale samostatný vchod, sociální zařízení, prý bysme se neměli potkávat...no tak jsem zvědavá :-) taky nějak nemám chuť někomu volat a něco zařizovat, jsem v nějakém útlumu :-) , zároven mě to stresuje a vím, že bych měla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako tak jsem ted byla hyperaktivni primo a pro dnesek to beru, z emam jako vystarano :) Domluvila jsem si schuzku na urade a jeste s fotografkou. Na pondeli. Mozna zkusim jeste kytky :)
Odpovědět
Tak to jsi šikula :-D Kytky jsou další problém, vůbec netuším, kde je budu obědnávat...a hlavně, těch peněz zase :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nam doporucil nekoho manazer hotelu, nasla jsem si i fotky, takze pak bude otazka ta cena, co me omyje :)
Odpovědět
tak já nějaké stránky an různá květinářství taky mám, jde jen o to, odhodlat se, zajít nebo zavolat, zjstit možnosti, ceny a potom vybrat..............když ono mě to asi nějak přestalo byvit i proto, že přítel se moc nezajímá, na všechno má čas a mě nebaví zařizovat všechno
Odpovědět
Profilova fotka
Ja teda jedu, tak mam pondeli 9:00 urad 11:00 Fotografka, pak manazer hotelu 15:00 Kvetiny Ja snad dneska pujdu i zkouset saty nebo co. I kdyz v tom desti se mi nebude chtit. Hele, oni muzsky jsou takovi, ze jako je nebavi to zarizovani a shaneni. Kouknout a vybrat doma na obrazku, to jo, ale behat za tim, to ne. Ale pak ti vse pochvali a bude rad. Pokud bys chtela pomoc s kytkami, tka mu dej seznam cisel, kam volat a k tomu seznam otazek - zaloha, doprava, fotky, ceny. Prost ejim to clovek musi pripravit. Nebo to obejdete spolu, ze potrebujes jeho nazor, aby se to libilo jeho mame i :) Si splhnes.
Odpovědět
tak na to šplhání já právě nejsem....buď chce sám a nebo ne a to je jeho problém :-) ...pak je vždycky strašně překvapenej a proč jsem mu to neřekla...když nemá zájem, tak já se nedoprošuju :-D do těch šatů už jdi, budeš to mít za sebou, uvidíš, že vybereš a budeš z toho mít dobrý pocit, že další věc je za tebou
Odpovědět
Profilova fotka
Ja cekala, ejstli zhubnu, ejzne ted s tim zubem jsem byla uplne mimo a nemela na zkouseni ani pomysleni, hlavne s oteklou pusou. Ted mam zase trauma, ze jim tam omdlim, protoze se nemuzu vubec ohybat dolu hlavou. Tak jsem jeste aktivne volala zmenit rytinu na prstynku.
Odpovědět
a jakou za jakou jsi změnila? tak až se k těm šatům odhodláš, určitě vem někoho sebou, ať máš konzultanta a najsi na to sama
Odpovědět
Profilova fotka
Prstynky totiz mely zadrhel, ktery nam do te doby nedosel. Ten muj ma kaminky dokola na celem prstynku. A pod kazdym kaminkem je dirka. Tudiz moje rytina byla omezena. Chteli jsme jmeno a datum, ale to do meho neslo. Takze ja mam M * J * 20 * 08 * 08 - ty hvezdicky jsou ty diry. A Martin si nevim proc nechal J.M. datum. pak doma uznal, ze to bude hezci bez tecek a s plusem, tak jsem to tam volala zmenit na J + M 23.08.08. Na saty s konzultantkou pocitam, proto prave nepujdu dnes :) A stejne nemam vhodny fotak. mame takovy velky, s tim nikam chodit nechci, musim si pujcit od nasich ten mensi.
Odpovědět
to my jsme foťák ztratili, teda spíš můj drahý ho ztratil, takže už nevyfotím vůbec nic my budeme mít oba na prstýnku vyryto clé jméno a datum
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme chteli take, jenze nas nenapadly vubec ty dirky.
Odpovědět
Článek se načítá
je pravda, že já tam mám taky kamínky, ale jen tři, takže z druhé strany by se to mělo v pohodě vejít...aspoň tedy pan zlatník nic neříkal
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja mam kaminky dokola celeho prstynku, dala jsem si uz fotku do albicka. A to se tam ejste musi dat punc a ja nevim co. No, s panem jsme to spocitali na sedm "der", kam si muzu neco nechat vyryt.
Odpovědět
ale na tom obrázku máš jen tři kamínky ne, to bude jiný jo?
Odpovědět
Profilova fotka
To je on, ony jsou dokola celeho prstynku po te "care". Tady to neni videt, je jich asi devet.
Odpovědět
aha, tak to jo...teď jsem koukala na lístek od zaplacení zálohy, že bysme je měli mít už za dva dny hotové, tak jsem teda opravdu zvědavá, jestli budou...jé, já se těším a zároveň bojím, aby vypadaly podle představ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budou urcite krasne. Byli jsme asi na peti msitech a snad pokazde si tam nekdo vyzvedaval prstynky nebo nam ukazali nejake k vyzvednuti a byly nadherne.
Odpovědět
budu Ti věřit :-D ...teď jsem si vzpoměla, že mám ještě jednu novou věc, došla mi bižu, takže už mi zbývá jen čelenka, spodní prádlo a boty, s těma je trošku problém, protože teď už jsou všude jen zbytky no a taky řeším, jak s hudbou v kostele
Odpovědět
Profilova fotka
No vidis, kolik toho uz mas. Ja jeste vcera domluvila pomoc s pozvankami, udela mi to kamaradka graficka. Ted mam problem s hudbou, protoze kapela odrekla.
Odpovědět
my po dlouhém rozhodování, hádání a zoufalství máme nakonec dj. v životě jsem ho neslyšela hrát, vybral ho přítel. je jasný, že živá hudba je lepší, ale já už jsem na tohle nějak rzignovala a je mi to nějak tak jedno, nějak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavne ze to mas z krku.
Odpovědět
to jo, ale já doufám, že to nebude nějakej šumař a že se trošku i postará o zábavu a hlavně pořád nevím, jak to vyřešit v tom kostele
Odpovědět
Profilova fotka
Ze nevis co nebo jestli ti to zahraji?
Odpovědět
no mluvila jsem tam s tím farářem ptala jsem se, jak to je s hraním na svatbách...že tam mají prý nějaké tři holky, co hrají, ale že neví, jak moc budou ochotné hrát...tak zase nevím, na čem jsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, tak si tam zavolej, domluv s nimi osobne schuzku, at donesou repertoar, rekni si o ukazky nebo kdy je muzes slyset. Ja si domluvila jeste schuzku kvuli dortu a zakuskum. A zitra jdu do Kleinodu na saty, tak jsem zvedava.
Odpovědět
To jo, ale nejdřív musím z toho faráře vytáhnout kontakt :-D Nějak mi to zase blbne
Odpovědět
Profilova fotka
Jako BRS? Mne to dneska jede, tak snad jsem to ted nezakrikla. A vytahni, vytahni. Clovek s emusi porad pripominat totiz a nalehat.
Odpovědět
Tak teď jsem zadala poslední instrukce k oznámku, tak doufám, že už to bude oki. Už se domouváme měsíc, přes email a pořád něco nevědí, nerozumí, pak mi poslali náhled...moc pěkný, ale úplně jiná barva písma, než jsem chtěla...tak doufám, že te´d už to bude v pořádku a už se konečně začne tisknout
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, bud rada, ze se ptaji, alespon to mas dobre. Zname se stalo, ze ji to vytiskli bez tpani a pak tam byly chyby a jeste to vypadlao jinak, byla na omdleni. Oznamko mam ted take v planu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?