23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja to beru take vs epo kouskach. Jinak lsitky by ti meli dat i v kvetinarstvi, zaadarmo. A docela dlouho vydrzi.
Odpovědět
počkej myslíš sušený lístky třeba z růží?
Odpovědět
Profilova fotka
Zive. Na ten den to staci.
Odpovědět
to je fakt, to mě ani nenapadlo...ale je divný, že by to bylo zadarmo, nechce se mi věřit, že by mi v dnešní době někdo něco jan tak dal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak tady mam teda ty kaminky a prvni dve vlastovkove vyvazky, ale musim jeste je vymsylet jinak, proporcne mi prijdou kratke. http://img58.imageshack.us/img58/9735... A jmenovky, prvni jsou srdicka vystrihla vystrighovatkem, ale to moc nejde, ze to tam na kraji se vzdy roztrhne. Druhe je nalepene zlute srdicko tam, predtim vystrihle tim vystrihovatkem. Trenuji ted strihani temi nuzkami, neni to snadne, ale bavi me to. http://img162.imageshack.us/img162/81...
Odpovědět
Profilova fotka
Tam, odkud ti budou delat kytky, by to snad mohli udelat. Martinovi je dali v kvetinarstvi, kde mi kupuje kvetiny jen tak. Ze chtel jen ty listky a dostal hromadu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zapomnela dat tu druhou fotku. Je sice nic moc, ale uz jsem zase schovala fotak a nechce se mi to predelavat. http://img175.imageshack.us/img175/23...
Odpovědět
ty kamínky jsou výborný nápad, na mě by to nebylo, strašná piplačka :-) jmenovky budu mít hodně podobné, akorát na takovém tom vlnkovaném papíru, nemůžu si vzpomenout na přesný název....ty jména máš na samolepícím papíře nebo je to lepidlem?
Odpovědět
Profilova fotka
Jako ani nevis, jak moc lituji, ze se nejmenujeme Iva a Ivan, kdyz delam ty kaminky :) Na ten vlnkaty papir jdem dnes koukala, ale nemeli zluty. Jinak by me take lakal. Jmena jsem normalne nalepila, je to bily papir obyc a ten zluty je tvrdsi, ale ne ctvrtka.
Odpovědět
já právě ty jéna asi vytisknu na samolepící, jinak mám strach z toho, že na ten vlnkatý to nebude držet
Odpovědět
Profilova fotka
O tom sjem take rpemyslela, jak to pak na tom vlnkovem drzi.
Odpovědět
já ti pak řeknu, až u toho budu nervit a bude mi to odpadávat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vis, co bych udelala ja? Kus papriu tam prrisila sesivackou a na ten pak lepila jmenovku. Ale muselo by se vyzkouset, jak by to vypadalo. Nebo ten stred vystrihni a lep to zevnitr.
Odpovědět
já jednu zkusím tím samolepícím a uvidím, jak to bude držet...ale musím se k tomu hlavně dostat
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se ucim strihat temi nuzkami, to je take srandicka :)
Odpovědět
taky jsem to zkoušela, každá jmenovka bude originál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ALe tak tim se rucni prace prece vyznacuje :)
Odpovědět
ty moje budou ale opravdu specifický :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ale o to prece jde, abychom byly v ten den jedinecne a aby i jedinecne bylo vse kolem.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si spachala a vytiskla tabulku na zasedak a zasekla jsem se hned na sedmem cloveku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, tak jsem ted udelala asi pet vyvazku a kazdy je UPLNE jiny.
Odpovědět
já ještě ani pořádně nevím, jak budou stoly, takže jak bude zasedák, to netuším vůbec no ono stejně každý vývazek bude mít na sobě jiný člověk, tak by to zase tak nemělo vadit, že nejsou stejné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zasedak je peklo. Mame tech asi 50 lidi, stul do U. Ale ode me vice lidi nez od Martina, takze k nemu budu muset asi strcit moje kamaradky.
Odpovědět
My budeme mít taky tak kolem 50. Stoly jsem chtěla do U, ale provozní cosi mluvil o E, tak se s ním musím domluvit, jak to bude...každopádně už teď mi někteří říkají kde chtějí sedět, bude to hrůza :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak z E by me kleplo. U nas se vejde jen U. Nejvic by se mi asi libily ty kulate. Tam muzes delat skupinky a ztrati se tam, kdo ke komu aptri, ale na to je ten jejich prostor moc maly.
Odpovědět
no on nám právě zase říkal, aby tam byl prostor pro tancování, že by raděj udělal E, ale mě se to pořád nějak nezdá, musíme tam zajet a domluvit se.....nějak jsme uvízli na mrtvém bodě, už mě to štve, za poslední dva měsíce mám nové akorát vývazky a závoj....pořád nemáme na stopro fotografa, všechno je drahý...jsem z toho teď nějaká otrávená :-(
Odpovědět
a ještě ke všemu u nás v baráku od sedmi ráno někdo něco vrtá....mě tady z toho klepne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, my jsem ted take nejak nikde. Chybi nam hudba teda a nemam silu nic zarizovat a nechce se mi nikde volat. A dohodla sjem kameramana, ale chci se sejit nejdriv a videt jeho praci. Tak se bojim, ze si to rozmyslim pak a budeme zase na nule. A hlavne co s tou hudbou. Nech si hlavne ukazat fotky do U i E a nebo at ti to tam sestavi. Protoze na E potrebujes hodne mista. I kdyz pokud tam dje E, mely by tam jit i kulate. Problem je, ze na vetsine msit nemaji kulate stoly.
Odpovědět
tady kulaté stoly nemají rozhodně...a ještě mám strach z židlí....mají tam víc salonků, zrovna v tomhle mají takové staré oprýskané židle...ve druhým mají krásný, nový, když jsme se ptali, zda by to šlo přestěhovat, moc ochotný nebyl a mermomocí nás chtěl donuti do takových těch bílých potahů, které pronajímají za 70,- Kč, jenže vůbec je nemají hezké
Odpovědět
Profilova fotka
Jako potahy bych fakt chtela, ted to resim. U nas maji moc pekne zidle, vse je tam nove, ale proste ten bily potah by byl neco. Tu vymenu si vynut ale. Mate tam cele msito pro sebe, ze tam budete jen vy nebo jako nekdo bude treba v tom salonku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?