23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Co je, jetu nějaké mrtvo :-( .
Odpovědět
taky si to říkám ;-)
Odpovědět
Holky vy jste ty svatby zrušili nebo co :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
že by? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No diggi tak si myslím, že všichni makaj na přípravách. Už mi z té svatby celkem hrabe. Dneska Miloš veze Matyáška do školky a mezitím mi volá učitelka, že jako kde jsme. Říkám, že už ho veze chlap do školky a ona zase, že čekají na autobusové zastávce, protože jedou na výlet do ZOO. Se mi to nějak úplně vykouřilo z hlavy, potřebovala bych si odpočinout, ale to nehrozí. No hlavně, že to dobře dopadlo a malého jsem v rychlovce stačila převléknout, měla jsem jet taky, ale s mou přípravou by to bylo tak půl hoďky zpoždění :-D . Tak někdy jindy, bylo mi ho líto, každý tam někoho měl z rodiny jen to naše božátko nikoho :-( .
Odpovědět
To se stane, vynahradíš mu to příště ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak uz jsem dala do alba fotecku naseho oznameni!Jsem rada,ze uz je mame doma! :-)
Odpovědět
Já mám oznámka taky ve výrobě, dneas mi posílali náhle, tak už se taky těším
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak se nám to blíží,už jen 3 měsíce :-)
Odpovědět
naštěstí se mi to zdá ještě celkem dlouho....i když teď když nad tím přemýšlím, tak je to vlastně za pár ty jo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky tady to nejak upada! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
musime to napravit!!!Jsme prerce stastne a vesele budouci nevesty!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jak pokračujete v přípravách?
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem nam rezervovala na svatební noc apartmá s vodní postelí ;-) !!!
Odpovědět
ty jo mona, to vám závidím, hlavně tu vodní postel :-D já nevím, fakt je tady poslední dobou mrtvo...vy jste ta svatby zrušily nebo co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolik budete holky mít lidí na hostině?my asi 60
Odpovědět
my počítáme tak 50, ale ještě si to upřesníme, až budeme rozdávat oznámka, kdyby někdo nemohl nebo tak
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, nezrusily, jen toho bylo ted hodne. S pripravami jsme nepokrocili. Nebyl cas jit zamluvit prstynky a tenhle tyden asi jeste nebude, ale aspon uz jsem se dohodli, ze ty od Rydla. V sobotu jsme si emli poslechnout kapelu, kam jsme nemohli, protoze Martin mel otravu jidlem ze svatby, kde jsme byli ve ctvrtek a ja v patek sla na vyndani osmicky, takze lezim s rozrezanou pusou a trpim, k tomu jsem na te svatbe nastydla. Jo, ale proc to pisu, volala kapela, ze jim na leto odjizdi basak a ze se snazi sehnat nahradu. Takze ja se k pripravam nemam ani jak moc vyjadrit. Hostu asi padesat, zveme vsechny na vsechno.
Odpovědět
Ahoj janinek!Já už jsem si říkala, že je to fakt divný, že jsi se tak dlouho neozvala a ty jsi zatím prožívala samý nepříjemný věci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se ucila na zkousku ve stredu a pak byla ta svatba a pak ten zub. No vr. Od pristiho tydne uz snad bude vse ok.
Odpovědět
to musí být už dneska líp...ty jo, otravu jídlem....doufám, že se u nás taky někdo neotráví
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, ja mu to rikala, ale on me neposlechne nikdy. Bylo to ze zakusku podle me, melo to asi pet lidi. A rano se zakusky vyzvedly, pak dve a pul hodiny v aute, pak na misto urceni, tam je dali na stul a v 11 vecer se to dalo do vysluzek. Ja jedla jen koalcky a nic mi nebylo, ale martin jedle cley patek ty venecky, spicky, indianky. A doma sjem to sice meli v lednici, ale proste to cely den bylo na stole. Proto my budem do vysluzek davat jen kolacky. A zakusky budou proste se nosit na stul po kouskach. Budou v lednici. A nebudeme mit nic se zloutkem bilkem cerstvym. Bude vedro.
Odpovědět
Já rozdám výslužky jakmile nabalím zákusky do krabic, den před svatbou, budou to sice fofry, ale co už. Pak doufám, že jsou na to v té restauračce zařízení a že tam bude pořádná lednice, a bude se to taky nosit po troškách...akorát o dort se hodně bojííííím
Odpovědět
Profilova fotka
Dort nech v lednici celou dobu. Pak ho nech donest az po jidle a pak zase do lednice zpatky.
Odpovědět
Profilova fotka
a POKUD CHCES DO VYSLUZEK DAVAT ZAKUSKY, TAK SE UJISTI, ZE SE JIM TO TAM NEKAM VEJDE. pROTOZE TO ZABERE HROZNE MISTA. tOBE SE TO DO LEDNCIE TAKE URCITE NEVEJDE.
Odpovědět
Profilova fotka
pardon, skocil mi tam capslock
Odpovědět
to ne, k nám do lednice určitě ne:-D. Právě se musím domluvit, že až dodělám výslužky, něco nechám doma a zbytek bych hned odvezla do té restaurace...ještě se trošku bojím, aby mi to u nich v té lednici nějak nenačuchlo, já osobně cukroví z lednice moc ráda nemám Taky ti to beremko tak blbne? to je hrůza, než se mi načte nějaká stránka
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska mi to jede dobre, ale klikam malo. Hele, tak to udelej jako ja. Do malych vysluzek dam jen kolacky. A zbytek se bude rozdavat rano do obyc krabic - dort a zakusky. Dort i zakusky bude mit na starosti hotel, vyzvednou a pak bude u nich.
Odpovědět
Já ty výslužky chci mít ale co nejdřív z krku, takže den před svatbou to rozdám, ať se jim to zkazí kdyžtak doma:-D Do restaurace odvezu jen to, co bude na hostinu plus teda ten dort. Vyzvednout si to musím sama, paní, co mi to dělá je tak 50 kiláků od restaurace, už vidím, jak by mi tam pro to jeli:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se rano vzbudila a chtela vam neco rict a od te doby jsem to uplne zapomnela.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?