23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
jj
Odpovědět
Ahojky, tak se také připojuji :-) v neděli jsme si domluvili termín 23.8.2008 v půl 12 :-) ale oproti vám jsem docela pozadu, zatím máme jen ten termínek a místo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale termín je nejdůležitější;-) A co hostina?
Odpovědět
Přemýšlíme, jestli udělat domácí nebo v hospůdce ve vedlejší vesnici...vůbec nevím, jak to chodí, když bychom jí měli v hospůdce, tak jak je to s pitím - alkoholem? jestli se dá nějak domluvit nějaké vlastní pití...?
Odpovědět
Profilova fotka
Jak kde, to se musíte zeptat...
Odpovědět
Profilova fotka
salinka87:tak to máme stejně. :-) s tím alkoholem se musíš zeptat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, přidávám se k vám. Termín 23.8. ve 12 hodin na zámku v Rychnově nad Kněžnou. Máme zamluvenou hostinu, fotogravku. Hudbu stále sháníme. Šaty jdu zkoušet zítra. Vás kdo máte už šaty viděl vás v nich váš nastávající???
Odpovědět
Profilova fotka
broskvicka21:nene,přítel mě v šatech neviděl
Odpovědět
Profilova fotka
broskvicka21:tak co šaty,vybrala sis?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak pokračujete?
Odpovědět
Ahoj Jani, no tak my konecne mame kapelu. Pro zmenu zase nevime misto pro hostinu :-S Meli jsme to pekne vymysleny, ale oni nam to zkomplikovali, tak resime, jestli to udelat tam nebo nekde jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
a jakou ste si nakonec vybrali?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojda holky, no šaty zatím nic moc. Na další zkoušení jedu 14.2. do jiné půjčovny, tak uvidím. Hudbu pořád hledáme, ale už se něco málo rýsuje. A jak vypokračujete v přípravách???
Odpovědět
Profilova fotka
tak my už máme vybraný a zamluvený prstýnky a oznámení+pozvánky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všechny, taky se připojuju, 23.8.2008 ve 13:30 na zámku v Buchlovicích. Některé z vás mě děsí tím, co už všechno mají, my zatím jen ten obřad, fotografa (kamarád) a předběžně místo na hostinu, tam zároveň budou ubytovaní přespolní hosté. Musíme to potvrdit do konce února, to až budeme vědět, kdo všechno přijede. Hostina bude v salonku jednoho hotelu, bez problémů nám dovolili přinést si vlastní koláčky + jiné zákusky, a taky víno a slivovici - jižní Morava :-) akorát za nějaký paušální příplatek, ale zase nám dají zdarma novomanželské apartmá :-) Tož přeju příjemné přípravy. Dám zas vědět, jak pokračujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, koukám, že se nám to tady nějak zastavilo. Barcaatomeu: Myslím, že to důležité už máte, ještě hudba u nás byla problém, už ten termín byl dost obsazený. Taky jsem byla vyděšená, já neměla nic a ostatní tu už měli zařízený všechno, lae ono když se do toho člověk pustí jde to pak rychle. :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte.tak jak pokračujete?my byli včera pro prstýnky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :) my budeme mít také svatbu 23.8. a to v jeseníku,, už se mocky těším. :-D
Odpovědět
Ahojky všem! Konečně jsem tady tohle datum taky našla, takže se připojuji. Kromě obřadu, hostiny, šatů a cukroví nemáme stále ještě zařízené nic :-) . Přítel má sehnat fotografa a dj, ale nějak se k tomu nemůže dobrat. a Já te´d zrovna přemýšlí, když je svatba v kostele, jak je to tam s výzdobou.
Odpovědět
Profilova fotka
Bych řekla, že to dělají v kostele, ale nevím....
Odpovědět
ale kytky a tak jim asi budu muset dodat ne? já právě nevím. taky by mě zajímalo, kde takovou výzdobu do kostela shánět. někde na fotkách jsem viděla takový mašle s kytkou z boku lavic a tak
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak zkus spíš diskuzi o svatbě v kostele...
Odpovědět
právě jsem k tomu nic moc nenašla
Odpovědět
Ahojky, já si teda myslím, že o výzdobu se budete muset postarat sami, popř. si najmout dekoratérku
Odpovědět
já si taky myslím, že sami. ale neví, kde ty věci na tu výzdobu shánět
Odpovědět
Já jsem tady v albech narazila na pár inspiračních fotografií týkajících se svatby v kostele, takže radím projet albíčka ;-) a určitě něco i sama vyrobíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty mašle by mohly jít z vlizelínu
Odpovědět
to je právě to, né že bych nebyla zručná........ :-D , ale raděj bych koupila hotový výrobky a jen to tam navěšela :-)
Odpovědět
diggy: já myslím, že to zmákneš a určitě to vyjde levněji, než koupit hotové ;-) a taky nezapomeň na živé květiny ;-)
Odpovědět
já myslím, že budu ráda, když udělám jemnovky na stůl, u těch končí veškeré moje tvůrčí schopnosti :-) . a hlavně, s mým zaměstnáním moc času an takové věci není. musím najít nějaké stránky, kde se to dá sehnat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?